• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka a v ktorom si tyzdni???
22. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a ty este nie??? :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a ty este nie??? :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to este nemam ani potvrdene, ale tak dufam, ze je vsetko ok :slight_smile:
tak ale aku formu budem hadzat, ked sa za par mesiacov bude vyberat kocik a ja budem vdaka vam akaaaa informovana :grinning:
22. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush no ako dopalo vcerajsie oznamenie?
22. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniciak som v 6tt
22. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka, moniciak a iné..... nechcete do tabuľky? ak áno pošlite mi do IP nick, vek, termín pôrodu (predbežný), mesto, meno bábätka a meno súrodenca :wink:
22. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a vy sa ako citite?

ja mam zaludok ako na vode,,,ked som hladna, je mi zle,, dnes som zjedla aj dva obedy,,a stale som mala pocit hladu,,prsia ma desne bolia, ze ani podprsenku nemozem nosit,,a vidim,ze sa mi trochu aj zvacsuju,,
22. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca poslem poslem,,,ale az ked budem vidiet srdiecko nabuduci tyzden,,,,bo aby som to nezakrikla :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som doteraz skôr nejedla, nechutilo mi, ale dnes ma chytila taká žravá až sa za seba hanbím :angry: :confounded:
22. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ok, teším sa :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani ja som najprv nechcela a ani sem pod moje prispevky dat tt, ale potom ma napadlo, ze co ak sa nieco stane, ked akoze s babom neratas? vies, dost som citala a ze babo vyciti, ci je alebo nie je vitane. aj ked je to len fazulka. ani ja este nemam potvrdene, ale zijem tak, ze je vsetko v poriadku a tak to aj bude :sunglasses:
22. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ani mi nevrav,,ja rano actimel, jogurtik, obed zemiacky so spekackami,,,a druhy obed kuriatko v syrovej omacke s ryzou( co som si musela v meste dat, bo som skoro skolabovala od hladu) a teraz som spraskala 3 hrusky,,,a stale mi skvrka v bruchu
22. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak ja som dnes na to skoro rovnako :grinning:
22. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja viem,,moje babo je velmi vytuzene,,,ale vies, ked som bola prvy raz tehu, tak to od prvych dni vedela cela rodina,,a rozkriklo sa to vsade na okoli,,proste vsetci to vedeli,,a nakoniec som potratila,,,teraz si to chcem vychutnavat sama,,,a tesit sa v sukromi,,kym mi aspon nepotvrdia srdiecko,,sa bojim aj vyslovit nahlas,ze som tehu,,aby to stasticko nebolo zasa prec
22. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
keby ma neboleli prsia, nemala som pozitivne 3 testy a nemeskala M. tak ani neviem, ze som tehu :grinning: az na to, ze som tiez pazrava, ale to som bola vzdy :grinning: na veceru som dala 1 krajec chleba so syrom a cibulou, kym sa varila brokolicova polievka - z tej som si dala 2 taniere a nieco z hrnca a potom som zhltla skoro cely balicek pernickov v cukre. :astonished: :astonished: :astonished: normalne sa za seba hanbim, tak to tu pisem, aby som sa na buduce krotila. ale tak, jedlom si kompenzujem cigarety...
22. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca joj normalne by som neviem co urobila za big mac :grinning: :grinning: :grinning: drahy mi ho uz odkedy som v nemke bola tak slubuje,,,len tento tyzden robi poobedky,,tak nestihame :grinning: :grinning: :grinning: ale ja viem, to nie moc zdrave,,,ale pazravka je pazravka,,a este fajnu detviansku,,,alebo nejaky kremesik,,juuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som si údaje do pasu dala len preto aby som sa mohla vytešovať z toho ako mi pekne rastú tt keďže to ešte skoro nikto nevie :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja sa tiez citim fajn,,,az na ten stvrtok, co som mala desne bolesti,,,ale odvtedy sa citim skvele,,ani brusko ma neboli,,,co som do stvrtku stale citila take tlaky v nom,,a teraz pohodicka,,len tie prsia bolia,,co je snad dobre znamenia,,no a ta zrutka :grinning: :grinning: a stale by som len spala a spala,,,,obcas mam pocit, ze ma flakne o zem, co mi je na odpadnutie
22. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca takze pas :grinning: som rozmyslala ako to nazvem :dizzy_face:
ved to je dobre, ked sa tesis, to vsetko fazulka citi :slight_smile: a kedy to chces povedat?
22. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj mozno taka blba otazocka,,,ktore mate notebook,,mavate ho aj na brusku??,,,bo ja dlho nevydrzim pri nom sediet, tak vzdy lezim, a davam si ho na brusko,,,no teraz sa snazim si na to davat pozor,,,nemoze skodit nejake ziarenie??,,,mavam ho len tak oprety o nohy,takze nic netlaci,,len mi ide o to ziarenie,,,a ked sme uz pri tom, tak pri pc mi byva dost zle,,ho musim niekedy az vypnut, co mi je z neho spatne
22. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka taku chut si mi urobila na ten big mac. toto sa nerobiiiiii!!! :zipper_mouth: :grinning:
22. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 keď si dáš myšku na tu pani čo ti svieti pri mene tak v pravom hornom rohu je napísané "pas užívateľa" :slight_smile:
a povedať to chcem až po prvom sone takže až po 9.7. dúfam, že budem mať toľko sily aby som vydržala :grinning:
22. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka o toto som sa zajimala aj ja. bolo mi povedane, ze ho nemam davat na brucho. presne kvoli tomu ziareniu. ale tak niekedy, ked uz nevydrzim v posteli na boku, kedze na bruchu neviem byt, tak si dam maly vankusik nanho knihu a potom notebook.
@lubinka26 ja stale hovorim,ze velka skoda ze mekac nema donasku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by som ich asi kazdy den volala :grinning: :grinning: :grinning:
@mafynka, mne doki povedal, že notebook aj mobil na meter od bruška, lebo ja notebook stále využívam k práci, tak sa mám aspoň takto chrániť :wink:
22. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ved aj ja si ho dam na perinu a tak na brusko,,,len aj tak ked si potom chytim brusko,tak mam horuce,,,uz si na to davam pozor, no niekedy sa neda, ked musim dlho pisat a uz ma vsetko lame
@natalca hej, uz aj to som pozerala, ze co to moze byt pas uzivatela :grinning: hovorim, tehotenstvo na moju inteligenciu neposobi prave najlepsie :grinning:
no ja som to tiez chcela vydrzat, ale ako idu dni, idu aj moje usta. hlavne ze vsetci mi museli prisahat, ze to nikomu nepovedia :grinning:
@natalca dakujem pekne,,budem si na to davat pozor,,radsej ani volat nebudem dlho
22. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek