• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkal
@slavkav Držím Vám palce kočky s tymi injekciami ,ja pokial by som sa mala sama pichnut,ja by som urcite odpadla :fearful: Ale myslím si,ze pre zdravie malého človiečika by som sa s tym nejako popasovala.
19. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja sa tiez nemozem pozerat na to, ked mi beru krv ... neznesiem na to pohlad - ale ked nemam na vyber :slight_smile: keby mam doma mm - urcite by to cakalo jeho :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no super,tak dnes máš radostny den :dizzy_face: ,nakupila si pre drobčeka.Ja sa chystam pokupit niečo zajtra,ideme s manzelom do takeho vačieho obch.domu. V stredu som bola u kamaratky a dala predo mna obrovitaaansku tašku,co ma po dcerke,teraz ma 4 mesiace.Joj ale zlatulinké veci malinkate som drzala v rukách.Niečo si povyberam,len ona ma letné babo,tak toho az tak vela nebude.
19. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tonik by som v tehu nepila nakolko obsahuje chinin
Ahoje baby
tak co sa to zasa deje, ze sa nam tu kazda druha otvara... ach jaj. drzim vam, nam vsetkym palce, aby sa to uz zastavilo.
@arrett ako vlastne viem ze sa otvaram :grinning: :grinning:
19. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No len ked ja mam tak napnutu kozu na brusku uz ze v podstate si to nemam velmi kde pichat :( aj sestricka mi po tej prvej injekcii povedala ze by teda asi bolo lepsie do nohy alebo do ruky..
Doteraz som o injekciach do brucha len pocula a nevedela som si to predstavit...nieje to teda nic prijemne ale verim ze to len pomoze a nijak neublizi drobcom..
19. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jj len ma mrzi tak som sa tesila ze poskladame postielku :angry: musm vydrzat do pondelka co uz ....aj ja este pojdem k jednej svagrinej da mi veci a potom len dokupit co mi bude chybat....jaj tesim sa uz ale zacinam sa uz aj trosku bat :unamused:
19. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ona ho nemala vybaveného,mala nanho štastie.Bola v nemocnici od soboty noci 1.30 a do porodu sa u nej vystriedali 3 lekári ,no vlastne tretí bol dr.Urban,porodila dcerku nejako poobede o 16tej.Ale tak ako si ho pochvalovala,tak určite by som si ho aj ja na tvojom mieste skusila vybavit.Pekne s nou aj komunikoval,aka je šikovna 21ročná prvorodička,anooo Veronika ideme na to,zvladnes to,takze ziadne nervy ani stresy nemala pri nom.Niet zač,rada som aspon trošku pomohla s informáciami
19. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 doktor ti skontroluje krcok maternice v poradni.. rukami, alebo usg. a povie ti a napise do knizky CS
19. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Tu injekciu si musís pomaly zasuvat alebo tak rychlo vpichnut?
19. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287
@alexis13 kočky mne po pôrode doniesli na izbu opekanú klobásu s fazuľovým prívarkom - tomu sa hovorí strava pre kojace matky. Môj muž bol taký hladný, že zjedol aj svoju aj moju porciu :wink:
@slavkav ja som tiež v tomto slaboch - minule som sa pozrela, ako mi prúdi krv do striekačky a v momente mi prišlo zle, až sa mi aj krv zastavila a už sa mi nedala zobrať ............ Ale toto samozrejme iný prípad ........... Ja by som to dala asi mužovi, nech mi to pichá
19. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 dakujem :wink:
@arrett aha :grinning: tak to moj zisti az 30.11 :slight_smile:
@pepies mnamka privarok
19. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ale nie fazuľovýýýýýýýý po pôrodeeeeeee pre kojacuuuuuuuu ženuuuuuuu........... Bola som rada, že som dostala do seba rožok so syrokrémom :stuck_out_tongue_closed_eyes: A si predstav, že zješ kopec fazule a furt Ťa v nemocnici kontrolujú odspodu ...............
19. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@denisa287 hihi, Urban bol moj izbovy lekar a bol taky haluzny :grinning: ma svojsky humor :slight_smile:
theda, dnes mi mama doniesla veci este po mne, ja umrem, sak to uz je starozitnictvo, ale su teda riadne zachovale :grinning:
19. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to ešte má mamina veci po Tebe? tak to je perfektné :wink: čo chceš, kedysi sa vyrábali kvalitné veci, čo niečo aj vydržali, nie ako teraz
19. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: :grinning: to by bolo....ale ja len tak ze celkovo mnamka velka privarky milujem
19. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj ja ľúbim prívarky, takú hrachovú kašu by som si dala ..........
ale keďže sme tlačili kapustu, tak zajtra ideme robiť koložvársku kapustu a muž chce variť okrem toho aj kapustnicu :wink:
19. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hej, no tiez som v soku, ze aj farby su zachovale a vobec to nie je vytahane... nieco som si aj nechala, po dome bude dobre :slight_smile: a sranda je, ze ked pozeram svoje fotky ako babatko v dupackach, tie su ciernobiele, teraz uz viem, akej farby su :grinning:
19. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mi sme mali kapustnicu dnes :slight_smile: a prave som dotlacila vyprazany syr plneny sumkou s hranolkami :grinning:
19. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a co je CS?? ja mam napisane CS4, no nepytala som sa, co to je... no chodim teraz na poradnu kazdy tyzden a mam to dost daleko, no co uz, prezijem :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 si mi narobila chute, vyprážaný syr tiež môžem :wink:
@marhulka13 a prečo chodíš každý týždeň? každý týždeň sa chodí posledný mesiac, ale asi Ti tak kázali, ak si pod drobnohľadom
19. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :slight_smile:
...no nic utekam ja musim sa ist ucit :angry: papa
19. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 cervikalne skore (cervix score) http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-mozne-i-nemozne/Cervix-skore-_CS_
zmena na krcku maternice. Najlepsie by bolo, keby tam bola 0
19. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ojoj, ja som si pozbierala vsetky diagnozy co za cely zivot nie... som pozit na hepatitidu c, tehu cukrovka, skrateny krcok, otvorena a este aj malo plodovej vody, ta ho teraz trapi najviac.... mojmu drobcovi sa u mna nejak nepaci
19. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha, no mam prist teraz v utorok, tak hadam to uz nejak vydrzime aspon do toho januara by bolo fajn :unamused:
19. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky.Konečne som doma po 12 dňoch v nemocnici tak Vás dočítavam a pozdravujem všetky. :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co sa robi na ultrazvuku v 30tt? o com je ten ultrazvuk? mne recepcna povedala, ze prietoky....len teraz som z toho zmetena, lebo v 20tt mi povedali, ze malu musia poriadne zmerat kvoli tej oblickovej panvicke.
19. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 podla mna je to nieco ako morfologicky usg. Vsetko sa tam zmeria a aj tie prietoky. ci placenta funguje a dostatocne vyzivuje babatko a tak..
19. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett teraz som volala do toho mojho zariadenia a vraj sa len prietoky robia. tiez som bola v tom, ze sa to cele premeria.
19. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek