• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett mne sa tiez strasne to kreslo pacilo, no krajsie to vyzera s malickym, zlatucky je
21. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my tu mame naseho drobceka
21. lis 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeeeeej no bomba... a mne očka prevracalo pri cenach stoličiek..tak to si dám kupiť ! ak pojde niekto do Ba... hlavne ze ma pultík. dakujem
21. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 kolko to stojí dat si spravit taketo sono ??? :frowning2: lebo moja gynda ma take biedne ze az :zipper_mouth:
21. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dievčatá tie fotky z 3D sú nádherné.

My sme pri Romankovi vajíčko využili až do jedného roka - potom sme kúpili väčšiu sedačku - ale záleží to od toho ako dieťatko vyrastie. :slight_smile:
21. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeej,no podareny je :slight_smile: ked pojdeme do tej anglickej ikei,tak teda pozriem,lebo povodne som chcela len maju sedacku,co sa da pripevnit na normalnu,ale takuto by som brala :slight_smile:
21. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 maly je taky spokojny :slight_smile:
@stella231 ja co som pozerala ceny,tak okolo 70eur aspon v ziline. ale urcite najdes aj lacnejsie,mnohe ambulancie maju aj netove stranky,tak staci pozriet :wink:

pekny zvysok nedele,musim ist na postel,lebo ma zas krce v nohach zlostia :confounded: tak si aspon oriflame kuknem a mozno cosi objednam,ked sa mi podarilo najst stranku. drzte sa vsetky :wink:
21. lis 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, také máme termín v únoru 2011!! první a bojim bojim
21. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám také naši fotečku, nevím po kom máme tu bambulku - nosík?? nezdá se vám velký?
21. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 u nas to stalo presne 35 eur, dokonca mi to robili 2 krat na druhy den, lebo sa maly nechcel spravne otocit :slight_smile: , ale na druhy den som uz neplatila.
22. lis 2010 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett juj tie deticky su take zlatučke =D...a stolička je fajn, myslim ze bude stacit aj takato
22. lis 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ krásna fotka....a noštek sa mi nezda veliky...drz sa aj ja cakam prve a uz sa zacinam bát =D
22. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tie naše deticky v bruskach sú take krásne :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett musim teraz 30. poprosit nech aj mne spravia nejake foto nemam ziadnu, teda jednu a to zo 7.týždna =D
22. lis 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Vdaka. Ja som tiež zo začiatku chcela neviem aký stoličku, veď to najkrajšie pre svoje dieťa:slight_smile: no mm Ma presvecil, že táto bude stačiť. A mal pravdu. Ľahko sa umyva, Ma dvoj bodový pas-čo úplne stačí, ale pultis sa zvlášť dokupuje. Stojí tuším Euro. Fakt sa niektoré veci neoplatí kupovať draho.
22. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Tak to by si mala:grinning:
22. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj to mas pravdu aj so stolickou aj s fotkou =D......dnes som pozerala predpoved pocasia a na konci týždna cez den len 4 stupne...brrrrr ja neznasam zimu a ked si predstavim vo februari to malilinke babatko az mi mraz prejde po chrbte.....
22. lis 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko baby :slight_smile:
22. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa - moja tak sa držte aj s Nellinkou. Je super, že sa Ti pustilo mliečko - je to pre Nelli to najlepšie. Je super, že už Ti začala priberať. Presne ako píšeš, aj dieťatko, ktoré sa narodí v termíne môže mať problémy - presne to nám hovorila aj sestrička na predpôrodných cvičeniach.
22. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Uz máš teply fusak do kociara?? Zababusis doň babo a ostane mu von iba nostek. To mne sa skôr nechcelo chodiť po tej zime. No ja 6 týždňov budem určite iba doma. Najprv bude mala vo vyvetranej miestnosti a potom pri otvorenom balkóne a až tak pôjdeme na prechádzku. A aj to musí byt doma manžel, kedže ísť s dvoma deťmi dole z piateho a hore na piate po schodoch... Neviem si to ani predstaviť:grinning:
22. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no teraz zas trosku pochudla z 945g na 915g tak uvidime nabuduce,ze jej to male brusko trosku strajkuje tak jej upravili davky na mensie ale castejsie-16ml 10x za den tak dufam ze sa to rozbehne,ale je mi tak strasne smutno,neviem sa s tym zžit ze to je takto,chce to este asi cas
22. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Dobre ranko:slight_smile:
22. lis 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa - ja Ti verím, ale neboj určite to všetko zvládneš. Pozerala som si Nelli aj na fotkách - je nádherná.
22. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no to bude vyzerat aj u nas tak....ved ja cez zimu velmi von nechodim a to nie s malinkým babatkom...jj fusak mam dva jeden obycajny a druhy taky teply s ovcim runom ci cim
22. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj my sme na piatom, no chvala bohu s vytahom :grinning:

@kijusqa jej, aka malicka a krasnucka dcerka, drzim palce nech vam pekne rychlo rastie, v ktorom tyzdni sa narodila?
22. lis 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujem :slight_smile: no bohuzial v 27 tyzdni(z nicohonic m zacala voda odtekat :frowning2: )
22. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa ale je nadherne, ze sa jej napriek tomu dari, teda ako sa na nu pozeram, tak je to podla mna na skvelej ceste, sice si malicka pobudne nejaku dobu v inkubatore, ale za takeho polroka si ani nespomenies, ze sa take nieco udialo :wink: ja dufam, ze nasa mala, keby sa teraz poponahla, tak to zvladne rovnako, lebo aj nam hrozi predcasny porod, tak som vdacna za kazdy den, ktory je v brusku dlhsie
22. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverka_ jej tak to je nádherná fotka, to sa fakt podarilo ............
kočky keby ste videli našu fotku, tak myslíte, že čakáme mimozemšťana s nosiskom rozčapeným, vôbec sa nepodarilo dobre zachytiť Jasminku :slight_smile:
22. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 nádhernáááá fotka :wink:
22. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek