• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojky, tak jsem byla u gynekoložky a mám potvrzené těhotenství a mám neschopenku. Na další kontrolu jsem objednaná v den odjezdu na dovolenou, tak snad tam bude bouchat srdíčko!
4. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka gratuluju! co ta neschopenka, mas nejaky duvod? delali Ti ultrazvuk?

jinak ja ted resim dilema s gynekologem, chodim k jednomu a nahodou jsem se tady v jine diskusi zeptala, jake maji holky na neho nazor a dostala jsem same spatne reakce:( tak jsem se zkusila na pristi tyden objednat k jinemu lekari...tak uvidim...ale docela me to rozhodilo...
4. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Mám, nedávno jsem potratila a mám fyzicky namáhavou práci. Pracuju jako servírka v hotelu a dělám 15 hodinové směny. Ultrazvuk mi dělala. Na další jdu 25.6., tak snad tentokrát bude vše v pořádku.
4. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka tak moc drzim palce, at to tentokrat vyjde!
4. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se objednala k nejakemu gynekologovi v Cesku, nahodne jsem si ho vybrala na netu, tak snad bude v pohode. Pujdu tam v pondeli 14. 6., kdy bych podle mych soukromych vypoctu mela byt v 6+1, tak jsem zvedava, jestli mi to potvrdi a co uvidi, snad to nebude nic spatneho..... :slight_smile:
Skoda, ze nejedu az o tyden pozdeji, mohlo by byt i srdicko, ale co nadelam...

Jestli chcete videt skvelou skrytou kameru, tak kouknete sem, ja jsem se malem pocurala smichy:
http://www.stream.cz/video/216511-skryta-kamera-u-hrbitova-d

Jdeme s malym ven, je tam nadherne. Mejte se krasne! :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a ty jsi v jakém týdnu?
4. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imzadi - s tema mlecnyma vyrobkama, ja myslim, ze kdyz do sebe krome cokoladoveho pudingu nic nedostanes, tak aspon to, vsak je to taky mlecny vyrobek... A co takove ty ochucene mleka? Ja kdyz jsem fakt nemohla jogurty ani videt, tak jahodove mleko mi prislo docela k chuti :wink:
4. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka u me to vypada dneska na 5+5 :slight_smile:

@kirkee diky za napad, to mozna zkusim:slight_smile: jeste jsem asi schopna pozrit takove ty kukuricne lupinky zalite mlekem...
4. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.baby,mne je už dva dni podozrivo dobre,ani nevoľnosti nemám,ani tlak mi nevyskakuje,ani bruško ma nebolí-.....ale spolieham sa na to,že keď nekrvácam,snáď je všetko v poriadku. :unamused:
4. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mne zas este nic ani nebolo! Ani tycka ani nevolnost ani nic len pobolievanoe maternicky,ale to sa tam malinke asi uhniezduje :grinning: Tak aj mne to je podozrive :unamused:
4. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to vam zavidim, me je blbe porad a silene me boli prsa:( chvilemi obcas spinim, ale jen trosicku, aspon bricho uz me trosku prestalo bolet, boli jen rano a vecer...
4. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee tak to video je super,narehotala som sa až plačem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
blbo je mi neskutočne a stále sa mi chce spať....o prsiach ani nehovorím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preboha, tu nikto nije uz tak dlho :angry:
Vsetky spite? Tak dobru nôcku :wink:
4. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes, zas nikto :angry:
Ved dnes je krasne, tak si to uzivajme :sunglasses:
5. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moja ja som tu :wink: diky za pozvanie :wink:
5. čer 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja take tu, je mi zase soufl, cely den jsem nevylezla z domu:(
5. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
Já byla téměř celý den s malou venku, bylo to náročný, odpoledne se mi dělalo blivno :sweat_smile: Ale jsem ráda, že je konečně krásně.

janette- mě tohle těhu je taky podezřele líp. To minulé jsem myslela, že první týdny nepřežiju, jak mi bylo zle. Dnes jsem si pro jistotu udělala další test.......... a pořád tam // jsou :grinning:
5. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a u doktora jsi už byla? Já mám sice první prohlídku za sebou , ale té druhé se bojím jak blázen. :frowning2:
5. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem prožila s malou dva krásné dny venku. Opravdu bylo nádherně.
alienocka: mě taky vůbec nic není, až jsem z toho trošku nervozní, při prvním těhu jsem sotva lezla od začátku.
Začínám se bát prohlídky, snad bude vše v pořádku.
5. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc.
5. čer 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mne taky vubec nic neni, ani si nepripadam tehotna.... :confused: pri prvnim mi taky nic nebylo, nevim no, jsem zvedava, jestli neco prijde....
O kontrole u doktora mi ani nemluvte, bojim se strasne!
A navic si porad pro zajimavost merim BT a dnes rano mi klesla na 36.7 a to me dost vydesilo, protoze jsem doted mela porad 36.9 - 37.1 ..... uz to merit nebudu, snad se nic zleho nedeje a zbytecne se s tim nervuju.... :rolling_eyes:

Mimina - jsem rada, ze jsi se pobavila :slight_smile:

Dobrou noc vsem!
6. čer 2010 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu se mi ulevilo, dnes jsem prece jen jeste pro jistotu zmerila a mela jsem zase 36.9, uf.... Napadlo me, ze by ten vcerejsi pokles mohl byt zpusobeny tim, ze jsem spala celou noc odkryta bez periny, a tak jsem prece jen byla trochu chladnejsi, nez obvykle. Dnes jsem spala s perinou a teplota v poradku :slight_smile:
A uz jsem odlozila teplomer a nebudu merit, at mam klid :wink:
6. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem docela zvědavá, na kdy mě gynekoložka objedná, když jsem tam byla minule a říkala jsem, že se snažíme, tak řekla, ať se objednám, až mi 2x vynechá menstruace, tak nevím... to mi přijde trochu pozdě.... zkusím tam zavolat příští týden a uvidíme, co mi řekne. Taky už bych to chtěla mít potvrzené :slight_smile:))) Jen moje malé zlatíčko mě příliš nešetří, za celý den se nezastavím :slight_smile:)
6. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už bych to chtěla mít potvrzené. Ještě týden musím počkat.
pattie: Naše zlobidlo mě taky nenechá moc odpočinout. Pořád vymýšlí pěkné lumpárny.
6. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 tak vitaj!!!! Som rada,ze si sa k nam pridala :grinning: !
6. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.To naše krpčiatko,akoby vedelo,že som hrozne unavená....v noci zle spí,ráno skoro vstáva,cez deň málo spí, a do 22hod.je plný energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja fakt neviem,kde ju stále berie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: chvalabohu je mi celkom dobre,ani mi už nebýva tak zle,aj ten tlak sa mi pomaly upravuje...

baby,moc pikantné veci by sme asi nemali moc jesť,že?mne teraz hrozne chutí slané,kyslé a štiplavé,čo by som inokedy ani nedala do úst.

ja idem na prvú poradňu-od potvrdenia-až za mesiac,ale manžel tam má dennú a nemá mi kto varovať malého,takže pôjdem až v 11tt.

majuska7979 aj ja ťa vítam medzi nami :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu k lekarum tento ctvrtek a patek:slight_smile: a ano k lekarum, jak jsem psala nekde vyse, holky z MK mi zkritizovali meho stavajiciho lekare, ze je otresny v tehotenske peci, tak jdu ve ctvrtek k nemu a v patek k potencialnimu novemu lekari :sweat_smile:

jinak venku je nadherne a me stve, ze jsem sotva schopna se zvednou a uvarit obed, zaludek opravdu zlobi, nevim, jak to preziju v praci:( ale vam preju uzivani si slunicka :grinning:
6. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Tak malá konečně spí :wink: taky máme doma pěkné číslo. Manžel je s náma doma jen v neděly a v týdnu se vrací většinou, když malá jde spát, nebo spí. Ale nestěžuju si, myslím, že vy které máte mladší děti máte větší zápřah :slight_smile:

Já jdu k doktorovi ve čtvrtek, to by už mělo být něco vydět.

Jak zvládáte to horko? Já nic moc. Dnes jsme byly v ZOO a já neustále vyhledávala místa se stínem a lavičku :wink:

6. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak to naše rošťanda ještě lítá. Usnula nám v autě v půl 6. A teď má den.
el267 : horko zatím zvládám, ale je to jen dva dny, uvidím na konci týdne. :unamused:
6. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, vy jste se teda rozkecali. Teď nemám moc času, mám ve škole zkoušky, ale pak vás dočtu. Asi nejsem normální, ale už mi povyrostlo břicho. Rozhodně si to nenamlouvám, protože si toho všimnul i manžel. K doktorce jdu už ve středu, tak jsem zvědavá.
7. čer 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek