• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett no teda, to máte riadneho chlapiska, veď ten je väčší ako náš Jakub, koľko prosím ťa váži? :slight_smile: aj my máme túto bielu plastovú stoličku z Ikey a sme spokojní. a kresielko je tiež peknučké.......
22. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa držíme Nelinke palce, aj Tebe, nech ste zdravučké a Nelinka nech pekne rastie :slight_smile:
22. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čaute kočky, tak ja VÁS postupne čítam a reagujem na príspevky ............
ako ste ináč víkendovali? my zasa len doma - baby, ja zisťujem, že ja normálne už akosi nevládzem chodiť, strašne ma začínajú bolieť kríže a keď som sa včera náhodou objavila nahá v zrkadle, tak som sa skoro zľakla toho môjho brucha - to kedy mi tak narástlo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jasminka ma tak kope do mechúra, že niekedy až skríknem a začína ma pichať v pravom boku, nenormálne ........ :unamused:
Dnes idem do poradne, tak držte palce .....
22. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ma 11 kg:slight_smile: Este ho uvladzem nosit. Dobre je, ze uz chodi sam a sam sa aj vyhra. Ale mame dvojpodlazny byt a ked idem hore, tak musim ho zodvihnut. Mohol by sa uz aj po schodoch naucit:slight_smile:
:grinning: :grinning:
Boli sme vcera v ikeii, tak to kresielko sa mu ohromne zapacilo. Cely cas tamsedel a kukal na ludi:-!) Nechcel ist prec.. Keby nebolo take drahe, tak mu snad aj kupim.
Baby ja mam uz vsetky veci vyprane, este zajtra pozehlit a je to. Veci do porodnice tiez nachystane. Uz len kupit kociar a kolisku, alebo kos. :unamused: :unamused:
22. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja uz tiez len to svoje megabrucho obzeram a ani neviem kde sa mi nabralo, ale som rada, ze uz coskoro bude nasa martinka na svete :slight_smile: inak mna chrbat bolieva len sem tam a som este zvedava, ze kedy sa mi objavia strie :confused:

@arrett bozinku, ja este poprane nemam, ale uz by som asi aj mala, a hlavne donakupovat co treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to je riaden chlap, náš Kubko hoci sa narodil veliký má teraz iba 12,5kg. My sme veľmi schudli minulý rok v januári, kedˇsme boli 2 týždne v nemocnici s virózou. To, čo tam chudák schudol, naberal vyše roka :unamused: Teda Ty si šikulka ............. Ja ešte prať nejdem, lebo ako sa poznám, vo februári by som to vyprala znova :grinning: Tiež sa ale chystám pokúpiť nejaké veci v lekárni do pôrodnice, len si stále hovorím, že ešte je čas ........................... no popri robote stíham toho veľmi málo :slight_smile: neviem, či to nezabalím a nebudem pracovať len do polovice decembra, však uvidíme, ako sa budem cítť .... :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty si ale šikovna....ja nemam nic oprate, ani nachystane do porodnice :grinning: keby ma to chyti tak ja neviem čo spravím.....ale tak začnem aj ja usilóvne pripravovat prat....len mam nejak malo casu skola ma zamestnava....o 3 týždne mi začinaju predterminy dufam ze to vsetko postiham
22. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no brušká rastú - už sa nám to pomaly kráti ............. ja som si uvedomila, že toto tehotenstvo si ani brucho nenatieram, prvé tehu som si poctivo každý den olejčekom a ku koncu mi aj tak popraskalo, ale nie veľa ..... Ževraj je to geneticky dané .............. Teraz som zatiaľ ešte strie nepostrehla, ale už si na celé brucho ani poriadne nevidím, nehovoriac o holení :grinning: už bude musieť nastúpiť do holiacej služby môj muž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 s praním máš ešte čas, aj tak Ti nato sadne ešte za 3 mesiace prach .......... :wink:
22. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dakujeme a drzim palce aby ste vydrzali co najdlhsie :slight_smile: je to riadny napor na psychiku ti poviem :confounded:
22. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pojdem rodit urcite skor. Ved aj simon isiel 3 tyzdne a zajtra zacinam 32tt, takze davam tomu este nejaky mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
Veci do porodnice si davam na jednu kopu, lebo ma este furt nieco napadne a pridam to tam. No a veci pre babo mam po simonkovi aj tie co som kupila cez net. Pomalicky som vyprala zavinovacky, deku do porodnice, overal, autosedacku, teraz bodynka a tak. Pokial este vladzem, lebo minule sa mi fakt necheclo a je to coraz horsie kazdy den s tymi bruskami:slight_smile:
22. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no to je tiež pravda....ale začnem hadam o týžden, dva :grinning: ...mohla by si foto bruska hodit nech mam s čim porovnávať :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett myslíš, že pôjdeš rodiť skôr?
Ináč v tom máš pravdu, ani ja už moc nevládzem, a bude to ešte horšie ....... Večer som rada, že uspíme malého a ja môžem driemať pri TV :slight_smile: Tie návaly energie z predošlých týždňov sa akosi strácajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 už mám fotky nahodené doma v PC, vždy nato zabudnem, mám aj fotky s malým, ako mi bozkáva bruško, takže určite to tento týždeň nahodím ......
Mimochodom - v sobotu som sa s Jakubkom kúpkala vo vani a on zbadal cicíky a prisal sa mi na prsník, som sa ho pýtala, či by chcel ešte mliečko, a on že "áno, že by strašne chcel maminkine fantastické mliečko." Chudák, aj mi ho prišlo ľúto ...... :pensive:
22. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co sa týka natierania tak ja som už skoro celý krem minula co sa natieram.....malinke strie som spozorovala len na prsiach..na brusku zatial nic kedze ho ani take velke nemam, ale tiez myslim ze je to indivi. kazda ma elasticitu pokozky inu...ktovie.....moja mamina pri prvom nemala az ja som jej porobila strie :slight_smile: a rodit isla pri nas oboch presne ked jej to doki vypocital tak dufam ze aj ja pojdem do porodnice 2.2 :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 moja mama ma riadne popraskane brucho ......... ale ja som mala len trošku, zato strie na prsiach aj na bokoch sa mi spravili ........ ale už to neriešim .........
22. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hlavne nech su babatka zdravucke a pekne rastu v bruskach kaslat na strie a popraskane brucho....
22. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa malicka je krasna a drzim palce nech vsetko dobre dopadne. v mojom okoli poznam vela pripadov, kedy porodili tak skoro a su to krasne deticky :slight_smile: neboj tvoja nelka ti o par tyzdnov bude doma robit radost.
22. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 presne, súhlasím ........... len nech sme zdraví :slight_smile:
22. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 dakejem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len keby tie 2 mesiace netrvali taaaaak dlho,je to strany pocit ked porodis a dojdes domov bez babatka,mliecko ti tecie a si sama doma,ale viem ze som neni jedina len si este musim zvyknut,a dufam ze sa jej vsetko vyvinie dobre,ze nebude mat nejake nasledky do buducna
22. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.kočky normálne nestíham reagovať,vás tuším za to písanie platia.
malému som našla v pivnicii piano ešte po mojich bratoch,má hádam aj 15rokov,tak sa zabáva a ja mám trochu času.

Veru,keď píšete o tých bruškách,ja ho mám tiež už riadne a malinké ma hrozne kope,niekedy až skríknem,keď mi dá riadnu šupu,včera sa bavilo na mojom mechúre,len mne to až také smiešne nebolo.,stále som musela chodiť na záchod.

@kijusqa aj ja moc Nellinke držím palčeky,nech to pekne dobehne a je z nej krásna slečna. :slight_smile:

my sme boli minulý týždeň na sone,malinké je v poriadku,len je o 2týždne väčšie,ale hádam sa to ku koncu vyváži.Pohlavie stále nevieme.doteraz sa nám nechcelo ukázať,tak sme si povedali,že už sa teda necháme prekvapiť.ale tušáka mám na chlapca.tak uvidíme.Vecičky ešte neperiem,aj keĎ ich mám nachystané v skrini,začnem asi až po sviatkoch.ale na zimu ešte nemám nič,akosi nevychádzajú peniažky,ešte nemám ani premyslené,čo oblečiem po ceste domov.asi by som s tým už pomaly mala začať, :unamused:
22. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies náš Maťo nemá ani 11kg. :unamused: ale aspoň nemusím dvíhať ťažkú váhu.
22. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak dnes som objednala uz aj kocik a postielku. konecne rozhodnutie bolo tazke, ale...nakoniec som tazku dilemu vyriesila. Pani povedala, ze nam to kludne dorucia aj prvy februarovy tyzden, takze super. A keby sa babo nahodou ponahlalo, tak to vedia dorucit do 24 hodin. Takze zakladne veci by uz boli. :slight_smile: No a nakoniec som sa uz definitivne rozhodla pre tento
22. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no veď to je tá výhoda :slight_smile: ale hlavne že sú zdraví, no nie? Ináč náš Jakub sa tak výborne naje, ja neviem, kde sa to v ňom stráca ......... My sme vyše roka nosili veľkosť 86, iba teraz začal nosiť č. 92 :wink:
22. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta takže nakonieč červený? výborná voľba :wink:
22. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, moj muz je jednoznacne za cervenu a kedze je to aj moja oblubena farba, tak s tm nemam az taky problem :slight_smile: A naozaj na ten zeleny by mi v lete lietali musky, ako uz tu ktosi spominal, tak nakoniec predsa zvitazila cervena. :wink: Ja ina strasne neznasam ruzovu farbu a viem si predstavit, ze moja mama mi podonasa vsetko ruzove pre malu :angry: a moj muz sa z toho bude tesit...Aj kefku s hrebenom jej kupil ruzove...Teda, ja som dala do kosika zelene a on to bol vymenit :angry:
22. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta krásny kočik si vybrala :slight_smile:
22. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta červená je aj moja farba, tiež moc ružovú nemusím ...... Ale už som neodolala a máme aj nejaké ružové veci......... Popri tých fádnych chlapčenských farbách je radosť vyberať "šatník" pre babulku :grinning:
22. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta krásny kočík.

ja inak tiež neznášam,že keď sa narodí bábo,každý nosí buď ružové alebo modré veci.akoby iných farieb ani nebolo.ja som malému kupovala všetky farby okrem modrej,nakoniec sme podostávali toľko modrých vecí,že som na ňu začínala byť alergická a navyše mu modrá vôbec nepasovala.doteraz mu obliekam hnedú,oranžovú,jasnozelenú,kaki,červenú a pod.modré má len rifle a 1svetrík.takisto,keď idem niekomu na "opačky" kupujem biele,žlté,béžové,snažím sa vyhnúť tomu "škatuľkovaniu",že pre dievča ružové a pre chlapca modré.doteraz si každá kamarátka chválila,že konečne niekto im dal aj v inej farbe.
22. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek