• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
holky od kdy vám začaly nevolnosti? Já jsem teď podle MS začátek 6tt a zatím nic, jen furt slintám jak bernardýn už tak tejden :grinning: minulý těhu jsem si udělal test až tak nějak v týhle době a vím, že mi právě bylo ten den poprvé blbě, tak to čekám každou chvíli a zatím nic, ani prsa se nehlásí. Teda ne že bych po tom nějak toužila, ale tak nějak vím, že by to mělo bejt no :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majucha Ani mne nič neni. Vôbec sa necítim ako tehotná. Akurát má bolia bradavky keď dojcim. Možno si to tak pri syncekovi neuvedomujem, keď som stále s ním a venujem sa mu.
23. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majucha: no já jsem +- 5 týden a akorát tento týden to začlo. Já těhu zjistila brzo, byla jsem v lázních, takže rovnou i odběr z krve. Věděla jsem to od 1. týdne :wink:
23. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majucha: cca. přelom 7/8 to začalo. Teďka už sem se s tím naučila žít a dá se to překonat, ale nic moc...
23. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítam nové tehuľky a gratulujem im. :slight_smile:
23. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja vitam nove tahulky :slight_smile: a gratulujem
23. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za milé privítanie :slight_smile:))))
23. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nové tehulky ako sa nám to krásne rozrastá :slight_smile: :slight_smile:
ja som sa vytešovala,že nevolnosti prechádzajú 2dni mi bolo celkom znesitelne a dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už v noci ma to zobudilo a trvá to celí deň
kočíky sa aj mne páčia viac 4kolesové :dizzy_face: ale to je u každej iné
23. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vitam nove tehulky :slight_smile:
kuk, maly futbalista :wink:
http://www.loupak.cz/video/ze-sveta/1647-maminka-v-devatem-mesici
23. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca je to milené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 chcela som vas trochu potesit :dizzy_face:
23. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoje nove ehulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě jak který den,ale celkově jsem moc ráda, že nejedeme k tomu moři.Letadlo nee a plácat se k němu celej den autem, nic pro mě v současné době.Neledě na to, že třeba právě v tom Chorvatsku leje už 2 dny jak z konve... :grinning:
Kočárek jednoznačně čtyřkolečkový.Stačilo mi bohatě u kamarádek, co obě měly tříkolečko a dostat ho třeba do tramvaje, bez vyklopení dítka bylo kolikrát dost náročné... :grinning: a třeba právě Jané mi přišel i hodně nestabilní,jako tříkolečko.
Manžel dneska vybral Camarelo,doporučili nám ho ve dvou obchodech a i nám se líbí, cena přijatelná, takže první z tisíce dalších variant by byla na světě... :grinning: :grinning:
Jen tak jsme si sčítnuli nejnutnější výdaje spojené s mimčem a protočily se nám panenky. :grinning: Desetitisícové částky..Jinak vítám nový těhule, už jsem dávno ztratila přehledm kolik nás tu je.
23. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
boze vy na tejto stranke mate uplne opacne nazory...jedni tvrdia ze vraj plavanie v tehotenstve je odporucane ine ze je to velmi nebezpecne :grinning: jooooj ja chcem ist velmi plavat ale nikoho nechcem ohrozit...ach
23. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@mayush teším sa s tebou,že to svokrovci takto zobrali a tešia sa.ja môžem len snívať. :unamused:
Keď sme oznámili pri malom.,že čakáme,svokor to ani nekomentoval a svokra povedala:noooo,šak nejako vychováte.ani gratulujem,ani nič. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rátam,že teraz to bude tak isto.ale neva,prežila som to raz,prežijem aj druhý.

písali ste tu o pôrodoch:baby,ktoré čakáte prvé,určite žiadne videá nepozerajte,zbytočne sa budete stresovať,nie je na čo pozerať,každý pôrod je aj tak iný.ja som mala prvý pôrod vyvolávaný a parádne som si to "vyžrala".tentokrát pôjdem do inej pôrodnice.rada by som skúsila prirodzený pôrod,bez epi,ak so mnou pôjde manžel,pri prvom sa neodvážil a doteraz som mu to neodpustila.ak nepôjde,zaplatí epidurál.
23. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Já myslím, že plavání je super, sama hodlám na plavčo pro těhule po 1.trimestru chodit.Každému, co mu vyhovuje.Když bys plavala ráda a doktor ti to schválí, tak proč by ne?? :wink:
23. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak akurát tento týždeň som pozerala nejakú reláciu a tam dr.hovorila,že plávať sa môže.jasné,že nie nejaké divočenie vo vode,ale také kľudové pre relax určite áno.len by nemala byť veľmi teplá voda.ešte ma napadlo,nemali by sme si dávať teplé kúpele,u mňa to nehrozí,lebo sa len sprchujem,ale viem,že mi to hovorila dr.pri prvom,aby som sa moc nekúpala v teplej vode.

a vítam nové tehuľky.Imzadi bude mať čo robiť,kým všetky hodí do tabuľky.Inak už dlho tu nebola,snáď je všetko v poriadku.
23. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a preco by som sa nemala kupat v horucej vode??? :confused: ja som sa doteraz kupala kazdy druhy den v horucej lebo sa to odporuca ked velmi bolia prsia a fakt to pomaha :slight_smile:
23. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak pretože horúca voda môže vyvolať sťahy maternice a potrat.A naopak- ku koncu tehu sa odporúčajú teplé kúpele.
23. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru kocky,,ziadna horuca voda,,ani sprchovanie v horucej vode nie je vhodne,,,
23. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa len v horucej vode sprchujem. studensiu neznesiem, je mi zima.

na plavanie sa velmi tesim a pocula som na to len dobre ohlasy. ak by niktora bola z BA alebo okolia, tak by sme mohli spolu chodit :slight_smile:.

ja som o babatku povedala mojim rodicom tento vikend. rekacia? mama nic moc. skor smutna a plna obav, ani gratulacia, nic. otec ten sa tesil, ze bude mat vnuka, ale fakt som sa gratulacie nedockala. len je zvlastne, ze z priatelovej strany sa ludia tesia a z mojej strany nie su az take pozityvne reakcie.

posledne dni pozeram po kocikoch, co tlacia mamicky a zatial som presvedcena ze bude stvorkolesovy.

baby, inak som zistila, ze velmi dobre na moje nevolnosti pomaha citronova stava. obycajna voda a v nej vymackany citron.
23. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja byvam so svokrovcami,,a ti poviem, odkedy to vedia, sa okrem pozdravu nik so mnou nebavi,,,no aj ten pozdrav len letmo dostanem,,,svagrina o tej ani nehovorim,,ani na mna nepozrie,,,ale vies, ona sla na potrat minuly rok, ale dobrovolne,,lebo nechcela dieta,,,tak teraz asi zavidi,,,ani ked som bola prvy krat tehu, tak neznasala,ked sme sa s drahym bavili o kociku, porode a tak,,vzdy na nas vybuchla, ze co riesime,este to moze dopadnut vselijako,,nakoniec som o babatko prisla,,tak som ich nenavidela, ze asi si to moc zelali,a splnilo sa im to,,,teraz mam tiez pocit, ze nie su moc nadseni, ze cakam babatko,,,ale mam ich v pazi,,,ja mam svoj sen splneny,,,uz nech nam len potvrdia srdiecko a ku stastiu mi viac netreba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chúda to máš ale koplikované...
23. čer 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj sa urcite to dobre dopadne. to mi je luto, ze mas takych svokrovcov, ale treba mysliet pozitivne a nech ich vsetkych a potrha od zlosti. ty si stastna a budes mat krasnu rodinku :slight_smile:

na mna tiez dost ludia pozeraju tak divne, ze dieta. ja tomu nerozumiem. mam 28 rokov a co je na tom divne, ze s priatelom cakame babo, ktore sme chceli a na ktore sa velmi tesime.

este mojim rodicom asi zrejme vadi, ze svadu chcem az po tom ako porodim lebo pocula som pribehy, kedy zeny potratili. aj znama tak prisla o babo.
23. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no my zijeme skoro na takej dedine,,za mestom,,,taka mestska cast,,,prve tehu tu vedeli vsetci,,,sa na mna pozerali divne,,jednak je medzi nami vysoky vekovy rozdiel,,,a jednak zo mna mali vypocitavu mrchu, co si chce dietatom udrzat partnera,,,a ked som potratila, tak prve reakcie boli, ze aj tak som si to cele len vymyslela!!!!,,,akoze nechapem,ako sa da vymysliet, ked uz aj brusko som mala,,,ale co uz, ich zmyslanie,,ale mne svokrovci nejaky zily netrhaju,,davam im najom,,,ale moc tu nejedavam,,radsej zbehnem do mesta na obedik,,, a s priatelom ani o svadbe neuvazujeme,,,ja rozmyslam,ze babo bude mat moje priezvisko,,no to neviem este ako mi prejde u neho,,predtym o tom nechcel ani pocut
23. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka poznam to velmi dobre. aj ja pochadzam z malej dediny a tam bude asi najvacsi problem, ze sa nechcem hned vydat. lebo tam vsetky co zostali tehotne, tak sa to snazili utajit a rychlo zbuchali svadbu. aky vekovy rozdiel je medzi vami ak smiem vediet? aj medzi nami je rozdiel 10 rokov. meno dam po priatelovi ved potom sa vydam, aby s tym neboli zbytocne papierovacky. sice zatial vobec neviem co to obnasa. ak sa smiem spytat preco nebude svadba?

zajtra idem zas k lekarke. drzte palce, uz sa trosku aj zacinam bat, ale ide so mnou aj priatel. on sa tesi a dufam, ze uvidi to malu fazulku :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Boze, naozaj máš hroznych "svokrovcov". Nechápem, jak sa niekto nemôže tešiť na nového člena rodiny. Veď je to aj ich krv. Ach jaj. Mne pri prvom zagratulovali, aj sa všetci tešili aj tešia. Pri tomto tehu mi všetci hovoria "čo si sa zblaznila"? Xixi. Ako hovoríš, treba ich mat v pazitkovou a uzivat si tehulkovanie:slight_smile:

@kwetinka1 Kde v BA chceš rodiť?
23. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 medzi nami je 11rokov,,,no svadba nebude, bo priatel uz bol zenaty a uz sa nechce zenit
23. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked tak rozmyslam...zajtra ide so mnou prietel k lekarke. bola som pred tyzdnom, ale srdiecko este nebolo a doktorka ma len tak odbila, ze babo je tam kde ma byt a mam prist zajtra. bojim sa toho aj preto lebo priatel chce ist so mnou a ja som suhlasila. len teraz mi to pripada dost divne, aby tam bol pri mne ked ma bude vysetrovat. budem sa citit blbo, ked tam budem s roztiahnutymi nohami. ale priatel chce vidiet to male a chce vediet co hovori lekarka. ako ste to riesili vy?
23. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka papier este nie je zaruka. to je moj nazor, ale vysvetli to mojim rodicom. uplne ta chapem. zas ten vekovy rozidel nie je az taky velky. xixi
23. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek