• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies tak ano, je to sice mensie, ale krasne mesto, maj sa zatial :wink:
25. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no egypt zboznujem, i ked len dvakrat som tam bola...isla by som aj zajtra....a turecko tiež možem :grinning:
25. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja v Egypte len raz a v Turecku tiež raz ...... Kde je teplo a more - to ja môžem :wink: len som furt tehotná, tak sme doma a tento rok sme dali max. Chorvátsko a bud. rok to tiež vidím "len" na Chorvátsko :wink: ale aj tam je krásne ...
@isabella_fly ahooooooj Piešťany - fňuk, fňuk.....
ahojte, už letím za Jakubkom :wink:
25. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Odkedy som bola v Tunisku, povedala som si, ze do arabskej krajiny uz nikdy nepojdem. Jedine prezlecena za chlapa.
25. lis 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no nie každí ma s tými krajinami dobre skusenosti.....ale co sme chodili asi 6-7 rokov zasebou do Bulharska tak tam by som uz nikdy nesla odkedy som bola v egypte a v turecku :wink:
25. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca trošku mi trvalo kým som našla niečo na tej fotke.... :grinning: ale dobre to zachytili sranda tie nase babatka ako sa tam vedia tvárit :grinning:
25. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No, do Bulharska som tiez povedala, ze viac nepojdem. :sweat_smile: Ale to koli moru, ja rada plavam do daleka a tam su velke vlny, najma poobede a uz sa neda ani poriadne zaplavat. My chodime do Chorvatska uz asi 10 rokov po sebe na to iste miesto a ja som tam nadmieru spokojna a to uz som toho dost pocestovala. Este by som sa chcela ist pozriet na Baleary, na Mallorcu, alebo Ibizu...uvidime. More milujem, musim ho mat kazde leto :grinning: Ale teraz sme si s mm predsavzali ze postupne pochodime vsetky hlavne mesta Europy. My sme sa dvaja stretli...
25. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja mam tiez ten gastrotuss a tan mi zabera ked si ho dam pre tym ako idem spat inak sa snazim lezet alebo sediet podlozena vankusmi. obcas si dam za hrst mandli aj tie zaberaju mozno ti pomozu :slight_smile:
25. lis 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som si az potom vsimla ze nemozes mandle skus oplatky to mi radila svokra ale tie mne nezabrali mozno tebe ale zaberu.
25. lis 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin dakujem, prave pijem cigelku :confounded:
25. lis 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som citala, ze ked uz nic ine nezabera na palenie zahy, treba skusit vybit klin klinom, radili pomaranc, mandarinku, mlieko, jogurt a tak, mozno by vam to pomohlo, ja mam tiez palenie zahy ale len tak raz za tyzden, este radili vyradit zo stravy sladke :confounded:
ozaj nie je palenie zahy problemom tehuliek, ktore cakaju dievcatka? Lebo aj znama ma podobny problem a tiez caka dievcatko
25. lis 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: vidim,ze riesite palenie zahy :confused: nastastie s tym nemam problem. ale vraj je dobre mlieko na to :wink:
ja som citala,ze babo bude mat vela vlaskov ak pali zaha :sweat_smile:

my sme boli na to sone. tak oblicka ma stale problemovy vyvod a so zlcnikom to nevyzera dobre.len chudak doktor mi nenasiel cystu,tak bud praskla alebo babo tak tlaci,ze ju nie je vidiet. po porode budem musiet ist znova. teraz musim dva tyzdne cakat na doktora a ten mi povie,co dalej. ako viem,ze bez diety nic neurobim,tak aspon tu budem dodrziavat a oblicka neviem co.
25. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:
já na pálení žáhy používám Rennie. Někdy mi pomůže i mlíko. Při prvním těhu jsem to neměla.
Jinak mi pomáhá jíst menší porce a častěji, než se nacpat :wink:
25. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - teploty Romimu stále neklesajú, tak pôjdem zajtra znova k doktorke - tak mi aj kázala, že ak mu teploty neprejdú, aby sme prišli znova v piatok. Vždy, keď už nurofen prestáva účinkovať, tak má Romi teplotu cez 38,3. :wink:
25. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne v prvom tehotenstve pomahali klasicke biele burizony.
25. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa riadne napijem vody a prestane to. Neznasam, ked sa na to zobudim v noci, to je dost otravne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no tak to mate jako u nas.. vetsim bytem nic nevyresi.. my mame obyvak veliky, spojeny s jidelnou a tim je to jeste horsi bych rekla, protoze se to domaci kino pekne rozleha.. :confounded:
ja jdu vetsinou neco delat do jine mistnosti a jsem nastvana..
nejvic mne dostava, kdyz si na gauc vedle sebe posadi maleho a diva se na nejaky film kde se lidi mlati nebo zabijeji a uziva si ten Dolby surround.. to tady pak jecim jak pichla svine, jestli je normalni, ze na to to dite necha divat, at to okamzite ztlumi nebo vypne nebo at pusti neco pro deti, jestli bez ty televize nemuze bejt.. :angry:
ja bych to vsechno vyhazela z okna.. :angry:
on teda nevi, ze pro nej ty sluchatka mam, tak jsem zvedava na jeho reakci.. :sweat_smile:
25. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta patilky Rennie pomahaji velmi rychle.. :wink:
jen ja jsem byla nachlazena a lecila jsem se cajema s citronem a medem a vitaminem C.. tak mne palila zaha, ze jsem porad jedla Rennie.. a nakonec mi doktorka rekla, ze paleni zahy ani pastilky na zahu se nesnaseji s kaslem a ze jsem to nevylecila, naopak jsem si privodila zanet prudusek.. :fearful: takze bych jednoznacne konzultovala s doktorem..
mam ted do konce tehotenstvi zakazany citron, pomerance a med.. :unamused:
25. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ta fotka mimiska je opravdu krasna! tu si schovej, to se opravdu jen tak nevidi :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to se rika, ze kdyz pali zaha, tak diteti rostou vlasky.. :wink:
me palila v prvnim tehotenstvi od zacatku do konce a zadna chlupata opicka se mi nenarodila.. takze tomu moc neverim.. :grinning:
ted mi pomaha jist po malych davkach casteji za den.. (no stejne uz se mi velke davky nevejdou :dizzy_face: )
ale jinak mi moje GYN predepsala prasky na zahu a beru dvakrat denne rano a vecer pul hodiny pred jidlem a nemam problem.. :wink: :sunglasses:
25. lis 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne sa ako v Bulharsku pacilo, len islo tam stale o to iste rano vstat, najest, a cely den sme sa piekli pri mori...mi sme mali more krásne v bulharsku podla toho do akej casti a vlny mi vyhovovali sme sa s mm vyblaznili...ale Egypt, Turecko su lepsie destinacie tam mas aspon co robit hlavne ked mas all inclusive a stara ju sa vseliake aktivity, vyletiky =D aj ja musim mat každý rok more to by nebolo leto...uvidime teraz ked bude babatko tak asi len chorvatsko alebo taliansko autom na par dni ale to je este daleko =D
26. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kočky...otázočka....budete kupovat monitor dychu??? je to nutnost alebo uz taka vecicka navyse?? dakujem
26. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dobre rano,aj mne nukali monitor dychu v obchode za 90 EUR, nech sa poradim s pediatrickou, ja osobne nekupujem, aj synceka som davala spat stale na bok,postielku mam hned pri posteli, viem ze maminka je unavena pri nocnom vstavani babetka ale materinsky pud je silnejsi :slight_smile:
26. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ja odporúčam. Môj syncek sa narodil síce skôr, no bol zdravý. Ja dávam spinkat na bruško od narodenia. Kvôli grckaniu a prelezaninam. Monitor nám za ten rok asi 10x pipal. Neprajem nikomu tento sok. Proste mu asi trvalo dlhšie sa nadychnut ako tých 20 sekúnd. Mohla som kľudne zaspavat a vedela som, že ho chráni monitor. Okrem toho Simon spinka od 3 mesiacov sám vo svojej izbicke, lebo sme sa navzájom nudili a viac nám to takto vyhovovalo. Zvykol si sám zaspavat a nepotrebuje nás ani pri zaspavani, ani pri vstavani. Mame monitor baby guard. Skladá sa z 3 pidloziek, takze Monitoruje celu postielku. Vôbec neodporúča jednopodlozkove ako nanny. Mali sme ho zo začiatku a pipal v kuse. Pretože drobec sa odplazil do rohu a bolo. Ja som monitor na začiatku tiež nechcela. No už v porodnici som sa budila a sledovala či dýcha, prikladala ucho, dávala naslineny prst pod nos a take voloviny:grinning: :grinning: :grinning:
Teraz tento monitor presuvam dcerke, no poviem úprimne, bude si ťažké zvykať. Stále večer keď idem spať, otvorim dvere a keď vidím blikat svetielko tak Ma to ukludni:grinning:
26. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ja som sa rozhodla, ze kupim z bazaru. Tam stoja okolo 50e. Ako sa poznam, ja by som cele noci nespala a sledovala, ci dycha... :sweat_smile: Nie je to nutnost, mozes sa rozhodnut, ci chces, alebo nie.
26. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sme pri dcerke nemali - lebo nebolo penazi. ale teraz budeme mat pozicany. ak by sme aj nemali peniaze - skusila by som si pozicat - niekde to poziciavaju ... to vtedy este nebolo. urcite je to istota a budes kludnejsia.
ale ta cena ako hovori @sharlotta - je super - z bazaru. popozeraj :wink:
26. lis 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, my sme monitor dychu pri Jakubkovi nemali ..... Väčšinou spával na brušku - čo by v podstate nemal - ale tak sa mu spalo najlepšie.......... Ja som do 15-tich mesiacov kojila 10-12x za noc, takže monitorom som bola vlastne ja :wink: teraz sme sa ešte nezamýšľali, či kúpime alebo nie ... neviem .....
@leginca to ma mrzí, že stále teplotujete......... My sme včera tiež zasa začali teplotovať, takže sme zatiaľ na Nurofene, vyčkáme 3 dni, že či to pominie a až potm pôjdeme k doktorke príp. na pohotovosť :frowning2: Najhoršie že už aj ja začínam mať zelené hlieny a tiež mi nie je najlepšie :frowning2:
@hrozienko11 držím palce, nech to dobre dopadne všetko :slight_smile:
@sharlotta Tunisko je o ničom, to sa nedá s Egyptom ani porovnať .... Ani v Karibiku nemáš také úžasné more ako v Egypte, Tunis sa dá vymaknuť za dobrú cenu alebo musíš mať ozaj dobrý hotel.... Destináciou číslo 1 tento rok bolo jednoznačne Turecko - fantastické služby za pomerne prijateľnú cenu .... Výborný all inclusive, každý druhý hotel ma v areáli tobogany a je prispôsobený deťom ..... To mi v Grécku a v Chorvátsku strašne chýba - v Chorvátsku ani nepoznajú detské kútiky v reštauráciách alebo na pláži - to je škoda .....
Ja ak bude všetko ok, tiež by som chcela ísť bud. rok v septembri do Chorvátska, no muž nechce o dovolenke s 2 malými ratolesťami ani počuť .... :frowning2: Však uvidíme, aké dieťa bude Jasminka a ako to budeme všetko zvládať :wink:
26. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Tie monitori poziciavaju napr v buona note
26. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za info..porozpravam sa este s mm, opytam sa este gynekologa, skusim zohnat ci niektora mamicka nema a nepozicala by mi, ked nie popozeram po bazare
@arrett a to je kde to buona note? =D
26. lis 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no asi aj gyndos sa ti k tomu vyjadri - ale to by som sa skor nejakeho pediatra opytala ...
26. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek