• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett no ako, oddychnuta? :wink:

@bambulka0406 blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2010 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko bruška ako ste sa vyspinkali? ja som mala nejaku cudnu noc, stale som hladala polohu na spanie vstko ba bolelo a hlavne pravy bok, normalne citim ako sa mi kosti roztahuju a pripravuju auu....zajtra ideme s mm na sono tak sa neviem dockat =D pekny dnik prajem
@bambulka04 blahoželam k svadbičke
29. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko aj ja prajem :slight_smile:
@alexis13 - aj mne sa príšerne spalo, ale na ľavom boku, a kým som zaspala už som musela vstávať. Aj tiež idem zajtra na sono, tak sa teším :grinning: dúfam že nezaspím, lebo som sa objednala na 7:20, manžel bude doma s malým lebo je chorý, tak pôjdem sama.

@bambulka0406 - blahoželáme mladomanželom :D

29. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 gratulujem aj ja :slight_smile:

@zuzimia ja ho chcem objednavat prave z Polska vyjde aj o 400 eur lacnejsie nez na Slovensku ...ale Ty si tiez super kupila :slight_smile:
29. lis 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pre bambulku uz pokupene toto
http://judyt.eu/tabi/
fotim si to uz teraz lebo postupne to chcem aj rozpredavat ako bude mala rast ...
dnes som uz stihla aj odbery krvi z prsta aj zo zily na cukor tak dufam ze budu dobre
29. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 gratulujem :slight_smile: zasnezena romanika znie krasne :slight_smile:
29. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. To nam to pekne snezilo celu noc, ze? Joooj, jak dobre, ze mozem byt zababusena v perinke a nemusim nikam ist. :dizzy_face: Vcera sme inak isli o 20.15 z navstevy a soferovala som ja. Bola celkom sranda :slight_smile: Len som sa bala, ci niekto na letnych gumach nedostane hodiny. :sweat_smile:
29. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jaj, veru ti je dobre - my sme s malou uz mali rannu rozcvicku pri odhrabavani auta ... :grinning:
29. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my byli vcera na kontrole.. maly ma uz 1,65kg a podle UTZ odpovidal 31+3 (a to jsem byla 29+6) :grinning:
Ja jsem naopak za podledni 3 tydny zhubla kilo a pul.. :confused: Tak jsem nevedela, jestli mam mit radost, nebo starost.. ale nakonec doktorka rikala, ze vaha ditete se neodviji od vahy matky, takze treba 50 kolova maminka muze porodit 5kilove miminko a naopak.. :wink:
Jinak CS0, maly je hlavickou dolu a kasne pripravuje porodni cesty.. :wink: Taky jsem se dozvedela novinku, a to, ze matky co cekaji druhe, maji vic bolesti nez prvorodicky.. (ja si totiz stezovala na silne bolesti podbrisku).. ze pry telo prvorodicky neni jeste na nic zvykle ani pripravene, ale druhorodicka se pripravi behem tehotenstvi a pak se ji pred porodem pridavaji jeste silne stahy vaginy apod.. No radsi jsem si to ani nenechala vsechno vypravet.. :confounded:
29. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@bambulka0406 aj ja prajem vsetko najlepsie mladomanzelom :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta u nas tiez vecer snezilo, ale potom sa riadne rozprsalo, snehu nikde a prave mrholi
@teodorka krásne vecičky, najviac sa mi paci hello kitty a to tigrovane =D
29. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som v Tescu kupila toto a zatial asi ani nic ine nebudem kupovat, len som si chcela urobit radost :slight_smile:
29. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem :slight_smile: Sa na to chodim tak 2x do dna pozerat :grinning:
29. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - blahoželám ku svadbe

Aj u nás do rána napadalo asi 5 cm snehu, ale je z toho riadna čľapkanica. Ja som bola ráno s Romankom u doktorky na odbere krvi - ináč by som nešla nikde, keby som nemusela. Romi to zvládol úplne super, som zvedavá na výsledky - budú už zajtra.
29. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pekne vecicky...ja zajtra po sone ak doki potvrdi pohlavie idem na mensi nakup do tecsa este mi zostala zlava tak pojdem minut =D
29. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ja budem cakat do Vianoc, kym pridu nasi, mam doma jednu velku tasku po bratrancovej malej, tak to s mamou najprv preberieme a potom pojdemem nakupovat, ak vobec este nieco bude treba. :sweat_smile:
29. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 To iste povedal aj mne doki, ze to bude o nieco bolestivejsie, tak som sa potesila:slight_smile:
@slavkav Aj ano, ale som taka stastna ze ho mam doma. Dnes nic nerobim, len ho bozkavam. A oslavujeme, dnes sa prvy krat vypytal na nocnicek kakat. Tak sa tesim. Trosku divnym sposobom - zacal pri mne podskakovat:slight_smile:, no pochopila som a krasne sa vykakal. Tak za odmenu dostane: http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/productdetail/oc/427/product/redukcia-na-wc-makka.xhtml
29. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek baby..no pekne nasnezilo a este krajsie sa topi..nbo ja bych najradsej vletela do snehu a valala sa tam ako pes :grinning: no tento rok asi tazko, musim pockat o rok...

@arrett ked aj ja pojdem pekne na zachod, aj mne kupis odmenu?? :grinning:
@alexis13 tvoja mala bude moct normalne robit reklamu na tesco detske veci :grinning: ale je fakt, ze su tam krasne
29. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: tiez taku redukciu???
29. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZAjtra zacinam 33tt... este 57 dni:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 xixi no bude moct =D.....mne sa cheroke veci pacia velmi .... a krasne detske veci maju aj v kik, a Hamku =D
@sharlotta jj aj ja este cakam od svagrinnej nejake tasky, tri plne tasky som uz dostala ale tak ja si nepomozem ked sa mi to bude pacit kupim to =D.....hadam to vynosi =D ale snazim sa vacsinou take veci co nam budu treba a co som nedostala
29. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aspon mi bude makko pod prdelkou :grinning: :grinning:
@alexis13 hehe, no z kiku mam ja vsetky dupacky, su tam dobre ceny... len vsade sa stretavam s tym, ze pre dievcata je taaaaak orovsky vyber, chlapci su na tom horsie, no aspon nemam dilemu, ze co kupit :wink:
29. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, nam tu nasnezilo dobrych 30cm snehu. Hned rano som mala poriadnu rozcvicku, kym som aspon cast odpratala z pred bytovky. Potom som sa ponahlala do prace, ale poviem vam brodit sa tolkym snehom nie je vobec sranda :unamused: :unamused:
Pred chvilou som si konecne vyzula premocene topanky a hrejem nohy. :slight_smile:
U nas cestarov zasa prekvapilo, ze snezi. Ved je len koniec novembra :grinning: :grinning: :grinning: Chodnik nie je odhrnuty ani jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jj na dievčatku sa da viac vyblaznit :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova len si davaj na seba pozor preto chcem zimu co najneskor, sneh a lad aby som sa niekde nestrepala na zasnezenom chodniku pod ktorým je lad :grinning: ...vsetky teda davajte pozor na bruska
29. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova a to kde byvas, ked az tolko snehu??? aj ja cem... ked uz tolko nemozem chodit, nech aspon z okna kukam :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to s tebou plne suhlasim, mne by stacil sneh den prede vianocami a po sviatkoch nech je prec :slight_smile:
@marhulka13 vo Svite, to je kusok od Popradu. Na pozeranie z okna to je fakt pekne :slight_smile: :slight_smile: , ale to je asi tak vsetko. Kym to netreba odhadzovat a brodit sa tym. FUUJ :slight_smile:
29. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ahojte. Aj ja blahoželám mladomanželom a prajem krásny a šťastný spoločný život
29. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek