• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett este neviem. ale z tych par informacii co mam tak asi ruzinov. no je to len taky prvy napad, ale rada si necham poradit. a ty si odkial? tiez BA?
23. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja manželovi stále donesiem snímku z USG. Bol somnou iba raz na morfologickom v 20tt, ale to už je klasika usg, nie vaginalny.
23. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 so mnou bol len raz,,aj to som sa vtedy dozvedela,ze som prisla o babo,,,tak som bola aj rada,ze bol so mnou, bol mi velkou oporou,,,,ja idem na kontrolu buduci tyzden,,no brat ho uz so sebou nechcem,,asi pre tie spomienky,,,a on si to ani nevyzaduje,,
23. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja som rodila v Ružinove.pôrod bol krásny, ľudia tiež, len ten priestor mi vadil. Rozmyslam nad antolskou, ale ešte nie som rozhodnuta. Som zo Senca.
23. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pocula som tiez o antolskej. ale kamaratova manzelka si stazovala na pristup :frowning2: musim este viac zistit co sa da. a ako to prebieha? to ako zena sa rozhodne kam chce ist rodit? treba sa tam dopredu nejako nahlasit? a ked chcem mat pri porode svoju lekarku, tak jej sa telefonuje? pride vzdy?
23. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ano, nemocnicu aj porodnika si môžeš vybrať. Budeš mat napísané v knizke porodnika a keď pojdes rodiť tak ho zavolaju. Ak ho budeš mat zazmluvneneho, tak by mal prísť ovsem keď nebude rodiť, nebude na dovolenke a tak podobne. Ak by nedosiel, peniaze by ti potom mali vrátiť. Posledný mesiac chodis každý tyzden na kontrolu do nemocnice kde budeš rodiť. Ja som rodila bez zazmluvnenia a bola som spokojná. Aj so sestrickami aj s doktormi. Bola som na štandarde a vadila mi plesen na oknach, v rohoch izieb, kupelna bez zavesov, zachodu, ktoré sa nedali zavrieť a tak. S prístupom som úplne spokojná ako prvorodicka.
23. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no tak tie priestory ma fakt desia, ale zrejme je prvorady pristup. nie? uvidim, este casu dost na rozmyslenie. kedy je potrebne sa vlastne rozhodnut?
23. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Do 36. týždňa:slight_smile:
23. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kwetinka1 inak, robia sa prehliadky nemocníce-porodnej sály a tak. Je to uverejnené na ich strnkach kedy a okolkej.
23. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky aj vas boli miestami podbrusko?
23. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pocula som a urcite to vyuzijem

@mafynka boli a dost casto, vraj to je normalne
23. čer 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak snad hej,,lebo mne doki v nemke tvrdila,ze ziaden pocit v brusku,ani mrchovske bolesti nie su v pohode
23. čer 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
no ja som v tomto novacik, ale tak podla mna je tiez normalne, ze nas boli podbrusko. roztahuje sa maternica a tie ostatne veci. mna sem-tam tak strasne zaboli a skoro cely den citim mrchovske bolesti. no uvidime, zajtra idem na to prve vysetrenie.

ze velky vekovy rozdiel, 10, 11 rokov :grinning: medzi nami je skoro 14 :wink:
23. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 drzkajte sa zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujeme, budeme :slight_smile: som zvedava, ci bude nieco vidiet, ale este asi nie, ze?
23. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja neviem ale normalne ma chytaju stavy ze sa bojim ze budem mat mimomaternicove tehu...ja sa tak bojim!!!!!! na krv idem znovu v piatok ale neviem asi mi este nebudu robit utz si myslim teda!!a z krvi a podla hcg sa asi neda zistit o ake tehu ide ci ano???ja uz som z toho asi na hlavu.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma v ktorom si tyzdni???
23. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja neviem,,ja som dnes 6+1,,,neviem,co by uz malo byt vidiet

@apoloma hlavne nestresuj,,to teraz nevyriesis,,a urcite si tymto nepomozes,,neostava ti nic ine len cakat na dokiho
23. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco mi ukazuje v pase, ze som v 6tt? dnes je 4+6 a zajtra 5+0, cize az od zajtra to bude 6tt. nechapem

@apoloma aj ja sa toho bojim, ale snazim sa zahnat taketo myslienky. nechcem si to privolat. vsetko je v poriadku, tak ako ma byt... hovor si to stale. a este zvykne, cakam krasne, zdrave, milovane babatko atd. :slight_smile: treba pozitivne mysliet, myslienky su velmi silne. aj negativne aj pozitivne.
23. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniciak asi priblizne v5tt ale to mi povedala zatial len sestricka podla datumu posl.menstruacie..no lenze ja som mala dost vaznu operaciu pred 4rokmi mi zobrali cely vajecnik a z druheho polku!!potom som bola na prefuk a hsg odstranovali mi zrasty a tak podobne!!!a teras ked to uz vizera ze sa nam to asi podarilo tak mam strach ze to bude to coho sa tak velmi bojim lebo som tu na nete citala ze take pripady ako ja mavaju prave mimomat.tehu.. :pensive: :pensive:
23. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma a mas nejake problemy akoze strasne bolesti alebo krvacanie???
23. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniciak chvalabohu nic ziadne bolesti ani nic (klopem3xna drevo)ale chapes aj tak mam strach ja si myslim ze by mi mala doktorka urobit utz co najskor ked som mavala taketo problemy..
23. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma qa podla mna ked ti chybaju take casti vajecnikov je mensia pradepodobnost ze sa ti niekde tam uhniezdi:slight_smile:
a co ti vlastne bolo ze ti museli vyoperovat??? :confused:
23. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma mimomaternicove tehu boli, ked stlacis brusko,,,bud v klude moja
23. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala som strasne velku cystu velkosti ako detska hlava!!a nedalo sa vraj uz nic robit len odstranit vsetko co som uz napisala...bolo to strasne ver mi takze moj strach je opravneny::inak mas aj nejake chute alebo tehu nevolnost???ja nic..
23. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...mala som vtedy 21rokou... :pensive:
23. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma nevolnosti vobec skor odpor k parkam alebo keksu mila co ma prekvapilo:slight_smile: a strasne ma boli prsia ako pred mrchou...milujem ovocie a zeleninu a kusok ma picha v podbruší ako pred mrchou ale uz o dost menej ako minuly tyzden...ty vobec vobec nic???
23. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna v den menzesu pobolievalo brucho tak som si nachystala tabletky (lebo ja mavam pri kramoch nenormalne bolest)s vlozkou som chodila stale lebo takych 4-5dni ma vzdy vecer zacalo pobolievat podbrusko ale menzes nikde tak som si urobila v pondelok test a boli // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: strasne sme sa tesili a aj tesime!!!no ja som dost opatrna v teseni!!no a trochu mam citlive bradavky,tie bolesti uz pominuli co som mala ako pred menzesom..no a chodim castejsie curat a mozno trosku unava inak nic...
23. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma no vidis...chodis curat lebo sa ti zvacsuje maternica...neboj sa ved nekrvacas a okrem toho mi gyn. hovoril ze to je 99,99% ze je to normalne tak sa neboj:slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam ze mas pravdu!!!no ale aj tak by som bola rada keby mi urobili utz uz v piatok ale vies aky su doktori povie mi ze kde sa ponahlam ze aj tak tam nic este nebude vidno ...uz ako keby som ju pocula!!!
23. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek