• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 každé 3 týždne....
24. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som bola taká za mladi - 170cm a 55kg - ani cici ani rici ..... Potom keď som vážila 60kg, tak to bolo tak akurát ..... Minule mi ktosi na FB okomentoval fotku - ze to si ty? a to bolo len pred 3 rokmi na dovolenke v Egypte ....... Len ja som vela pribrala, ked som cakala Jakubka, az 25kg ....... Si hovorím, že teraz to nejdem riešiť, hlavne, nech sme zdraví a potom budem chudnúť - hádam pri 2 malých deťoch to pôjde lepšie :wink: Len môj muž si o 22hod večer nakrája slaninku, cibuľku a ja slintám ... Ale odolávam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky presne o mesiac sú Vianoce, už riešite darčeky? :wink:
24. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja uz mam aj pobalene :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav to vážne? šikulka :slight_smile: a čo si pokupovala, daj nejake tipy ....... :slight_smile:
my chceme Jakubkovi nejaký jeden poriadny darček, nie ako minulý rok - veľa hračiek a nič z toho nemal .......
Tento rok uvažujem o šľapacom traktore alebo elektrickom autíčku :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies pre malu? takuto tabulku na kreslenie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8852258
plus ponik pony http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9528120 a nejake knizky
24. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jej, tá tabuľka je super ....... pekné si vybrala. Ja mám 2 neterky a stále neviem, čo by som im....... Možno by sa tej 3 ročnej páčil ten poník .....
aj my ešte nejaké knižky musím povyberať, aj na Mikuláša mu chcem kúpiť knižku, už mám vyhliadnutú jednu v Tescu, sú tam teraz 20% zľavy na knižky. :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka v pohode....aaa pekny kocik ste kupili......este jedna novinka ze v dedine je dalsia tehotna na nasej ulici =D
24. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je už 7 baba co je tehotna v nasej dedine xixi aspon naplnime školku detičkami
24. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no dúfam, že nie ste tehotné s jedným mužom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aspoň budete mať v dedine veselo .... :slight_smile:
24. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja len dufam ze u nas tak skoro snezit nebude..nechcem sa niekde strepat =D......staci v decembri den pred stedrým vecerom
@pepies to by bolo =D =D
@alexis13 no veru, s tým počasím to začína byť zaujímavé. ja sa veľmi bojím jazdiť po snehu a hlavne ľade :frowning2:
babenky pomaly končím v práci, o chvíľu príde pre mňa muž s našou chorôbkou kašlajúcou Jakubkom, tak VÁM želám všetkým krásny a hlavne pohodový večer :wink:
24. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: dufam,ze ste mali pekny den. ten moj celkom usiel a uz sa psychicky pripravujem,ze budem bez jedla :rolling_eyes: ale hadam par hodin nejako zvladnem a vysledky nebudu prilis zle.
my ideme zajednat zajtra kociar po vysetreni a potom by sme mohli ist aj na nejaky obed-veceru,kedze to budem vyhladnuta.

sharlotta,neboj,nie si sama,co ma male babatko.mne robili doma sono v posunutom 25tt(26tt pri feb termine) a male bolo o dost pozadu.ale nestresujem,ved hadam pojde lepsie von :sweat_smile:
24. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ani mna doktor nekontroluje zospodu. Vzdy iba ultrazvuk. A minule mi aj na ultrazvuku krcok ukazal a povedal, ze som zatvorena. Mne robi ultrazvuk kazdu poradnu.
24. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak my sme nakoniec nikde neboli. Dala som si teplu sprchu, trochu polezala a hnusny poslickovia zmizli. No poviem Vam, že bolesť neskutocna. Mám pocit, že ani kontrakcie tak neboleli:slight_smile: Normalne som si až vykrikla od bolesti. Dúfam, že sa to vráti az o 6 týždňov:slight_smile: ach jaj...manžel mi všetko zakázal. Neupratovat, nebrat malého, hlavne ho nevynasat na 5 poschodie... Ale to sa nedaaa. No budem asi musieť viac oddychovať, aspoň vtedy, keď bude drobec spinkat. Držte sa kocky.
A čo mafynka. Ozvala sa niekomu?
24. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som nepribrala nic. Mam uz dokonca -1 kg. aj ma to trapi ale brusko mam podla mna dost velke :grinning:
24. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to som rada, veru mala by si sa viac setrit,hoci neviem akym sposobom pri takom krpcovi, o Mafy nikto nic nevie,akurat sme ju dnes spominali :fearful:
24. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a kto to je? Dibalova?? To sa mi ani nezda, ze ich je 7. :grinning:
24. lis 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja uz mam taky darky zabalene a nakoupene, stromek ozdobeny i dekoraci skoro hotovou.. na kazdem okne poradnou diskoteku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdy neni dostatecne brzo zacit s vanocemi.. :wink:
Malemu jsme poridili jako velky darek pod stromek elektrickou motorku (to bylo spis tatinkovo prani.. :rolling_eyes: )
ja koupila Lego Duplo a tripatrove garaze pro auticka.. takove ty, co maji tocici skluzavku a vytah uprostred.. :wink:
on miluje hrani s autickama, tak pocitam, ze se s tim dost vyradi.

pro manzela jsem koupila bezdratova sluchatka, aby se mohl divat na svoje priblble programy a mohl si u toho zesilit zvuk jak on chce.. protoze mne st tim svym domacim kinem neuveritelne stve :confounded: a vetsinou se mu v telce libi uplne neco jineho nez mne a ja hlucnou televizi nenavidim.. :angry: koukam jenom na zpravy.. :wink:

a pro sebe jsem si jako autodarek koupila zehlicku na vlasy, kterou uz jsem dlouho planovala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

manzel si ted jeste koupil iPhone4, tak premyslim, ze mu ho na Jeziska jeste narychlo zabalim a dam pod stromek.. i kdyz ho uz ted pouziva :grinning:
24. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj při večeru :slight_smile:

@medunka1 ty sluchátka jsou dobrý tip pro manžela :slight_smile: u nás je to podobný, když se dívá na televizi, řve to po celým baráku :unamused:

24. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 tak mě kontroluje ze zpodu doktor pokaždý. Sono dělá jen to obvyklé v tt. Při prvním těhu ho dělal pokaždý.
Co se týká na tvé otázky : krček se kontroluje pohmatem, nebo ho měří sonem , ale vnitřním!
Děložní čípek si můžeš kontrolovat i sama, ale pokud nemáš předchozí zkušenosti, tak stejně nic nepoznáš.
Já když jsem si chtěla zjistit ovulku, podle krčku, tak mi to trvalo pomalu 3 cykly, než jsem něco poznala. ( jako dýlku, tuhost, otevírání při ovulce atd.)

24. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky , já taky někdy nevím jestli nemám jít na pohotovost, či co se to děje.
Dnes mě opět bolí dole ta kost a malá mě nějak divně kope dole v levo až to úplně bolí. Musím ještě vydržet týden, než půjdu na kontrolu.
Zase si říkám, že nebudu plašit, třeba je to jak malá roste, bůhví jak je tam stočená a taky tyhle problémy mám většinou, když se přepínám.
Zrovna jako dnes. Malá zůstala večer u našich a já místo toho abych lehla, tak jsem upekla a promazala 2 druhy cukroví. To jsem dělala asi 3 hod :sweat_smile:
24. lis 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám 15kg navrch :confounded: nevím, jak to dělám, ale jde to nahoru samo :sweat_smile:
Při Ele jsem měla + 26 :grinning: pevně věřím a doufám, že to půjde stejně rychle dolů :wink:
24. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak vcera som bola na kontrole, zelezo mi opat kleslo a to uz beriem tabletky mesiac :angry: prcek ma 1330g, tak som zvedava, aky bude velky vo februari...
inac ja som pribrala zatial 7,5kila...a ide to teraz strasne rychlo hore, to som mala presne aj pri Filim, ze posledne tri mesiace isla vaha neuveritelnou rychlostou nahor (skoda, ze nadol uz tak rychlo po porode nesla... :angry:

a co s tym stretkom BA a okolie? zatial len @arrett a @sharlotta?

@arrett setri sa, aj ked viem, ze sa to neda :slight_smile: pozname krpcov, aki su a ti to mas este o to tazsie, ze mas simonka malickeho..
@el267 no ked take veci robis a pecies o 106, tak sa necuduj, ze ta vsetko boli :slight_smile: nohy vyloz a oddychuj :slight_smile:
@medunka1 akurat som pozerala, ze mas rovnako stareho chlapceka ako ja a termin porodu mas tiez podobny :slight_smile: kedy sa narodil prvy? decembrovciatko je? :slight_smile:

24. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 jo, to bude nejlepší :wink:
jdu na to, dobrou noc děti :wink:
24. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 maly se narodil 15.12.2008.. :grinning:
24. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja uz bych mu ty sluchatka dala nejradsi ted hned.. kolikrat mne fakt vytaci.. :angry:
pokud budes kupovat, maji wireless na bluetooth a pak na FM frekvenci..
Ja koupila na FM, aby s tim mohl jit i za roh.. tak uvidime, jak budou fungovat :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 moj 11.12 :slight_smile: sranda, ze budeme mat oboch chlapcekov v rovnakom case narodenych :slight_smile:
24. lis 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja doufam, ze ho do konce ledna vyskacu.. :angry: uz se pripravuju na schody.. :grinning:
tehotenstvi si vylozene neuzivam, tak se modlim, aby se malemu chtelo ven driv.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
24. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek