• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@medunka1 tak to si na tom rovnako ako ja :slight_smile: len tym, ze som prveho prenasala tyzden, tak velmi neverim, ze sa narodi v januari...
24. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka poslala som ti IP :slight_smile:
25. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko.....o mafy nemame ziadne spravy? dlho sa neozvala.....dnes bola rano u nas riadna kosa :angry: maminina kolegyna so Skycova prisla so zasnezeným autom :grinning: ja ak sa mi bude dnes chciet pojdem trosku do mesta pokukat...chcem kupit este nejake ozdoby na adventny veniec, v sobotu starka zabija a aj sa kamoska ktora caka dvojicky vydava.....a este sa mam aj dost ucit takze ma caka nabity vikend
25. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Ja som vcera bola v poradni a nastastie vsetko v poriadku. Som sa trochu bala, lebo dost mi tvrdne brucho, ale ze je to ok :wink:

Baby ak by bola niake stretavka z ba a okolia sa pridam...
25. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny dnik vsetkym prajem. ja som dala prat prvu varku vybavicky pre nasu malu chcem to mat hotove estepred sviatkami tak snad sa mi to aj podati :slight_smile:
25. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova joj to si ma potešila :slight_smile:))))ďakujem...konečne som kludná :grinning:
25. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

@medunka1 díky za typ. Včera jsem mu to hned za tepla navrhla, říkal , že to vůbec není špatný nápad:grinning: a já budu mít klid.
Nejdřív zkonstatoval, že stejně pořídí větší byt. tak jsem hned oponovala, že jestli bude mít o místnost víc, tak se na to nic nemění. Stejně ten normální hluk, který je ve všech rodinách uslyší a bude hůř :wink:
Prý mu už nějaký klient řekl, že je vidět, že je podrážděnej a doma si asi moc klidu neužije :angry: To je drzost :unamused:
Jenže ono je to s ním těžký, on si odpočinek představuje i tak praktikuje, že když už je s náma o víkendu doma, tak nevytáhne z baráku paty a jen čumí na televizi :angry: Tak asi tak u nás :frowning2:
Dnes jsem si ráno při žehlení říkala, že si nedovedu představit chodit do práce, starat se o domáctnost a ještě o dvě děti :wink:
25. lis 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, hlásim sneh u nás na horách - chvalabohu v meste este nie a je strašnááááá kosa .......... malý ma z toho obrovskú radosť ..... zo snehu.
ja som sa dnes strašne ponáhľala do práce, a zistila som, že keď rýchlejšie chodím, strašne ma pichá v pravom boku, je to na nevydržanie .......... ale ináč všetko ok .......... len to počasie ma deprimuje ......... ešte vydržím 3 týždne v práci a potom ......
25. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych taky chtěla porodit do konce ledna co mám termín. Malou jsem přenášela 11 dní, ještě k tomu mě nechali v nemocnici zbytečně ležet 5 dní a čekali jestli se to nerozběhne dřív a poslední možný den, co jsem měla porodit se zbláznili a narvali do mě kde co, aby porod vyvolali a nakonec jsem stejně šla císařem.
Ach jo, kdyby aspoň měl člověk jistotu, kdy to konečně bude :slight_smile:
25. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé hlásíte sníh, u nás ještě nic. Ale jsem docela ráda, protože potom budu s malou absolovovat všechny zimní radovánky a to teprv budu unavená :wink:
25. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pověsit prádlo a mizím k našim pro malou. zatím se mějte krásně :slight_smile:
25. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no ja ešte kým aktívne jazdím do práce autom, tak sa toho ochladenia a sneženia trošku obávam, stačí, keď nasneží cez sviatky :wink:
25. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jej to vam zavidime sneh... Ja uz by som prijala tiez... Martinkovi som uz kupila aj sanky, tak dufam ze ich aj vyuzijeme :grinning:
25. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 náš Jakub tiež minulý rok dostal sánky, no ani sme ich nevyužili ...... :unamused: moc tam nechcel sedieť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim ze viac bab sa tesi na sneh...to ja dufam ze nasnezi 23.12 dorana , celkovo zimu zle prezivam, cela zmrznuta brrrrr :unamused:
25. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som tiež letný typ, hoci odmalička lyžujem, zimu nemusím :slight_smile: akurát robím výklad a vyvesujem Egypt - je tam teraz 30stupnov ...... Kebyze nemám bruško, už som tam ..... :slight_smile:
25. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar kinderka, no vonku je fakt kosa :confounded:
dnes mam nervy, bo som si od jednej baby objednala balicek oblecenia, poslem jej peniaze a uz 2 tyzdne presli a nemam ani peniaze ani balicek :angry: :angry: :angry: a vraj to uz poslala pred tyzdnom, no vsetko doslo a len toto nie, divneee :angry:
25. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj, tak nech Ti nadiktuje cislo podacieho listka + podaciu poštu a choď sa opytať na poštu, či také niečo došlo.... Mne sa veľa krát stalo, že som nemala žltý lístok v schránke i napriek tomu, že zásielka na pošte bola. :fearful:
25. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vraj uz nema podaci listok, skusala som,,,postarka tiez nic nema...ach jo, no uvidim, bolo to sice len 4 €, ale aj to je dost....
25. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ale to je dake cudne, ze nema uz podaci listok ... to sa mi nezda ... podla mna ta klame .. .vsak teraz by to mala napr. reklamovat na poste ... a ktomu tiez potrebuje podaci listok ..
25. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hmm, asi s tym uz vela nenarobim :unamused: no nic, nebudem sa nad tym nervacit, aj ked ma to hneva :angry:
25. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile:
vcera sme boli v poradni, vedie sa nam dobre, babenko rastie, dohodli sme sa s dokim, ze urobime len male sono a merat budeme nabuduce, poculi sme srdiecko a nas maly mu ho zase odkopol, uz mu to aj minule urobil :grinning: a na sone mu pozeral hlavicku a stehennu kost, dal si nozicky pri hlavicku a potom si rucickami chytil nostek akoby mu smrdeli, tak nam to doki odfotil, ze take daco sa len tak nevidi :grinning: :dizzy_face:
25. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no skoda. odkial si to objednavala? hodnotenia nema pri mene? lebo mne doteraz vsetko prislo, pripadne mi vzdy dali cislo podacieho listku. ja som tiez listky vyhodila az ked mi potvrdili prijatie balicka. ale ja by som si asi tie peniaze od nej pytala spat - je to jej problem, ze listok zahodila.
25. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mala tam tusim 2 hodnotenia, ze vsetko v pohode... hmm, som zvedava, ci by mi ich vratila :confounded:
25. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 za pokus nic nedas :wink: ale ako chces :slight_smile:
25. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a mozno mu aj smrdia :grinning: :grinning: :grinning: zlate, aj ked ja vzdy chvilku lustim, kde co je :sweat_smile:
25. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ved jasne, urcite nedam pokoj, ved chcem bud jedno alebo druhe
25. lis 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @marhulka13 dakujem :slight_smile:
@marhulka13 ja by som jej tiez napisala nech mi teda vrati peniaze ako pise slavka, mne sa to doteraz nestalo a tiez som toho uz vela poobjednavala
25. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca uz som pisala..mne sa to tiez este doteraz nestalo, tiez uz som viac objednavala, len teraz som mala pech
25. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek