• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 mna napadla odpoved ze leží a kuká na monitor :grinning: dnes mam blby humor, uz treti den sama dom a mi uz zacina z toho presibavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 moja, tak to máš fakt pestré, tak asi preto chodíš každý týždeň ........ hlavne sa šetri........ :slight_smile:
@arrett mne keď chcel zobrať ster z krčka, nedalo sa mu to, že som ho mala nejako ďaleko a nechcel to nejako drazdit, ked som tehotna ....... mala by som mu to pripomenut, nech to skusi este raz .....
@kwetinka1 ja som bola teraz na sone, robil ho dosť dlho, ale že všetko je max. v poriadku, len ta poloha je nozickami dole, tak odporucil dalsie sono v 35.tt a pozeram na papier, mam tam okrem tych beznych merani a placenty a plodovej vody aj cirkulacie a pri tom nejake cisla ....... A váha 1.100g.
Kocky neviete co je s Mafynkou?
@adui ahoj vitaj. a prečo si bola v nemocnici? uz je vsetko v poriadku?
19. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13
@pepies Aj moja mamina má odlozené veci po mne,len som ich zial teraz ked sme boli doma nepretriedila.Mozno ked pride k nám vo februari tak z nich niečo prinesie.Tak ako vraviš marhulka,hotová starozitnost :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 to obdivujem, lebo môj syn má 2 roky a ja už nemám po ňom skoro nič, všetko som popredala :grinning:
19. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 mne lekár hovoril, že budeme v 30tt opäť všetko merať, minule urobil sono len mne pre radosť, lebo nebolo na programe v 26tt. a spolu s tým urobíme aj 4D, aby sa aj ocino potešil :slight_smile:
@kwetinka1 hmm.. je to asi individualne..mne meral pri prvom vsetko. Mne teraz v 30tt usg nerobil. Lebo som bola v 27 na 3D a tam mi vsetko pomeral. takze sme sa dohodli, ze mi urobi az v 34 (na dalsiej poradni) a uz aj budeme vediet, ci je babo otocene a tak. Lebo pri Simonkovi som mala posledny v 30 tt a potom uz nic. Dokonca ani ked som isla rodit, som nevedela ako je babo ulozene, proste nic, ani prietoky, ani placenta, ani pupocnik... takze som rada, ze bude v 34
@arrett ani tesne pred pôrodom Ti nerobili sono?
19. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko aj mne všetko teraz meral, robil mi sono asi 15min. :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Tak ty si taka biznismanka :grinning:
19. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 čaj z maliníku jsem pila při prvním těhu. Myslím, že se začíná pít od 34tt, nebo spíš od 36tt. taky jsem od tý doby jedla lněný semínko a masírovala hráz :wink: Doporučila nám to porodní asistentka na cvičení pro těhotný. Prý to usnadňuje porod. Ale nepovím, zda to funguje. Rodila jsem nakonec císařem.
19. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Stršne ma boleli križe a vyražalo mi to aj do podbruška. tak ma tam hneď nechali a ešte mi zistili, že mi tvrdne brucho. To brucho mi tvrde ešte stále, ale beriem magnezium a bola som trochu chudokrvna tak, že vraj to može byť aj z toho tak beriem aj železo.
19. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Vobce nic. Posledny v 30tt.. JA som ani nevedela do coho idem :grinning:
19. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 no veď ja som hrozná, furt čosi kupujem a predávam, muž je zo mňa chorý :slight_smile: Keby som mala ešte možnosť vybehnúť do UK na nákupy na otočku, tak nakúpim 3 kufre a tu to všetko popredám :wink:
19. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui tak držím palce, nech to všetko dobre dopadne, hlavne že ste už doma ..... :wink:
ja som dnes v noci dostala taký kŕč do nohy, že som vyskočila na rovné nohy a skákala ako besná, muž sa tak zľakol. A furt som si ešte nekúpila to magnézium, som hrozná :confused:
@arrett to vážne? no ale hlavne že to takto dobre dopadlo ......... Si ale nakoniec rodila spontánne, no nie?
19. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja som z tych ultrazvukov riadne mimo a z toho co sa ma kontrolovat a co nie....a skoro kazda to ma inak. no a ty arrett ako si to vydrzala nechapem, ja by som bola asi riadne nervozna.
19. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies no, nenudim sa tym behanim po lekaroch, jedine ma doziera ta cesta, lebo hodinu sa trepat autom tam a hodinu späť, no je to na nervy, lebo vzdy ma vozi mm a tak si musi aj pracu prisposobovat....
19. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Ja som teraz na koniku kupila balik oblecenia pre malu. Bolo tam ze 35ks za 20€. Nakoniec mi baba dala asi 70 ks za 20€ od najmensieho cilsa az po jeden rok. Je to ako nove, niektore veci nenosene:slight_smile: Dupky, polodupky, bodynka, saty, pyzamka, suknicky, leginky, klobuciky, cipaocky..proste vsetko. Kupila som iba teplu cipaocku ked pojdem z porodnice. K tomu ked pridam veci od simonka, tak mam pocit, ze to mala ani nevynosi:slight_smile: :grinning: :grinning:
19. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ANo, porod som mala uplne uzasny a uz sa tesim na druhy:slight_smile:) Simon bol za 5 minut vonku:slight_smile:
19. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies Ved ruzinov, co by som od neho chcela... heheeh
19. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja keď som bola zasa na 4D sone, tak mi to pripadalo fakt len také komerčné, len vytlačil fotky a nahral videa, ani nepomeral, ani nepovedal, ze koľko váži, že to sa bude robiť v 30.tt. A teraz mi robil také podrobné sono, ešte aj o bránici čosi hovoril a ja neviem, čo ešte všetko kontroloval. Hlavne, že je to ok. Okrem tej polohy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to pravda, ze u každého lekára je to asi individuálne :unamused:
19. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Ja som si myslela ze to tak ma byt a az potom som na to prisla ze nie:-!) Teraz som uz mudrejsia
19. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies ďakujem, som sice doma, ale teraz sa o to viac sledujem. Je to na figu :frowning2:
19. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett to vážne si tak rýchlo porodila? to je perfektné! ja som sa strašne bála a mala som aj dlhý pôrod .... ufff......
Našťastie marinská pôrodnica má super referencie ........ Ružinov žiaľ nepoznám ....... :slight_smile:
Len stále neviem, či si mám dohodnúť nejakého doktora alebo to nechať znovu na náhodu............
Kočky Vy si idete vyberať doktora alebo to nechávate tak?
19. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui ale je dobré, že to zistili a lepšie niečomu predísť, ako to podceniť, takže sa musíš hlavne šetriť a všetko dobre dopadne, držím palce :wink:
@pepies :grinning: pod sa k nám ubytovat a mozeš nakupovat :grinning:
@pepies JA som pri prvom nemala a ani teraz nebudem. Ved ma musi odrodit rovnako, ako keby som muza to platila. A aj tak vacsiu zasluhu maju sestricky a porodne asistentky. Tie peniaze viem minut niekde inde. ja si sokonca nepamatam ani meno lekarky:slight_smile: Videla som ju dokopy naozaj 5 minut:slight_smile: heheh
19. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, syncek sa mi zobudil, takze koncim. Odkedy chodi je to "hrozne", v kuse mu beham za zadkom:slight_smile:). Niekedy ma chyta panika, ako to zvladnem s dvoma, ale ved nejako vychovam, no nie?? heheh
19. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja som zasa pri prvom porode 10 hodin lezala na chrbte bez pohnutia napichnuta na pasy na porodnej sale a vobec ma nenapadlo sa vypytat prejst alebo na wc-ko, bála som sa, že keď sa postavím, tak mi dieťa vypadne :grinning: ......... Teraz uz budem tiez mudrejsia - v ziadnom pripade nebudem lezat bez pohnutia tolko hodin,... zial clovek sa uci na vlastnych chybach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 mne netreba dva krát hovoriť................. tak pozor :grinning: a kde presne bývate? kamoška žije pri Bristole
mohli by sme vymyslieť nejaký biznis - kedy sú najbližšie výpredaje? :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ano, to je pravda, ved prave preto to zvazujem, lebo tiez sme pri prvom nemali doktora dohodnuteho
19. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek