• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies aj odsavacka ma napadla - ale chcela som nieco pre babo ... odsavacku si kupim za svoje.
dakujem za tipy :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby budem potrebovat odsavacku mlieka? nebude to stacit kupit az po narodeni, ci ju vobec budem potrebovat?
26. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky vše musím kupovat sama :sweat_smile: Na něco mi přidala mamka.

Já bych taky za peníze asi koupila jídelní židličku :wink:
26. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies fusak chcem asi emitex a ten je nad 50 eur - kupim si sama asi pouzity. a fusak do autosedacky treba? lebo bude mat na sebe v podstate overal ...
keby mi daju peniaze - je to ine - ale ja to objednam a oni mi daju konkretnu vec - tak som chcela nieco pre malinkeho.
26. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 já poprví koupila takovou ruční, ale nic moc. ted počkám, zda bude potřeba a koupím elektrickou asi od medely :wink:
26. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja sa chystam si brat uz do nemocky asi ...
26. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 cestovať sa dá aj s dieťatkom .... netreba sa báť .... pokiaľ nebude "zlé" alebo prechorené, tak je to v pohode ....... ale bude to už iné, pretože budeš musieť hľadať také destinácie a ubytovacie zariadenia, kde je niečo pre deti ....... :slight_smile: Mám kamošku s dvojročným dieťaťom a tí absolvujú dovolenku 4x ročne - nedávno sa vrátili z Egypta a v januári plánujú Dominikánsku - ale hovorím, to záleží aj od dieťaťa + samotného životného štýlu rodičov. :wink:
26. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav já mám od Emitexu a pořídila jsem použitý a je skoro jako nový. Chceš ten kombi? Já koupila ten zavinovací, jde použít do i autosedačky. Do kočárku a sporťáku mám po Elišce.
@pepies jj uvidime...len treba mi pozistovat co a ako =D
@kwetinka1 no volala som mm tak jeho kolegu frajerka co ma sestru tak to maju tak dufam ze pozicaju, alebo predaju za rozumnu cenu

dalsia moja otazocka =D....plienky....aka znacka? co som pocula tak urcite tie newborn znacka pampers zlte balnie? mate ine a dobre skusenosti s inou znackou?
@slavkav ja fusak do autosedacky nekupim, ved samo bude naobliekane popripade deka alebo nieco
26. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som mala dobre skusenosti s plienkami s tesca a aj lidla
26. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ano combi :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 áno, odporúčam pampersky. Mi smeich zo začiatku používali, teraz používame na noc a vonku. Po dome Tesco plienky, alebo z metra aro.
@kwetinka1 ja si asi poziciam od sesternici do porodnice preistotu, ak by mi bola treba kupim svoju a asi elektricku kedze ona ma rucnu a ze je to dost namahave odsavat
@arrett vy budete mat onedlho dobru spotrebu plienok :grinning:
26. lis 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav do nemocnici? oni tam nepozicaju, ked bude treba?

@pepies ved prave. my sme chodievali bez cestovky, ze sme len letenky kupili, popripade na den ubytko. tomu uz odzvonilo :frowning2: ale cumela som ako puk, ked kamos boli s 10mesacnou na vylete v parizi :slight_smile:

@alexis13 A ešte na nadlo, že som používala tie, čo majú takú husenicku na obale. Vlastne to znamená, že tá lepiaca časť je natahovacia a prispôsobuje sa brusku.
@el267 ja mám Medela Minielectric a bola som spokojná :wink:
@slavkav ja som objednala aj fusak do autosedačky, určite ho využijeme ....... lebo Jakubko nám často zaspinkal aj v aute a potom sme ho neprekladali do vaničky ...... tažke také 2-3 mesiace min. ho určite využijem a potom predám.
Majú aj krásne zavinovačky, ktoré sa hodia aj do vaničky aj do autosedačky, ešte zvažujem, že objednám aj nejakú zavinovačku :slight_smile: Tieto Emitex sú ževraj veľmi dobré, aj za dobrú cenu:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9175907&tab=1
Fusak som objednala original do nasej autosedacky Concord Ion, bol zlacneny zo 69 EUR na 19,90 EUR
@slavkav mne tie z tesca neodporucila kamoska ze nemali take dobre prilnanie na zadocek, a vzdy jej zaspinili vecicky co utieklo aj z plienky =D
@alexis13 namahave odsavat? preco to je namahave? baby vy ma strasite....
26. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 maju tusim 1 na pozicanie? len ked si bude prave niekto odsavat a ty budes potrebovat ...
26. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 fakt? a nam s kamoskami v pohode vyhovovali - tie fialove ... uplne super. ..
26. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies takyto styl predavali teraz v tescu teplucke za 10 euro mali v zlave..no nekupila som
26. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Simon už chodieva na nočnik. Každé ráno kaka a poslednú dobu keď mu treba, tak začne si buchat po pluenke. Tak dúfam, že čoskoro prejdeme na nočnik. Dosť ho pre to mordujem:slight_smile: ale našťastie sa mu tam páči. Mm kúpil aj redukciu na wc, takze ideme "natvrdo" oducat od plienok:grinning:
26. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fusak do autosecky zatial neplanujem ... max prikryjem dekou pri prenose.
26. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ako sa da oducit od plienok?
26. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no tuhle zavinovačku od Emitexu přesně mám. Kmarádka do ní dává ještě ročního kluka :slight_smile:
@kwetinka1 no to mi ona povedala ze ta rucna odsavacka je taka ze ta ruky dost bolia ci co...ja neviem ja sa v tom nevyznam elektricka asi pracuje na lahsom principe prilozis a nemusi ruky namahat asi tak to bude =D
@slavkav no asi kamoskyn maly vela kakala a cikal ked mu pretekali cez boky..treba skusit mozno budem aj ja s nimi spokojna ale to porodnice kupim tie newborn od pampers
@arrett waw sikuliak. ja som dcerku zacala oducat az v 2r - za 2t sme boli komplet oduceni - vratane noci. ale mne sa ju predtym nechcelo davat :slight_smile: tak super, to sa fakt skoro oduci
@arrett nechci ti brát iluze, ale myslím, že má ještě čas aspoń půl roku. Moje malá byla definitivně bez plen kolem 2 roku :wink: Ale tím, že ho dáváš na noční a vypozoruješ to, určitě děláš dobře a ušetříš i nějakou plenku :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
o chvilu obed a ja som dnes poriadne nic nespravila =D...idem utriet parapety na oknach vcera sme muskaty davali z okien prec, a musim niekde najst advetny veniec obnovit =D
26. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek