• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies já jsem takhle válčila s kynutým těstem. Nešlo mi to, nevykynulo a pokaždý zkončilo v koši. Až jsem přišla na to, že není chyba u mě, ale v receptu :slight_smile:
to víš, že jsem mu už kolikrát řekla at si uvaří sám. Jednou dokonce jsem mu vzala talíř s jídlem a letělo vše do koše, včetně toho, co zbylo v hrnci :grinning: To čuměl :grinning: A byl hlady :grinning:
23. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se loučím a jdem spát :slight_smile:
23. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies prijet muzes kdy chces.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ti asi nedaji viza pro vstup do kralovstvi.. je to tu dost prisne.. :unamused:
muj muz je mexican a seznamili jsme se ve spanelsku, kde jsme se i brali a ja otehotnela.. (pred tim jsme kazdy tak nejak cestovali po evrope, nez jsme se usadili) .. pak jsme se diky jeho praci presunuli do saudi.. kde jsem porodila Marecka.. byla jsem spokojena se zdravotnictvim, takze druhe rodim take tady.. :wink:

to pocasi je fakt extrem.. vetsina lidi se snazi na leto odjet do evropy..
ale na druhou stranu se telo aklimatizuje velice rychle.. my jsme tu pres dva roky a uz jsme tak "zblbly", ze v zime nosime zimni bundy.. a to se teplota pohybuje kolem 20ti stupnu pres den.. :confused:
ja byla v lete na mesic v cechach a celej mesic jsem trpela zimou a nosila svetry.. to bylo strasny.. :rolling_eyes:

vcera jsem navecer dala Markovi poprve mikinu s dlouhym rukavem na ven a koukal na mne jako co to je??? :confused:
je zvykly na kratky rukav, kratasy a sandaly cely rok a ja mu ted oblikam druhuo vrstvu pred tricko a dlouhe nohavice.. dokonce ponozky a kecky a je z toho uplne unesenej :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 dobru nocku :slight_smile:
@medunka1 tak to si mala pestrý život, cestovanie - to by aj mňa bavilo ........ Teraz si to aspoň vynahradím v práci v cestovke :wink:
juuuj co by som ja dala zato, aby tu bolo 20stupnov....... hoci november bol u nas tiez extremne teply - bolo miestami az 18stupnov, tak uz sa zasa ochladilo a ja zijem v meste, kde su naokolo same hory, tak tento tyzden uz hlasia aj snezenie ........ :slight_smile:
A ako sa žije s Mexičanom? :wink: :wink: :wink:
23. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulky tak dnes som bola v poradni kedze mi zacalo tvrdnut brusko sla som o tyzden skor, ale nastastie je vsetko v poriadku a krcok je stale taky ako ma byt. len mi dal magnezko tak uvidime ci zaberie, lekar spravil aj velke sono, malu pomeral a vsetko vyzera v poriadku a aj sa otocila takze je hlavickou dole :grinning: tak sa vytesujem :slight_smile:
23. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@potokin gratulujem k uspesnej poradni :wink:

aj ja sa pochvalim, nemame cukrovku :dizzy_face: zajtra mame poradnu aj my
23. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem to je super s tou cukrovkou a zajtra drzim palceky :slight_smile:
23. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin - gratulujem k úspešnej poradni.

Mne tiež stále tvrdne bruško, ale je to tak 5 - 10 krát za deň, čo je v norme. Ale posledné 3 noci som mala strašné kŕče v nohách, tak som sa nevyspala. :frowning2:
23. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin
@natalca kočky blahoželám a som rada, že je všetko ok :wink:
@leginca tak ste sa moc nevyspali posledné dni :frowning2:
23. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@potokin vdaka :dizzy_face:
inak aj ja v poslednom case zle spavam, v noci sa zobudim akoby som uz bola vyspata a nad ranom znova zaspim :frowning2:
23. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - no ešteže som doma, lebo v práci by som nedokázala fungovať. Samozrejme, že ešte chodím v noci aj dosť často cikať - čím ďalej tým mi dieťatko viac tlačí na mechúr.
23. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no aspoň si môžeš oddýchnuť ... ja keby som nemala takúto prácu, že tu len sedím a oddychujem celý deň a sem-tam predám nejakú lyžovačku alebo letenku, tak tu ani nie som :wink: ale už aj ja začínam cítiť, že to už nie je ono, večer som hrozne unavená a najnovšie aj nervózna a Jakubko si to potom chudák všetko odnesie ......
Cikať chodím asi každú chvíľu, malá ma tiež strašne tlačí na mechúr, asi tými nohami, keďže ich má stále dole.
23. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca kočky ja neviem, čím to je, ale ja večer zaľahnem a ráno sa prebudím, tak dobre spím a najlepšie sa mi spí na chrbte ..... :slight_smile:
23. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uáááááááááá, to je dnes luxusní den :slight_smile: jsme vyspaný, malá je hodná, co víc si přát :slight_smile:

@potokin taky blahopřeju k dobré kontrole.

holky já jsem chodila hodně na záchod v začátku těhu. Při prvním těhu taky neustále a ke konci jsem okupovala záchod i několikrát za noc.

Že by se něco dělo, když chodím běžně a v noci max. 1x? Je teda fakt, že se mi zdá že zadržuju vodu a večer jsem nateklá.
23. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezehlim už ani bohovi:grinning:
Výbava nachystana, bolia má kríze straaasne. Svokovcom asi preplo, lebo prišli kocikovat, tak idem konečne nohy vylozit.
23. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty si šikulka, klobúk dole :wink: tak šup sa trošku vystrieť, kým máš kľud :grinning:
23. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som na zachode kazdu chvilu aj v noci sa zobudim ze mi treba a to pravidelne okolo 3tej a potom zasa o siestej siedmej a potom uz je problem zaspat :unamused: krize bolia ako fras tak je problem spat v akejkolvek polohe lebo obcas sa malej nepaci ked lezim na boku a zacne kopat a stuchat potvorka mala:slight_smile: tak sa musim kvoli nej otocit na druhy bok

@arrett teraz si daj oddych kym mas pokoj a pekne relaxuj :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett sikulka. mna to este caka. ale ja si to odkladam na januar. aspon odskusam novu zehlicku :wink:
23. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav aj ja si žehlenie a pranie odkladám na január, veci do pôrodnice chcem pokúpiť postupne do konca decembra. :wink:
23. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty si ale sikulka, ja este ani nemam co poriadne zehlit :sunglasses:
23. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna už teraz pri zehleni boli pekelne chrbát, o mesiac by sa mi už naozaj nechcelo. Dnes začínam 32tt :slight_smile: o 6 týždňov už môžem rodiť:slight_smile:
23. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem hyperaktivní, já už mám vše vypráno a vyžehleno :sweat_smile: a to se divím po kom ty naše děti jsou. Jedna je čertík, druhá taky asi bude :sweat_smile:
23. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, svitá na lepšie časy = svokrovci chcú Simona na víkend. Žeby som zasa zažila partnersky život vo dvojici s manželom a cely víkend nič nerobila? Aj pizzu si objednam:grinning:
23. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to treba rychlo vyuzit, kym si to nerozmyslia :grinning:
23. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett radím využít a nic nedělat :grinning: Já toho taky občas využívám. Naši jsou v tomhle zlatí, hlavně jsou už v důchodu a mají čas. I malá je u nich ráda, někdy si to i vybrečí v týdnu , že tam chce být. Já se nebráním, aspoń mám klid :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies kokso ako citam tak ti nasi mm maju toho vela spolocneho...fantasticka pizza je hitom aj u nas, muz rad pecie, vari a hlavne experimentuje taka omacka, take kari korenie,oregano a neviem co =D......a ja ked varim spagety alebo nieco padaju tiez otazky osolila si vodu dala sitam olej =D =D...fatk haluz
23. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak nie som sama :slight_smile: no presne - môj muž by všetko korenil - kari, oregano - to je jeho, len ja ako som tehotná, tak zbytočne veľa korenín nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata.Dnes je u nás strašná zima,aj hmla,teraz lialo ako z krhly. Tak onedlho začínam matersku. Je ten život zvláštny, 25.11 minuly rok som potratila v 12tt,sme mali velmi tažky a smutny den plny slz a teraz rok na to 25.11 som posledny den v praci a potom materská dovka .Minuly november som ani netušila,aké štastie ma čaká tento november.S bambulkou je všetko v poriadku,kopká,nastastie nemáme žiadne komplikácie.Netrápi maminku moje zlaté dievčatko.Len chrbat boli a páli ma,to je naštastie všetko.
23. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My este nemáme vobec nič pre babatko.Kočík by mal prist o 3 tyzdne a prvé nakupy budeme robit s manzelom ked bude mat v decembri dovolenku.
23. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no tak to je super, tie smutné okamihy nahradili tie najkrajšie - tehotenské :slight_smile: muselo to byť pre váš ťažké ......
kočky, lúčim sa s vami a utekám za mojou chorôbkou kašlajúcou, dúfam, že neochorieme aj my.
papa :slight_smile:
23. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek