• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte
@suzanna85 podla mna sa da krcok kontrolovat len vysetrenim zo spodu, mne ho doky tiez pravidelne kontroluje na kazdej poradni
aj teraz sa tam zberam, tak poobede som tu s novymi info o nas :wink:
24. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak prečo ho mne nekontrolujú? :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry:
24. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no co viem, tak v zahranici sa to fakt nerobi ... vysetrovanie zo spodu pocas tehu
24. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ako pise @slavkav asi sa to u vas nerobi, skus to navrhnut doktorovi
24. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahojcek, uz sa ozvalo viacej tehuliek, tak som to slubila tej prvej.
24. lis 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Kupili sme tento :http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5258
Boli sme v kocikove v Ivanke pri Dunaji. Maju tam celkom faj zlavy. K niektorym druhom davaju zdarma fusak. A ten vankusik sa mi uz podarilo predat. :confused:
24. lis 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@natalca asi pred mesiacom som mu to navrhla,aby ma skontroloval a on sa urazil....hned sa ma začal pítať či som študovala za gynekologa...že on vie čo robí :rolling_eyes: ...tu sa vyšetrovanie zospodu v tehotenstve vobec nerobí a mne sa to zdá velmi zvláštne... :confounded:
24. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 hm, tak to je zvlastny pristup. :unamused:
ja som len citala, ze sa to v zahranici nerobi - tehulky si to tam pochvalovali ... mne zase vyhovuje, ze to skontroluju ...
24. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ak sa mozem zapojit, tak mne to doktor tiez kontroluje kazde dva tyzdne. Niekedy aj ked mi nerobi sono ale krcok skontroluje a zmera mi maternicu.
:confused:
24. lis 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja by som asi tiež bola omnoho kludnejšia,kebyže mi to skontrolujú....možno si to len namýšlam,že by mohol byt skrátený,alebo niečo podobné a to je ovela horšie.....Vobec si neviem tehotenstvo vychutnať,ak nemám odpovede na všetky moje otázky a obavy.... :unamused: Žial tu sú lekári takí...aj sa ich bojíš niečo opýtať :unamused:
24. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no ja to poznam ... zial ... lebo aj u mna maju dr na vsetko rozporuplne vyjadrenia ...
24. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka určite ovela lepší a zodpovednejší prístup ako tu u nás :frowning2:
@suzanna85
@minnehaha2005 Mne v prvom tehu ku koncu kontroloval iba usg, lebo vyšetrenie má strašne bolelo. Mala som na hrcku polipy. Hned aj povedal keď sa skracoval.
@suzanna85 to je dost divny pristup, podla mna sa to da tiez zistit len zospodu a mne osobne take vysetrenie vobec nevadi, ved co je na tom, okrem toho ide o zdravie babatka, ale v zahranici sa akosi vela veci nerobi ked to tak sledujem, mne pridu tehulky na slovensku lepsie kontrolovane ako na zapade, aj ked mozno je to len moj subjektivny pocit
24. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak ma napadlo, nemate problem so suchymi perami? neviem ci to je fakt nedostatok tekutin, alebo to moze aj s hormonmi suvisiet?
24. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly nie je to len tvoj pocit....ja si myslím,že máš pravdu.Aj ja by som sa cítila omnoho lepšie,kebyže viem,že moj krčok je v poriadku a nehrozí mi predčasný porod...teraz som taká "pokakaná" zo všetkého...o možno bez príčiny....ale kto vieee :pensive:
24. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Ee, iba suchy nos:slight_smile:
24. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bruska, mna tiez kontroluju na kazdej poradni zo spodu, ved prave preto musim lezat, krcok mi zmekol a je priechodny,v piatok dalsia kontrola,rano sa citim fajn,ale ku veceru uz citim dost velky tlak dole,mozno aj mala tlaci hlavickou,kedzde uz je otocena,alebo zeby jajzva po cisarskom zvnutra? budem mudrejsia v piatok,dufam ze ma nesupnu do nemocky,nemozem kvoli tomu ani spat, v sobotu idem za porodnickou :confused:
24. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ani mi nehovor....aj ja cítim také tlaky....bože,dúfam,že sa naozaj neotváram :confused: :confused: :confused:
24. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly to ano ja som napriklad vobec nevedela ze vo Velkej Britanii sa nerobia ani AFP testy... :wink: a teraz som rada ze mi ho urobili :wink:
24. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hmm, no na zaciatku je to fajn, len takto som uz doma od juna a ide to pomaly na nervy, byt zatvorena jak v klietke a cele dni sama, lebo vsetci su v praci, v skole, alebo maju iny program... je fajn si oddychnut, no vsetkeho vela skodi :angry:
24. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 netreba sa plašiť ....... ja by som o krčku ani nevedela, kebyže váš tu nečítam ....... mňa doktor tiež na poslednej poradni nekontroloval, ale pred 3 týždňami ma aj vyšetroval zospodu a povedal, že všetko je ok, ale nevyjadroval sa, že špeciálne krčok alebo ja neviem čo tam on ešte kontroluje...... Ak by niečo nebolo ok, tak by to určite povedal ..... Celkovo keď to zhrniem, ma vyšetruje zospodu asi každú druhú poradňu...... Najbližšie idem o 3 týždne na krv + poradňa a neskor začiatkom januára tjs. cca 35.tt na sono.
Normálne popros doktora, aby Ťa skontroloval, tie tlaky nič nemusia znamenať, ja cítim tiež stále tlaky, niekedy mám pocit, akoby mi išlo s prepáčením šušku roztrhnúť. Ak Ťa 5 mesiacov nevyšetroval, to je dosť dlho - no v zahraničí majú lekári iné praktiky ...... Ale hlavne sa nestresuj, stres je niekedy pre bábätko horší ako čokoľvek iné...
@cinamon7 budeme držať palce, nech to dobre dopadne :slight_smile:
@isabella_fly ja mám stále suché pery, ale to bude tým počasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak v UK sa nerobi veľa vecí, kamoška ktorá tam žije a tiež je tehu , iba zíra, že furt chodím na krv, na sono ..... O genetike ani nechyrovali..... Preto sa tam rodí veľa poškodených detí ... žiaľ ....
@marhulka13 jasné, aj mne by bolo dlho, ja som bola prvé tehu tiež na PN-ke a muža som furt otravovala, že kedy už príde z roboty, tiež mi to liezlo na mozog, takže plne Ťa chápem :wink:
24. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no, ja som vcera bola na poradni a zabudol mi skontrolovat krcok, kedze mne sa skracoval a aj som uz otvorena tiez ma teraz z toho blby pocit, ci je vsetko ok, kedze dalsiu kontrolu mam az o mesiac... neznasam pocit neistoty :confounded:
24. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hmm, ten moj pride v piatok okolo 21.00, takze zbytocne by som volala... v sobotu je doma a zas ide prec :unamused: a ja neviem uz, co sama zo sebou
24. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ako zabudol skontrolovať? pokiaľ máš takéto problémy, tak to veru nie je sranda ....... :frowning2:
a čo Tvoj drahý pracuje niekde mimo SR?
24. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies pak som mu volala, ci mam mat este taky prisny kludovy rezim a on mi len tak povie, ze nevie, lebo ma neskontroloval... ja ze ci mam teda prist a on ze netreba, ze mam lezat radsej dalej.. no super, sa mu povie :angry: doteraz bol super, vsetko kontroloval, volal ma tam div nie kazdy tyzdena vcera bola nejaky oplaseny a aj sono urobil v takej rychlosti, ze srdecna akcia je, pohyby su a bolo po vsetkom za 30 sekund, ziadne meranie, nic... ponahlal sa n avolebnu kampoan, kedze je kandidat na poslanca do zastupitelstva...
mm nerobi v zahranici, robi v jednej firme v nitre a popritom robi programatorske kurzy po celej SR a to je vtedy prec na par dni :frowning2: ked som aj ja robila, niekedy sme sa aj 2 tyzdne nevideli :slight_smile: no teraz mi to vadi :angry:
24. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte bruska, moj doktor mi tiez pravidelne kontroluje krcok, pred mesiacom mi povedal ze je troska makksi a odvtedy chodim do poradne kazde dva tyzdne, povedal mi sice ze sa nemam stresovat, lebo zatial drzi, ale moze sa zacat skracovat,preto tie castejsie kontroly , ale radsej castejsiu kontrolu ako stres z nevedomosti :slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no vieš čo, to je teda hrôza s tými našimi doktormi ......... nemám slov :confused: :confused: :confused: mala si sa mu tam nasáčkovať na druhý deň znovu ...... nič netreba podceňovať ....
@rybka35 tak si pod drobnohľadom, to je super - držíme palce :wink:
24. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek