• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
krásny deň prajem...
ako ste na tom s priberaním, mne váha stúpala do 6 mesiaca pomaličky - bolo to v pohode ale teraz som pred poslednou poradňou pribrala 3,5 kg a a doktorka vypúlila oči, že ako veľa naraz. Vôbec sa neprejedám a mám z toho zlý pocit, lebo v utorok mám opäť poradňu a ja som za mesiac opäť pribrala 3,5 kg.
Ako ste na tom vy? ja neviem, kde sa tá váha berie, nezdá sa mi, že by som až tak pribrala, čo sa týka tuku.
takže som 28 tt a celkovo som pribrala 10,5 kg. :frowning2:
26. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ak Ti môžem odporučiť hotel v Turecku, tak jednoznačne hotel Kumkoy ***** v Side
http://www.dekampo-dovolenka.sk/turecko/side/hotel-kumkoy-beach-spa/?view=fotogaleria
Je síce trošku drahší, ale fantastické služby. A v Side sú najkrajšie pláže ....... :wink: Kamoške som ho odporučila v septembri a cestovali aj s 1,5 ročnou dcérou a boli nadšení :slight_smile:
26. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, pocujte, ja musim spavat na naklonenej postelii a kedze mam aj zahu, tak to nie je nic prijemne a vzdy pred spanim sa z toho tak brutalne rozkaslem, ze si idem normalne pluca vykaslat, mate s tym niektora skusenosti? inak nemam cez den ziaden kasel... nemoze mi nieco ta vecne stupajuca kyselina poskodit v hrdle? zeby som preto kaslala az tak?
26. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Egypt si tento rok držal cenu, preto veľa ľudí uprednostnilo kvôli cene Tunisko a potom boli sklamaní .... Ja ako zamestnanec CK mam možnosť využívať niekedy všelijaké špeciálne ceny, tak som uvažovala v septembri nad Zakynthosom, lebo nám prišla super ponuka pre pracovníkov CK, ale nakoniec sme išli do Chorvátska, hoci nás to celkovo vyšlo drahšie :wink:
26. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. s priberaním si nerob starosti, ja som v prvom tehu pribrala celkovo 25kg, čo je dosť .... teraz zatiaľ len 7kg .... Ak priberieš do 15kg, ževraj je to optimum .... ak viac, netreba sa stresovať ....... pokiaľ si Ty aj dieťatko v poriadku, rozhodne si netreba lámať hlavu nad váhou /to stačí až potom, keď budeš chcieť schudnúť a nebude sa Ti dariť ako mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /
26. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to Turecko vyzera dobre =D...cez leto ti napisem ze co kde sa odporuca ak by sme niekam isli =D
26. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly možno si prechladnutá ........ alebo nemáte suchý vzduch v spálni? možno by pomohol zvlhčovač vzduchu
26. lis 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jasné, rada poradím .... škoda že v Chorvátsku majú toho strašne málo pre také maličké deti ... V Turecku Ti stačí hotelový rezort s kvalitnými službami a máš o dovolenku postarané. V tom Kumkoyi bolo aj detské ihrisko, kútik, bazény od najmenšieho po tie najväčšie, fantastická strava, animácie, detské stoličky, detské menu, proste všetko na 100%. Detičky tam brali ako malých bohov :slight_smile:
26. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a v ktorom hoteli si bola v Egypte? Boli ste spokojní? My sme boli pred tromi rokmi 15km od Hurghady v hoteli Hilton a veľmi sa nám tam páčilo ..... Teraz by som zvolila záliv Makadi - Makadi Bay - sú tam fantastické hotely a nádherné more s pozvoľným vstupom a žiadne koraly pri vstupe /už znovu myslím na deti/ :wink:
Teraz nám prišla ponuka na Egypt, odlet v sobotu - 1.osoba v osvedčenom hoteli okolo 450 EUR a druhá osoba za cenu letenky 99 EUR :wink:
26. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies díky za odkaz :slight_smile: mě to vybírání nikdy nebaví. U nás vybírá mm a já mu to poak odsouhlasím :grinning:
Ale ted určitě rok nikam nepojedem. Protože bych pak chtěla jet bez dětí :sweat_smile:
26. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies suchy vzduch veru mame, ale prechladnuta nie som, lebo inak som uplne fit, len ako ma zacne palit ta zaha, tak zachvilu zacnem kaslat a hotovo, uz to ide
inak, ja idem buduci tyzden na poradnu a vazne sa mi to s tym mojim vytokom akosi nezda, asi mi predsalen odteka ta plodova voda, aj ked neviem ako by som to zistila, alebo myslite, ze mam k doktorke utekat cim skor ked mam take podozrenie?
26. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata potrebujem radu - vyuzili ste kolotoc nad postielkou? my sme pri dcerke mali taky jednoduchy - ale teraz mi povedali v robote, ze do 50 eur si mozem nieco vybrat- tak vyberam :slight_smile: kolotoc. su rozne - dialkove ovladanie, s projektorom a pod ... viete mi nieco odporucit? dakujem :wink:
26. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. nic si z toho nedělej, já už mám nahoře 15kg. Pohybu spoustu a jím normálně, žádný přejídání a tak. Taky jsem měla měsíc, co jsem přibrala 4kg. Už jsem to tady psala, že při prvním těhu jsem nabrala 26kg. A šlo to dolů rychle. Za 3. měsíce po porodu jsem byla na původní váze.
26. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 vidíš, a ja sa zasa v tom vyžívam ..... Vždy v januári si poberiem katalógy a hľadá, prepočítavam, porovnávam ... Muž sa na mňa vždy pozerá a zahlási - tento rok nikam nejdeme !!!! A ja že ok, ja sa len profesionálne vzdelávam :wink: a potom ho vždy nejako spracujem ..... on je zo mňa chorý, ja by som furt niekam chodila - v rámci možností a jemu by stačilo isť na ryby na Liptovskú maru a bol by uspokojený :wink:
26. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav já měla u malé taky obyčejný a moc jí nezajímal. Moje kamarádka si koupila úžasný od FP, hraje několik melodií atd. a malej jí u něj usíná a zajímá ho. Ty s tou projekcí jsou taky dobrý :wink:
26. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :slight_smile: :slight_smile: no jo, tebe to zajímá i z profesního hlediska :grinning: A musíš vědět, co prodáváš, ne?
Mě to nebaví, vždy se dohodne jakou tu dovolenou asi chceme, co tam má být atd. A on něco vybere.
26. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no prvy rok sme boli v centre Hurgady /neviem ako sa to pise/ hotel Regina resort spokojny sme boli, i ked je to starsi hotel vedeli sa postarat, ale kedze islo o centro bolo to tam spinavsie a dostala som aj faraonovu pomstu, o Hiltone som pocula, boli sme sa v tom hoteli aj pozret, pustili nas, tam sme sa aj snorchlovali, len tam je velmi plytke more. No a tento rok sme boli asi 15 km od Makady Bay hotel pyramisa resort krásny cistucky hotel, jedlo skvele nemali sme ziadne problemi a tie korale uff tak to bola jedna velka kraaaasa, ale druhy krat by som tam uz nesla opat niekde inde....svagrina bola v Makady Bay a co nam rozpravala a porovnavali sme s nasou Pyramisa hotelom v Makady to bolo lepsie najma co sa tyka jedla vseliake kuchyne, len tam je vela hotelov makadi na sebe treba si vybrat kde prevladaju klienti z nemecka...lebo druha kamoska bola makadi bay ale skoro cely hotel plny rusov....=D
26. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav my sme ho využili, dostali sme ho, keď mal Kubko asi 4 mesiace a bol z neho hotový. Mali sme elektrický Fisher Price, myslím, že mohol stáť tak max. 30 EUR ... Úplne jednoduchý .... So zvieratkami, malý keď ho zbadal, výskal a smial sa - máme to natočené na kamere a ja som plakala od šťastia - lebo to sa dovtedy tak nesmial a netešil :wink:
Ak si môžeš vybrať niečo do 50 EUR, tak si vyber kolotoč a hraciu deku s hrazdičkou - to rozhodne využijete ..... a v pohode sa zmestíš do tejto sumy :slight_smile:
My sme veľmi využili aj hraciu deku, hracie hniezdo aj lehátko - Kubko bol pokojné bábätko a kam som ho položila, tam bol. Keď som sa potrebovala osprchovať, naložila som ho do lehátka a dala ku vani do kúpeľne a on si tam chytal hračky a bol šťastný. A ja tiež, lebo som ho mala na očiach,
26. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies co sa tyka toho sucheho vzduchu treba pri dietatku zvlhcovac?
@slavkav ja som este koloto neriesila ale asi kupime taky kde je dost farebnych hraciek /mozno aj taky co sa daju vymienat/ a nejaku melodiu nech hra, urcite nic specialne
26. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hraciu deku s hrazdičkou chcem aj ja zevraj dobra vecicka na hranie pre babatko =D
26. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies lehatko a hraciu deku budem mat pozicanu - tak preto musim vymysliet nieco ine :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no ja zasa v cestovke zameranej na zahraničný cestovný ruch som iba od júna ...... predtým som robila sprievodkynu pre nemcov + na hoteli ....... ale vždy som každému hľadala dovolenky, vždy ma to bavilo, tak uvažujem, že si zaločím niečo vlastné :wink:
26. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 moja mama hovorí, že treba, ale my sme pri Kubkovi nemali, dávali sme len nádobu s vodou na radiátor .... len on vôbec nebýval chorý ....... Zlhčovač sme kúpili iba tento týždeň, lebo Kubko kašle
26. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies požičiam od sesterky ak by bol treba =D dufam ze ho este ma
26. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak potom jednoznačne kolotoč .... alebo stoličku na papkanie ...... alebo pre Teba odsávačku mlieka - ak nemáš - tá stojí okolo 50 EUR :slight_smile:
Ja som za peniaze od kolegov kúpila spaci vak:slight_smile: a plienky:slight_smile:
@alexis13 však uvidíš, aké bude bábätko .... zatiaľ kým sa bude kúriť môžete dávať na radiátor tú nádobku s vodou :grinning:
26. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to je super ..... škoda, že nemám žiadnych kolegov ani kolegyne :frowning2:
26. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@arrett @alexis13 co sa tyka monitoru dychu, tak mi uz mame kupeny (mam v albume). Dostala som velmi dobru zlavu. Nechcem prezivat stresy a urcite budem kludnejsia ked ho budem mat. Takze ja ked som narazila na velmi dobru akciu, nevahala som a kupila.
Inak co sa tyka pozicania, ak su obaja rodicia a aj dieta poisteni v unione, tak ho poziciavaju na 6 mesiacov zadaramo. Treba to este overit, co to je aktualne, kamaratka mala takto pozicany.

tu deku s hradzou som kupila v akcii za 15e, taaak som sa vytesovala :slight_smile: len dufam, ze to aj vyuzijeme.

dovolenky? egypt a tunisko - bola som a nejako ma to nechytilo. chorvatsko - bola som, dufam, ze uz nepojdem. vobec to nesplna predstavu mojej dovolenky. najoblubenejsie su grecke ostrovy a dalej mam slabost na taliansko, tam okrem inej dovolenky musim ist kazdy rok. a ked sa da, tak si rada pozriem exotiku. na to nemozem nic zle povedat, lebo clovek vela spozna a uvidi.
v lete s malou mame naplanovane taliansko a inak asi budeme buduci rok doma. my sme vela cestovali a uz teraz mi to velmi chyba, tolko miest je co by som chcela vidiet, asi mi uz odzvonilo....
@slavkav alebo ak nemáš fusak do kočíka alebo do autosedačky, prípadne zavinovačku do autosedačky .... aj to sa Ti zíde :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek