• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 praveze az po 14(navstevy su od 15)ale do 14 mliecko odniest a potom cakat kedy ma zavolaju,niekedy aj o tej 14 a niekedy cakam v cakarni pol hodinu,minule lezala na brusku a normalne zdvihla hlavicku hore a drzala ju normalne sme s muzom nechapali,taky drobec mali a tolko sili ma skoda ze sme to zrovna nenatocili :grinning:
22. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už som tu. to bola teda rychlovka. ani ma nevyšetroval, len počúval ozvy srdca a sestrička mi poradila, že na ktorej strane budú ozvy - tak mám potom doma ležať na opačnej, a ozvy boli tesne pod pupkom, tak to mám ako ležať? plánovaný cisársky mi nehrozí, lebo som druhorodička a ešte je dosť času, aby sa otočila ....... Vypísali mi papier na sono v 35.tt a za 3 minúty so všetkým som bola vybavená...... ešte som sa pýtala, že či môžem ležať na chrbáte, že môžem ..... lebo tak sa mi najlepšie leží ....
22. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky bruškaté.
My sa máme dobre, bud. týždeň ideme na utlrazvuk, tak veríme že všetko bude ok.
@natalca - Po včerajšej oslave a zverejnení, už aj nás môžeš pridať do tabuľky :slight_smile: čakáme dievčatko Tamarku :slight_smile:

kijusqa - drž sa, ja som takto čakávala na malého tri mesiace na Kramároch, ale lekári sú naozaj zlatí a keď už bude malá odpojená tak to pôjde všetko rýchlo a vy sa ani nenazdáte a budete mať princeznú bojovníčku doma a je naozaj úžasné sledovať ako taký malý zázrak bojuje kvôli vám, pretože vás nesmierne ľúbi a cíti že aj vy jeho!!! Tak sa len obrň trpezlivosťou a všetko bude ok! A je to naozaj zázrak že už sú naše detičky také veľké v našich bruškách, som si to ani neuvedomovala, až ked som si pozrela tvoje fotky, máme už naozaj malých ľudí.
22. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte som zabudla našla som to na koníkovi, keby niektorá mala záľubú v šití ako mám ja tak tu je super postup na zavinovačku do autosedačky :D
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/maryol/album/zavinovacka-do-autosedacky-strih/5591784/
22. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :sweat_smile: tak skoro? No, ale hlavne, ze je to ok. A potesila si ma, ze mozem spat na chrbte. Ja sa tam aj tak vzdy ocitnem v noci a si stale v duchu nadavam, ze zase som na chrbte. Ale na boku ma boli aj chrbat aj bedrovy klb. Na chrbte sa mi tiez spi najlepsie.

Ja som sa este dnes nic neucila :angry: ani cez vikend som tomu vela nedala, tak ja uz sa musim nejak skonsolidovat. Do piatku sem nepachnem!
22. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ja tiež ak ako píšeš Ty. Určite budem prvý mesiac doma - samozrejme postupne otužovať - najprv otvorené okno a potom aj v kočíku na balkóne. My bývame v 4-poschodovom paneláku na 3. poschodí - tiež nemáme výťah - takže sa kočík dosť nanosím hore dole po schodoch. Som rada, že Romi je už dosť veľký a samostatný. Ďalšou veľkou výhodou je to, že svokrovci bývajú panelák pred nami a svokra je už niekoľko rokov na dôchodku, tak keď budem potrebovať s čímkoľvek pomôcť, tak sa mám na koho obrátiť. :slight_smile:

@alexis13 - ja mám tiež už všetko po Romankovi opraté a požehlené a nachystané v skrini.

Romanko sa narodil na začiatku 38 týždňa tak pevne verím a dúfam, že aj toto druhé by sa mohlo tiež narodiť podobne.
22. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa tiež pristihnem, že ležím na chrbte ........... nemôžem si pomôcť, tak sa mi najlepšie ........ akonáhle si ľahnem na pravý bok, tak to je neskutočná bolesť, to sa pamätám, to ma aj Kubko tlačil do pravého boku, ale u neho to bolo intenzívnejšie a hneď od začiatku tehu ........
včera pri TV som už nevedela ako sa uložiť, tak som pre zmenu sedela ..........
22. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj mna bolieva ked lezim na pravej strane :slight_smile:
@labudka dakujeme za tipus :slight_smile:
22. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:

Ke spaní..... já spím normálně na zádech, protože, když si lehnu na jakýkoliv bok, tak mě malá zašne děsně kopat. Začínám se obávat, že leží pořád na příč :unamused: I když od včera se mi zdá, že míň kope a spíš pod žebry, tak uvidím na kontrole za 2 týdny. Jinak si zkouším lehat na bok a dávám si polštář mezi nohy.

Já jsem dnes vyrazila koupit malé ježíška. Má zálibu v Barbie a miluje koníčky. Včera to vyděla v obchodě a udělala scénu, že to chce. Tak jsem to šla dnes koupit. To je peněz :confounded:
Při tý příležitosti jsem i okoukla kolotoč nad postýlku. Moje kamarádka má ten hrající od Fischera Price a je s ním spokojená, že jí malej u toho usíná sám. Tak nad ním uvažuju. Malá měla ten obyčejnej a nějak jí nebral.

22. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte brušká,Vás sa už tvorí na brušku tehu čiarka? Tak my sme takto narastli 28tt+2d
22. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa inak najlepšie spí na pravom boku.Tak aj zaspavam,to mam najpohodlnejšiu polohu.
22. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jee tak ja take brusinko este nemam :slight_smile: ale ciaru cez brusko uz ano :sunglasses:
22. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ta kocka co rodila u Urbana nebyva nahodou vo Vinodole?
22. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Nie ona je z NZ,ale byvaju teraz s manzelom v Podhoranoch
22. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 aha tak nic...lebo mm bol u niekoho a tiez mala Urbana..a ze bol super :slight_smile:
22. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 pěkný domeček :wink: já těhu čáru nemám, ani jsem jí při Elišce neměla.

Jen strie se mi udělali kolem 8.měsíce :unamused: A to jsem mazala, teď taky mažu, ale flákám to :unamused:
22. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ani mi vraviet nemusis, ja si tam dole nedovidim, neviem teda co s tym holenim porobim, zatial skusam naslepo, ale to nie je potom take na ake som zvyknuta, budem musiet muzicka presvecit aby mi pomohol :grinning:

@kijusqa to ti verim, pre mna je dost velky napor uz len to, ze viem, ze k tomu moze prist, je to celkovo dost velky strach
22. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja ani ja si tam dole uz nedovidim takze pri holeni mi mm pomaha :grinning:
22. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 wow ake brusko :dizzy_face:
22. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ze aky obetavy muzik :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ked potom k tomu doslo som sa stale Nellnke ospravedlnovala(aj ked si to nedavam za vinu)ze sa jej toto muselo stat a nemoze si pokojne rast v brusku,ale chvalabohu za spickove technologie ktore nam tych drobcov vedia zachranit :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a preco ti hrozi ze porodis skor?
22. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa ja si stale zasa vycitam, ze nelezim tolko kolko by som mala, ale tak snad mala nedoplati na moju nedoslednost :pensive:
22. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a preco ti hrozi ze porodis skor?
@labudka :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa mala ma nizko hlavicku, asi mesiac dozadu ma lekari v nemocnici upozornovali, ze mam skrateny krcok, tak asi to nejak suvisi, ale si vravim, ze pokym mi neodtecie voda tak je dobre
22. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja musim uznat ze on to rad robi :dizzy_face:
22. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mne odtekala pomalicky a stale som si myslela ze mi to nejak zastavia ale nieco...a na 3 den mi doktor oznamil ze malinka musi ist von :frowning2: ale nechapem ked hocikde citam ze babe odtiekala voda napr v 25 tyzdni a drzali ju do 35 a vadrzala,ja som mala este dost vody to videli na ultrazvuku a odtekala mi tak 3x za den male sprtky,no nic to uz je teraz jedno
22. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja hlavne musis davat teraz na seba pozor a snazit sa udrzat malu co najdlhsie :wink:
22. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa to je sice zvlastne, ale verim tomu, ze lekari vedia co robia, mne nastastie zatial neodteka, ani neviem ako by som to zistila, lebo mam stale dost silny vytok, ale snad teda to by som vedela

@majuska7979 malu drzim ako sa len da a nepustim kym nebude treba :wink:
22. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no moja ja mam tiez vytok, proste dakedy sa mi zda ze ako by som sa pocikala :grinning: ale to je asi normal v tehu :wink:
22. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek