• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett
nemozu to byt kontrakcie, ked sa to pravidelne opakuje?
17. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 http://www.maderna.sk/katalog/product/8754/
Sa mi zda, ze ides kupit tuto postielku. Na tejto stranke je dobra akcia na celu izbycku, videla si to uz??
17. lis 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz som aj ja PN. Maly drobec sa mi tlaci do lavej strany, tak doki povedal, nech uz nerobim a vela oddychujem. Robim v restauracii, tak asi na tom nieco bude. :grinning: Ja som vorkoholik, tak som zvedava, ze ako mi pojde nicnerobenie. Ale aspon si pochystam vecicky pre maleho, lebo este z daleka nemam vsetko. :confused:
17. lis 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no to som nevidela dakujem...ukazem mm :grinning: a oddychuj
17. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka To tzv tvrdnutie bruska s bolestou je kontrakcia. Teraz sa to bude prejavovať častejšie. Sú to cvicne-falošné kontrakcie. No nemali by byt často a nie veľmi bolestivé. Mojko, musíš sa pýtať doktorov a sestriciek. Aj keď si budeš pripadat ako papagaj, otravuj ich. Sú tam predsa na to, aby tá informovali čo bude ďalej a ako je na Tom tvoje bábätko. Nedaj sa odradiť. Držím silno palceky.
17. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka Fuu... Klobúk dole pred tebou a tvojou prácou v tomto štádiu tehu. Tvoj doktor Ma pravdu. Už je načase oddychovať:grinning:
17. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky musim sa vam pochvalit, vcera sme boli na sone a cakame chlapceka :slight_smile: ja som to takto citila od zaciatku, ale pred tyzdnom nam moj lekar povedal na poradni, ze medzi nozkami nic nevidi, tak predpoklada dievcatko. tak sme sa obaja psychicky preorientovali na to. ale ja stale ked som sla do obchodu, som sa divala na modre vecicky. akoby intuicia. no a vcera sa maly zas schovaval, vystrel si nohy a este si ich aj prekrizil, nechcel sa ukazat. tak doktor hladal pohlavie riadne dlho, ale povedal nakoniec, ze na 100% je to chlapec :slight_smile: mame aj pipika odfoteneho :slight_smile: a co sa tyka tvaricky, stale si ju zakryval ruckami, aj nozicka mu tam lietala a do toho este aj pupocnik :grinning: sa riadne hanbil. proste je uzasny :dizzy_face:
17. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslim na teba velmi inetenzivn, hlavne zachovaj klud, ked budes nervozna, brusko ti bude tvrdnut viacej. moja svagrina kvoli predcasnemu porodu lezala v nemocnici uz v 23tt, zasili ju a potom sa celkom dobre drzala. tak ja si myslim, ze to zasitie ti pomoze :slight_smile: neboj sa, urcite budes mat krasneho zdraveho chlapceka a nakoniec mozno budes aj prenasat. a keby sa nahodou narodil, predsa len uz ma vyse kila a kazdym dnom mu tato vaha bude len rast, takze uz by mu urcite pomohli a bol by v poriadku :wink:
17. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Gratulujem:grinning: matka cíti, čo nosí pod srdieckom. Ja som to cítila u oboch deticiek:slight_smile:
17. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem. veru, aj ja si myslim, ze matka to citi. v mojej rodine vsetci tipovali chlapceka a priatelovej zas dievcatko. buduca svokra ani nechcela verit, ze je to chalan. ja som jej to vravela od zaciatku, ze takto to citim a ona mi vzdy len, ze co ak bude dievca.... ona ma uz jedneho vnuka, tak asi chcela vnucku. moj brat ma zase dievcatko, takze u nas doma sa tesia, ze bude pekne parik :slight_smile:
17. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, uz jsem tu pekne dlouho nebyla. Jak se tu vsichni mate?
17. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby v sobotu budeme mat svadbu zacinam mat divne pocity... :wink:
17. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

presne ako píšete - v poslednom trimestri sa najviac zvýši váha dieťatka. Ja tiež cítim, že mi bruško rastie fakt zo dňa na deň. Mne to bruško tvrdne tak do 5 x denne.

@slavetka - hneď po tom magnéziu sa nesmú žiadne mliečne výrobky.
17. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to by bolo uplne super :slight_smile:
17. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 gratulujem k chlapčekovi, bude mat krasne meno, aj u nas ak to bude chlapcek tak to bude Martinko
@moniciak neboj, to ma kazda nevesta, ved v podstate sa nic nezmeni, len vas vztah bude zlegalizovany :wink: prajem ti nech vsetko dobre dopadne, uzi si svadbicku a hlavne sa nestresuj, nechaj nech sa staraju a stresuju ini :wink: :dizzy_face:
17. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak tak to uz je po pripravach a ted jen dodelavky, tak at Vam to vyjde at si ten den krasne uzijete :wink: , pak se budu tesit na fotecky :grinning:
17. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule :slight_smile:

@arrett s tou dulou by som sa aj ja rada stretla, len neviem ci budem moct prist bez maleho, lebo mm ma dost nezvycajnu pracovnu dobu...
@moniciak jej to ti zavidim, ale v dobrom :wink: ja by som si tu moju hned zopakovala a to som sa tiez vydavala tehotna :slight_smile: drzim palce nech dopadne presne podla tvojich predstav :slight_smile:
17. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no rozumiem..... ja sa vydavam o tyzden :grinning: drzim palce, aby vsetko vyslo ako ste si naplanovali :wink:
17. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem krasne, veru tak, Martin je krasne meno. ty kedy ides na dalsi utz?
17. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj ja tebe :slight_smile: uz mas saty???
17. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ty se taky vdavas, tak to je skvely :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ano mam, ja uz som si vybarala, este som ani nevedela, ze som tehotna :grinning: ty? vsetko uz je pripravene?
17. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce veru, je to skvele :wink: ako sa mas? ako sa ma syncek v brusku?
17. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 chcela som ist teraz v piatok na 4D sono, ale v stredu mam poradnu, tak to asi zrusim, podla mna by mi uz mohol urobit aj velke sono co sa robi k 30 tt, alebo mi to este nerobi ked budem len v 28 tt?
17. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zbruba ano v podstate sa velmi tesim potom tu dam nejake fotky :grinning:
17. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @moniciak mi se obaja mame dobre. holky preju Vam jen to nej nej :wink:
17. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca neviem, to zavisi od doktora, mne robil sono co malo byt 20tt uz v 18tt. takz neviem, ale 4D sono by som nerusila, mali sme z toho obrovsky zazitok... urcite na to chod :wink:
17. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak tesim sa na foto :slight_smile:
17. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dakujeme :dizzy_face:
17. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, je to pravda, ze ak by som robila mesiac pred oddchodom na matersku, tak by som mala matersku? Naskytuje sa mi praca cez PC pre jednu firmu ... mam odrobene 270 dni za posledne 2 roky.
17. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek