• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies mi nemame este teda bolo trosku vecer ale potom prsalo celu noc tak neni....dufam ze tak skoro ani nebude...=D v rychlych spravach skoro vsade kopa snehu brrr brrr
29. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies - Romimu od piatka ATB celkom dobre zabrali. Doktorka mu pozerala dnes hrdlo, tak hovorila, že už je to omnoho lepšie a zmizli mu povlaky z mandlí. Ja bacilom zatiaľ odolávam, tak dúfam, že to tak aj zostane. Mňa dieťatko tiež riadne tlačí na pravej strane a niekedy ma riadne kope aj do bránice. :wink: Držím palce, aby sa Jakubko čo najrýchlejšie vyliečil.
29. lis 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no uz sa mi to podarilo otvorit ...maju rovnake ceny ako bobo wozky
ja som stokke chcela tiez dokonca mi ho jedna baba zohnala v Uk za 440 Eur ale potom som si to rozmyslela lebo podla mna je to kocik super do nakupnych centier a teda tam sa ja s babikou chystam chodit co najmenej preto riesim terenak
29. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby??? Nemáte palenie okolo pupka? Mám pocit, že mi tam ide koza prasknut. Vlastne už asi praska, lebo sa mi tam začínajú robiť strie :grinning: Dnes som od zufalstva zobrala olivovy olej - na varenie:grinning: a celé brucho namazala :grinning: :grinning: :grinning: lebo iný krém nechcel zaucinkovat. Čo na Tom, že som bola totálne umazana:slight_smile:
29. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mna okolo pupka hrozne svrbelo a jedine co mi na to zabralo bol sudocream tak som ho aspon otestovala :slight_smile:
29. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

tak jsem dočetla, dnes mi to nedalo práci :wink:
Medunka 1, arrett, to by mě fakt zajímalo jak to s tím druhým porodem je. Já když jsem rodila sekcí, tak bych se mohla brát jako prvorodička, ne? :grinning:
No ale je fakt, že mám větší bolení, jak u Elišky. Ve čtvrtek jdu k doktorovi, tak snad už mě potěší, že se něco začne chystat.
Kolem pupku mě začíná taky svědit, tak jdu hned mazat, když jsem doma. protože takhle se mi začali dělat u Elišky strie :confounded:

U nás taky napadl sníh, ráno byla malá oblíklá v cukuletu :grinning: A venku si to děsně užívala :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, včera jsem ležela a udělala se mi bulka pod žebry, předtím jsem cítila řádné kopnutí. Tak jsem si tam šáhla a chytila jsem si malou za nožičku :wink: U Elišky, se mi to nikdy nepoštěstilo, kromě boulení a kopání :slight_smile:
Tak to snad vypadá, že je malá už přetočená tím správným směrem.
29. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj ja blahozelam bambulka, nech ste stale stasti a mate sa radi :sweat_smile:
ja sa citim ako velky melon, vazim uz tolko ako pri prvom a etse je daleko do februara, nevladzem, setrim sa takze doma neporiadok, hlavne ze nam svieti prva sviecka na adventnom venci :D dnes som bola u lekarky, z vyteru mi vysiel streptokok,takze beriem lieky, nadalej magne, stretla som sa sporodnickou, velmi zlata zena, najblizsia kontrola u obidvoch az pred vianocami, z coho mam stres je zajtrajsia navsteva urologa so synom :frowning2: dnes som mu kupila jeho oblubenu hracku,aby som ho po zakroku mohla hned rozptylit a potesit, dufam ze na mikulaska uz budeme v poriadku, som statsna ze druhe bude dievca a starosti tohoto typu uz nebudem musiet riesit.
@arrett ja som citila skor taky tlak zvnutra pod pupkom,ale iba jeden den, babo veselo kope,uz ma aj v noci budi :slight_smile:
29. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no, okolo pupku este nie az tak vela, ale uz ho pomaly vypukuje von.. :slight_smile: Zacalo ma skor boliet tak hned pod prsiami, akoby rebra alebo co. Je to mozne, ze by sa mi roztahovali aj rebra?? Inak skor ma bolela koza vzadu na chrbte, akoby mi ju odtial tahalo.. :unamused:
29. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám pocit, že mala je priečne. Na lavo cítim ako sa jej cikutka a na právo, do boku mi dáva kopance. Keď to porovnavam so Simonkom, tak som si istá, že nie je hlavičkou. Uvidíme budúci štvrtok na usg. Dúfam, že sa umudri a otočí sa:slight_smile:
Ja mám pupok už dosť dlho vonku:grinning: ale to palenie, svrbenie... je hrozne. No, ešte pár týždňov to hádam zvladneme:slight_smile:
29. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky, dúfam,že ešte nespinkáte? Mňa z toho môjho svokra raz odvezú, už som z neho zúfalá, je síce chorý ja to beriem do úvahy, ale stále sa s ním len hádam, stále ma len na všetko upozorňuje čo môžem a čo nie, som mu dobrá len na varenie, upratovanie a iné domáce práce. Inak som tá najhoršia nevesta pod slnkom, Keď je doma môj manžel akoby ma ignoroval ale keď muž odíde do práce tak mi svokor stále len behá za zadkom, stále sleduje, čo si robím na večeru a nezabudne dodať, že zasa plytvám a tak, ten má prehľad hádam aj o tom, koľko krát idem v noci na WC, Minule ked som varila, tak mu dokonca vadilo, že do polievky dávam jednu hlavičku cibule a cibula je drahá záležitosť.... A keď si ma manžel zastal, tak povedal, že ja to robím preto, že ho nenávidím.... Ale mám taký pocit, že on akosi nevie zniesť, že sa manžel postaví vždy na moju stranu a nie na jeho.... A to tu tak rok ešte budeme bývať, keď som sa vrátila z nemocnice, tak 2 dni bol klud a potom už len chodil a každému nadával, že nech idem niečo robiť.... Som povedala, že aspoň na niečo som mu dobrá - na robotu...Chcela som sa vám vyrozprávať....
29. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 do ustavu s nííím !!!! :angry: senilný dedo ! esteze nemam svokra ... tym padom ani muza :grinning: nezavidim ti..a nič ti nepomoze... len svata trpezlivosť... a take tipy poznam moj tatino niekedy vie tak pripominať veci ! neni svokor v znamení leva ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jaaaaa. prave som hladale temu kde sa na to spytat..... :rolling_eyes: hruza az som sa dnes bala... ze či sa niečo nedeje...a strasna bolest len čo sa pupka dotknem ...nechapem prečo!
29. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 Presne!!! Aj mna to boli keď sa dotknem pupka, alebo okolo neho. Ach jaj:grinning: Este že v Tom nie som sama:slight_smile:

@amarelka23 Ach jaj, Svokor:slight_smile: Ja som môjho naposledy poslala do slova - do riti. A dodala, že pixoviny počúvať nebudem. Odvtedy mám pokoj:slight_smile: Hryzla som si dosť dlho do jazyka, respektovala ako otca môjho manžela, no pri vsetkej ucte, mám aj ja nejakú tu dôstojnosť :grinning: :grinning: dúfam :grinning: :grinning: :grinning:
Držím palce, aby si to ten rok vydržala.
29. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 neviem v akom je znamení je narodený v máji, ja mám pocit, že sa do ústavu dostanem ja z neho a to som zvedavá, ako to tu bude ked sa narodí malý a ako sa k nemu bude správať, pretože teraz absolútne ignoruje, že som tehotná, dúfam, že aspon to bábo bude mať rád a nebude ho ignorovať, pretože ked jeho deti boli malé tak ich mlátil tak, že ich skoro zabil.... niekedy mám pocit akoby manžela štval proti mne, ale našťastie sa mu to nedarí a dúfam, že to tak aj zostane,
29. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 aj ja mam okolie pupka velmi citlive az bolestive. Som rada, ze v tom nie som sama :grinning:
29. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja by som ho tiež najradšej niekam poslala, no nech poviem čokolvek na svoju obranu, tak mi proste povie, nech vypadnem k svojim rodičom a je vybavené. Vieš aj som si povedala, že takýto človek mi nestojí za to, aby som sa trápila, ale aj tak ma to trápi a najlepšie na tom je, že od rána do večera spína ruky a strašne sa modlí a pri tom všetci doma pri nom zažívame peklo, tak povedz načo sú mu tie modlitby, ked sa správa ako totálny tyran...
29. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 drzim palce aby si to vydrzala. Musi to byt hrozne, ale aspon manzel je na tvojej strane. a to je dobre :slight_smile:

Zajtra idem k diabetologicke na kontrolu. som zvedava ako to dopadne. v posledne dni mam stale chut na nieco fajne a hlavne sladke :frowning2: Tak by som sa chcela poriadne najest a nemozem. a to som si myslela, ze aspon v tehotenstve nebudem musiet drzat dietu :frowning2:
Ked sa akoze najem (ja ale nemam pocit, ze som najedena :frowning2: ), tak mi stupne cukor. a ked sa nenajem tak mam v moci rano ketolatky, cize babo hladuje. ani tak dobre, ani tak :frowning2:
29. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 Chapem, že pokial byvas u neho, nic nezmozes:frowning2: Len naozaj vydržať a tešiť sa už na svoje babo a na svoj domov. My našťastie byvame 10km od svokrovcov, ale aj tak mám niekedy pocit, že je to veľmi blízko. Svokra je uplne v pohode, ale Svokor je des.
Pozri, ak tá bude hnevat, prid tu, vyventiluj sa, ponadavaj si a bude ti o niečo lepšie :grinning: Tvoj Svokor Ma strach pred "bozim súdom" preto sa chudák modli :grinning: :grinning: za svoju hriesnu dušu :grinning: :grinning: Mu povec, že sa musí viac modlit, lebo to malo nestačí :grinning: :grinning:
aj môj sa modli, k jehovovi preistotu:grinning:
29. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 takyto svatuskari su najhorsi. myslia si, ze mozu vsetko. Staci sa pomodlit a boh im vsetko odpusti :frowning2:
29. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Tak ja jsem se dneska docetla dalsi novinku.. udajne boleti predporodni a porodni nejsou az o tolik vetsi a horsi.. :wink: co je pry na vic nez 100% horsi, je ale zatahovani delohy po porodu pri kojeni.. pry je to ne uveritelna bolest hned druhy den po porodu a pak prvnich 4-5 dni po porodu pri kazdem kojeni.. zatim to potvrdili vsechny maminky druhorodicky co znam.. :grinning: naopak kojeni by melo byt v pohode i v pripade, ze jsi s nim mela napoprve problem.. bolesti, apod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se mame na co tesit!!! a neboj, myslim si, ze nicemu neujdes, i kdyz jsi rodila sekci.. hihi.. :grinning: prece nas v tom nenechas.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem za povzbudenie ani nevieš ako si to vážim

aj vám ostatným dík, je super, že su tu také fajn babenky
29. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prečítajte si, čo som našla na nete, normálne som pri tom plakala ako malé babo: je to o nechcených ešte nenarodených detičkách:

Mamička, ty ma nechceš?
Necháš ma zomrieť, než sa narodím?
Veď ani nevieš, či som dcéra a či syn.
A či som z lásky nevzišiel? Spomínaš,
Ako si vyznávala lásku komusi?
Tma chodila jak nočná hliadka popri vás.
Milencov nikto vidieť nemusí.

Mamička, ty ma nechceš?
Bojíš sa, že vezmem si viac lyžičiek?
Veď by som iba z omrviniek žil,
tak, ako žije malý, drobný vrabček.
Natrhal by som lesných ostružín.
Za vojny hladní ľudia jedli korienky
a matka predsa dala dieťa do plienky.

Mamička, ty ma nechceš?
Bojíš sa, že uberiem ti z krásy?
Ja si ťa celú premaľujem len.
A keď aj trošku krásy nazbieram si,
môžeš sa vo mne vidieť každý deň.
Veď v deťoch svojich vždy sa vidia mamy.
Nemusíš do zrkadla hľadieť ani.

Mamička, ty ma nechceš?
Tak rád by som vidieť najkrajšie dva šperky,
zlaté slnko a mesiac s hviezdičkami.
Rád by som videl sýkorky a čajky,
keď vykúkajú z hniezd, aby uvideli mamy.
Rád by som videl ružu, kúsok neba
a najviac teba, mamka moja, teba."*

29. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ja myslim, ze nastavajici maminky by vzhledem k jejich hormonalnimu rozpolozeni vubec takovehle veci cist nemely.. :unamused:
29. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dOBRE RAAAAAAANKO......JA SA TAAAAAK TESSSSIIIM...IDEM S MM A BRUSKOM K DOKTOROVI NA SONO...JUPIIIIII, LEN NECH JE VSETKO V PORIADKU A MALA NECH SA PEKNE UKAZE :wink:
@arrett aj mna sem tam zapali, taký horuci pocit , neviem od coho :slight_smile: , viac ma svrbi pupok :grinning: ja brusko mažem odkedy som zistila ze som tehu 2,3 x denne zatial klop klop nemam strie....ale na prsiach sa mi uz par vybehlo.... :wink: nevadi tie budu ukryte v podprsenke, a pupok mam splošteny, nevykuka mi :wink:
@cinamon7 skore uzdravenie prajem
30. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Mna od vcera tak neskutocne boli ta spona, ci co to je, ze nemozem skoro chodit. No, ked sa mi podari postavit na nohy, tak uz aj chodim, len postavit sa je najvacsie trapenie. :sweat_smile: Vcera som tepovala gauc a asi som to trosku prehnala... :unamused:
@alexis13 drzim prsty!
@medunka1 suhlasim a nemam rada taketo "vydieracske vytvory"
30. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - mňa svrbí koža na brušku, ale to už dávnejšie - určite kvôli tomu ako sa postupne naťahuje. Mne pupok zostal rovnaký aj v prvom tehotenstve a teraz to tiež vyzerá tak isto.

@cinamon7 - my sme s Romankom boli pri urologičke, keď mal 3 roky - bol s ním manžel - ja by som to nezvládla. Ja tiež dúfam, že v brušku je dievčatko - v piatok ideme na sono, tak uvidíme.
30. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

@alexis13 držím palce a užij si to :wink:
@medunka1 pravda, já od tý doby, co jsem těhotná a mám dítě, mě takový věci, nebo smutný zprávy o dětech dostávají do pláče :pensive:
30. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
my ideme dnes do ruzinova vybaviť epidural nech už to mám z krku.kedže posledný mesiac tam chodievat nebudem a manžel má dnes "voľno" tak ideme:slight_smile: Potom ich odprevadim na 3 hodky na plavaren a ja budem odpočívať. Tak pekný deň :grinning:
30. lis 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ináč.. Niekto niečo o mafynke???
30. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek