• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Holky, co mate male dite, jak budete resit jezdeni v kocarku? Ja jsem se rozhodovala mezi pridavnym skejtikem http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQllFrnR3SIpVIimILIWr4vKlacUVVW8_8795ESX4LTtNcNwBfIhA a sedatkem buggypod
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR76tsjK4jC0fcUdDW8jYaO5IV4_Nke70PZzd3Plb3ZIGwWm3FC0w .. a nakonec jsem koupila oboje a ze zacatku necham maleho sedet vedle kocarku a az ze sedatka vyroste, tak pujde na skejtik.. asi.. :unamused:
Mate to nejak naplanovane? :fearful:
22. lis 2010 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@stella231 jeee tak o tom ja si muzu tak akorat nechat zdat!!! o hodnem diteti!! :grinning:
ten muj je neuveritelny zbojnik.. zrovna dneska jsem si (opet) stezovala a rikala jsem, ze nechapu, proc nemuzeme prozit treba jen jeden jediny klidny den, bez revu, bez urazu, bez problemu, bez krve apod... :fearful:
navic ted mame obdobi, ze je vsechno jenom JEHO.. a hlavne je palicaty (po tatinkovi) a chova se tak jak on uzna za vhodne..
zrovna dneska nam cesta ze skolky trvala vic nez pul hodiny (bydlime 50metru), protoze milostpan se rozhodl mamince ujet na motorce smerem do parku na prolejzacky, takze ja za nim letim jako blazen s tim pupkem a snazim se rvat, volat, piskat a nic nezabira a on zrychluje a zrychluje a desne se bavi.. pak ho chytnu, serezu ho jak zito a on ma ze mne akorat srandu.. :confounded: a takhle je to kazdej den s necim jinym..

maly v brisku vypada, ze se mi snazi prokopnout pupik zevnitr, doktorka uz mi oznamila, ze to vypada na vetsiho zbojnika nez toho co uz mam doma..
tak ja si snad pujdu poridit rovnou prasky na hlavu, abych to jejich detstvi nejak prezila.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 ve 23:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 ty si ciiiislo :grinning: :grinning: :grinning: :wink: dlho som sa tak nezasmiala :slight_smile: ..budem to riesit tiez skejtikom , no najradsej by som bola keby posunuli dopredu vyrobu bugaboo donkey http://vimeo.com/15059565 bude az na jar v usa, u nas az o rok, to uz si ho mozu nechat :confounded:
@stella231 presne ako pises s tym brusinkom, zabudam kremovat, predtym 3 krat denne krem, mozart a neviem co vsetko mozne ..teraz zapnem mozarta a maly sa ide zblaznit a zapne nahlas borka stavitele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@minnehaha2005 drzkaj sa moja ...verim ze vsetko bude ok :slight_smile:
23. lis 2010 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
takhle drandi to nase zviratko na motorce.. nekdy si myslim, ze uz k ni prirostl, pac bez ni neudela ani krok.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@henri001 jooo !!! ja na nej taky koukala na bugaboo donkey.. pred par mesicema.. je super!! uplne jsem se roztejkala, ze konecne nekdo vymyslel presne to, co by se nam hodilo.. ale uz trosku pozde no.. :unamused:
ja nechci tandem, pac s tou nasi nerizenou strelou nebudu porizovat novej kocarek, abych ho pak vozila napul prazdnej a litala za tim hovadkem... :confounded:
pocitam s tim, ze mi v sedatku stejne nevydrzi a budu muset poridit teleskopicky voditko nebo tak neco.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@henri001 bud rada za borka stavitele.. u nas momentalne jedou teletubbies a to je teprve vymejvarna mozku.
musim kolikrat zalhat, ze Lala sla delat haji a musi odpocivat.. nemuze prece celej den delat tuli tuli a paa paa.. :sunglasses:
mame doma i hraci a tancici Lalu za dvojku :rolling_eyes: to byla v obchode laska na prvni pohled.. malej si s ni lehnul na zem a porad ji pusinkoval a objimal a nehodlal bez ni opustit obchod.. tak jsme ji museli koupit.. ted s nim jeho Lala kouka z gauce na Lalu v televizi a on se o ni stara..
pred dvouma tydnama jsme byli oba na antibiotikach, takze jsme travili s Lalou celej tejden.. a muzu rict, ze ji tak strasne moc nenavidim, ze uz je mi zle i z toho obalu DVDcka, jen ho vidim.. a on ji porad tak miluje.. :rolling_eyes:
zlatej Borek, co aspon normalne mluvi.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 00:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
@medunka1 dnes jsem se mile pobavila při čtení tvých příspěvků :slight_smile: :wink: Nejvíc mě dostal Teletubbies :grinning:
U nás byl hit č.1 Krteček. A to snad pomalu rok. Pak tučňáci. Dnes už zvládá Eliška klasický filmový pohádky.
23. lis 2010 v 06:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko....=D
@arrett jazva taka ciara na pravej strane, mam ju z tohtorocnej dovolenky v Egypte na dverach bola zlomena klucka a ja som sa oskrela =D
@fialka12 postielku, madrac a prebalovaciu podložku sme kupili perinbaba.sk ale boli sme osobne pre to v BA je odberne miesto, teda postielka sa nam nezmestila tak tu doniesol vcera kurier za 5 euro =D...uz je poskladana stoji zatial v obyvačke =D
@sunny1112 dakujem...je uplne krááásna este sadu dokupit a bude tip top =D
@stella231 krásny chlapček
23. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 koukám, že ty jsi si přivezla z Egypta jizvu. My jsme byly v říjnu a malá si přivezla Salmonelozu :angry:
sice nechápu z čeho, když nám tam téměř nejedla :unamused:
naštěstí nás s mm to nepotkalo a malá to zvládla dobře :slight_smile:
23. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ja mam doma este 9 rocnu slecnu tak musim byt aj doma,inak by som sa od Nellinky ani nepohla a myslim ze doma sa clovek lepsie zotavi a je na tom lepsie ako byt zavreta v nemocnici,a aj tak je Nelli stale zavreta v inkubatore este ju nevyberaju tak by som sa len cez sklo pozerala,ale akonahle ju vyberu letim sa tam ubytovat,na to sa uz neskutocne tesim ked si ju budem moct vyboskavat na tu pusinku malinku :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 , @alexis13 - krásne brušká máte. Ja čiarku cez bruško nemám - ale namala som ju ani pri prvom tehotenstve a tiež som nemala a ni vypuklý pupok.

Ja tiež musím poprosiť manžela, aby ma dole oholil, lebo bruško už zavadzia. :grinning:

@minehana - tak sa drž v nemocnici a oddychuj.
23. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 - tak sa drž v nemocnici a oddychuj
23. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa máš můj obdiv, jak to zvládáš. Já bych se asi zbláznila. Už jen ten pocit, že nemám bříško a ani miminko u sebe :pensive:

Včera mi mm večer říkal, že si pořád hladím břicho. Je úžasný, když se hýbe a reaguje při přiložení mojí ruky ťukancema. Tak jsem mu řekla, že si to snažím užívat, když je to naposledy :wink:
Pamatuju si, když se mi malá narodila, jak mi to přišlo strašně divný, že jí v tom břichu nemám. A taky jak se mi pak později potom břichu stýskalo :grinning: I po kojení :slight_smile:
Asi hormony, nebo co :wink: Bála jsem se, že už to nikdy nezažiju.
23. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
je fakt, že to druhé těhu se prožívá úplně jinek než první. A při dalším děcku to strašně letí.
Naše malá se na mimčo těší, je ve věku , kdy si to všechno uvědomuje. Pomáhá mi s přípravamy. Hladí si bříško, povídá si sním, víc než mm. A ptá se mě kdy už ho vyndáme :grinning: Tak snad doufám, že nebude moc žárlit :slight_smile:
23. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 no mi hovor,ale poplacem si hocikedy neboj,ale ine mi neostavaa je mi luto ze som si to brusko vlastne ani neuzila,konecne mi nejake zacalo vykukat(som chuda tak dlho nic nebolo vidno)a zrazu ho nemam,je to smutne vsetko ale tesim sa ze Nelli je v poriadkua pomalicky pribera,uvidim co nas este caka,no bude to uplne ine jak so Sofi,ta nebyvala vobec chora,doktorke sme chodili len na ockovania,bola(aj je)strasne sikovna tak sa bojim ze to budem aj trochu porovnavat s nou,teraz to bude urcite ine
23. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa hlavně, že je malá v pořádku, přibírá ti atd. Neboj ona všechno dožene, holčičky jsou šikovnější :wink:
Nedávno u nás běžel pořad o nedonošených miminkách. Některé byly narozené i dříve, než ta tvoje a jsou zdravoučký :wink: Možná potom s ní budeš muset cvičit Vojtovku.
Docela mě i překvapilo to, že některé mimča se pak i chytly prsa a mamči je kojily :slight_smile:
Jsi statečná :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa určitě to bude jiný. I to očkování budeš mít posunutý.
23. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa co si ja pamatam od kamaratky - tak ona vlastne musela stale porovnavat na vek deti - kedy sa mala teoreticky narodit -cize s februarovymi - nie novembrovymi ...a budete stale chodit po vysetreniach ... ale ja verim, ze vsetko bude ok - drzte sa
23. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa ockovanie tiez posunute - ale vy dostanete aj take ine ockovanie - uz neviem ako sa presne vola - to tiez dostavaju tusim predcasne narodene deticky
23. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám známou a ta porodila oba chlapečky kolem 30tt. Všechno dohnali a dnes jsou jim 3 a 2 roky a nikdo by nepoznal, že se narodily tak brzy. Sice to bylo náročný ,hlavně pro ní, ale zvládli to.
23. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky,
@alexis13 Ty si si priniesla z Egypta jazvu, my babatko v brusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: /Jakubka/
@medunka1 aj ja som sa pobavila na Tvojich prispevkoch... co sa sexu a chuti tyka, nemam absolutne chut na nic, som vystavena - brucho rastie, Jakubko ma obdobie vzdoru, este k tomu praca a vecer som rada, ze si lahnem pred TV...... co sa kocikov tyka, ja som este predtym, ako som otehotnela kupila Phil a Teds Sport s pridavnym sedadielkom, ale chcem ho predat, lebo neviem, ci ho vyuzijeme ........ Jakub uz moc nechce byt v kociku.....
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9807589&tab=2
Ten Bugaboo nepoznam, skusim ho kuknut na nete ........ Urcite vsak kupime ten skejtik, ci si hodila link aj Ty + uvažujeme neskôr o tomto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8350339&tab=5
Keby som uz nemala kupeny kocik, tak by sa mi pozdavalo aj toto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9883857&tab=7

23. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijusqa aj ja obdivujem, ako to zvládaš, ja by som sa tiež asi zbláznela ....... Ale hlavne, že sa maličká dobre drží ..... :slight_smile:
@el267 ahoj, tak u nás je Krtko na prvom mieste - máme len 2 DVD-cka o Krteckovi a nemozem zohnat dalsie, maly je z toho hotovy, u nas je to rozhodne c. 1 :slight_smile: Zatial ..... Potom este frcime na Spievankove - to su take detske pesnicky na DVD-cku ....
23. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 krásny chlapček - mimochodom, koľko je tam u vás momentálne stupňov? závidím VÁM tie krátke rukávy ..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: u nás tiež momentálne vedie takáto motorka, kočík už nehrozí, všade chodíme len na motorke .........
23. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@medunka1 tak ten Bugaboo Donkey vyzerá perfektne, musí byť aj riadne drahý, sú to jedny z najdrahších kočíkov, ale u nás ho nedostať ............ u nás dostať len Bugaboo Bee /to bol aj je môj favorit/ a Bugaboo Cameleon :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies já toho krtka dnes přivolala, právě u nás běží :grinning: vzala si plyšovýho krtka a chtěla se s ním koukat :wink:

Jinak u nás dlouho vedla i mašinka Tomáš, broučci, víla Amálka, tučňáci atd.
Občas chce pustit i nějaké zpívání s dětmi, ale to se musí i při tom převlíct, přece nebude tancovat v teplácích, ne? :grinning:
23. lis 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak malá zvládá i Nekonečný příběh, filmový pohádky s princeznama a hlavně tam musí být nějaký kůň :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 a zabudla som na Bambulku - máme všetky časti - to vy asi v ČR nepoznáte - je to skoro 30 ročný seriál s pesničkami o dievčatku Bambulke a dedovi Jozefovi a malý pri tom ani nedýcha .... :sunglasses:
23. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliška má ted období, že kdyby mohla tak si pořídí koně domů :sweat_smile: Vzpomínám si, že na jaře, když jsme šly do ZOO, tak jsem jí zaplatila jízdu na poníkovy. Tenkrát se bála a po 2 krocích odmítala jet.
Teď jsme byly na dovolený, kde jezdila na velkým koni 2x denně po pláži a bylo jí to málo. manžel jí to zaplatil asi na 10 dní. A to nás stálo jako nový kolo :grinning:
Proto jsem jí ted pomalu ve 3. letech koupila domů houpacího koníka :grinning:
23. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepies tak to neznám. Ale jestli nezapomenu, tak se kouknu pak na youtube.
23. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@el267 pozri - Babulka je fakt super - to by sa tvojej malej mohlo pacit.
23. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek