• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca :astonished: :astonished: :astonished: meter??? kokos, ja som k nemu pribita cely den a skoro aj noc a urcite nie je dalej ako meter. fuu, budem si musiet na to davat pozor. aj na ten mobil.
22. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tú prísahu poznám :grinning:
22. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka keby som nemala telefonovat a byt na notebooku tak to rovno mozem v robote zabalit.
22. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nerob paniku, len sa trošku viac chráň, ja si dávam tiež vankúšik na bruško :wink:
22. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky a uz ste boli aj na sone?? prepacte, nemam prehlad, bo pisete akoby vas zato platili,,nestiham ani citat :grinning:
22. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja idem prvykrat k dr. vo stvrtok

@natalca ok, ok, no panic, no panic :grinning:
22. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mám dokiho na dovolenke, tak až o 17 dní :frowning2:
22. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak nech sa dozvieš len samé pozitívne správy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tento stvrtok? ja nabuduci,,,ja som bola 4+4 ale nic nebolo vidno,,tak doki mi ani nevyvratila no ani nepotvrdila tehu,,,az hcg bolo 6906,,,tak sa tesim na srdiecko,,,no mam aj obavy,,len pri mojej doki ma vzdy chyti nostalgia a rozplacem sa tam,,,este nikdy,ked som u nej bola, mi nepovedala dobru spravu,,,tak hadam to uz konecne prelomime :grinning:
22. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca nevadi,,,uz budem aspon vidiet fazulku v plnej krase :grinning:
@natalca no ja tam ani s inym zamerom nejdem :grinning: prisaham, ja som tak nazhavena, ze keby mi dr. povedala, ze nie som tehotna, ja ju presvedcim, ze som :grinning:
@natalca teda budes :grinning:
22. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja budem tento stvrtok podla poslednej M. v 5tt + 0. pochybujem, ze tam nieco uvidime, ale tak aspon nech mi potvrdi, ze je tam kde ma byt, aj ked ja viem ze je :sunglasses:
no mne zrejme krv nebude brat, ked ma objednala na 11:30 :grinning:
22. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka v to pevne verím :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urcite to bude super :slight_smile: uvidis aka stastna budes od nej odchadzat, obrovsky usmev :grinning: a ludia budu cumiet, ze ci si na drogach :grinning: ja sa uz tak na to tesim. ani nepojdem radsej na aute, nech si to pekne vychutnam :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak budeme na teba mysliet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: daj potom hned vediet

ja som ale vcera ratala, ze mi do buduceho stvrtku nevydrzia ani tabletky,,a skor ma nechce objednat
22. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je dobréééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jasne, ze dam :wink:
to sa tak strasne vlecie :confounded: ja uz by som chcela, aby sme boli doma z porodnice :grinning:
22. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vychutnaj si len pekne tehulkovanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak porod ta aj tak neminie :grinning: :grinning: :grinning:

kocky ja sa lucim, zachvilku mi pride aj polovicka domov,,,tak uz aj buvat pojdeme,,bo zajtra ideme do polska, skoro rano.,no ja este neviem,ci aj ja,,bo sa mi taaaak nechce
22. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 teraz sa ten čas neuveriteľne vlečie, už aby sme mali každá svoje bábo :dizzy_face:
idem ja už dievčatá do hajan, dobrú noc a krásne tehulkovské sny :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jasne, s vami mi to ujde raz- dva :wink:
dobru noc ti prajem :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dobru noc aj tebe :wink:
22. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - Ja som z BA, ale teraz zijem v tom Spanielsku. Kde v BA byvas? Ja som byvala pri Figare.
23. čer 2010 ve 02:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, dnes nebudem vela pisat, lebo dnes ma manzel tak nasral, ze rozmyslam, ci zo seba neurobim vdovu a budem mat svaty pokoj :angry: Takze mam naladu na bode minus 100, a Vy aspon nebudete musiet potom tak vela citat :slight_smile:
23. čer 2010 ve 02:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amadu, ty si sa vydala do Spanielska? Ako sa Ti tam zije v porovnani so zivotom na Slovensku? Chystas sa aj vratit na Slovensko?
23. čer 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaau boze nie zeby ma pred menzesom neboleli prsia ale toto je neskutocne...ktovie ako dlho to este bude trvat a doktor sa len usmieva ze je to uplne normalne :slight_smile:
23. čer 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,
vy ste sa teda riadne rozpísali - mi chvíľu trvalo, kým som to dočítala. :slight_smile:

No ja mám tiež minimálne príznaky tehu - teda naliate prsia a miestami ma trošku natiahne, ale to je všetko. Takéto isté som mala aj prvé tehotenstvo a teší ma to.

Ja idem na prvé sono až 13. júla, lebo v pondelok odchádzame na dovolenku, tak inokedy sa to nestihne.

Kočík už mám vybratý - pridávam foto, ja ho chcem v tyrkysovej farbe - fotka s vaničkou bola len v červenej
23. čer 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som začala mat strašne citlivé bradavky. Keď kojim malého tak slzy v očiach, auuuu:frowning2:

@amadu Ja som zo Senca. Len som chcela vedieť, že kto ide kde rodiť:slight_smile:)
23. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rao vsem
arett taky mne mam vic citlive prsa ale jak jeste kjime tak je to aasi normalni znovu mi tece mlyko me uz z toho cvokne uzsem byla rada ze toho mlyka mame mene a ted znovu treba t bude jen prvni trimestr myjdem fazolku videt asi pristi tyden :slight_smile:
23. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek