• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 jasne, mohlo -ale on je lekar a on to mal spravit ... ale presne ako pises - mal hlavu plnu niecoho uplne ineho
24. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak som prisla od Dr., nasa bambulka vazi 1095g, krcok uzavrey, neskrateny, hlavickou dole :slight_smile: Len neviem, ci nevazi trosku malo :unamused: Ja som pribrala zatial 5kg. Co mam jest, ako mam jest? Doktorka mi nepovedala nic, co sa vahy tyka, ale prezerala som tehu knizku a mala ma male brusko, skoro o tyzden mensie :frowning2:
24. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 doma na slovensku plus v dome lebo akosi nemam kam vsetky chodit vsetky kamosky su niekde mimo, pracu tu nemam takze je mi obcas dlho nastastie vsak nemam problemy ze by som musela byt na pn a lezat
24. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ajoj, tak to je super, blahoželáme...... nemaj obavy, neváži málo, v múdrych knihách píšu, že by v tomto období malo dieťatko vážiť okolo 1.000g. Máme skoro rovnaký termín a naša babulka mala 1100g. A buď rada, že si pribrala len 5kg, v posledných mesiacoch sa priberá najviac... Hlavne papkaj, čo Ti chutí .... A samozrejme ovocie, zeleninku a oriešky :slight_smile: A je super, že je hlavičkou dolu :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja som uz vravela, ze ked budem moct chodit kolko chcem, tak na tri dni pojdem z domu a cele tri dni len budem chodiz kolom dokola :grinning: ty chces rodit doma? vau, odvazna
24. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj vsetko bude ok ja som pribrala 7kg a za posledny mesiac vobec nic. najdolezitejsie ze je krcok uzavrety a keby bol problem urcite by ti doktorka povedala. este ma cas pribrat a narast :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 myslim doma v trencine aby som bola pri mame aby mi pomohla aspon na zaciatku urcite lepsie ako byt pri svokre :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj, bude dost velke, este si budes pri porode priat, aby bolo mensie... vidis, papaj ovocie, ako radi @pepies :grinning: :grinning: prepac, ty si tu tusim pisala,ako neznasas ovocie :wink:
24. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to ja zas naopak, radsej by som brala svokru ako moju mamu...ta je hrooozne hystericka :unamused:
24. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@potokin Dakujem :slight_smile: Padam sa zase ucit, aby som to nemusela opakovat. Do konca 8. mesiaca chcem mat skusky z krku!
24. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to myslíš mňa, že nemusím ovocie? lebo je to pravda, ja sa musím do ovocia nútiť ..... :pensive: aj to len kvoli malej ..... :wink: ale momentálne hryzkám oriešky ..... vonku je otrasné počasie - sneh - s dažďom....
24. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies myslela som sharlottu :slight_smile: ani ty nelubis ovocie?? ja by som ho jedla na tony a mne ho zakazuju, teda vsetko naopak
24. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak šup šup ku knihám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja ťa normálne obdivujem, že sa ti to chce - klobuk dole :wink:
24. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja mama sa velmi tesi uz malej uplietla svetrik a super deku takze to je v pohode moja svokra sa zas do vsetkeho trochu moc stara :wink:
24. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia aj môj malý bol najväčší - mal 4400g. doktorka vravela, že vyzerá ako trojmesačný. teraz máme 4 mesiace a cez 8 kíl :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 asi kvôli cukru ti ho zakazujú, však? ja odmalička nemusím ovocie, mama doteraz spomína, že som jej raz chcela ako malá "urobiť radosť", vypýtala som si mandarínku - mama v šoku že chcem papať ovocie a dala mi mandarínku a ja som ju vyhodila von balkónom :grinning:
večer si odšťavím šťavu z kila pomarančov a mám denný prídel - chúďa moje dieťa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mam18_4 juj to aj dosť váži, ale je to ešte v rámci normy asi ..... existujú nato nejaké tabuľky .......
24. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mam18_4 ale ako sa začne hýbať, tak už nebude toľko priberať :wink:
24. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hej, kvoli cukru a povedal mi, ze zeleninu mozem papat doradu... ja zeleninu neznasam :unamused: tak som jedla aspon zemiaky, pochvalim s amu, ze aspon nejaku zeleninu do seb adostanem a doki mi povie, ze zem iaky zrovna nemyslel, ze tie by som tiez mala obmedzit...ze myslel normalnu zeleninu- mrkva, petrzlen apod.....
24. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 sa smejem, že zemiaky, veď tie nemajú skoro žiadne vitamíny :wink: ja lúbim ladový šalát, mňam ....a to je asi všetko - he he he ...... ale zemiaky v akejkoľvek forme by som mohla každý deň - pečené, varené, halušky, zemiakové placky, pirohy ...... :grinning: no proste to, z čoho sa najviac priberá :grinning: a kapustu kyslú lubim - mnam :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies To hej. Ja som rodila cisárskym a keď mi povedali, koľko váži, tak som sa bála, že to bude nejaký bacuľko. Ale je úplne v pohode, vôbec to nie je tučko. Je dosť dlhý - pred mesiacom mal 65 cm, o týždeň ideme na poradňu, tak som zvedavá na presnú hmotnosť a dĺžku.
24. lis 2010 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mam18_4 tak to je riaden macko, to je super :slight_smile: hlavne, nech ste zdraví a nech robí macko radosť :wink:
24. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta bud rada, ze je miminko malicke.. bude se ti mnohem lip rodit!! :wink:
ten nas mel ve 27tt uz 1237g.. budu ho tlacit jak vztekla..
24. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mam18_4 ja som sa bola ako babo tiez taky valibuk, preto som sa naucila chodit ako 18-mesacna, nevedeli ma nohy udrzat... A ako dospela som vyrastla 173cm a vazila 49 kg pokial som neotehotnela, teraz mam 53 kg :grinning:
24. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som dnes robila kapustnicu a vobec mi nechuti :angry:
24. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja chcem vážiť 50kg !!!!! ja už mám 80kg, hoci som pribrala iba 7kg... ked som otehotnela, tak som vážila 73kg.... no darmo - po Jakubkovi mi ostalo 13kg, ktoré som sa chystala zhodiť, keď prestanem kojiť a upssss - druhé bábo na ceste.
my máme kapustnicu ešte zo soboty, plný hrniec, môj muž varí ako pre vojsko :wink:
24. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@marhulka13 dík baby za podporu....snáď to naozaj nič nieje a ja len zbytočne stresujem...zostáva už len dúfať,že ma naozaj lekári majú pod kontrolou a vedia čo robia :sweat_smile:
24. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 neboj, určite by sa to nejako prejavovalo, keby to bolo niečo vážne ...... zbytočne si netreba namýšľať :wink:
24. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja chcem vazit viac, ved som jak bulimickova anorekticka, ani cici ani rici :grinning: takych 60 kg by mi bodlo
24. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 a ako casto chodis na kontrolu???
24. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek