• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies Ja by som sa zblaznila, keby ze lezim. To ta fakt obdivujem. Mne dokonca aj ked infuzku dali, tak som si ju pytala do stojana, nech s nou mozem chodit po chodbe:slight_smile: xixixi..
Baby, na sitie hradze si kludne pytajte injekciu. Je to super. Mate na to pravo! Netrpte zbytocne ked nemusite!!! Ja som si porod fakt uzila az do odchodu z nemocnice.
19. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboj, zvládneme :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlasim, ze nas Jakoubek uz je spravne otocen a vazi 1800 g:slight_smile:
19. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mňa keď šili, som mala ešte epidural, takže pohoda ............... len potom na izbe, keď prestal účinkovať, som skoro umrela od bolesti, ako ma celý spodok bolel........... bože to ma zasa o 3 mesiace čaká to isté, pomooooc :cry:
@pepies My byvame v Omaghu,Severné Irsko,ale uz patríme k Uk,mamé tu libry.S jednou kamoškou som robila biznis,ale len velmi krátko ,jej kamošky na Slovensku si povyberali cez net veci z nextu ,ja som ich tu pokupila,poslala kurierom domov a ona im ich potom dala neviem presne už akym kurzom..Cenu balika porozdelovala medzi dievčata a mali sme na tom kazda nejaké drobné.
@imzadi jeej, super, blahoželáme a bude to teda poriadny chlapisko :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ako teba čitam,tak sa uz na porod tešim :grinning: Ako si to uživaš,este je u teba mamina?
19. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak pošpekulujem nad nejakým biznisom a napíšem IP............ :slight_smile: Next objednávam aj ja cez jednu babu a tá si účtuje 1,4 EUR za 1 libru .....
19. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi fííííha, to je kluk jako buk :wink: gratuluju!

19. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Neviem kedy začinaju vypredaje,ale po Vianociach hned 27ho,je tu divokoooooooo v shopoch
19. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies @el267 dekujem:slight_smile: trosku me to vyvedlo z miry, ze je to obr, mam totiz tu cukrovku, takze jsou k tomu sklony, ale pak me holky tady uklidnili, ze je to vcelku ok:slight_smile:
19. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 juuj, tak v takom nextovom obchode musi byt teda veselo pri vypredajoch, no urcite by sme mohli nieco vymysliet.............. :wink:
@imzadi a doktor co povedal ku tej vahe? ze je to ok? :wink:
19. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi při cukrovce bývají větší děti, aspoň máš jistotu, že tě nenechají přenášet :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ze to muze byt plus minus 300g a ze to odpovida 32tt, ale jinak se nejak moc nepodivovala...
19. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nějak jsem dočetla a taky zjišťuju, že ne všechny máte bezproblémové těhu. Tak se opatrujte ať je vše ok!!!!!!!
19. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ja tiez rada chodím do Nextu,vsetkym našim kamaratom,ktorym sa narodili babatka sli sme ich pozriet,tak som nakupila detské oblečko tu v Nexte.
19. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak je to potom v pohode, treba sa len tešiť z toho, aký je to chlapisko :grinning: :grinning: super :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi + minus 300g mi řekl doktor i v nemocnici v termínu porodu. prý to měření ke konci těhu je dost nepřesný.
Což mi potvrdil i můj doktor, který je odborník. Když se neschodovalo měření ultr. i s jiným doktorem ve stejným týdnu. Taky prý hodně záleží jakým přístojem se měří.
@denisa287 a objednávaš aj cez net Next?
@pepies no snad doroste do tech 3,5 a pak konec :grinning:

@el267 souhlas, jak treba objizdej tu hlavicku, to me prijde desne nepresny...prumer hlavicky ted je 97,5mm, coz obvod vychazi ted na cca 31 cm, asi bych mela zacit cvicit s epinem:slight_smile:

jinak nebere nekdo z vas Magnosolv? dostala jsem to na tvrdnuti bricha a trochu se bojim te chuti:slight_smile:
19. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi neboj, aj keby mal cez štyri kilá, je to v pohode. Náš Jakub mal 4060 a 55cm ......To mi 2 mesiace pred terminom povedali, ze ma 2kg a že priberie približne ešte 2kg, lebo posledné 2 mesiace sa najviac priberá a tak mi to aj vyšlo - mal cez 4kg :wink:
19. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky lúčim sa s Vami, želám všetký kľudný víkend, utekám pre muža, pre dieťa a potom čosi kúpiť pod zub :grinning:
19. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies neobjednávam velmi,lebo predajnu máme tu v meste.Ale ked si objednali tie kočky zo Svk,tak som objednávala,lebo nemali vsetko na predajni
19. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ja za inych okolnosti tiez - len z mexika by to mal teraz trosku daleko :slight_smile:

@denisa287 celu vpichnut - ale to nastastie nie je dlha ihla :wink:
19. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to by teda mal ďaleko.
kočky držím VÁM všetkým palce :slight_smile:
19. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav wau mexiko ,co tam robi manzel ak sa smiem spytyt?Este dlho budete bez neho?
19. lis 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dievčatá, ktoré sa otvárate, tak len pekne oddychujte.

Ja mám krčok zatiaľ stále zatvorený, tak som rada. Dnes som sa tiež objednala na sono v 30 tt - idem 3.12. - tak som zvedavá, ako dieťatko vyrástlo. Na sono pôjde so mnou aj manžel a aj 6-ročný syn - veľmi chce ísť - tak som zvedavá čo mi potom povie. :slight_smile:
19. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 zauca sa - zmenil pracu :wink:
19. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no super,tak sa zauca na krásnom mieste :dizzy_face:
19. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek