• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 presne tak!
@arrett :confounded: :fearful:
22. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jezis, to je fakt strasny gyc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozaj, uz si vybrala ten kos pre malicku? Ja uz mam predbezne vybraty, no objednam ho az v januari
22. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mne sa páči, keď je novorodenec v bielom alebo béžovom. Ja bežne obliekam Jakuba aj do červenej, milujem červenú :wink:
22. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Nie, este nemam nic vybrane :unamused: :frowning2: Furt kukam na tie kose, ale mm neche povolit za taku cenu:slight_smile: Pozeram aj inzeraty, ale nikto nic take nepredava, alebo len strasne malo. Ach jaj.
Syn sa mi zobudil, utekam
22. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa viem ake to musi byt pre teba tazke, cele dni len rozmyslas ako sa ma malicka a hlavne ten sok, ze uz je tu. Kolegove dvojicka nakoniec boli v nemocnici "len" mesiac a ked mali nieco malo cez 2kg tak ich pustili domov.
ale na druhej strane, mas mliecko a to je velmi dobre :slight_smile: niektore maminy ani v termine narodene babo nemozu dojcit. malinka ti to vsetko vynahradi. Deti su vacsi bojovnici ako si my myslime.
nie je to ziadna utecha, ale tu na fore vedies. Si pravou maminou z nas, co sme mali priblizne rovnaky termin.
ja som citala toto: http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2716-Najhorsi-je-zaciatok-tvrdi-mamicka-nedonosenej-Klarky.aspx a malicka to zvladla.
22. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta super volba. paci sa mi :slight_smile:
inak ja rozmyslam, ze si dam priviezt kocik o trosku skor. ved ani neviem ako dat vajicko do auta....nech si to trosku omakam :slight_smile:
22. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ja sa muza ani nepytam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som vybrala ten béžový s mackom, už som tu raz na neho myslím hodila link. ináč sú fakt riadne drahé........ ale zas ho určite aj dobre predám
:grinning:
http://www.postielky-kose.sk/detail.php?zbozi=2543962
22. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to sa rýchlo naučíš, neboj....... vajíčko dáš len v protismere jazdy a pripútaš ..... Ja keď som sama šoférovala, tak som malého vozila na prednej sedačke, hlavne keď mu vypadol cumlík alebo čosi bolo, tak som mu ho rýchlo podala :slight_smile:
22. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 az mi hrdlo zovrelo a slzy vysli. Nikdy by som nepovedala, ze ja budem taka citliva na babatka, az sa k tomu hanbim priznat. :sweat_smile:
22. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mi hovor. ja tiez nie. a este ked som otehotnela, tak nikto tomu neveril, ze ja a mama...male deti som nejako moc nemusela. nevedela som ani co s nima a vobec ma to nechytalo. no a teraz? sama tomu nerozumiem, ale uz sa velmi tesim....
22. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@sharlotta bože ani mne nie je do smiechu, keď to vidím a čítam ........... aké malinké bezbranné stvorenie .......
ja som si pri prvom tehu ani nepripúšťala, že sa môže hocičo stať, ale aspoň som sa zbytočne nestresovala. Teraz to už beriem trošku ináč ......... Normálne pôjdem o chvíľku k doktorovi s maličkou dušičkou, hmmmm
Ale je pravda, že deti sú obrovskí bojovníci :wink:
22. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby bola som dnes na kontrole vsetko vyzera byt v poriadku :slight_smile: v sobotu sme mali svadbu uz aby boli fotky :slight_smile: mam len taky problem a som to zabudla povedat mojej gynekologicke mam niekedy take bolesti zaludka ako keby bol stisnuty alebo co nie su to krce ani nevolnosti proste si citim zaludok nemate s tym niektora osobnu skusenost???
22. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies neboj, lekari sa o nas a nase male postaraju. vedia co robia :slight_smile: stanu sa aj nestastia, ale to sa moze aj ked sa babo narodi, ako moj bratranec. zomrel ked mal 9 mesiacov a narodil sa v poriadku a na termi. hlavu hore a treba mysliet pozitivne a nie sa stresovat a pozorovat. ved okolo nas je tolko stresujucich faktorov a nie este o to malinke sa bat.
pockajte ako sa len budeme bat, ked budu celu noc prec niekde na party....to este len budu soky...:slight_smile:
22. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ahoj, tak blahozelam k svadbe a tesim sa na fotky, dufam, ze nejake pridas :slight_smile: a tiez super, ze ste ok :slight_smile:
s tym zaludkom - podla mna Ti babatko tlaci na zaludok, ja mam stisnuty zaludok odvtedy, ako som tehotna a najnovsie ma picha v pravom boku, tak si myslim, ze by to nemalo byt nic zavazne.....
22. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mam s tym osobnu skusenost :confounded: Staci, ze zjem zopar sust a uz som plna na prasknutie a okrem toho mi ani posledne 2 tyzdne nechce zaludok fungovat, tak som si kupila medovkovy caj a v nutnom pripade beriem aj orenzym na travenie. Pytala som sa v lekarni a orenzym posobi len v crevach, nejde do obehu, takze ho mozu aj tehotne, len mi vravela, ze to nemam prehanat.
@kwetinka1 akoby si o mne hovorila. :wink: Prave mi sesternica vcera na FB pisala,ze nemoze uverit, ze som tehotna. :grinning: Ale fakt, keby nebol MK a nebola som tu dotiahnuta uz znamymi z mojasvadba.sk, tak by som sa urcite ani tie 4 roky po svadbe neodhodlala. :grinning: MK zvysuje prirodzeny prirastok na Slovensku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no to dúfam, že lekári vedia, čo robia........ len niekedy je príroda silnejšia ........ dnes si ok a zajtra ....... brrr, nechcem o tom radsej ani hovorit, lebo ste ma tu dnes riadne vystrasili, normalne mam zmiesane pocity.
22. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem dufam nie je to nic sdtrasne len taky divny pocit... :slight_smile:
22. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta kočky keby ste vedeli, koľko ľudí nechápalo, keď som ja otehotnela ........ nikdy som nebola rodinný typ ...... narodenie Jakubka ma totálne zmenilo ............
22. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jej to bolo dobre citanie a vzdy ma to trochu ukludni(a rozhadze ma iba to ked musim od Nellinky odist)dakuje, padlo to vhod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem dufam ze nebudem nutena ho brat ale keby ano tak to hadam zvladneme :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja citim, ze ma nase babo zmenilo uz teraz. Sama by som tomu nikdy neverila.
@kwetinka1 nooo, ked budu niekde vonku, tak si ohryziem vsetky nechty. Najma ked viem, aka som ja byvala sprosta, ked som bola v puberte....
22. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta určite aj tehotenstvo ženu veľmi zmení, hlavne tie hormóny a tá precitlivelosť, ja som revala pred mužom v prvom tehotenstve hádam pre každú blbosť, až som sa hanbila.......
kočky utekám k doktorovi, držte palce .............. :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies držím palce....a rozplakat ma vie hocico, placem teraz častejšie a musim povedať že tehu robi so zenou zazraky....aj ja som sa dost zmenila..... :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ďakujem. o chvíľu som tu :wink:
22. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa verim ti. a kedy zacnete klokankovat? a v ktorej je nemocnici? ale aspon doma mas dcerku, ktora ti mysel zamestnava.

@sharlotta mne MK nedopomohol, ale som sa nechala osprostit mojim "priatelom". zo zaciatku mi nedochadzalo, ze som tehu, ale teraz ked sa mala mrvi je to ine. uz sa tesim, ale je mi aj luto kopec veci....ze aku buducnost jej viem dat :frowning2:

tehotenstvo ma velmi zmenilo...a uz som to pocula ja od mojho okolia :slight_smile:

a moja puberta...och jaj, len to nie...moja mama mi hovori, ze nic zle mi nepraje, len aby som mala take dieta ako som bola ja. zla, zla, zla :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
presla som asi 200 stran tak rýchlo co sme pisali zo zaciatku..zacala som si na papiere pisat co mi bude este treba dokupit hlavne ta kozmetika pre mna a pre babo....jaaaj ked ja si neviem predstavit ci s tym malinkym stvorenim budem vediet zaobchadzat a budem vediet co mu mam dat papat, kedy spinkat.....ach jajjj...ale tesim sa ze uz coskoro budem to malinke drzat v rukach, hladkat, vonat.... :slight_smile:
22. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :grinning: to aj moja mama hovori. Ja som inak bola dobre dieta...az do takych 16 rokov a potom to stalo za to. :sweat_smile: Ale ja som rada, ze som prezila to, co som prezila. S dnesnym mozgom by sa to uz nedalo....Ja zase mame hovorim, ze si to musela aspon trosku uzit, ked uz som bola cely cas dobra. :wink:
22. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 je na kramaroch v BA,klokankovat zatial neviem kedy ale v sobotu ju chceli skusobne odpojit od kyslika(aj ked uz dycha sama ale je stale napojena)a ze by mi ju aj dali lenze mohli sme az v nedelu prist a nedali mi ju,dnes sa na to uz opytam a sak to este ze mam Sofi doma a zabavime sa aj ked vlastne som sama doma do 15 hod.tak mi ten cas tak pomali ide
22. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa tak potom sa tesim na fotky. kramare su dobre. a kedy za nou chodievas? nemozes aj niekedy do tej 15 hod. nech ti ubehne cas?
22. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek