• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majuska7979 asi je, aj ked mne na to doktorka dava nejake cipky, ale zatial mi ziadne nezabrali, ale myslim si, ze ani nezaberu... inak ako som sa vzdy tesila na to ako budem tehu a nebudem sa zapodievat menstruaciou, tak teraz musim kvoli tomu stale s vlozkou chodit a to som dopadla este horsie lebo vlozky neznasam a normalne som pouzivala len tampony a to som si myslela, ze ako si prilepsim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska287, nemáš fotku vybraného kočíka? Aj my máme tento kočík a som s ním zatiaľ spokojná, aj keď ma mnohí odhovárali.
22. lis 2010 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to zistis je to ruzovkaste a vodove
22. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja som sa včera ešte ako tak oholila za pomoci zrkadla a nakoniec ma doktor ani nevyšetroval ...
@kijusqa a nevysvetlili Ti, že prečo musí ísť malinká von?
@majuska7979 kočky ja som tiez furt dole mokrá, až mi je to nepríjemne, aj keď idem k doktorovi, sa furt utieram, ale doktor, ze je to ok ......... ten výtok....... tak neviem .....
22. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave mi prisla postielka tak sa tesiiim hned som rozbalila krabice ci je to ona :grinning: :grinning: :grinning: uz len pockat mm a vecer mozeme skladat :wink:
22. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no tiez si myslim ze je to ok ten vytok, ale ako hovoris je to dost neprijemne :confused:
22. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeeejj postielka :dizzy_face: potom hod foto
22. lis 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 pekné bruško........ ja ešte čiarku tiež nemám, myslím na bruchu :grinning:
22. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ano je to neprijemne, stale sa kontrolujem na WC, ci to nie je nieco ine ako vytok....
@alexis13 no sup sup, sme zvedave na foto :slight_smile:
22. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no najhorsie je to v praci, proste ze musim ist na ten zachod a overit alebo vytriet :rolling_eyes: ale neboj moja coskoro sa nam to konci a budeme mat horsie kramy sa vratia :grinning: potom budeme hovorit ako bolo fajne s tym vytokom :grinning:
22. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto som sem už dávala.....potom hodim keď ju poskladame
to je ona :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/alexis13/album/vecicky-pre-nasu-princeznicku/5713367/
22. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 no ja som každých 15 min. na WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sme na tom podobne ... :astonished:
no veru, asi nalepšie z celého tehotenstva je, že nemáme menzes .......... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
22. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano, pamatam si, že si davala foto ........
na tomto linku, co si nahodila mi nic nenaslo .......
22. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies presne...normalne by so bolo super byt bez menzesu :slight_smile: ......ked si predstavim tie moje bolesti a krce co mavam prve dni, a az 7 dni achch
22. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sa tesim ako ju dame do spalni vedla posteli...este dokupit tu supravicku a bude pripravena pre babatko :slight_smile:
22. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krasna postielka skoda ze tu v uk take pekne nemaju :pensive:
22. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 dakujem.... :slight_smile:
22. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som pocula, ze po porode uz nezvykne byt menstruacia taka bolestiva :wink:
22. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby, no dalsia navsteva u diabetologa za nami, znizil nam davky inzulinu, lebo nalacno som mala az velmi nizky cukor :slight_smile: a inak vsetko ok, ze pokial nejak velmi nepriberam, no od zaciatku tehu len 4 kg :grinning:

zajtra idem na ten big ultrazvuk, tak snad to dobre dopadne, a uz nech nic nezisti, bo mi sibne, co sa mi uz nechce tolko po lekaroch vlacit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak drzte palceky, plííííís :grinning:
22. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no kiežby to by ma potešilo....i ked moja mamina po dvoch detoch ma take ze aj odpadava... :unamused:
@marhulka13 tak to je pozitivne ze si mala znizený cukor....a vela stastia na sone..mna to caka na buduci utorok
22. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 postieľka je krásna, celý tento nábytok Klups je bohovský, žirafky ja môžem .... :slight_smile:
@isabella_fly nemyslím si, že to s tým menzesom je pravda ...... je to asi individuálne ....... ja som mala rovnaký ako predtým a hoci som dlho kojla, dostala som už myslím menštruáciu po 4 mesiacoch, už si to presne nepamätám, ale bolo to strašne skoro ..........
@marhulka13 tak to si dnes celkom dobre obišla a zajtra budeme držať palce :wink:
22. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ze 4kg, wow klobuk dole ja som uz pribrala 13kg :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to vazne su tie bolesti mensie?? nooo, mohli by, bo ja som mavala take bolesti, ze som si sama injekcie pichala, tak mi bolo zle aj tri dni...tak kiez by boli tvoje slova svate :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pripjam nieco na pobavenie, je to pisane k 28. tyzdnu :slight_smile:
Vy a vaše telo:
Máte za sebou obdobie ranných nevoľností, veľkých hormonálnych výkyvov a prichádzajú ďalšie nepríjemné symptómy tehotenstva. Niet sa čo čudovať – vaša maternica, ktorá normálne váži okolo okolo 50 g a obsahuje menej ako 14 g tekutiny, narástla na niekoľkonásobok tak, aby sa stala dočasným domovom dieťatka, placenty a plodovej vody. Rastúca maternica je čoraz viac a viac aktívna, napína sa, začínajú sa objavovať prvé sťahy. Okrem spomínanej inkontinencie, hemoroidov a zápchy sa možno stretnete s častým močením, výtokmi, bolesťami chrbtice, opúchaním nôh a členkov, kŕčovými žilami, vysokým krvným tlakom, pálením záhy, svrbiacou pokožkou na brušku a refluxom. A je možné i to, že si odteraz často budete klásť jednu otázku: „Prečo som vlastne chcela to dieťa?“ a partnerovi zdôrazňovať (bez ohľadu na to, koľko detí doma už máte): „Miláčik, toto je moje posledné tehotenstvo.“ Áno, niekedy je ťažké udržať si pozitívnu náladu, ak sa cítite každým dňom ako čoraz väčší a väčší balón. Jediné, čo vás môže potešiť, je – že naozaj sa už blížite k finišu. Skúste to brať ako určitú daň za ten maličký, rozkošný balíček, ktorý sa už za niekoľko týždňov narodí. Snažte sa ten posledný najťažší trimester zásobiť pozitívnou energiou a humorom – tak, ako sa len dá. Ste ako dobrý maratónec, ktorý sa už pomaly blíži k cieľu.
22. lis 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 cely zivot vyzeram jak anorekticka, takze ani som nepredpokladala, ze by som mohla nejak priberat.... ale ani po porode by som nemusela schudnut :dizzy_face:
22. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja tiez som bola vychrtlina :grinning: a nikto mi nechce verit ze som pribrala 13kg :sweat_smile: ale vaha neklame skoro mi oci vypadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@marhulka13
@alexis13 no, neviem teda baby, ale mojej mame sa upravili a viem, ze sa to tak zvykne hovorit, ze po porode by sa malo viacej veci upravit, tak uvidime, ja som nemala problemy ani predtym, tak som sama zvedava, ci to bude ok, alebo nebodaj horsie
22. lis 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja a ako nevolnosti?? este stale ta trapia ci uz je lepsie :confused:
22. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no pekne... hehe, nebyt toho, ze sa na malu tak tesim, tak si tiez nadavam, ze preco som vlastne chcela byt tehotna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca zo mna pred par dnami vypadlo na tatinovu adresu, ze "neznasam ta za to co si mi urobil" :grinning: :grinning: :grinning: ja som ale cislo, ale myslim, ze pri porode ho budem neznasat najviac :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek