• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 jejda příště budu číst pozorněji a dál, než něco napíšu :rolling_eyes:
28. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásné dobré ráno a první adventní neděli :wink:

Včera jsem chtěla jít s malou u nás na náměstí na rozsvícení vánočního stromu, a jak myslíte, že to dopadlo? Řekla mi, že půjdem jindy :grinning:
Taky u nás napadl první sněhový poprašek, to bylo radosti. Snad nebude z toho angína, neustále ten sníh chtěla olizovat a říkala, že jí chutná :grinning:

Už je znát, že se blíží vánoce, v obchodech začíná davové šílenství
:astonished:
Taky jsme s mm vyrazili něco dokoupit, ale spíš pro radost. Manžel mi koupil krásnou čepici se šálou, aby mi prý nebyla zima :wink: Spíš bych potřebovala nový kabát, ale musím počkat až na příští rok, protože by mi byl zase příští zimu velký :sweat_smile:
28. lis 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčence. Už tri dni ležím v posteli. Som nachladená, kašlem, mám teplotu. Na pohotovosti mi predpísali len homeopatiká, ale tie vôbec nepomáhajú. Neviete mi poradiť nejaký super recept? Zajtra by som potrebovala byť už fit. ďakujem a prajem krásnu oddychovú nedeľu.
28. lis 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ani ja som o tom nevedela, to nam len jedna baba napisala sem ze ta uzivatelka bola zablokovana a meni nicky :wink:
28. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka - Ahoj, my máme doma PP GT3 - kvôli akým vlastnostiam si si ho vybrala? Ja už by som si ho teraz nevybrala, je síce super na výlety ( veľké kolesá, odpružený) a má veľký úložný košík a čo je najväčšia výhoda tak dlhé a priestranné športové sedenie, ale je veľmi ťažký a je aj veľký do kufra auta.
Ten druhý kočík nepoznám.
28. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 na kasel ti mozem poradit cibulovy sirup - nakrajat cibulu, zasypat cukrom/medom - a pit tu stavu, co ta cibula pusti.
a na teplotu mozes paralen a hlavne vela tekutin - ale to asi vies :slight_smile:
28. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 a to kde si bola na pohotovisti ze predpisuju homeopatika? :confused: ja sa vzdy liecim len homeopatiou a vitaminom C ale na pohotovosti nemaju tolko casu aby Ti vybrali vhodne homeopatikum ...a tym padom ak sa Ti netrafili tak ani nepomaha :confused: :confused:
@labudka ja som si ho vybrala prave pre jeho mohutnost a pevnost nie je taky labilny ako ostatne trojkolky ..napr.vcera sme boli v Kike a je tam za akciovu cenu 470 Eur chicco trio je krasny ale ked som ho skusala tak bola labilny a hned nato som stretla kamosku co ma dvojrocny a je uplne rozhegany ....kdezto co poznam baby co maju alebo mali PP GT3 tak boli s nim spokojne po cely cas az nato co pises aj Ty ze je tazsi a vhodny do vacsich kufrov aut
28. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ostatne ste sa pre ake kociky rozhodli?
28. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
my sme akurat vcera objednali kocik. Gesslein F4, aj predtym sme mali Gesslein a bola som s nim spokojna...a tento je lahucky, budem to potrebovat, kedze musim vlacit kocik po schodoch :slight_smile:))
a inac pozrite sa na tu zlavu v enikibeniki, nakoniec tam bol kocik lacnejsi ako z Nemecka :slight_smile:
28. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka mne sa viac pacia take mohutnejsie kočiky, vyzeraju stabilnejsie co je na zimne obdobie aj lepsie si myslim , mi sme dostali od svagrinnej kocik tiez 4 kolesa taký styl ako PP GT3, mne sa nepacia tie trojkolesove kociky..ale každí ma iní nazor =D
28. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka Bola som v Nitre a predpísali mi Hedelix - sirup a Septisan - tablety. Povedali mi, že antibiotiká mi nemôžu dať :(
28. lis 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Aj my sme kúpili 4-kolesový, mohutnejší. Má značku Explorer. :slight_smile:
28. lis 2010 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ďakujem a ako dlho trvá, kým cibuľa pustí šťavu?
28. lis 2010 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ona pusta tak postupne stale - uz po hodine nieco pusti ...a tak stale pomaly pusta. inak tusim treba tu cibulu menit kazdych 24h tusim
28. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ale hedelix a ani septisan nie su homeopatika :confused:
28. lis 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som za trojkolesovy ,pri obidvoch chlapcoch som mala 4-kolesovy a teraz chcem zmenu ....baby a co vsetko si kupujete vo velkosti 56?alebo kupujete aj mensie veci?ja mam zatial len jedno body ,5 dupaciek,1 teplu supravu ,1 zavinovacku tiez teplu a to je vsetko ... :confused: potm mam zopar veci vo velkosti 62 a 68 ..ale to tiez len bodynka a take polodupky gate
28. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, vidim temu kociky - aj ja uz mam doma PP GT3 a vanicku Navettu XL. Dlho som vyberala a vymyslal rozne varianty a nakoniec to vzdy skoncilo pri GT3. Je sice tazsi, ale ja ho nebudem vlacit ani po schodoch,ani inak velmi, tak mi to nevadi a je perfektne stabilny a naozaj priestranny - zmesti sa do neho aj vacsie dieta. Da sasklopit do lahu uplne - su mi protivne tie sportove sedacky, ktore sa len naklonia. A este ten velky kos -pre mna nevyhnutnost. Takze ja sa zt nan velmi tesim.
28. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 - ja tiež užívam magnézium 2xdenne a šumivé magnézium si dávam, keď mám v noci kŕče v nohách. Pri prvom tehotenstve mi bruško vôbec netvrdlo.
28. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že řešíte kočárky :wink:

Já byla téměř rozhodlá pro Casuaplay S4 Uni( ten nový systém), pak favorit č. 2 byla Maxi Mura. Byla jsem je i okukovat 2x v prodejně. Jenže pak se mi to nějak rozleželo v hlavě, že ty peníze za ten kočárek nedám a šla jsem se porozhlédnout mezi,,levnější" kočárky a podle mojich požadavků to vyhrál ESPIRO GTX. Prostě jsem se tam do něj zamilovala.Už ho mám i doma :slight_smile:
Je úžasný, je to trojkombinace.
28. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 krasny kocik :slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav děkuju :slight_smile:
28. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ja som dnes objednala hlboky klasicky s nafukovacimi velkymi kolesami nech sa nam v zime dobre jazdi a plus mimo terenu a potom mame uz doma taky sportovy 3kolesovy, chceli sme nieco sportove aby sme mohli chodit viac do prirody aj na menej spevnene cesty tak snad budu dobre pre drobca :slight_smile:
28. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden mame takyto uz sa tesim ked pride domov :slight_smile: a druheho ma obrazok v profile
28. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky... tak par dni som tu nebola, mali sme totiz svadbu vcera :slight_smile: vsetko dopadlo super, bala som sa sice pocasia a toho, ze mi bude zima, ale nakoniec bolo vsetko tak ako malo byt. mali sme to v Kremnici, pri foteni krasne snezilo, tak akurat, takze to bola taka zimna romantika :dizzy_face: obrad bol takisto uzasny, som mala zimomriavky z toho ako sa ozyval organ a ako nam spievali Ave Mariu. na oslave uz som bola trochu unavena, ale prijemne sme si pokecali a posedeli. takze som rada..... este maly nech pride pekne na svet a budeme kompletna rodinka :slight_smile:
28. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy mate co noveho?
28. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka, ja som ho kupila tak na etapy - najprv sportovy, ten je novy z minulorocnej kolekcie farba Corallo )tusim tak sa vola) a vysiel ma na 390eciek. predavala ho tu na Mk jedna baba len vybaleny ako "nevhodny darcek od svokrovcov". A mna tento nevhodny darcek naramne potesil. No a Navettu somkupila po jednom dietati v takej oranzovo.kremovo.tmavohnedej kombinacii za 80 a tiez je v super stave, vajicko tiez od ruky v oranzovej a od dalsej baby tasku v presne takej ako je hlboka cast. Myslim, ze to bola dobra kupa oproti cenam ake su u nas, polske neviem posudit, oplati sa aj v Cechcach, ale odtial mi ho nemal kto doviezt.
28. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin taky šikovný kočárek :slight_smile:
@bambulka0406 blahopřeju mladá paní :wink:
28. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Gratulujem:grinning:
28. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek