• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies jj teraz ani ja nemusim vela korenia....a ona lubi take vonave tie jedla... :unamused:
@denisa287 držim palce nech vsetko dobre dopadne...si oddychnes od robotky

neviem ci ste vcera pozerali na makrize davaju o 18 že 4 svadby tak ja som len vcere cumela co to mali za svadbu ta čečka.......dnes bude nevesta dost smiesne oblecena teda aspon podla mna..som sa dobre nasmiala a hadam aj dnes nasmejem..vecer sa este doucim a kuk telku a ordinaciu :slight_smile: ..tak pekny zvysok vecera prajem
23. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ano bolo,o to tazšie ze babatko bolo plánované,sme sa velmi tešili.Casto si spomeniem,či by to bol chlapec alebo dievča,ako by vyzeralo a tak,no ale už tak nesmutim,lebo budeme mat Tamarku :slight_smile:
23. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Dakujem,tiez dufam,ze nebudu žiadne komplikácie. Tiež som počula,ze 4 svadby je dobréé,este nemáme markízu,čakáme kuriéra nechprinesie satelit,ale skusim si to pozriet vo videoarchíve.To len včera bola prva čast?
23. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hihi.. to je dobra otazka.. jak se zije s mexicanem.. na to bych se asi musela zamyslet :slight_smile:
rozhodne je to uplne neco jineho nez zit s cechem.. jina mentalita, jina kultura... jsem za to rada.. porad se necim prekvapujeme.. clovek se nauci byt neuveritelne tolerantni a hlavne brat partnersky vztah jako jeden velky kompromis.. a zivot jako dobrozdruzstvi.. rozhodne bych nemenila.. !! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Dnes sme si boli kupit kocik a dostali sme k nemu kojaci vankus v hodnote 30 eur. Skoda, ze ja uz doma mam. Tak ak by mala niektora zaujem, tak by som ho predala za 15 eur.
http://www.kocikovo.sk/product/kojaci-vankus-little-angel-1160/
23. lis 2010 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj...ano teda v pondelok sa vydavala jedna a vcera dalsia, je to do piatku :wink:
24. lis 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ahoj...opytam sa mm ci kupime :wink:
24. lis 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova hmm, s tym ti zial neporadim, ani neviem, co to je :frowning2: ale dufam, ze bude vsetko v poriadku, drz sa
24. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehule:slight_smile:
Čo Vas dnescaka?Mna dookola ten istý kolotoč. Vstat, prebalit, umyt, naranajkovat, hrať, prebalit, variť, upratovat až pokial nepojdem spať:slight_smile:
24. lis 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett bre ranko, ja som mala dni doma mm, teraz bude zas tri dni prec, tak ma trochu ghyta depka, ze co mam asi celyyy den robit :unamused:
24. lis 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Donesiem tu moje dieťa na skúšku:grinning:
24. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vcera sme boli v poradni aj na velkom sone - malicka ma nieco cez 1600g, vsetko vyzera byt OK, krcok drzi ako ma, akurat zatial sme koncom panvovym, ale to sa este moze zmenit. Tak som taka rada. A 23.12. nastupujem na matersku, uz na nu cakam sko na zazrak, staaaastne sa mi uz nechce chodit do roboty.
24. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala dnes nejaku cudnu noc...malinkej sa nepacila ziadna poloha a celu noc si robila v brusku diskoteku :slight_smile:
@slavetka ten vankusik nebudeme potrebovat :wink:
uz som v skole ach jaj :unamused:
24. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett och, dakujem, v robote mi deticky stacili, chcelo by to kludovu aktivitu skor :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, to čo je za počasie? u nás poletuje sneh ........ malý bol z toho celý vytešený.... ja od rána nestíham, bola som s Kubkom na odberi krvi, brali mu krv z prsteka, doktorka ho chvalila, lebo ani nepipol :wink: v piatok budu vysledky, tak hadam bude ok....... vcera sme mu kupili zvlhcovac vzduchu - v Tescu zlacneny o 30%, tak hadam mu to pomoze na ten jeho kasel..... :slight_smile:
@slavetka a aký kočík ste kúpili? my sme tam boli tiež omrknúť nejaké kočíky ...... ten vankúš by som od Teba možno zobrala, len z fotky moc nevidno, akej je farby a čo je na ňom, je taký béžovo biely?
@zuzimia blahoželám k úspešnému sonu, maličká sa krásne drží a neboj, ešte sa môže otočiť..... :slight_smile:
@marhulka13 juuuj čo by som ja zato dala, aby som bola aspon jeden den sama a oddychla si, bud rada a relaxuj :grinning:
24. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky...ako sa máte? mala by som jednu otázočku.Neviete náhodou,či možem(ak ano tak ako) zistiť či je moj krčok v poriadku a či sa neotváram....Vy tu stále píšete o krčkoch(skrátený,normálny atd ) a ja ani netuším,či sa náhodou neotváram.Tu na cypre doktory krčok vobec nekontrolujú :cry: .Zo spodu ma nepozeral asi už 5 mesiacov.Mám strach,lebo cítim dole také zvláštne tlaky.Neviem či ma tam moja malá kope,alebo čo to vlastne je.Kedže mám nízko placentu,začínam sa báť,aby som náhodou predčasne neporodila.. :cry: Myslíte že či je kročok v poriadku,alebo nie,doktori vidia aj cez vonkajší ultrazvuk?vopred dakujem....
24. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Ano, vedia to zistit aj ultrazvukom. NArovinu mu povec, ze chces skontrolovat krcok, ci sa neotvaras
24. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja si tento vikend asi fakt uzijem. Svokrovci chu maleho na vikend a moj manzel rozmysla, ze im ho da uz v piatok,a by sme mohli ist na moto akciu do ba:slight_smile: No keby to vyslo tak to by bola moja druha akcia za 2 roky:slight_smile:
24. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Je to v nefajsciarskej miestnosti, snad na mna ludia nebduu kukat ako na zjavenie:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nonic, idem upratovat..tak sa mi nechces, sakra:slight_smile:
24. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 tak to samovysetrenie a ako to poznat by zaujimalo aj mna, mna kontroluju vzdy lekari :unamused:
@pepies, a ked sa aj neotoci, na 99 percent rodim cisarskym kvoli ociam, tak som aj prvu a okrem toho mala 4500g, tak ak bude aj toto taky slonik :slight_smile: , bola najvacsia v porodnici a oproti ostatnym vyzerala skoro ako dvojmesacna.
@zuzimia aj moja mala vazila 4570g :slight_smile: v nemocnici bol uz len 1 chlapcek tazsi od nej - tak ich dali k sebe - aby sa zoznamili :grinning: uvidime - co tento nas druhy fesak :slight_smile:
24. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 cez vonkajsi ultrazvuk to nie je vidiet, to mi povedal moj lekar.
24. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 cez vonkajsi ultrazvuk to nie je vidiet, to mi povedal moj lekar.
@arrett super, tak budeš mať po dlhom čase pekný víkendík s manželom :wink:
@zuzimia aha, takže už máš viac-menej istý cisársky. Ale vieš čo, je to lepšie, ak má byť veľká, tak to bude lepšie aj pre Teba aj pre ňu. Naša maličká tiež ešte nie je otočená hlavičkou a prvé dieťa som mala viac než 4kilové, tak som sa pýtala doktora, že ak sa neotočí, či to bude plánovaný cisársky a on že kdeže, že som druhorodička a že druhorodičky rodia v pohode aj takto...... No to by som ja mala strach a radšej by som si asi v tomto prípade vybavila sekciu :unamused: Začiatkom januára idem na ďalšie sono, to budem 35.tt, tak som zvedavá, či už bude otočená beťárka...
Pozerám, že už teraz máte 1600g, tak to bude fakt ďalšie sloníča, to bude mať min. 4500g :wink:
@slavkav tak teda to je krásna váha, to musela vyzerať v pôrodnici ako 3-mesačná ........
24. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak 3 zase nie, ale ako mesacne urcite - aj ked teda ja to neviem porovnat - kedze sme mali len ju - aspon sa nam s nou lepsie manipulovalo :slight_smile:
24. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett takže krčok mi v podstate možu kontrolovat aj cez ten vonkajší USG,však?ked videla doktorka,že mám velmi nízko placentu,musela teda vidiet aj krčok.Kedže mi nič nepovedala,tak je prevdepodobne krčok v poriadku....teda dúfam......dík arrett....
24. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek