• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies nemas pls link? kedze google ma posiela na vselico ine, diky! :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mne lekar robi sono priamo pri poradni a vsetkom ja som pocula ze na tiez pomahaju brusne tance uz mam doma aj dvd tak skusim zacat cvicit ci to pomoze :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby chcela som sa spytat ze aky je dobry matrac do detskej postielky? lebo postielku budeme mat len matrac nam bude treba dokupit a ja sa neviem rozhodnut aky je najlepsi. nejake postrehy ...... :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. zajtra idem na cukrovú vodu a chcem sa opýtať, či ešte teraz večer môžem normálne jesť, alebo už radšej len pomenej. niečo sa mi marí, že som také počula, že už večer predtým je dobré nejesť neskôr, max. do šiestej. Hlad mi bude stačiť aj ráno :angry:
18. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ahoj aj tam idem zajtra a mam jest len do 18.00, potom len cista voda a pit vodu sa moze aj rano predtym :wink:
18. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin môj nemá sono, len počúva ozvy srdca ...... na sono chodím k inému doktorovi :wink: tak brušné tance by som mala, hmmmmmm :slight_smile:
@monchili juj link nemám, je tam strašne veľa tém, daj sa do paragrafov a hľadaj príslušnú tému, určite to tam bude :wink:
@dijefcatko ja som pred glukozovymi testami jedla normalne, a rano nalacno, nic extra mi setricka nekazala podnikat. tak nech to zajtra dobre dopadne :wink:
18. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin my máme matrac kokosovo neviem aký, kupovali sme ho v All Toys a stál okolo 30EUR :slight_smile:
18. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky ja pomaly končím v práci, muž mi volal, ze robí cesto na pizzu, tak budeme mať super večeru, mňam - aj Jakubko má rád :wink: pekný večer všetkým tehulám a bábätkám :slight_smile:
18. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta, ja som kus zmatena z tej materskej, momentalne som doma, a neviem ci tu aj neporodim. Dost mi tvrdne brucho a tak neviem, ci poletim. Ale som sa chcela spytat, nevies priblizne kolko materska vychadza pre baby v skolstve. Nie je to len okolo 300 eur ak vobec tolko?
18. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky...zítra jedeme na 3D/4D ultrazvuk, tak se už nemůžeme dočkat až broučka uvidíme. Doufám, že se nám bude pěkně ukazovat, ať z toho vůbec něco máme :slight_smile:
18. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 asi mas pravdu s tymi tehotnymi...lebo kade chodim tak iba na bruska kukam...aa tato ma vacsie, tato mensie...katastrofa :grinning: (a dakujem za to ciselko)

Inak baby v utorok sme boli na 4D v Holana a bolo to fakt super....nakoniec sme si dali spravit aj tu morfologiu, lebo otcova sestra ma Downa a pan doktor nam vsetko poukazoval, premeral, do poslednej kosticky...stalo to sice 100eciek ale nelutujem...uzasny zazitok a babo je na 100% zdrave!
...inak...ak sa niektora chystate na 3D/4D, nepocuvajte tie rady, ze treba vypit kavu, alebo zjest nieco sladke predtym aby sa babo hybalo...my sme na to doplatili, drobec tak kopal a vrtil sa, ze ho bolo takmer nemozne zachytit :grinning: :grinning: :grinning:
...ale inak super....zdravucky je...akurat strasne velky...ma uz 1200g a doki povedal ze pod 4kg sa asi nedostaneme...tak uz ma chyta panika :confounded: ...ale asi to je dedicne...ja som mala 4,3 a moj brat az 4,9kg! ..som zvedava ako toho "drobca" porodim :grinning:

...prisli mi aj vysledky z cukru...vsetko ok, ale krvny obraz mam nafigu :( ...malo zinku a hemoglobinu, tak mi asi gyndos nieco v dohladnej dobe predpise...vraj som daka anemicka, ale radsej by som si to prirodzenou stravou nahradila...neviete, co zabera? ...vraj susene ovocie, ale to moc rada nemam :(

@mafynka ty sa opatruj a verim ze to dobre dopadne a s babom budete v poriadku, hlavne mysli optimisticky...a ak aj porodis predcasne, mozno lepsie ako na termin dajake 5kg dieta ako to bude asi v mojom pripade :grinning: ...doktor mi povedal ze aj keby som nic "nezrala" tak sa pod 4kg nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: dufam,ze ste mali pohodovy den :slight_smile:
my konecne mame menej toho v praci,teda urcite dalsi tyzden to bude tiez celkom pohoda,tak ma aspon chrbat nebude boliet. len mi dost kolise tlak a hrozne ma boli hlava :unamused: a posunuli nam termin na 3.3. :sweat_smile: takze tu budem asi posledna rodit :grinning: teda este ma caka sono tej oblicky a dali mi urobit krvne testy na pecen,ktovie preco :confused:
18. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku tak gratulujem k chlapcekovi :dizzy_face:

dievcata, v tabulke nam prevladaju chlapci, mozno sa to zajtra trosku zamiesa :grinning:
@neelaa tesime sa zajtra na dobre spravy :dizzy_face:
18. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak mi budeme mat zrejme dievcatko. ale musime pockat az do porodu a rodim v londyne,kde aj zijem :wink:

@kikaku tak my sme v pondelok boli velky na 23+3 co je teda malo :sweat_smile: takze tie nase chybajuce gramy sli zrejme k vam :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, tak po utornajsej poradni sme zistili, ze malicka ma nizko hlavicku a hrozi nam predcasny porod :pensive: tak papame magnerot a pijeme magnesiu, spavame na naklonenej posteli smerom nohy hore a dufame, ze este nejakych par tyzdnov vydrzime, ale nastastie to este nie je na nemocnicu
18. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:

Já byla dnes na kontrole. Cukr mám v pořádku. CS 0. Beze změn. Bála jsem se, že bude nález. Poslední dobou mívám bolesti. Mám se prý šetřit. Ultrazvuk mě čeká za 2 týdny. Váha + 14kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co se týká polohy mimča. Eliška byla otočená ve 29tt. Kamarádky kluk se otočil v 36tt. Prý mají mimča zatím ještě čas a místo se otočit. Mě malá taky dost kope do močáku. A někdy se tam otočí a kope do žeber a do strany břicha.

Jak je asi natom mafynka? Hodně na ní myslím :pensive:

18. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 elišku jsem měla narozenou koncem února. Vezla jsem si jí domů v kombinéze a v dece.
Teď budu mít to samé, kromě deky jsem pořídila takovej fusak do autosedačky od Emitexu.Je sice velký, ale zdá se mi hodně praktický, že ho užijem určitě pomalu rok.
18. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 @matiniki5 @slavetka - nie je problem prist aj s detickami. Mohli by sme to zorganizovat v nejakom materskom centre, takze kludne sa tam mozu aj pohrat zaroven. Byva niekto blizko nejakeho MCcka??? Myslim, ze nam radsej bude vyhovovat víkend ako tyzden. Nedela?
18. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este sa nejaka blavacka prida na stretnutie s Dulou? Hmm Hmm?
18. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin já mám v jedé postýlce molitanovou po Elišce a do druhé jsem pořídila kokosovou.
18. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly drzim palceky aby ste potiahli aspon do 42tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mě sestřička řekla :2 dny před odběrem nejíst sladké, poslední jídlo v 18hod.
realita: sladkým jsem se neomezovala, a jedla jsem ve 2 hod ráno :grinning: A test vyšel dobře.
18. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@el267 dakujem :slight_smile: ja sa prave rozhodujem medzi kokosovym a molitanom tak uvidim mozno nakoniec kupime nejaku kombinaciu
18. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin já mám právě tu kombinaci kokosovo molitanovou
18. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak som v prdeli, ja som dnes zozrala polovicu toffife :confounded:
mne sestricka nic take nepovedala :angry:
18. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aj my ideme kupit kokosovo-molitanovy :wink:
18. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca já jedla taky sladký, jsem závisláček :grinning: tak se nestresuj. kdyby výsledky nedopadli dobře, určitě je zopakují.

Jo a ještě jedna rada, co jsem se dozvěděla až na odběrech!!!!! Dopručují vzít si do pet lahve hořký čaj, který smíchají s tím sladkým blevajzem a prý je to snesitelnější na pití. Aspoň teda u nás. Já ho neměla, nikdo mi to neřekl. Ale ten kluk, co mi dělal odběr říkal, že maminkám se nedělá tak špatně.
18. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak mne bude celkom stacit aj 38-39tt :slight_smile:
18. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 děkuju, já mám taky tu zavinku od emitexu, autosedačka má nánožník takže je to dobré. Chtěla bych dát body, dupky, fleece overal a ty kombošky to by mělo stačit ne?
18. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek