• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 neboj, tak to ja som na tom podobne...akurat, ze ti to mas o to horsie, ze musis chodit do prace :frowning2: ale ja verim, ze je to len teraz na zaciatku a ze okolo 12tt mi bude lepsie a znesiem toho viac :grinning:
23. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj... no tak svokrovcom sme to oznamovali len vcera, lebo predvcerom tak prisla necakane navsteva :angry: a nechcelii sme to riesit pred nimi ...ale asi to tak malo byt...
no a vcera sme sa rozpravali, ze kto mal aky den...a v tom manzel len tak medzi recou splechol - ze chceme vam oznamit, ze majka je tehotna...to som fakt necakala a hned som z ust vyprskla malinovku :grinning: mali ste vidiet tu sprchu :grinning: :grinning: :grinning: a svokrovci pozreli na mna akoby som ani ja o tom nevedel, tak im to pripadalo.... no aj sme len cakali, ze zacku vrieskat ako zmyslov zbaveny... oni len pozreli na mna a svokra sa na mna vrhla so slzami, ze to vaaazne...no tak teda gartulujem... :confused: ... a bola som este viac mimo :grinning: a potom len utrusila - no ale viete , ze to su dalsie vydavky a zodpovednost... a potom sa len tesili a my s manzelom sme len stale nechapavo hladeli na seba, ze ci sme dobre, ci su to nahodou neni susedovy :grinning: :grinning: :grinning: takze vidite, zazraky sa deju a da sa zohriat aj nastudensi kamen :sunglasses: som happy...aaaaaa...parada...ovela viac sa tesime obaja
23. čer 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 Presne tak.. Toho kojenia sa asi nezbavime:slight_smile:))) už aspoň v noci nekojim, ale zato večer vypije z oboch prsnikov do zásoby:slight_smile:)
my až 8.7:slight_smile:)
23. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: napadlo ma zaobstarat si taku zasteru aku maju pri RTG aby odrazalo ziarenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s tym lahnem so postele a mozem aj nb polozit kam chcem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je za 100 bodov!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush no supeeer, velmi sa tesim, ze to takto dopadlo :slight_smile: no vidis a ako si sa bala :dizzy_face:

no ja som asi divna, ale mne sa strasne nepacia trojkolesove kociky :confounded: neviem, co budem robit...
23. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush to je dobry napad, ale kde taku zasteru zozenieme? nekto tu tusim stujuje medicinu :D
bambulkaaaaaaaa :grinning:
23. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja tiez moc nekukam po trojkolesovych kocikoch...pripada mi to gycove...eee... taky urcite nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no asi zbehneme za bambulkou :grinning: :grinning: :grinning: nech nejake pozicia :grinning:
23. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush ked som sa pytala kamosky, preco si kupila taky kocik, tak mi povedala, ze ani jej sa nepacia take 3kolesove, ale ze je ovela praktickejsi. ale v com, to neviem.

aky je rozdiel medzi 4 a 3-kolesovymi kocikmi?
23. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ani netusim, aky je v nich rozdiel a dokonca ani neviem, co znamena troj alebo stvorkombinacia :grinning: ja som v tom poprvykrat a som riadne mimo... uz vidm, ze tieto veci budem riesit len par mesiacov pred porodom a urcite s niekym skusenejsim :grinning:
23. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 My mame trojkolku ABC 3Tec a som s ním spokojná. Trojkolka sa ľahšie manipuluje. Na konštrukciu nakliknem vnicku, sportak aj autosedacku a to v oboch smeroch. Teraz chceme kúpi surodenecky tiež ABC ale zoom. Pretože dá sa tam nakliknut všetko čo mame. Takze nebudem musieť kupovať ani vajicko, ani vanicku.Ak môžem poradiť tak predovšetkým pozerajte na výhody športovej časti. Pretože vo vanicke bude iba pól roka a v sportiaku další rok a pól. Nech sa dá dať úplne do lahu, polohovanie chrbta a noziek zvlášť, strieska, hmotnosť kociar, najmä ak nemáte auto a tak podobne:slight_smile:
23. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

ja rano vstala s pocitom,ci je vsetko ok,,,normalne som sa zlakla,,ani prsia ma nebolia,,,,,ale akurat ma riadne natiahlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z coho sa taaaak tesim,,a uz aj prsia bolia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: do buduceho tyzdna aj zosediviem,ci uvidim srdiecko
23. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile:
@mafynka: taky jdeš příští týden na kontrolu na srdíčko, já také a už se nemůžu dočkat
23. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som dnes mysela, ze ani nevstanem. cele telo ma bolelo, prsia, krize, hlava a brucho - to bola cista katastrofa. do prace som soferovala so sackom na kolenach pripravenym na vracanie v praci ako matoha. teraz som sa trochu najedla, tak to ustupilo, ale zaludok stale ako na vode. v praci nic nespravim, cakam, kedy ma vyhodia :frowning2:

mne sa tiez pacia 4kolesove kociky. tym 3kolkam neviem prist na chut, nejako mi nesedia.
23. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka1 - ahojky, takhle vstávám už druhý den. Koupila jsem si lízátka proti nevolnostem a cesty do práce jsou trochu snesitelnější :wink:
Taky mám v oblibě 4 kolečkové kočárky :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja som dnes velmi zle vstala. bolelo ma cele telo ako pred chripkov. teraz je to uz celkom ok. mna zatial nenapina, chvalabohu.

baby, co slnecnicove semienka, mozu sa jest vo velkom? ako viete, 12 rokov som fajcila a tazko sa mi odvyka. potrebujem niecim zamestnat ruky a mozog. ake je to tazkeeeeeeeee :confounded:
23. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo co mi odporucate na celodenne tlacenie do hlavy? :grinning: ale zasa, aby som nebola ako tank :confounded:
23. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja vela jem. predvcerom sme s priatelom o jedenastej v noci isli do mekaca. neodolali sme a ta moja potvora ma v tom podporuje. za chvilku budem ako slon.
23. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska rana su desne. uz to mam asi tak 2 tyzdne. zacinam byt unavena a vycerpana z toho. pokial rozchodim to najhorsie je aj 9 hodin a potom idem do prace, kde ledva zijem. co pomaha na taketo stavy? ake lizatka proti nevolnosti? kde to je mozne kupit?
23. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nechcem tiez trojkolesovy, ale je to vec vkusu. pocula som ze s oboma typmi sa dobre manipuluje aj s trojkolkou aj so stvorkolkou..... takze ide o to co sa komu paci :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no jasne, doma mam takych zaster desat :grinning:
23. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim tehulky...chtela jsem se zeptat co je pravdy na tom, ze testy na genetiku z krve vychazeji hodne casto spatne, ze i dys je dite zdrave tak vam podle krve reknou ze neni neco v poradku......co je na tom pravdy??
23. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayush tesim sa ze oznamovanie dobre dopadlo, vravela som ti predsa, ze to bude nakoniec vsetko lepsie ako si ocakavala :slight_smile: svokrovci si radi ze budu starymi rodicmi :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1: od doktora jsem dostala vitamíny a všimla jsem si, že od stejné firmy dělají lízátka proti nevolnostem - jsou to takové normální roxová lízátka s obsahem zázvoru. Jmenuje se to Gravipop a je tam 12 ks - různé příchutě. Já jsem potřebovala něco do autobusu, abych nemusela prosit řidičer aby mi zastavil :wink:
Jinak mi docela pomáhá, hnedka po probuzení sníst krajíček chleba. No já tohle zažívám první týden, z práce se vrátim a usínám, pokud mi není špatně, tak si nedovedu představit pokračování
23. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka: lízátka mívají v lékárně :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@damaska dakujem, pojdem navstivit lekaren :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte februárovky:slight_smile: ja sa k vám pridávam tiež :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ahoj a vitaj medzi nami :slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem:slight_smile: a dodatočne blahoželám:slight_smile:
23. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85: taky gratuluji :slight_smile: