• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mirinka7 mne dal presne tieto a beriem ich rano,na obed a vecer. Mne sa uz 3 krat zdalo dost. A ty ich kolko beries za den?
18. lis 2010 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 taky dám normálně body, dupačky, kabátek, čepku ,rukavičky a kombinézu. Na cestu autem by to mělo stačit. V autosedačce mám taky nánožník.
A tem fusak budu dávat do kočárku a v mrazech.
Koukám že máš TP 21.února. U tebe to bude určitě dřív. Když jsem rodila Elišku, tak bylo ten rok 21 stupňů :grinning:
Tak uvidíme letos.
@isabella_fly já myslí, že to dotáhneš daleko, hezky lež a nech se obskakovat :wink:
18. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 super to jsem ráda, moc díky:o) rukavičky teda a čepiku jsem nepsala to beru jako samozřejmost ještě mám capáčky :slight_smile: No počítám s porodem v lednu. Kéž by bylo teplo a ještě jednou moc děkuju
18. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no uvidime ako to bude, obskakovat sa necham kolko sa bude len dat :sunglasses:
18. lis 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett @sunny1112 @slavetka ja v nedelu mozem :slight_smile: my v pk Mccas nemame, ale mne je to jedno, pridem hocikam :slight_smile:
18. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 @arrett @slavetka ja by som tiez mohla v nedelu, u nas sice mc je, ale neviem ako je to cez vikend, ci by sa tam dalo...este som tam nebola, lebo to mam dost daleko od domu...
18. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 @arrett @slavetka prave som zistila ze u nas je uz nanovo otvorene MC, ale v nedelu je asi zatvorene. Zajtra sa pojdem spytat, nieje to daleko od nas a dam vam vediet...
18. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no PK by mi aj koplo, blizko byvaju rodicia, tak by som to spojila s navstevou :slight_smile:
18. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 To zaleziod toho, v ktorom roku si mala vyssi prijem. lebo ked pojdem na matersku tento rok, tak sa mi pocita prijem z minuleho roku. ak pojdem od 1. januara tak sa mi bude pocitat tohtorocny prijem. a ten bol vyssi :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra terminy mam zatial len v tehotenskej knizke. vsetko vypocitane podla poslednej menstruacie. 7.decembra mam poradnu, tak sa opytam doktora, ci by to neslo.
18. lis 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia mne nasa vyplatna povedala, ze ak pojdem na buduci rok tak sa mi materska bude pocitat z prijmov z tohto roku, ak pojdem tohto roku tak z minuleho roku.
18. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ani nas maly este nie je otoceny. este nepanikarim lebo aj Saska sa mi otocila az tyzden pred porodom. Netreba sa bat. Vacsina deticiek sa do porodu otoci :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka7 Ja som brala najprv 3x denne jednu a potom mi Dr. zvysila na 4x denne. Moze sa brat aj po 2 tablety 3x denne.
18. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 mne sestricka povedala, ze si mam doniest stavu z jedneho citrona ale uz som nieco pocula aj o caji, vdaka za radu :wink:
18. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ked som si robila doktorat tiez som isla do BA so zbalenou taskou. ale nakoniec ju nebolo treba :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som jedla takmer vsetko a mala bola v poriadku. uvidime co bude teraz kedze toma byt chlapec :slight_smile:
18. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin mne bolo povedane, ze pri takom malom babatku je to jedno, lebo je velmi lahucke
18. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja by som s tiez pridala, ale zalezi od casu kedy to bude. cez vikendy casto v BA nie som a tyzden u mna prichadza do uvahy az vecer :frowning2:
18. lis 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehulky....tak ja sa prave chystam do tej BA kupit tu postielku a ostatne veci, nestihla som spravit objednavku tak dufam ze ju kupim =D
@pepies dakujem za info /vineu pijem aj teraz =D/....normalne som do rana mala sen o kojeni ze som nemala vobec mlieko =/......ale tak ako pises zacnem 2tyždne pred terminom pit ten cajik
@natalca ..no pokukam tu stranku mozno aj nieco vyberiem
19. lis 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak budete mat niektora cas kuknite do tesca..vcera som bola v hypaci maju tam 50% zlavy na supravu do postielky, napinacie plachty bavlnene a frote (tie som kupila za 2,66/ a druhu som mala zadarmo lebo mi ju zabudla nauctovat =D, chranic na madrac mali taky za 8euro nepremokavy , mali tam vaky teple do autosedacky z 10 euro, oblecko nejake za polovicu...... =D
19. lis 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja uz tak opacne spavam tyzdnov, uz zachvilku aj osem, tak neboj, bude to ok, teda dufam :slight_smile: drzim palce, lebo nie je to bohvieco spta tak vypodlozena, ja som mala mat najskor vysku cm, teraz mi dali cm a maly furt klesa, nepaci sa mu u mna asi
19. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 diky za info :grinning: si jak tesco letak :grinning:
19. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tak z toho som teraz debil. minuly rok som bola zamestnana od 1.juna a tohto roku som bola nezamestnana od 1. jula, no platim si DNP. tak asi tento rok mi je lepsi.. ja mam ist na matersku 28.12, snad sa s nim bude dat dohodnut
19. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 u teba to snad nebude problem. su to len tri dni
19. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ahojte :slight_smile:
este vas nemam ani precitane - lebo vsak chodim po tym mojich kontrolach - a potom, ked som doma - nestiham citat :slight_smile:. tak ja si uz od pondelka picham inj - nakoniec si ich musim pichat sama - kedze mm je prec ... nikdy by som necakala, ze niecoho takeho budem schopna - ale pre malinkeho vsetko. no a vcera na poradni mi dr povedal, ze mam hemato povedat, nech mi to necha az do porodu - ze som mala to odlupovanie placenty a tie inj by mali zabranit aj tomu - takze tak sa my mame :slight_smile:
19. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova dufam, inak super, ze si tu zacala s tou temou, ja si ani netreskla, co sa teraz deje s tou materskou a co este vymyslia do konc aroka, no uz by sa mohli rozhodnut
@slavkav a preco si pichas injekcie???
19. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Akurat vcera v spravch hovorili o tom zvyseni, ale ze to este musi prejst parlamentom...tak neviem, ci to vobec bude :confounded: Ved aj poslanci maju prazdniny, nie? :sweat_smile:
19. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no, prazdniny, chudaci, sa idu potrhat od takej tazkej roboty... by som brala keby sa so mnou niekedy nejaky ten minister vymenil a skusil zit z prijmu v podstate obycajnych ludi... kolko by vydrzal... tak nech sa uz rozhybu
19. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 http://www.modrykonik.sk/forum/tema/materske-r-2011/

Nie zeby ma tych 5% vytrhlo z biedy, ale tych 6 tyzdnov naozaj pomoze. Hlavne ze do ucitelov sa kazdy obuva, ze ako nam je dobre, ked mame tolko volna. Len to, ze si to vsetko musime nadrobit uz nevidi nikto. A hlavne to, ze poslanci zarabaju ine peniaze a maju viac volna, ako my.
19. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 lebo mam nejake trombofilne mutacie - vraj velmi lahku formu - doteraz som ani nic nebrala. ale zacali ma trosku obcas boliet nohy - tak ma hemato poslala aj na cievne - pre istotu - ale tam ma len prehmatal a to bolo vsetko. tak mi preventivne, kym sa dostanem na vysetrenie dala tie inj. a vcera mi gyndos povedal, ze ich mam brat az do konca - kvoli tej placente, co som mala pri prvom porode ...
19. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek