• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies ordinuje iba raz za tyzden a teraz si este berie dovolenku kvoli volbam... no dufam, ze je vsetko ok... ved keby daco, pojdem aj n apohotovost, ved hadam zistim,a k bude daco zle :confused:
24. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby, môj manžel ide domov aby bol so synom a ja o pól tretej za lekárom, lebo mám kontrakcie :slight_smile: fajne bolave, nepravidelne. Som zvedava čo povie Mudr. Idem malého supnut do postielky a ja lahnut. Majte sa zatiaľ
24. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no hádam bude všetko v poriadku :slight_smile: neboj ....
@arrett držíme palce, nech to dobre dopadne a nech maličká ešte vydrží v brušku ... potom daj vedieť, ako ste dopadli ....
24. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dufam, ako neviem, ked som uz prekrocila 30 tt, tak mam mensi strach, nez ked som mala tieto problemyv 21 tt.. no asi to dava logiku :grinning:
24. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no už keď ste toľko vydržali, tak to už nejako dotiahnete do konca, neboj :slight_smile:
24. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies do nejakeho konca to dotiahneme, tehotna asi cely zivot nebudem :grinning:

24. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: myslela som do úspešného konca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uff,drzim palce,nech vsetko dobre dopadne :wink:
24. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett fuha - drzim palce, aby to bolo ok a malinka este pockala v brusku
24. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palce aby vsetko dobre dopadlo
24. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no neviem ci je to tak v celej uk ako hovoris ja som tam bola do 21. tyzdna tehu a robili mi vsetko co vam iba ma nevysetrovali zo spodu ale v tej oblasti kde som bola ja to zacali robit potom od 24.tyzdna. vsetky testy na henetiku a tak mi robili uplne normalne. mas narok odmietnut ale o vsetko ta vopred informuju.
@marhulka13 niektori lekari su fakt divni nastastie ten moj kontroluje poctivo aspon zatial :slight_smile:
24. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin teraz mam z toho este blbsi pocit nez vcera... vsetky vas lekari kontroluju a mne len povie, ze zabudol :confounded:
24. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no na to, ze si sa otvarala a pod - mi to pride vrcholne nezodpovedne ... a sla by som tam asi - nech ta skontroluje - neviem ...mozno to bude ok - ale aspon ty budes kludnejsia
24. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mozem ist jedine na pohotovost, bo moj tam dva tyzdne teraz nebude... uz mal velmi dovolenkovu naladu a plnu hlavu volieb :unamused:
24. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tak to zasa ja nemám prehľad, že či v celej UK, ja len hovorím to, čo mi kamoška spomínala .... kamoška rodila prvé dieťa v UK pred dvomi rokmi a teraz je znovu tehotná ..... keď som jej rozprávala, že čo všetko ja absolvujem, tak nevedela, o čom hovorím :unamused: nehovoriac o tom, že prvé tehotenstvo jej niečo podcenili a zbadali sa až keď bolo neskoro, urobili jej sono a dieťatko už žiaľ bohu nežilo, ale tak či tak ho musela porodiť :frowning2:
@slavkav
@marhulka13 súhlasím so Slavkou, tiež by som tam išla znova tak, ako som Ti písala......... nech máš lepší pocit ....
24. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a to ho nikto nezastupuje?
24. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to je úžasnýýý doktor......... :unamused: ale sa zbytočne nestresuj, keď bude nejaký problém, utekaj na pohotovosť a hotovo :wink:
24. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav oni maju jednu ordinaciu a kazdy den je v nej niekto iny, cize kazdy den iny lekar... takze vzdy tam niekto je, no skor zvazujem, ze aj tu v nitre by ma vysetrili a nemusela by som ist az do ga, ved to je minutova zalezitost
24. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ako zatial nestresujem, uz 9 tyzdnov som takto, no keby sa dalo, chcela by som viac pohybu uz mat... takto je to horsie, ked neviem, na com som... loebo mat nakazane lezat cele dni, max. hodinka denne vychadzka a inak iba na wc ist a sprcha, to je malo, ved som uz prelezana...a mozno zbytocne
24. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no podla mna urcite vyskusaj - to je vrcholne nezodpovedne - kedze si sa otvarala a tak ..
24. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tiez ma to mohlo napadnut, ked on zabudol, no bola som v euforii, ze babo je ok, konecne sa staca dolu, aj ked mam malo plodovej vody, tak je trochu otlacene...
24. lis 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tiez sa ukludnujem,kym ma nic neboli,nespinim a citim pohyby,tak je vsetko OK
ktovie co je s mafynkou?
24. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 akurát som chcela napísať, či neviete, čo je s Mafynkou, neviete niekto?
24. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies z sa davno neozvala, naposledy pisala ze ma kontrakcie :frowning2:
24. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 to viem, že písala minulý utorok, že je to dosť zlé, že im pichajú injekcie na dozretie pľúcok a že jej stále tvrdne bruško, tak len dúfam, že sú ok :unamused:
24. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tam velmi zavisi v akej oblasti uk sa byva a od toho zavisi aj starostlivost ja som asi bola v nejakej dobrej oblasti lebo som nemala pocit ze by som mala menej vysetreni ako sa robi tu :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin určite áno .... však iný kraj, iný mrav..... oni bývajú niekde pri mori pri Bristole ....
Tak to môžeš byť rada, že si natrafila na tých správnych lekárov ...... Ale už si na Slovensku, však?
24. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj vsetko bude ok. najhorsie je ze si sama doma a moc casu na rozmyslanie. to poznam preto vymyslam vseliake veci len aby som sa zabavila teraz vymyslam ze idem vysivat alebo pliest len aby som nieco robila snaz sa nieco vymysliet co mozes robit aj doma z postele (aj ked sa to lahko hovori)
ja som s nasim tatom tiez pomenej odkedy sme sa vratili z uk byvame kazdy inde tak je to komplikovane kedze on pracuje na prestavbe naseho buduceho domu a ja chcem zasa rodit doma tak je to take ..... :unamused:
24. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hej uz sme spat od zaciatku oktobra len teraz lutujem ze som si tam nekupila kolisku pre malu lebo tu sa mi az tak moc nepacia a tam su aj lacnejsie ale co uz hlave ze sme naspat pri rodine :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin doma ako v dome??? ci doma ako na Slovensku?? :slight_smile: vymyslim si vzdy nieco, len niekedy mi chyba uz kontakt s ludmi, ked je mm doma, tak ma vezme niekam, aspon rodicov pozriet, lebo ich mame daleko
24. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek