TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
slavetka
18. lis 2010
@mirinka7 mne dal presne tieto a beriem ich rano,na obed a vecer. Mne sa uz 3 krat zdalo dost. A ty ich kolko beries za den?
el267
18. lis 2010
@majka07 taky dám normálně body, dupačky, kabátek, čepku ,rukavičky a kombinézu. Na cestu autem by to mělo stačit. V autosedačce mám taky nánožník.
A tem fusak budu dávat do kočárku a v mrazech.
Koukám že máš TP 21.února. U tebe to bude určitě dřív. Když jsem rodila Elišku, tak bylo ten rok 21 stupňů 😃
Tak uvidíme letos.
@isabella_fly já myslí, že to dotáhneš daleko, hezky lež a nech se obskakovat 😉
majka07
18. lis 2010
@el267 super to jsem ráda, moc díky:o) rukavičky teda a čepiku jsem nepsala to beru jako samozřejmost ještě mám capáčky 🙂 No počítám s porodem v lednu. Kéž by bylo teplo a ještě jednou moc děkuju
isabella_fly
18. lis 2010
@el267 no uvidime ako to bude, obskakovat sa necham kolko sa bude len dat 😎
matiniki5
18. lis 2010
@arrett @sunny1112 @slavetka ja v nedelu mozem 🙂 my v pk Mccas nemame, ale mne je to jedno, pridem hocikam 🙂
sunny1112
18. lis 2010
@matiniki5 @arrett @slavetka ja by som tiez mohla v nedelu, u nas sice mc je, ale neviem ako je to cez vikend, ci by sa tam dalo...este som tam nebola, lebo to mam dost daleko od domu...
matiniki5
18. lis 2010
@sunny1112 @arrett @slavetka prave som zistila ze u nas je uz nanovo otvorene MC, ale v nedelu je asi zatvorene. Zajtra sa pojdem spytat, nieje to daleko od nas a dam vam vediet...
sunny1112
18. lis 2010
@matiniki5 no PK by mi aj koplo, blizko byvaju rodicia, tak by som to spojila s navstevou 🙂
katarinasifrova
18. lis 2010
@marhulka13 To zaleziod toho, v ktorom roku si mala vyssi prijem. lebo ked pojdem na matersku tento rok, tak sa mi pocita prijem z minuleho roku. ak pojdem od 1. januara tak sa mi bude pocitat tohtorocny prijem. a ten bol vyssi 🙂
katarinasifrova
18. lis 2010
@palesandra terminy mam zatial len v tehotenskej knizke. vsetko vypocitane podla poslednej menstruacie. 7.decembra mam poradnu, tak sa opytam doktora, ci by to neslo.
katarinasifrova
18. lis 2010
@zuzimia mne nasa vyplatna povedala, ze ak pojdem na buduci rok tak sa mi materska bude pocitat z prijmov z tohto roku, ak pojdem tohto roku tak z minuleho roku.
katarinasifrova
18. lis 2010
@pepies ani nas maly este nie je otoceny. este nepanikarim lebo aj Saska sa mi otocila az tyzden pred porodom. Netreba sa bat. Vacsina deticiek sa do porodu otoci 🙂
sharlotta
18. lis 2010
@mirinka7 Ja som brala najprv 3x denne jednu a potom mi Dr. zvysila na 4x denne. Moze sa brat aj po 2 tablety 3x denne.
natalca
18. lis 2010
@el267 mne sestricka povedala, ze si mam doniest stavu z jedneho citrona ale uz som nieco pocula aj o caji, vdaka za radu 😉
katarinasifrova
18. lis 2010
@sharlotta ked som si robila doktorat tiez som isla do BA so zbalenou taskou. ale nakoniec ju nebolo treba 🙂
katarinasifrova
18. lis 2010
@pepies ja som jedla takmer vsetko a mala bola v poriadku. uvidime co bude teraz kedze toma byt chlapec 🙂
katarinasifrova
18. lis 2010
@potokin mne bolo povedane, ze pri takom malom babatku je to jedno, lebo je velmi lahucke
kwetinka1
18. lis 2010
@arrett ja by som s tiez pridala, ale zalezi od casu kedy to bude. cez vikendy casto v BA nie som a tyzden u mna prichadza do uvahy az vecer 😞
alexis13
19. lis 2010
dobre ranko tehulky....tak ja sa prave chystam do tej BA kupit tu postielku a ostatne veci, nestihla som spravit objednavku tak dufam ze ju kupim 😃
@pepies dakujem za info /vineu pijem aj teraz 😃/....normalne som do rana mala sen o kojeni ze som nemala vobec mlieko 😕......ale tak ako pises zacnem 2tyždne pred terminom pit ten cajik
@natalca ..no pokukam tu stranku mozno aj nieco vyberiem
alexis13
19. lis 2010
ak budete mat niektora cas kuknite do tesca..vcera som bola v hypaci maju tam 50% zlavy na supravu do postielky, napinacie plachty bavlnene a frote (tie som kupila za 2,66/ a druhu som mala zadarmo lebo mi ju zabudla nauctovat 😃, chranic na madrac mali taky za 8euro nepremokavy , mali tam vaky teple do autosedacky z 10 euro, oblecko nejake za polovicu...... 😃
marhulka13
19. lis 2010
@isabella_fly ja uz tak opacne spavam tyzdnov, uz zachvilku aj osem, tak neboj, bude to ok, teda dufam 🙂 drzim palce, lebo nie je to bohvieco spta tak vypodlozena, ja som mala mat najskor vysku cm, teraz mi dali cm a maly furt klesa, nepaci sa mu u mna asi
marhulka13
19. lis 2010
@alexis13 diky za info 😃 si jak tesco letak 😃
marhulka13
19. lis 2010
@katarinasifrova tak z toho som teraz debil. minuly rok som bola zamestnana od 1.juna a tohto roku som bola nezamestnana od 1. jula, no platim si DNP. tak asi tento rok mi je lepsi.. ja mam ist na matersku 28.12, snad sa s nim bude dat dohodnut
katarinasifrova
19. lis 2010
@marhulka13 u teba to snad nebude problem. su to len tri dni
slavkav
19. lis 2010
ahojte ahojte 🙂
este vas nemam ani precitane - lebo vsak chodim po tym mojich kontrolach - a potom, ked som doma - nestiham citat 🙂. tak ja si uz od pondelka picham inj - nakoniec si ich musim pichat sama - kedze mm je prec ... nikdy by som necakala, ze niecoho takeho budem schopna - ale pre malinkeho vsetko. no a vcera na poradni mi dr povedal, ze mam hemato povedat, nech mi to necha az do porodu - ze som mala to odlupovanie placenty a tie inj by mali zabranit aj tomu - takze tak sa my mame 🙂
marhulka13
19. lis 2010
@katarinasifrova dufam, inak super, ze si tu zacala s tou temou, ja si ani netreskla, co sa teraz deje s tou materskou a co este vymyslia do konc aroka, no uz by sa mohli rozhodnut
@slavkav a preco si pichas injekcie???
sharlotta
19. lis 2010
Dobre ranko! Akurat vcera v spravch hovorili o tom zvyseni, ale ze to este musi prejst parlamentom...tak neviem, ci to vobec bude :-S Ved aj poslanci maju prazdniny, nie? :-N
marhulka13
19. lis 2010
@sharlotta no, prazdniny, chudaci, sa idu potrhat od takej tazkej roboty... by som brala keby sa so mnou niekedy nejaky ten minister vymenil a skusil zit z prijmu v podstate obycajnych ludi... kolko by vydrzal... tak nech sa uz rozhybu
sharlotta
19. lis 2010
@marhulka13 http://www.modrykonik.sk/forum/tema/materske-r-...

Nie zeby ma tych 5% vytrhlo z biedy, ale tych 6 tyzdnov naozaj pomoze. Hlavne ze do ucitelov sa kazdy obuva, ze ako nam je dobre, ked mame tolko volna. Len to, ze si to vsetko musime nadrobit uz nevidi nikto. A hlavne to, ze poslanci zarabaju ine peniaze a maju viac volna, ako my.
slavkav
19. lis 2010
@marhulka13 lebo mam nejake trombofilne mutacie - vraj velmi lahku formu - doteraz som ani nic nebrala. ale zacali ma trosku obcas boliet nohy - tak ma hemato poslala aj na cievne - pre istotu - ale tam ma len prehmatal a to bolo vsetko. tak mi preventivne, kym sa dostanem na vysetrenie dala tie inj. a vcera mi gyndos povedal, ze ich mam brat az do konca - kvoli tej placente, co som mala pri prvom porode ...

Začni psát odpověď...

Odešli