• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta Ja som chodila v BA na jazykovy gympel ale teraz zijem v Prahe a tu tiez uz 2 roky chodim na jazykovy gympel lebo otec tu dostal pracovnu ponuku aj ked zijeme na striedacku v Prahe a v Bratislave :slight_smile: A na VS chcem ist ale az ked krpci podrastu popripade po materskej alebo cez uvidim ako to budem zvladat ale hned po maturite na VS urcite nepojdem :slight_smile:
27. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lujzika18 a aky jazyk studujes? To je dobra skola, skus si mozno najst nieco dialkovo. Chapem, ze nechces ist hned po gympli na VS, ja som bola tak vystavena, ze som si to nevedela predstavit. potrebovala som rok pauzu. Musim povedat, ze gympel je ovela tazsi, ako VS, to uz budes potom v pohode zvladat a to ja uz studujem druhu VS, tak to hovorim z vlastnej skusenosti. Len dlhsie ako rok uz potom necakaj, uz sa ti nebude chciet a to by bola fakt skoda. Nevykasli sa na to!
27. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova jj tak to mam aj ja premyslene...este tie plienky dokupit, bavlených mam doma dost od bratranca :slight_smile:
27. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lujzika18 blahoželam ku dvojičkam.....a urcite to zvladnes...ja som tiez prvorodička a strachu mam teda aj ja dosť :wink:
27. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lujzika18 Ahoj vitam ta medzi nami a blahoželám k detičkám :slight_smile:
27. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk - Ďakujeme za upozornenie!!!!!
27. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vy ste boli vsetky na glukozovom teste? ja som totiz nebola a poradnu mam az v 30tt, ale lekar nespominal,ze mi bude robit tento test...myslite,ze staci, ze mi viackrat robil klasicky odber krvi (kvoli roznym problemom),kde kontroloval aj hladinu cukru? ktora teda bola vzdy v poriadku.
27. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 vacsina sme boli. moj dr neposiela - ale ja som sa vypytala. @arrett tusim nebola.
27. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk jj dakujeme za upozornenie
@zebra41 nie každí doki robi tie testy na glukozu takze myslim ze je to v pohode ked si nebola =D
27. lis 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @alexis13 vdaka. tak som pokojnejsia...ved keby daco,tak by sa to hadam na tych krvnych testoch ukazalo..

inak my sme vcera nam prisla autosedacka,tak sa zas chvilku vytesujem :slight_smile:
27. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak lujzika18 ty si teda riadna ..... My ta tu pekne privitame medzi nami, povzbudzujeme, radime ti a ty takto. Mala by si sa hanbiť za to, aký máš skazeny charakter. Všetko dobre v Tvojom živote Ti prajem, lebo ho máš asi biedny:frowning2:
27. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 Ja som nebola ani pri prvom ani teraz. Pokial máš dobre výsledky, nemáte v rodine cukrovku, netrpis nadváhou.....a ja neviem čo ešte, tak to nie je potrebné. No ak máš pocit, že by si radšej išla pre pokoj duše, tak chod.
27. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ahoj, mna pri prvom tehu lekarka poslala, teraz nie, zistovala mi z krvi a kedze nemame v rodine ziadnych cukrovkarov, nemusela som ist :wink:
baby inac som sa prave vratila od mojej porodnicky, som nadsena, je to skvely clovek, takeho ludskeho a chapaveho lekara treba dnes naozaj hladat, inac mi radila ze pesar v ziadnom pripade, lebo by som mohla dostat infekciu kedze som na to nachylna a vianoce tak stravit v nemocnici, okrem toho nie je ani treba, tak sa tesim,vsetko v poriadku, mam uz za sebou aj usg a prve prietoky, bambulka veselo rastie a dalsia kontrola o 3 tyzdne, to uz bude pred vianocami,jupiii :slight_smile:
.... inac nechapem ludi co si vymyslaju pribehy o svojom zivote, k comu je to dobre?lutujem ich :frowning2:
27. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dobre si napisala tej lujzike =D...esteze nas na nu upozornili, skoda reci o tom dievcati ako musela klesnut.

Ja mam dnes nejaký depkový den..nic sa mi nechce, stale myslim na skolu ci to vsetko zvladnem , konci sa mi semester o chvilu skusky a mne sa taaak nic nechce...radsej by som bola len doma a pekne sa maznala s babatkom, len nato si este musim pockat......ach jaj....ale tak rýchlo to uteka 31.týžden =D
v utorok sa tesim na sono jedina pozitivna vec v tomto zimnom pocasi =D
27. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 aj nam vcera dosla autosedacka a matrac do postielky tak som sa tiez tesila :grinning: este musime objednat kocik a sme ako tak pripraveni :slight_smile:
27. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett s lekarom som sa o tomto vsetkom bavila este pri krvnych testoch,takze to hadam bude oka... a ked citam ako niektore ten glukozovy test prezivalitak vlastne mozem byt rada :wink:
27. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 vdaka.. a co su vlastne tie prietoky? ja som myslela,ze sa to robi az tesne pred porodom...
27. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 gratulujem je super ze si nasla skveleho doktora to je velmi dolezite mat niekoho na koho sa da spolahnut :slight_smile:
27. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to my uz kocik mame, len nam k nemu chybala autosedacka...ja musim este objednat matrac a budeme prichystani :slight_smile: oblecenie mam od brata a ak by boli nejake vypredaje po Vianociach,tak cosi este dokupim. ak nie,tak ked sa male narodi,tak podla potreby. aj ked podla lekarov to vobec male nebude :slight_smile: uz teraz ma dlhe nozicky..ale tak ja mam 1,8 a manzel 2metre,takze to aj trosku ocakavame :slight_smile:
27. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no tak potom nie je divu ze aj maly bude dlhan :grinning: my oblecko tiez uz mame mozno este nejake drobnosti ja som akurat cosi z neho poprala a pozehlila nech uz je pomaly nachystane :slight_smile:
27. lis 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 prietoky je vlastne ultrazvuk, skuma sa dostatok plodovej vody a prietok krvi placentou, ci plni svoju funkciu, teda ci dodava cez pupocnik babetku dostatok kyslika a zivin, aspon teda myslim :wink:
27. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak mne bruško tvrdne už aj keď som v kľude. Som sa ráno zobudila a brucho tvrdé ako skala - zrejme to bude už len horšie a horšie. Ešteže som doma na PN.
27. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ahojki aj mne bruško tvrdne a presne som sa na to nad ranom zobudila. jas to ale neriešim beriem magneB6 2 krat denne, no asi zvyšim na 3 krat denne. Ke dmi tvrdne až moc dám si šumive magnezko
27. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk teeeeda .. tak jsem se koukla na to zablokovani uzivatel.. to jsem vubec netusila, ze funguje neco jako tajna policie, co zablokovava.. :grinning:
jak na ty lidi chodite? to musite procitat vsechny diskuse, nebo jak to funguje? :confused:
27. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som mala vsetko v poriadku, a predsa mam cukrovku. Keby som nebola na testoch tak mi to nezistia. :slight_smile:
27. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pondelok idem po tyzdnovej dovolenke zasa do prace. Vobec sa mi nechce. Ked si predstavim tych drzich pubertakov, ktori maju vsetko v pazi..... Uz aby bolo 22. decembra a je konecne doma :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile: tak my uz mame zajednany kociar. pride nam koncom februara :slight_smile: tak sa vytesujeme,uz len doplatit zvysok ceny treba :grinning: este komodu a postielku,to su tie najvacsie polozky a potom uz len veci do nemocnice. sa mi nechce verit,ze to pride celkom rychlo. teda ktovie,ci nie aj skor,uvidim,co doktor povie na tu oblicku :confused:
27. lis 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a pre ake kociky ste sa rozhodli?ja sa neviem rozhodnut medzi peg perego gt3 a nurse dakar
27. lis 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lujzinka222 Ahoj a vítej u nás :slight_smile: Blahopřeju k dvojčátkům :wink:
28. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek