• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leginca jeeej, ideme v rovnaký deň :slight_smile: akurát my sme si pridali aj 4D. Teraz keď malinká tak vyvádza, veľmi by som ju chcela vidieť aj takto "naživo"
19. lis 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 tak veru :wink:
19. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka
@sharlotta no mne dal brat 3x denne po 2 tabletky.
19. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 mamina prave dnes uz isla prec, takze zacina zasa "boj" hehe
No po dlhych prosbach slubila, ze este pride v decembri mi trochu pomoct a potom, az ked pridem domov z porodnice. Ach jaj. Aj to ostane iba tyzden. Neviem neviem ako to poriesim. Asi si potom este tyzden zoberie mm dovolenku, v kazdom pripade to bude zabava:slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko - tak super, že ideme obidve v rovnaký deň. :slight_smile:
19. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekne vikendove ranko prajem kinderka, tak ja som bola vcera na glukozove testy, vysledky budu az v pondelok a potom sme na sone videli co cakame, takze ja prispievam svou troskou do tabulky v podobe chlapceka. Takze predstavujem Vam nasho Martinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vsetko je v poriadku, je zdravucky a urobil nam tam vcera nadherne divadielko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ak mate nejake novinky, piste, tabulku zaktualizujem v priebehu dna :wink:
20. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca gratulka velka k chlapčekov... =D...mne možes dat pri meno babatka EMILY/TIMEA.....musime sa rozhodnut =D
20. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
@natalca gratulace ke chlapečkovi, je krásnej :slight_smile:
20. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte februarovky,este pred 2 tyzdnami som sem patrila ale dnes uz nie.8.11.sa nam narodila Nellinka v 27 tyzdni-960g 28cm(zacala mi voda odtekat)tak vam chcem zazelat aby vam vsetko islo tak ako ma a nech to pekne dotiahnete do konca(a setrite sa!)
20. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, u nas nic nove, zasit ma nemozu, bo uz treti den mi zastavuju kontrakcie,,je nad nami velky otaznik a ja uz prestavam verit, ze to dobre dopadne

@kijusqa ako sa drzite?
20. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa, gratulujem k Nellinke, prajem nech Nellinka krasne rastie a nech je vsetko v poriadku, drzte sa
20. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka hlavu hore, viem ze sa mi to dobre pise, ale snaz sa nepodliehat panike, musis verit, ze to dobre dopadne, ved aj kijusqina malinka sa drzi, dnes je medicina na inej urovni, pri specialnej starostlivosti sa o babatko vedia pekne postarat, drz sa moja
20. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka zatial nad ocakavanie dobre este som z toho v miernom soku ze uz je na svete ale je krasna,nadherna a uz zacina pomali priberat,po porode960g schudla na 780g a teraz po 10 dnoch ma 935g takze pomali ale isto,ale take 2 mesiace tam bude,mne sa nastasie spustilo mliecko tak jej nosim tak aspon s tym jej mozem pomoct,je jak normalne babo len straaaaasne malilinke.
20. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 @el267 dakujem :wink:
doplnim aj potrebne udaje, len dovarim obedik :slight_smile:
20. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka tak vy este bojujete?boze uz s toho musis byt na prasky :unamused: ale neboj keby sa aj nieco stalo babatko bude v poriadku,ja uz sice pisem jak hrdinka ale za tie 2 tyzdne som uz nastudovala a precitala aj tu na MK vselico a dost ma to ukludnilo,aj ked v kutiku duse dufam ze Nelli sa bude vyvijat bez problemov a nebude mat nejake nasledky do buducna,ale to si hovorim ze aj babatka narodene v termine mozu vselico "nachytat"(a nam vestica povedala ze bude zdrava a velmi inteligentna :slight_smile: tak aj ked tymto veciam moc neverim ale predsaj to trosku ukludni dusicku)
20. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa nevladzem, najradsej by som umrela
20. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa Silno drzim palce.Malicka je krasna, uricte bude v poridku. Skorpioni su bojivnici. :wink:
20. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ja som na to bola tak isto,ale neboj sa vazne teraz to je na takej spickovej urovni jak sa postaraju o babatka a zachvilu bude po tom a budes chodit s usmevom za malinkym-a nakoniec mozno ani nie ze budete tahat dalej,len by bolo dobre keby sa ti uz nejako vyjadrili doktori-opytaj sa ich ci nehrozi malemu nejaka infekcia alebo co(mozno to je len pri odetekajucej vode)ale musia ti povedat ako bude pokracovat dalej a nie ze nevedia,naco su tam :rolling_eyes:
20. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa Gratulujem k Nellinke. Želám hlavne veľa, veľa zdravucka a Tebe mliecka. Všetko bude v poriadku:slight_smile:

@mafynka Pridem do nemocky a naplieskam Ti na zadok :grinning: Hlavu hore. Každý deň, čo je malicky v brusku je vitaztvo! Mysli pozitívne. Veľa oddychuj a relaxuj. Neboj sa, zvládnete to obaja až do 42 tt:slight_smile:
20. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
My sme boli vcera na kamaratovych narodeninach, oslavoval 30. Aj som sa tesila, ze konecne pojdem medzi ludi a ze ich po dlhom case uvidim. Pytala som sa, ci sa tam nefajci a ze jasneeee, nefajci. Ked sme dosli, bolo to fajn, boli sme tam v jednej miestnosti len my, no ale podnik sa zacal naplnat, vo vedlajsej miestnosti bolo nafajcene, ze pomaly ani nebolo vidiet a ked clovek chcel ist na wc, musel cez tu miestnost prejst , tak som len tak zdrziavala a hladala polohu, aby ma mechur netlacil. :confounded: A potom dali nahlas hudbu, ze ani slovo nebolo pocut, normalne som trpela, ze chudatko moja mala, jej to muselo vnutri riadne duniet. :frowning2: Som mala vycitky svedomia, ci som jej nejak neublizila. Vo vedlajsej miestnosti mali normalne diskoteku so vsetkym, co k tomu patri a ked isla na wc, tak na mna ludia pozerali, ze co tam robim s tym bruchom. :sweat_smile: Ale to sme sa uz pobrali domov. Bolo mi luto, lebo kamaratov som nevidela uz asi od maja a aj som sa na nich tesila, ale to nikto nechape, kym to nezazije... :confounded:
20. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa gratulujem k dcerke a prajem vela vela zdravicka pre malinku
@mafynka drz sa mafy, arret ma pravdu každý den čo malinky vydrzi v brusku je vitazstvo
20. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 dakujem :slight_smile:
20. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett dakujem :slight_smile:
20. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte dievcata, tak mna po vcerajsku dnes vsetko dojima,kedze musim lezat, prave som si precitala ze tu mame prve novorodeniatko, videla som fotky tvojej Nelinky Kijusqa, zo srdca blahozelam,je nadherna,uplne ma to dojalo a rozplakala som sa ako mala, baby su velke bojovnicky, prajem vela zdravia a vela mliecka,nech ste cim skor spolu doma
@mafynka drz sa,vsetky tu na teba myslime a posielame vela pozitivnej energie :wink: :slight_smile:
20. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa gratulujem a prajem hodne zdravicka malej :wink: nech ste cim skor doma :slight_smile:

@mafynka drz sa a snaz sa to zvladnut,ved to male stoji za to :wink:

ako sa dnes vsetky mate? mne sa absolutne nic nechce,ale musim sa premoct a zacat aspon nieco robit :sweat_smile: mam posunuty termin na marec a kedze som na zlcnikovej diete,mozno to babo nechaju dnu aj do aprila,lebo nebude poriadne priberat. ale ja uz mam takmer +7kg :sweat_smile: ked budem mat cas,tak odfotim brusko,teraz pridam aspon foto z vysetrenia a mozete tipovat,ci je to babska alebo chlapcenska tvaricka :grinning:
20. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa všetko dobré prajem....hlavne vela zdravíčka malinkej a maminke vela síl.Neboj,všetko dobre dopadne a čoskoro ju budete mať doma.....Držíme palce a moc moc vám gratulujeme.Je nádherná..... :wink:
20. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 velmi pekne dakujem :slight_smile:no pomali ten cas leti
20. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cinamon7 jej si zlata dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek