• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
u nás je taky hitem www.hraveuceni.cz. Tam jsem malou naučila hodně barev, jsou tam i říkanky, písničky atd.
Jakmile mě zmerčí u pc hned se toho dožaduje :slight_smile:
ted mám klid, už 2x běží krtek.
Dnes u nás prší, že se mi vůbec nikam nechce a jelikož jsme vstávali poměrně na nás brzo, doufám, že si půjdem obě po obědě lehnout.
23. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ved to jedine ma utesuje ze je v poriadku :slight_smile: a ze jej v nemocnici pomozu a hlavne mi aj manzel pomaha svojim optimizmom,muzi to asi trochu inac cele vnimaju(aj ked aj on si poplakal)ale teraz ma drzi a rozveseluje jak moze a pomaha to,ked ma chyta depka tak ma aj razne okrikne ze nech nestresujem ze je vsetko v poriadku a hned ma to prejde :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedávno jsem v papírnictví objevila super zábavu pro malou. Docela dlouho se u toho zabaví. Prodávají se takový kartičky, jako pohlednice, jsou tam většinou zvířátka. malej dám štětec s vodou a ona to namáčí a jí se objeví ten obrázek. Dá se to použít vícekrát. Po uschnutí, ten obrázek zmizí.
Taky jsem jí koupila i takový omalovánky, ale ty jsou na jedno použití. Je to lepší jak vodovky, to je pak umazáno kdeco.
23. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem s ní pekla perníčky, taky se zabavila. Válela a vykrajovala. Myslela jsem si, že se bude motat, ale nebylo to tak strašný. Ale co dnes? Přeci nezačnu už píct vánoční cukroví :grinning:
23. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 my sme boli nedávno na ranči a malému tam osedlali koňa - vydržal na ňom asi 5 sekúnd, tak sa náš tatino učiť potom jazdiť a my sme skončili s Kubkom v traktore - no typický chlapec ........ My frčíme na trampolínach - na dovolenke bola na pláži také obrovské trampolíny pre deti, tak sme museli chodiť na inú pláž, lebo malý nám tam stále utekal.... :grinning:

Akurat sa u mna v praci zastavil muz aj s Jakubkom, malý mi stihol popísať čo sa dalo a skoro mi vymazal nejaké dokumenty z PC :wink: je chorý, strašne kašle, tak boli u doktorky, ale ATB nemá ...... len nejaké sirupy a kvapky a zajtra musíme ísť na krv :unamused:
23. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no teda, Ty si šikulka :wink:
ja som minulý rok prvý krát /a asi aj posledný/ piekla medovníčky - mala som recept s názvom "medovníky, ktoré sa vždy podaria" , mama mi ho dala, že to je tak pre mňa a hádajte, kde medovníky skončili? v koši :astonished:
23. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ak ta to potesi - aj ja som taka cukrarka :grinning: minuly rok som to vyriesila - kupila som si hotove cesto
23. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě picne, napíšu příspěvěk a spadne mi internet :frowning2:

jo, trampolínat to je taky u nás hit :wink: Kde je trampolína, tam je naše Ela :grinning:
S tou pláží jsme to vyřešili stejně, taky chodím mimo dohled. I když musím říct, že jak je starší, tak jí tam jen dám a pozoruju z povzdálí a nemusím tam stát a hodinu jí tahat ven.
Doma miluje, když jí dám matračky z postelí na zem a mám od ní klid :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a není pak lepší holky si koupit už hotové cukroví? :wink: Nebo nejlepší je, když vás někdo z rodiny podaruje.
U nás je to tak, že peču snad pro 3 rodiny :confused: Už mě s tím štvou. Ale je mi to blbí odmítnout. To co napeču podělím a něco si nechám.
Loni jsem nepekla vůbec, protože jsme byly ve fázy stěhování. Když byla Eliška malá, tak jsem pekla po večerech.
23. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 nie - lebo malu bavi vykrajovat a tak :slight_smile: inak by som to vobec nerobila - ale tak co clovek nespravi pre dieta - vsak :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že při představě, že budu pect, jsem z toho tak trochu otrávená. Ale jak se do toho pustím, voní to u nás a mám z toho potěšení :wink: a hlavně nedělám nic složitýho, zdobenýho. Jen to co obalím v cukru a promažu. A pak taky rumový kuličky a vosí hnízda, to máme nejraději.
Vánočku většinou kupuju :sweat_smile:
23. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no právě, já to taky dělám letos kvůli malé, aby věděla, že to k vánocům patří. Jinak bych ho asi taky koupila.
Elišku baví hodně mi v kuchyni pomáhat. Včera pomáhala i s vážením mouky, cukru atd.
A obalování řízků miluje :wink: to mám pak celou kuchyni zadělanou :sweat_smile:
23. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mňa akosi vôbec nebaví piecť, zatiaľ som nemala ani moc príležitostí, pretože môj muž strašne rád varí a aj pečie, ja viem tak max. bábovku a tiramisu - aj to sa len šupne do chladničky :wink: minulé Vianoce sa rozhodol robiť punčové rezy - to komplikovanejší zákusok som ešte nevidela ...... :dizzy_face: ale vydarili sa mu :sunglasses:
23. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to by tě mohlo pro malou zajímat tohle : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19426
já to ještě nezkoušela, ale určitě k tomu brzy dojdeme.
23. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies bledá závist :wink: já to zkouším na manžela pořád, že by mohl zkusit vařit a najít si v tom zálibu :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 je to zlaté, keď nám tie naše deti asistujú v kuchyni, však? my sme tiež minule vaľkali s Kubkom cesto na pizzu, tiež ho to baví ...... na Vianoce dostane od kamošky kuchynku - sa ma všetci pýtajú, že chlapec a kuchynku? ja mu ju dám do kuchyne a keď budem variť, bude mi asistovať v tej svojej ... mne to vôbec nepripadá divné, že dostane kuchynku, však nebude ružová, ale hnedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no vieš, niekedy to aj lezie na nervy, lebo furt sa do niečoho púšťa a mňa nenechá nič navariť, si pripadám taká neschopná.... minule som robila na večeru špagety a furt mi kukal do hrncov a tie otázky - osolila si vodu? dala si tam toto? a toto? som sa naštvala a som mu povedala, nech si to uvarí on :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to boli len obyčajné špagety s omáčkou a olivami ... :unamused: Jeho strašne baví varenie, rád experimentuje, pečie, vie urobiť fantastickú pizzu, aj koláče kadejaké .... tak ja vlastne ani nie som nútená sa naučiť piecť .... a to moja mama je fantastická kuchárka a na Vianoce vždy dostaneme toľko koláčov, že to ledva zjeme ... :wink:
23. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mojí kamarádky syn, když k nám přijdou, tak si hraje jedině s kuchynkou :wink:
Eliška má taky kladívko a nářadí a nepřijde mi to divné.
Kuchyńka byl u nás hit loni. Dostala takovou , co má i zvuky . A když jsem jí ještě do nádobí přidala vodu, nebo tvrdý těstoviny byla stastná :wink:
23. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jasne vsak v restikach mas napr. hlavne kucharov - sefkucharov :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies muz a pecie - waw super. u nas sa teda nepecie vobec :grinning: ja sa vyhovaram na zlu ruru :grinning:
23. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to tem můj má připomínky typu.....dej si na tom jídle záležet :unamused: ......a minule se ti to povedlo líp atd.
to pak vylítnu a řeknu mu, at si to udělá sám, když je tak chytrej.
Ale myslím si, že jsem dobrá kuchařka,a slyším to čím dál méně :slight_smile: No ono taky po 15.letech, jsem to asi už vypilovala :wink:
23. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ted uz prave zacina super pocasi! pres den kolem 26 a pres noc nekdy az 15 stupnu.. :grinning: je to super a snazime si to uzivat.. :wink:
v lete se dostavame pred 50 pres den a 45 pres noc a to je vrazda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
23. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 klidne cukrovi zacni pect.. proc ne? ja uz mam i stromek postaveny a vyzdobu hotovou.. svetylka na oknech..
kazdy den pridavame na stromeknove ozdoby, aby se maly zabavil a kazdy den zdobime jedno okno.. jinak by asi nudou prasknul.. :grinning:
23. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že chlapy jsou lepší kuchaři, mají lepší cit asmysl pro chutě.
někdy mě i baví sledovat v televizi pořady, kde vaří chlapy.
23. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 tybrďo, stromeček nazdobenej, jo? to já ho zdobím až na ježíška.
Ale je fakt, že výzdobu mám už týden, jak říkáš ,,hlavně zabavit dítě". Koukám, že je to priorita č.1 :grinning:
Ale podle toho , co jsi popisivala o Markovi, tak je to ´dábel :wink:
23. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tiez si myslim, ze je to normalne, ze bude mat Kubko kuchynku.... vsak ak zdedi toto hobby pre varenie po tatinovi, tak to bude dar ako stvoreny pre neho...........
no keby moj muz mal takuto pripomienku, tak sa s nim mesiac nerozpravam....... Urcite si vyborna kucharka......... Keby mne toto muz povedal, tak mu poviem, nech si vari sam ....... :grinning: Ja tazko znasam taketo pripomienky, preto mi aj niekedy vadi, ze vie varit hadam lepsie ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@medunka1 jujj, v lete to mate riadne extremy ........ ale teraz v zime, to by som brala .......... tak keby mozeme prist na navstevu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako si sa vlastne dostala do takej dalekej krajiny? muza mas odtial?
23. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tiež si myslím, že chlapi lepšie vnímajú chute ... preto sú najlepší šéfkuchári muži :grinning: sen môjho muža je mať vlastnú reštauráciu, kde by aj sám varil ..... možno vyhráme v Lotte a splníme si tento sen :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja sa našťastie nemusím vyhovárať, ale mala som obdobie, keď ma niekto preklial, lebo sa mi prestala bábovka dariť /zvnútra surová a zvrchu zhorená/, tak som mala nervy také, že som povedala že v živote už nebudem piecť......... a začala som robievať Tiramisu, to aj Jakubko lúbi :wink:
23. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tiramisu aj ja mozem - mnaaaaaaaaaa
23. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies já někdy nechápu to rozdělení hraček. Proč by si nemohl kluk hrát s panenkou a holka s autíčkem?
Moje malá když přijdem na pískoviště, tak jí taky zajímají bagry a auta a přijde mi to normální.
Oni ty děti to takhle neberou. Eliška má doma taky pár autíček a když je u babičky a vezme si na pískoviště velký náklaďák, je spokojenější s lopatou a autem, než dělat bábovky.
Dokonce jsem i uvažovala, že jí koupím ten ponk s nářadím pro kluky. Nakonec jsme koupili kladívko a vrtačku a stačí jí to.
Oni vlastně dělají to co u nás vydí. Já dělám doma i takový práce jako sestavování, montování, přitloukání, výměna syfonu atd.
holt nemám chlapa, který to umí a nebyl k tomu vedený doma. Ale zase umí vydělat peníze. tak se tak nějak doplnujeme.
23. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek