• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 madrac - mne odporucala predavajuca kokos-molitan, kokos je tvrdsi a posobi ako prevencia proti syndromu nahleho umrtia. Teda dietatko by malo spat na tvrdsom, preto ten kokos. Predavacka mi povedala, ze 3. vrstva kokosu je zbytocna, jedine keby sme chceli ten madrac obracat z obidvoch stran.

chranic na madrac je zbytocne drahy, ja budem kupovat nepremokave plachty, ked sa babatko pocura, aby bol madrac chraneny. http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/30-1-Detsky-tovar-pod-a-znacky/42-3-Sady-do-postie-ky/5/31-Plachta-NEPREMOKAVA-Frote-60-x120-cm
15. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahojky Alexis, mrkni ke me do alba, uz mam nachystanou takovou obycejnou postylku:slight_smile:

jinak ja davala matraci molitan - kokos, na to matracovy chranic a kupovala jsem prosteradla, co by nemela propoustet vodu...
15. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, ďakujem VÁM všetkým za gratulácie k našej babulke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes je krásny slniečkový deň, tak sa vytešujem, lebo u nás je asi 15 stupňov :slight_smile:
@alexis13 my máme aj chránič na matrac a kúpili sme ich aj na manželskú posteľ, lebo koľko krát ležkal Jakubko rozbalený aj na našej posteli a aj si grcol, aj sa pokakal, aj pocikal. Myslím, že je to dobrá vec, tie chrániče na matrace :slight_smile: zbytočne sa potom ničia matrace
15. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ok takze kupim tiez kokos-molitan dik za radu :wink: a tiez si myslim ze budu stacit nepremokave plachty ak teda chranic nenajdem niekde za dobru cenu :wink:
@imzadi album som si pozrela ty toho uz mas nakupene krasne vecicky a ta detska zeleno-biela super, aj postielka je pekna.......teraz su in cisto biele postielky alebo kombinovane s hnedou.... :wink:
15. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tie chrániče, to nie je až taká veľká položka :wink: ja idem objednať tento na Jakubkovu veľkú posteľ
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9136414&tab=1
15. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ráda věděla co mám za matraci po M. vím že to byl kokos + ale nevím co, molitan ne, že by polokokos nebo co ještě je nevíte?
15. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jj nie je to až taka položka...takže dokupim aj to :wink:
15. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 ja som nasla kombinacie kokosu-molitanu a pohanky :slight_smile:
15. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano, my mame presne tento na malu postielku :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 este je take, ze pohanka...ale neviem presne, co to akoze je, ci normal pohanka, ci co :confused: Neviem, ako je pohanka po cesky...
15. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :wink: a je nepremokavy ten chranic?
15. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak budu mať v tom obchode vsetko co som si vybrala necham tam 115 euro.... :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 praveze tento, co mame je z oboch stran len latkovy, preto sa mi teraz viac pozdaval ten co som Ti poslala link na mimibazare, ten je z jednej strany latkovy a z druhej strany PVC :wink:
mne sa podarilo teraz objednat fusak do autosedacky Concord Ion zlacneny zo 69 EUR na 19,90, tak sa vytesujem :slight_smile:
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=2227
15. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to je super cena....este ze su tie vypredaje :slight_smile: , jj pozeram to akurat ze ten na mimibazare bude asi lepsie
15. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáj baby strašne ma boli celý chrbat, kríže auu...davate si nieco nato? ci len masaz pomoze? /ktora by asi pocat tehu nemala byt/....neviem uz ani sediet od bolesti :frowning2:
15. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa týka bazaru tu na MK kupili ste nieco??? lebo teraz v tom listujem a niektore mamičky predavaju rozne veci za super ceny :slight_smile:
15. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 já na MK prodala, ale aj koupila. Kamarádka taky, když se jí někdo nepozdával tak se třeba zeptá, jestli neprodává aj na MMB aby mrkla na hodnocení.
15. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 dakujem za radu.... :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ten chránič som našla aj v ikeii za 5,5
15. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja tiez vyuzivam MK bazar. :wink:
15. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - ďakujem za doplnenie do tabuľky :slight_smile:

@alexis13 - ja som dosť vecí pokupovala na Mimibazáre a so všetkým som spokojná :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@leginca dik kočky :wink:

neviete mi poradiť čo na tie kríže a chrbat...fakt ma to dosť boli a sediet nevládzem :frowning2:
15. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam podobne problemy a len pretrpiet. raz je to lepsie a potom horsie. no co si ja davam, tak si to miesto potieram alpou.
15. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no jj ine nam neostava....ale niekedy to je riadna bolest.....idem teraz na hodinu do skoly tak ked pridem domov poprosim mm nech mi to natrie :wink:
15. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 taky používám alpu a hlavně masáž od manžela, chudák si oddechce až porodím :grinning:
15. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zatial som dala dokopy vybavicku, veci do porodnice este nie. Dam to teda sem, ak chcete, mozete sa inspirovat. :wink: Inak je to prisposobene na nas, takze vy mozno budete kupovat niektore veci inak.
15. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no mne mm masaz nedaval nakolko sa to v tehu neodporuca....ale asi bude musiet lebo je to dost neprijemne....a ked sa to bude stupnovat...tak neviem :unamused:
15. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dik budem sa inšpirovat :wink:
15. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek