• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, tak vás jdu pozdravit :slight_smile:
Ale přiznávám se, že chodím šmírovat co je nového :wink:
14. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jsem si myslela, ze jsem tu snad jedina pisici Ceska.. a ono je to tak, ze Cesky smirujou a nepisou !!!! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda holkyyyyy!!!! Koukejte taky prispivat troskou do mlyna :slight_smile: :sunglasses:
14. lis 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Noveho jsem tu jaaaaaa :slight_smile: :grinning:
15. lis 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som mala tento problem pred par rokmi bola som s tým u dokiho nieco mi tam vypalil nejakymi tycinkami a bolo hotovo odvtedy ma to uz netrapi
@denne73 dakujeme ze si ju pozdravila, nech vie ze na nu myslime a posielame jej energiu, i ked je to urcite pre nu tazke.....skus zistit ci je vsetko v poriadku....
15. lis 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 vybrali sme pre dievčatká rovnaké meno =D
15. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - ďakujem - môžeš aj mňa v tabuľke vysvietiť na ružovo - nakoľko to vyzerá na dievčatko - meno bude Andrea. :slight_smile:
15. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,včera porodila moja zlata sesternička krasne zdrave ruzove dievčatko v Nitre.Taká som rada.Máme s nou velmi dobre vztahy a medzi našimi dievčatkami budu len 3 mesiace.Prajem Vám krasne rano
15. lis 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 gratulujem jej......ak ta mozem poprosit a budes si s nou pisat nepozistovala by si mi ako to teraz chodi v nemocke v Nitre, ci bola spokojna, a koho mala pri porode dakujem
15. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.pár dní som tu nebola,neni som v obraze,tak idem aspoň zbežne pozrieť.
15. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
este mam otazocku nakolko chcem piatok kupit tuto postielku len take info ci ste ju niektora nevideli nikde lacnejsie nasla som ju za 65 euro...dakujem
15. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kinderka :slight_smile:
@leginca doplnene :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5722472/
@denisa287 sestrenicke zo srdca gratulujem, vitam medzi nami novu Nitranku :dizzy_face: Aj ja mam tehotnu sesternicu, medzi nasimi babenkami bude rozdiel len mesiac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

trochu statistiky:
15. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca =D dufam ze nakoniec to holky vyhraju .....pekná tabulecka.....
15. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :wink: vdaka, no uvidime ako to nakonec dopadne :dizzy_face:
15. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko!
@natalca tabulky su super. :wink: Co znamenaju tie cisla v prvom stlpci? :sweat_smile:

Ja som uz vcera objednala 11 dielnu sadu do postielky :slight_smile:
15. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este sa snazim skompletizovat zoznam toho, co nam treba nakupit a mm mi to aj vcera hodil do excelu (nie zeby som s tym nevedela robit, ale ja na to nemam nervy :sweat_smile: ), aby sme vedeli, kolko nas to bude vsetko stat. A teraz to budeme musiet nejak rozdelit na tie tri mesiace, aby sme neskrachovali. Inak by som chcela ten zoznam dat aj oboidvom mamam, aby sme sa dohodli, kto co kupuje, aby potom nekupili to iste, co ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta cisla znamenaju cislo tabulka 1, tabulka 2......
krásnu sadu si vybrala..ta by sa mi hodila do tej postielky so zirafkou ktoru chceme kupit...len s mm sme sa rozhodli pre cisto bielu kombinaciu so sifonovym baldachynom =D
15. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak taký podobny zoznam si musim spravit aj ja ale pre vacsie nakupy sme sa rozhodli az po 30.11 ked idem na sono a dufam ze sa nezmenilo pohlavie =D =D...a potom zacnem s nakupovanim
15. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano, tak ako pise alexis, to je cislo tabulky :slight_smile: velmi peknu sadu si objednala, kde si ju objednavala?
taky zoznam co nam treba by sme tiez mohli niekde sem, aby sme mali aky taky prehlad, hlavne prvorodicky :sunglasses: ci blbost?
@alexis13 lacnejsiu postielku som nevidela, teda nie tu tvoju a biela je tiez pekna :slight_smile:
15. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@alexis13 Jas som dala dokopy asi 3 zoznamy a z tych som povyberala, co ja chcem kupit a co mne treba, takze som to prisposobila tak na mna...Ale ak chcete, mozem ho tu potom dat, ked ho dokoncim aj so zoznamom do porodnice.
@natalca http://www.postielky.com/11d-zirafa

A my chceme tuto postielku http://www.svetkocikov.sk/doplnky/354-postielka-kevin3.html#, ale aj na tu vasu so zirafou som pozerala uz davnejsie @alexis13, kde si ju nasla za 65? A je aj so spustacim bokom?
15. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem...no v obchodoch v nr som ju videla za 80 ale tak keby daco =D......
zoznam sem uz niekto daval, ale ked som ho ukazala sesterke polovicu veci mi povedala ze ani nebudem potrebovat...tak preto este pockam ponavstevujem par prvorodiciek z okolia a urobim zoznam =D
15. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jj za 65 euro 3 polohy ma na perinbaba.sk v piatok idem do BA tak ju idem obrzret a ak bude vyhovovat aj kupit...=D a ktomu som nasla aj podlozku na prebalovanie za zirafkou
15. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ukaaaaz! Tu podlozku myslim. :wink:
15. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/skladom/prebalovacia-podlozka-safari-klups.html
vybrala som si tam aj madrac , jednorazove nohavicky, stojan na baldachyn maju za 6 euro, maju dobre ceny na viac veci
15. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano, ano, uz som aj ja nasla. My mame spalnu ladenu tmavohneda-zlta/bezova...Inak dobru cenu maju na tie podlozky, taku som asi nikde nenasla :dizzy_face: Len ta postielka ma sice polohovatelne dno, ale nema spustaci bok. :unamused: Takze ostanem pri tej mojej.

Inak tiez ked som citala mame ten zoznam, tak mi hovorila furt len: A to naco? :slight_smile: Tak som poupravovala pocty, aj pomazala vela poloziek, niektore som dodala, co ja chcem.
15. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vidis ten spustaci bok nema.....a je to velmi potrebne aby to postielka mala ? =D.....ja by som vybrala aj inu postielku aj na nete kupila uz pouzivanu, ale mojmu mm sa tie postielky co sa kedysi pouzivali tie jednoduche palickove nepacia...tato mu padla do oka ze je niecim ina =D.....
15. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vies, ono ked tam das tu sadu do postielky s baldachynom, tak to nebude vyzerat tak stroho, ta palickova. ja som tiez najprv nechcela, ale potom som videla taku jednoduchu postielku "nazdobenu" a zdala sa mi pekna. Ja jednoznacne chcem spustaci bok, babatko sa ti bude lahsie vyberat a nebudes sa musiet tak zohynat.
15. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohladom toho madracu =D opat......myslite ze je jedno ked kupim napr len ten molitanovy 2, alebo 3 vrstvovy alebo sa kupuju specialne ze protialergicky, ortopedicky a neviem aky =D ....a staci ked kupim madrac a obliecky teda napinacie plachty alebo je potrebný este a ten chranic na madrac? dakujem a sorry za moje otazky =D =D
15. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to ano ,,vyzdoba´´ tiez spravi postielku krajsou....co uz ked chce moj mm inu tak bude ina =D a budem sa musiet viac zohybat teda ked nema ten bok spustaci =D
15. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký pondělí

@alexis13 na českém MMB byla v akci za 1250 kč před měsícem, kupovala ju kamarádka, teď ju mají už asi zpátky za 1500 to asi nepomůže :unamused:
15. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek