• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
čaute kočky, u nás sneží o 106, ale je také hnusné počasie - skôr sneh s dažďom .....
My sme choručkí, včera sme boli s Jakubkom na pohotovosti a už má aj ATB. Najhoršie že aj mne je naprd ..... Začína ma bolieť hrdlo a mám zelené hlieny .... Ešte vydržím 2 týždne v práci a potom už budeme s Kubkom gazdovať doma.
Čo sa kočíkov týka, my máme Concord Neo béžový,ale však to som už písala.
http://www.kociky-autosedacky.sk/zbozi/3484/Concord-Neo-s-vanickou-Scout-Akcia.htm
@arrett to vážne že by to bolo bolestivejšie? tak to si pichnem epidurálku už doma :unamused:
Ináč ma Jasminka strašne tlačí do pravého boku, je nejako divne uložená, normálne mám v pravo pod rebrami guľu, čo sa mi tam tak tlačí .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Beťárica jedna .........
@katarinasifrova v MT odhŕňajú od rána - chvalabohu :slight_smile:
@sharlotta dobre si nakúpila :wink:
@leginca držím palce, nech výsledky dopadnú dobre. My už sme na ATB, tak dúfam, že to malému pomôže :wink:
@teodorka aký kočík si vybrala? mne tú stranku nechcelo načítať.......... V Bobowozki majú dobré ceny........ Aj v Dinosklep.pl majú tiež dobré ceny ..... :wink:
29. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 my sme mali S4, strašne som ho chcela, no nakoniec som ho po pár mesiacoch predala - zdal sa mi strašne ťažký ....... Ale designovo sú krásne, hlavne vaničky sú pekné ..... Len nevýhoda, že šporťáky sú len čierne, ale zasa to môžeš krásne kombinovať s farebnými podložkami. My sme mali zelenú a červenú :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby ja vas nestiham vobec, je to cekom zaujmave prvacka, jednorocny , stavba noooo veselo ... ja som zatial pribrala sedem kil ... ale jem piate cez deviate to skor ten pohyb od 6 som na nohach sadnem si vecer o 11 konecne na rit ... trochu mam padnute brucho, zajtra idem na poradnu ma zdzube ... jazva super ani neviem ze ma pred rokom rezali ... olinko uz uplne chodi sam tak to mi dost pomaha, ze ked uz ideme drzime sa za rucicku a nemusim ho prevlakat ... riesili ste kociky tak mne by zajtra mal prist tento http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/productdetail/oc/1149/product/kocik-baby-jogger-city-select-double.xhtml ja si to neviem bez surodeneckeho predstavit a da sa dat ako single aj ako double ... je krasny, lahky no supis .... ako sa nam to krati :slight_smile: ja uz maximalne 8-9 tt koli sekcii ... fuj vobec sa teda nato netesim, este mam v zivej pamati tu predoslu .... ale tak ten jeden den a potom super ... dufam, ze to tretie sitie dopadne dobre a uz som aj rozhodnuta koncit s rodenim :slight_smile: myslim ze 3 deti je az az ... vecicky nekupujem , mam vsetko po olinkovi a este aj po stelke par veci, doma ruzove pancusky nikomu nevadia ....
29. lis 2010 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ten kocik je vyborna volba, tiez som po nom pozerala. Kebyze nemame surodenecky Phil a Teds a uz kupeny dalsi Concord, tak ho hned kupujem :wink: :slight_smile: dobre si vybrala :wink:
29. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som mala neo , predala som ho asi po pol roku, strasne som chcela urbo od mamas and papas , tak mam ten, ten schovam potom vytiahnem uz len pre alana :slight_smile: milujem ten kocik ... phila som este na zaciatku rozmyslala koli vytahu a tak, ale nakoniec sme sa prestahovali a uz nemusim riesit vytah a nic podobne ... no a tento som vyberala medzi I candy peach len ten bol uz moc natrieskany ...
29. lis 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tento baby jogger je super v tom, ze mensie dietatko das do vanicky a vacsie pripevnis do sportovej casti - cize ho mozes vyuzivat od narodenia. Ja som Phil a Teds strasne chcela, kupili sme ho aj s pridavnym sedadlom a to som este nechyrovala, ze budem tehotna :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme si to privolali. Ale chcem ho predat a kupit len jednoduche pridavne sedadlo, ktore pasuje na vsetky druhy kocikov :wink:
Urbo je krasny, ale ma strasne male kolieska, to k nam do hor by nebol, ale pozeram, ze si z Piestan, takze pre Piestany ako stvoreny /len neviem, ci tam mate stale este take rozbite cesty ako donedavna :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
A bola si spokojna s Concord Neo? my sme ho kupovali teraz, ale ja stale vymyslam ..... Povodne som sa nevedela rozhodnut medzi Quinny Buzz a Mutsy Transporter a nakoniec sme kupili bezovy Neo :grinning:
29. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies neo ani nie ... strasne mi chybal ten kosik ... musela som ho sprchovat a olejovat koli vrzganiu , to sposobovali ciastocky hliniku ... niekedy sa mi znicoho nic predne kolieska zasekavali no urbo je proti neu kral ... zatial ziadna vada nic ... no oproti bratislavskym cestam a chodnikom su piestany luxus :slight_smile: ale je to uz odost lespie :slight_smile:
29. lis 2010 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki čítala som recenzie, že Neo sú dosť kazové, tak dúfam, že vydrží aspoň 4 mesiace ..... :grinning: Ja som 8 rokov žila v Piešťanoch a čo si pamätám, boli tam strašne rozhegané cesty, samá diera, nič moc na športové auto ..... :wink: ale možno sa to tam za 3 roky zlepšilo..... každopádne Piešťany mi veľmi chýbajú :grinning: viem si predstaviť, ako tam brázdim okolo Sĺňavy na kolieskových korčuliach aj so súrodeneckým kočíkom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže si s Urbom spojná, to je fajn :wink:
29. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj. aky kočiarik si kúpila?? ja mám vo vyhlade bexu4 alebo atlantic GTX. CHcem ho kupiť cez bazar tak do 180-200eur aj s vajičkom. Zatial niesom uspešná. Taktiež chcem aby predavajuci bol zblizka . Bojim sa kupovať mačku vo vreci. :wink: :wink: :wink:
29. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no opravuju cesty ako sa da, ja som sa sem vratila po 8 rokoch , konecne, prec zo smradlavej bratislavy ... staviame dom na heinole tak to mame na skok na val a korcule :slight_smile: teraz sa da okolo celej slnavy :slight_smile: vsade su chodniky uz porobene pre korculiarov a cyk ... no vsetko ako ma byt .. aj aupark mame , hned to inak vyzera , celu teplicku prerabaju ... vcera sme boli na trhoch :slight_smile:)) ja uz by som odtialto nesla :slight_smile: a teraz si v martine ?
29. lis 2010 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ja som mala neo 2009 a kazil sa trocha teda tie kolecka a niekedy pri skladani to slo zle ...
29. lis 2010 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som vybrala Peg perego GT3 2011 cely cerveny ...
sharlota aj ja tak chodim aj viac krat denne kukat sa do skrine na vecicky :dizzy_face:
29. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj, kúpili sme už dávnejšie Concord Neo:
http://www.kociky-autosedacky.sk/zbozi/3484/Concord-Neo-s-vanickou-Scout-Akci...
@kkiki sranda - Ty si po 8 rokoch prišla, ja zasa odišla do MT :stuck_out_tongue_closed_eyes: Piešťany sú krásne, hneď by som tam vrátila, hlavne kvôli práci, známym ..... Ale manžel je z MT, tu má prácu, takže to nehrozí ..... Ktovie .... :wink: Aupark sa začal stavať akurát, keď som odchádzala do MT..... Ale stále chodievame do Piešťan ku známym, aj na Silvestra sme boli minulý rok .... Len teraz už pomenej, ako som tehu :wink: Ale chýbajú mi ......
@teodorka dobre si vybrala, super kočík to terénu :wink:
29. lis 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja sa v tom dinosklepe nejako neviem dostat do stranky...
29. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies podarilo sa Ti to otvorit?super
29. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no moze to byt 2009 ... lebo 08 mala sede kolieska ... a 2010 uz ma uplne inak riesene brzdy .. ak mas brzdu nalavo taku stvorcovu zelene bodky a cerveny pasik ze zatlacis a dvihnes tak to je 2009 ... tie nove to uz maju uplne inak riesene ...
29. lis 2010 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no práveže máme tu zelenú brzdu. Náš Jakub si myslel, že sú to nejaké cukríky, tak sa stále skláňal a chcel to oliznúť ... :wink: My sme ho už športovú časť otestovali s Jakubkom a bola v pohode ...... Aj tak počítam, že ho budem mať max. polroka. Ako sa poznám, nevydržím a určite si vyhliadnem ďalší. :wink: Kamoška ma nahovárala na Stokke, ale ten sa mi zdá moc exravagantný ... :slight_smile:
29. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 v 15:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ten Mylo nepoznám, vyzerá zaujímavo, len tie kolieska sa mi moc nepáčia :wink:
29. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nejaky divny link to hodilo ... ved ty urcite vies ktory to je ...
29. lis 2010 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies neviem ci sa dovaza vobec sem , aj urbo ked som kupovala tak tu sa vobec nedovazal, dokonca ani samotne mamas ho neposielali, tak mi ho musela sesterka kupit a poslat kurierom ...
29. lis 2010 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ale je premakany a vyzera dost lahky http://www.youtube.com/watch?v=vRiPmnTbd7A zato urbo je trosku tazsie vdaka tomu hliniku ... na druhej strane som nikdy nemala nic stabilnejsie ... to sa neprekoti v ziadnom pripade ... a co odvezie juuuuuj parada :slight_smile:
29. lis 2010 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova no len to sa nam asi nesplni...co chvila tu mame sneh brrrr :angry:
29. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem doma zapadaná metrem sněhu, tak jsem přišla nakouknout :wink:
29. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki našla som ho v jednom českom netovom obchode, ale slovaci ho asi nedovazaju :slight_smile: vidim, že frcis na Mamas and Papas :slight_smile:
@alexis13 my už máme sneh, ale je hnusne vonku, brrrrrrr :confounded:
@pe.martina tak si treba uvariť teplý čajík a čakať na partnera, kým príde domov -aspoň nemusíš v tomto počasí nikam chodiť - to mňa čaká po tejto poľadovici cesta pre syna a domov, bojim, bojim :cry:
29. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulky tak ja pomaly idem do tej zimy, zajtra nakuknem, opatrujte sa, pekny vecer bruskam :wink:
29. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek