• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta a aky kočiarik máš vybraty??
21. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to mas dobre ked to neboli, mne sem tam sice stvrdlo aj predtym, no nebolelo to, teraz to bolo prvykrat, ze vazne som pocitovala aj bolest a nebolo to teda prijemne, som sa bala aby sa mi porod nezacal :sweat_smile:
21. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja uz to ani neratam, za poslednu hodinu uz 2 krat... az mi to dych vyraza :frowning2:
21. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby za radu......tu autosedacku co dala link arret kupime teda neskorsie a teraz kupime vajicko ktore sa da aj do ruky zobrat :wink:
21. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=312

co hovorite na tuto akciu?? vyuzijem vsetky veci a je to dobra cena? :wink:
21. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no a pri tom tvrdnuti ťa aj boli bruško. lebo aj mne tvrdne ale ja si to nevšimam. stvrdne a hned pusti. u teba ked stvrdne dlho je stvrdnute??
21. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby treba lezat, ja uz druhy den a fakt to pomaha, krize ma uz nebolia, setrite sa maminky :wink:
21. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mne bezne tvrdne aj 20 krat za den, niekedy s bolestami a to beriem lieky uz 4x krat denne. napriklad dnes som nebola schopna varit ani obed. vraj je to normlane. kazdy lekar je iny. a to ja chodim do prace a este aj plodova voda mi odteka.
21. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 neboj sa, ani ja som to neratala. som si myslela, ze je to do 10krat a bolo to 20. bezne sa mi stane, ze za hodinu aj 4krat. mne lekarka povedala, ze potom bude bezne aj 30krat. to sa maternica pripravuje na prod. ku koncu by to malo uz kazdej.
niekedy je to s bolestami a niekedy nie. tvrdne mi aj ked len lezim. vzdy je to ked idem na wcko, alebo sa trosku rozculim a to fakt staci len trosku...a to som este v 5 mesiaci chodievala cvicit do posilky aj ked tvrdlo, ale teraz sa uz fakt neda...
21. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky, nekupovala niektorá z Vás nepremokavú plachtu do postieľky a na manželskú posteľ? Ak áno, pošlite mi link. Veľká vďaka :wink:
21. lis 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 coze? ty si teda obdivuhodna,este aj posilka v piatom mesiaci? :confused: uz davno by som sa vypytala na PN a ako vies ze ti odteka plodova voda? to by nemala, ja to tvrdnutie nejak nevnimam, neviem ci by som to vedela nejakym sposom spocitat,ale bolesti nemam,len lezim,citim ako malinka kope v brusku
@silvika18 myslim ze pepies minule davala nejaky link na mimibazar,skus jej napisat :wink:
21. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja som aj pred tehu chodila, takze ked som otehotnela tak prvy mesiac som o tom nevedela a chodila, este aj tancovat som chodila, potom druhy a treti mesiac som radsej nechodila a zacala som vo stvrtom a piatom skoncila lebo to tvrdnutie uz bolo castejsie, ale nemala som pocit, ze to bolo sposobene cvicenim. skor teraz ako sa setrim, tak sa citim horsie a nevladnejsie a celkovo brrrr.
plodova voda - no to je teda story. som simyslela, ze to neromalny vytok, ale ked sa ma to lekarka pytala, tak sa jej to nezdalo. nebolo to pravidelne a len obcas sa to stalo. a to tak akokeby som sa pocikala, asi tak mozno deci. neviem. no ja som bola v tom, ze je to vytok. tak mi povedala, ze ked sa to zopakuje tak sup k nej alebo na pohotovost. tak som sla na pohotovost, tam spravili test a zistili presakovanie plodovej vody. tak to nazvali. co to je neviem, ale mam jej dost. zatial :slight_smile: teraz raz za tyzden tam zbehnem, skontroluju a spravia nejake vytery ci co to robia, kvoli infekcii. ale vsetko je oki.
a ked som bola na tej pohotovosti, tak oni nerobili stres z plodovej vody, ale ma dali aj na monitor a ako som tam lezala, tak mi stvrdlo brucho aj s bolestami a zacali robit paniku. no je to v norme. ze sa neotvaram i ked mam trosku kratsi krcok, ale ze to sa zacina skracovat.
z celeho toho som pochopila, ze tieto problemy su bezne v tehu a ze lekari maju vsetko pod kontrolou.
keby aj mam zacat rodit, tak dnes to uz vedia zachranit a v mojom okoli sa vela deti takto narodilo. dokonca aj priatel. nechcem stresovat, ved stresov je viac ako dost inych...snazim sa to uzivat a tesit sa na malicku.
no co ma serie, ze uz necivicim a mam malo pohybu.....
21. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Keď ti tvrdne tak často asi to nie je celkom normalne. Ja som bola teraz v nemocke s niečim celkom inym a ke´d doktor zistil na vizite, že mi stvrdlo brucho tak sa ma vobec nepytal,že kolko razy je to denne proste ma nechceli kvoli tomu pustiť domou.Dali mi vyššiu davku magnezka a že aj chudokrvnosť to može zapričiniť, ale hlavne trreba dodržiavať kľudovy režim.
21. lis 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui neviem. vie o tom moja lekarka a aj na pohotovosti. mam tabletky 4krat denne. zistili mi chudokrvnost uz davno a teraz mam vyssie hodnoty, kvoli tomu idem aj na hemato. co som aj na nete citala, vraj je to bezne.
21. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No vyuzijes všetky 3 veci. Pozri čo je to za autosedacku, aké na "referencie". Kresielko ja vyuzivam doteraz, veľmi dobrá vec a stoličku na krmenie mám z ikei za 11€.
21. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky prosim Vas neviete mi poradit. Ked davam sem na konik niake veci na predaj tak cenu ktoru musim zadat je bez postovneho alebo uz aj s postovnym??? Prvykrat nieco takto predavam tak neviem :frowning2:
21. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca blahozelam k Martinkovi :slight_smile: budeme mat teda menovcov obe :dizzy_face:
21. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 kociare, ktore pripadaju do uvahy mam v albume :wink: Je to v podstate vsetko ten isty typ, len sa neviem rozhodnut pre farbu a vzor. :sweat_smile:
21. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja by som dala cenu bez postovneho a to potom napisala do inzeratu. :wink:
21. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem za radu :slight_smile:
21. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa blahozelam a drzim Nellinke palce aby rychlo priberala a zelam jej aby bola v zivote stastna a zdrava :wink:
21. lis 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 mozes dat aj s postovnym a potom to napis aj k nazvu, alebo bez postovneho a das to do komentaru, alebo sa na tom proste uz len individualne dohodnes s kupujucim, kazdy si to dava inak, ale rozhodne ak tam zaratas aj postovne napis to aj do nazvu, aby to viac lakalo :wink:
21. lis 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dik....poradim s mm...budeme musiet zacat nakupovat :wink: ved ten cas ale utekaaaa :grinning:
21. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bambulky dufam ze nerusim ale kedze cakate zimne babenka tak vam rada ponuknem oblecko ktore mam od overalikov , bodinka, zavinovacky a aj kociarik, mozno sa niektorej z vas nieco zapaci :slight_smile:...........hlavne nech ste zdravucke a mali chrobacikovia v brusku tiez :wink:
21. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ta akcia je super len samotna stolička stoji okolo 70 eur... a lehatko take lepsie okolo 40! a autosedačka ani nehovorim...skoda ze ja autosedačku uz mam..musela by som ju predať!! :confounded: to je take naprd....keby bolo namiesto autosedačky este niečo ine tak beriem aj ja .....
21. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je aka stolička ???? ze za 11 eur !! to aj ja chcem !!! :slight_smile:
21. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 Obycajna, plastova.. Na krmenie až až:slight_smile: pockaj, dám foto:slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pridavam aj foto mojho synceka dnes v ikei... ohromne sa u kresielko pacilo:slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujem za radu :slight_smile: uz som to nechala bez postovneho a nechce sa mi to prerabat :grinning:
Baby ja som dnes vytiahla vecicky po Martinkovi a zistila som, ze uz skoro nic nemusim kupovat, tak sa vytesujem :grinning: uz len aby bol februar sa neviem dockat :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeej, zlatyyy :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek