• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca tak to je super fotecka. :grinning:
25. lis 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to je velmi podozrive, ze podaci listok zahodila, to je riadna kravina, je predavam strasne vela veci cez internet a nikdy by som neurobila to, ze listok vyhodim .... Takze jej pekne napis, ze si prosis peniazky naspat :slight_smile: nenechaj sa takto oklamat :confused:
25. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies uz som napisala, som zvedava na odozvu... no je to divne, uvidim, co bude :confused:
25. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja sa prave preto bojim objednavat z bazarov a tak, ze co ak mi to nepride. inak cez net objednavam bezne aj kde vcera sme objednali sedacku a dnes mi volali ze tu uz nemaju ze ci chceme nejaku inu a tak isto sme dopadli s kocikom tak som rano mala iba nervy. ale uvidime zajtra by mala byt sedacka tu tak sa tesim :slight_smile: kocik sme druhy este ani nevybrali :unamused: ale drzim palce nech sa to nejako vybavi mozno sa aj balicek este objavi :slight_smile:
25. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ako doteraz vsetko v pohode, podaktore veci mi este aj s visackou prisli, uplne pekne za super ceny, vzdy do 2-3 dni, len teraz problem... hmm, necham sa prekvapit
25. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca krasne foto maly je riadny nezbednik :slight_smile: nasej sa tiez minule nepacilo ked ju sonom tlacil a tisla ho prec :slight_smile:
25. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@natalca - krásna fotka bábätka

Náš Romanko od včera teplotuje, tak som celkom nevyspatá. Boli sme aj u doktorky - hrdielko má čisté - tak je to zrejme nejaká viróza.

Celý tento týždeň som mala v noci kŕče v nohách aj 2 x za noc - dieťatko si zrejme berie viac vitamínov.
25. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin @leginca vdaka a zelam skore uzdravenie Romankovi :dizzy_face:
25. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a cez čo si to objednávala? podľa mňa najspoľahlivejší je Mimibazar .... Tam si môžeš pozrieť aj všetky hodnotenia predávajúcich aj nakupujúcich..... Ináč to by mohol každy povedať, že podací lístok stratil .... To je riadne svinstvo ...... fakt sa nenechaj oklamať a žiadaj vrátiť peniaze naspäť ....
@leginca želáme skoré uzdravenie synčekovi. My sme už 2 týždne chorí, po teplotkách nastúpili kašel a soplíky - tak sme na kvapkách a sirupoch, našťastie na ATB to nebolo..........
@natalca krásna fotečka :slight_smile:
25. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute babeny, no dnes mam ten vytok taky silny az mam pocit, ze si normalne cvrknem :confounded: nepriiijemne, ale trocha sa bojim aby to aj plodova voda nebola, ale teda snad nie

@marhulka13 fiha, to sa ti u koho take stalo? a co si to za kolko vlastne objednavala?
25. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@isabella_fly no tu na mimibazare som objednavala...v hodnote 4 € asi to bolo... snad sa to vyriesi
25. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly inak s tym vytokom mam aj ja problem, furt chodim jak pocikana, intimky uz nepomahaju, tak pouzivam klasicke vlozky... doki ma vcera nekukol, hned mi povedal, ze je to normalne a ze nabuduce bude robit vytery a kultivaciu, ze co to je :unamused:
25. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a kukala si hodnotenia predavajucej? ze ci nema nahodou nejake negativne, vsak kukni a ked Ti nevrati peniaze, napis jej negativne hodnotenie !!!!!
s vytokom mam problemy aj ja, je to dost neprijemne :frowning2:
25. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 svagrina nosila Tenna Lady :wink: tiez mala taky vytok...
Tak som sa teraz pobavila, ze "pohlavny sex" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemyslim to v zlom, len ma to slovne spojenie rozosmialo.

Prosim vas, co beriete na palenie zahy? Ja sa z toho zblaznim!!! Rozozerie mi cely hrtan! V noci nemozem spavat. kupila som si Gastrotuss, co mi odporucila moja gyn, ale nic, dnes som si kupila Tums, tiez nic... :frowning2: Som zufala!
25. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mala tam 2 kôadne hodnotenia....
@sharlotta hmm, tesiím sa, ze v tehu nebudem mat kramy, teda ziadne vlozky a nic z toho..aspon nie su tie bolesti, co pri kramoch :grinning:
mne pomaha na zahu suchy chleba, no mna pali tak raz za tazden a da sa to
25. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak aspon nie som sama, s tym vytokom, furt som mokrá, až mi je to trápne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak ak Ti nevráti peniažky, napíš jej negatívne hodnotko :angry:
25. lis 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta skus mandle,vraj pomahaju,ja uz vela ani nevladzem jest,nejak vysoko mam zaludok :grinning:
25. lis 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak dnes som sa tak vytocila na socialnu poistovnu. Sme tam volali, ze ako je mozne, ze som este nedostala PN-ku za oktober a november a o 2 hodiny, ze "Uctovnicka tie papiere este len teraz dostala do ruky". Chapete??? Im tam 2 mesiace lezi papier bez povsimnutia a ja mam tie 2 mesiace akoze z coho zit???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Keby som bola sama a ze nemam manzela, tak si to mozem ist rovno hodit. A ze mi to vyplatia az v decembri. :sweat_smile: Tak neviem, ci do Vianoc stihnu zuctovat 2 papiere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: MM sa tam zajtra chysta za veducou a poda staznost. Mame aj peciatku s datumom prevzatia pokracovania PN.
25. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mandle nemozem :unamused: moj zaludok ich odmieta spracovavat. Este si dnes skusim kupit Fatru, ale to by som asi nemala, pre vysoky obsah sodika. :confounded:
25. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies budem musiet, aj ked ma to mrzi a hneva :angry:
25. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@pepies teda fakt, ako keby som sa postala, ach jo, to je mi trapne aj ked o tom viem a citim to len ja, s vlozkou teraz chodim uz permanentne, hruza :confounded:

@sharlotta ja mam take pastilky rennie, ale daju sa kupit len v cechach, ale velmi pomahaju a su urcene specialne tehulkam
25. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly sa smejem, že pošťala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt je to nepríjemné, hlavne keď sa furt kontrolujem a utieram a aj pre mužom mi je to trápne :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozerám, že si z Piešťan, bývaš priamo v PN? som tam žila 8 rokov a je mi trošku smutno :frowning2:
@sharlotta tak to je riadna nezodpovednosť, to by aj mňa riadne vytočilo :angry: :angry:
25. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly myslim, ze Rennie je to iste, co Tums...
25. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj, ja mávam takú kyselinu, že mám bolesti za hrudnou kosťou. Nepomáhajú mi žiadne lieky... Našla som na nete, že pomáha a mne pomohla tak isto natrúhana mrkvička.... a keďže mávam s týmto veľké problémy, naozaj mi pomohla.... Keď už cítim, že niečo začína, očistím si mrkvu a pomaličky chrumkám....
25. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ano, priamo z piestan, byvala som povodne na dedine kusok od piestan a teraz s muzom uz tu :slight_smile:

@sharlotta hej? bo viem, ze som sa nie raz pytala v lekarni na nieco co je volne predajne aj pre tehulky bez potreby konzultacie s lekarom a nikdy nic take nemali
25. lis 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta môjho otca takto naťahovali 3mesiace a mama v zime marodovala 2mesiace a rozhodnutie o PNke a samozrejme aj výplata pnky jej prišli,až keď už robila.tiež ich netrápilo,z čoho má tie 2mesiace žiť.ale sebe výplaty poslať určite nezabudnú :angry:
25. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca kŕče v nohách mávam v noci aj ja,niekedy aj 3-4krát za noc.začali mi,odkedy mi dr.kázala vysadiť magne B6.tak som si ho znova nasadila a je to lepšie.
25. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 co, keby som im nezaplatila odvody len jeden den, tak ma budu tak penalizovat, ze sa z toho... :angry:
25. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak pozdravujem Piešťany, bolo to jedno z najkrajších období v živote a rada spomínam ..... Nechala som tam všetkým známych, kamarátky, prácu, kontakty ....... Do Martina - hoci je to moje rodné mesto - som prišla ako cudzinec :wink: Ale mám tu rodinu, manžela, zázemie ......
Kočky dnes mi to rýchlo ubehlo, pomaly sa lúčim, papa zajtra :wink:
25. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek