• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav dúfam, že si si kúpila najťažšiu, akú mali, lebo s tými sa najlepšie žehlí. Mne manžel kúpil minulý rok takú ľahunkú a je totálne na prd. Naši majú takú ťažkú Tefalku a tá žehlí sama. :wink:
16. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 mne to tiež všetko sedelo a keďže mám už jedno tehu za sebou, tak som dosť dobre a aj dosť skoro cítila aj prvé pohyby :wink:
16. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no praveze nie - vidis a praveze som si hovorila ze tazku nie - aby sa mi s nou dobre zehlilo. :slight_smile: ale este musi dorazit - samozrejme
16. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav joj práveže ťažkú, ja som žehlila u našich a som nechápala, to som raz prešla tou ťažkou a bolo to vyžehlené. mojou musím prejst 5 krát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no uz neskoro :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav môžeš vrátiť do neviem koľkých dní keď nie si spokojná a vybrať druhú. v niektorých väčších obchodoch dokonca aj bez udania dôvodu
16. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak ale nepouzitu asi ... a nebudem uz vymyslat :slight_smile:
16. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jasné, v pohode :slight_smile: /ale môžeš vrátiť aj použitú - veď ako zistíš, že nie si spokojná? my sme tak vracali bejby vysielačky v Okay / :grinning:
16. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@zebra41
mala som podla poslednej menstruacie, ten mam vlastne na 9.2. lenze mala bola o 3 tyzdne mensie, tak mi potom dala novy datum porodu na 23.2. co som jej povedala, ze je hovadina, lebo viem kedy sme malu splodili, ked som jej povedala ten datum, tak jej to samozrejme sedelo podla menstruacie. lebo keby to ma byt podla ultrazvuku, tak by som mala mat menstruaciu az den potom, co sme ju spolodili. ale podla dalsich ultrazvukov je mala uz normalna - velkost :slight_smile:. ona postupne dobehla tie 3 tyzdne co sme boli v omeskani. na poslednej poradni sa vyjadrovala lekarka, ze to este upresni, lebo 2 tyzdne je velky rozdiel a aj pohyby vsetko nasvedcuje ze termin podla PM by mal byt terminom porodu. ja nechapem tomu ultrazvukovemu vysetreniu, ved predsa kazde babo je ine...
16. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no to je iné, pokiaľ vieš na 100% dátum počatia............ to je jasné....... To by som aj ja chcela vedieť :grinning:
Dôležité je posledné sono, to je myslím teraz v 7.mesiaci. Ale hovorím, pokiaľ Ti to sedí podľa menštruácie a aj dátumu počatia, tak neni o čom ..... Ale aj ultrazvuk je dôležitý, to nie sú len parametre ale aj rôzne iné veci, podľa ktorých sa riadia lekári.........
Ja idem dnes na sono, tak hádam bude všetko ok. :slight_smile:
16. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies len ako 2 tyzdne rozdiel je dost vela podla mna. vraj najlepsie je podla pocatia vediet a to presne viem, len to moja lekarka nebrala do uvahy. teraz nevies kedy mi vlastne stanovi presny datum porodu a kedy sa dava to tlacivo na matersku?
16. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no to je fakt, ze 2 tyzdne je dost ......... bud rada, ze vies, kedy ste pocali ........ myslim, ze kazdu chvilu by Ta mal doktor vypisat na matersku
16. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky čo poviete na tohto macka Titusa? Kamoška ho objednala malej. Doma už máme jeho brata .......... Jakubko s ním spinkáva :slight_smile: Tak budú mať podobných :slight_smile:
http://detskahracka.sk/medvedik-titus-p-777.html?cPath=1_11
16. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies som zvedava, kezde najblizsiu poradnu mam 6.12. fasa
16. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
ahojček moja ako??
16. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek baby, no ja som bola u lekara s tym mojim menzesovym nosom a pekne mi ho zletovali, vraj je to v tehu bezne :slight_smile: no furt vyzeram jak s tromi promile :grinning:
boli sme na utz, babo je vraj o tyzden vacsie, no vraj to sposobuje ta cukrovka.. ale ja uz fakt nechapem, kde ho mozem mat pri tom mojom pidi bruchu :fearful: ved ako pozeram vase fotky, tak podaktore ste mali okolo tt take brucho, ako ja teraz :grinning: no, tak nam upravil termin na 2.2., no uvidime, kedy to napokon bude...dalsi utz zas buduci tyzden, budem osvitena jak cernobyl
16. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no zavolaj svojmu gynekologovi a opytaj sa ho, mna sa to pytal v minulej poradni sam, ze ci ma ide vypisat na matersku a ja ze nie, lebo na materskej som
16. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vam nejako stale menia tie terminy .. moj malinky je tiez o tyzden vacsi ale veru nikto mi s terminom nic nerobi ...
16. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne tiež ten termín ostáva od začiatku rovnaký. :wink:
16. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav asi sa nudia :grinning: so mnou co bola jedna baba v nemocke, tiez jej tvrdili, ze maly je vacsi o dva tyzdne, tak jej vyvolali porod a ked sa narodil, nevazil ani 3 kg... zalezi na lekarovi, aky ma "odhad"
16. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne to praveze potvrdili 3 dr nezavisle ...no spytam sa toho mojho teraz v stvrtok ... ale neocakavam, ze mi ho zmeni .. no ja by som sla rada o tyzden skor na MD :slight_smile:
lebo mne ani pri malej nikto nemenil termin a ked sa narodila mala 4,5 kg a tehu cukrovku som nemala ... to som vtedy chodila k inej dr.
16. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne to len ta moja tak divne vypocitala, dalsi dva dr, sa zhodli na termine podla PM....ja tomu celemu nerozumiem
16. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hm, no to je tazko sa handrkovat s dr ... to ti verim.
16. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav uff, to bol riadny maco ta tvoja "mala".... u mna je to s tym terminom o to horsie, ze neviem datum poslednej menstruacie, a uz vobec netusim ani datum splodenia, nejak som neratala s tym, ze by som mohla ostat v tom :sweat_smile:
16. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja by som sa len potesila, keby mi ho da neskor, aspon neskor nastupim na MD a o to dlhsie budem s malou doma :slight_smile:
16. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav malá mala 4,5kila? pekný macko, tak sa priprav teraz na 5 kilové, lebo druhé býva spravidla väčšie ako prvé :wink:
Jakub mal 4.060g, takže očakávam 4500g a strašne sa toho bojím :unamused: Čo by som zato dala, keby sa mi narodilo také akurát bábätko do 3kg, to sú najlepšie pôrody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@slavkav juj, bodaj by moja mala bola tak do 3kg
16. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies uvidime :wink:
16. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav veru tak, uvidíme :slight_smile:
16. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ak nemáš vrodené dispozície nato, aby si mala veľké dieťa, tak nebudeš mať, záleží dosť aj na genetike. Avšak teraz sa vo všeobecnosti rodia veľké detičky, to z tých kadejakých vitamínov :grinning: Preto neodporúčam papať vitamíny pre tehotné posledný mesiac :wink:
16. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek