• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies no prave, ze Antolska je tiez univerzitna nemocnica, ale ja odmietam robit atrakciu. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby zase som tu dlho nebola. Vidim, ze riesite o 106 :wink:
@sharlotta ja som tiez rodila na antolskej a s tymi plachtami to nieje take zle ako si to predstavujes :slight_smile: Mne dokonca bolo odporucene nerodit na nadstandarte, lebo v tych klasickych je to vraj pohodlnejsie aj lepsie.
Ja ti este z mojej skusenosti mozem poradit vela vela sa prechadzat, aj ked ti daju klystir, len vtedy len blizko zachoda :wink: a aj ked uz budes na boxoch. Mna aj porodne asistentky poslali na chodbu chodit, ze to urychluje. Ja som chodila fakt dost a porodila som do 4 hod. od prichodu do nemocnice a ked som prisla do nemocnice bola som otvorene len na 3 cm. Vsetci boli riadne v soku :slight_smile:
30. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jaj, to som nevedela..... ja som to tiez hovorila, ze sa nebudu na mna pozerat kadejaki arabi, ked budem rodit a nakoniec mi to bolo tak srdecneeeee jednooooooo :grinning: viem len, ze som musela podpisat papier, ze s tym suhlasim, sa ma nepytali, ale rovno mi to dali podpisat ......
30. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies prosim ta daj potom vediet ako ste dopadli na tej urologii... Nam pipik nejde stahovat skoro vobec :frowning2: Som z toho na nervy a vobec neviem ci uz mam ist s tym k doktorovi. Len mm na mna stale tlaci, nech mu to necham tak, ze je este maly a nemusi to ist... Ale detska doktorka mi povedala, ze uz by mu to malo ist viac... :angry: Ale na tuto temu co som citala je asi 100 odlisnych nazorov :angry:
30. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja to poviem mojej porodnicke rovno, ked budem chodit na poradnu. A moj muz keby tam videl medikov, tak on je schopny ich z fleku vyhodit. :grinning:
30. lis 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 dam vediet ...... neboj, synček má ešte čas do 2 rokov a potom uvidíte ....... My by sme mali ísť budúci utorok, no neviem, či sa bude dať mužovi ísť, lebo ja nemôžem a asi by som to psychicky nezládla ......
30. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies budem vam drzat palce :slight_smile: ja mam z toho paniku tiez ked som citala ako chudaci pri tom placu... :frowning2: Vam to budu rovno uz aj uvolnovat?
30. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne mama dnes volala, ze nemam nic kupovat, ze dostala zachvat nakupovania a nakupila za 130e :sweat_smile: Takze zrejme uz mam celu vybavicku...akurat ze ma prpravila o tu radost nakupit pre nasu bambulku. :unamused:
30. lis 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ale oni tam nebudu s tebou celý cas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: "moji" medici prisli az ked som tlacila ..... boli iba pri poslednej faze a hned potom odisli a poviem ti, ze mi to bolo jedno .... pretoze ma furt niekto prehliadal a prezeral a mala som toho za tych 13 hodin lezania akurat tak dost :slight_smile: podstatne je, ze tam bol moj muz a ze sa Jakubko narodil zdravy....
30. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 dakujeme. boze ani mi nehovor ..... neviem, co budu robit....... si hovorim, radsej, nech mu to stiahnu, akoby mala byt ta hrcka nejaky nador alebo nieco strasné ...... Uvidíme, čo povie urolog. bojim, bojim
30. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies najradsej by som isla na sekciu... :sweat_smile:
30. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta šikovná babina :slight_smile: len dúfam, že máte rovnaký vkus ...... :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, moja mama ma velmi dobry vkus, takze na nu sa urcite mozem spolahnut. Horsie by to bolo so svokrou...s tou teda vobec nemame rovnaky vkus... :unamused: Tak som aj rada, ze sa do nakupovania nejak nehrnie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som si aj ja hovorila pri prvom porode - ze nech ma radsej uspia a ked sa zobudim, ze mi donesu maleho a bude pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...... no poviem Ti, ked mi povedali, ze ak ho do polhodky nevytlacim, tak idem na sekciu - som tak plakala ako nikdy ....... strašne som sa zľakla ....... keď čítam, aké majú ženy bolesti po sekcii, niektoré sa nemôžu ani postaviť z postele ...... však uvidíme,čo nás čaká - nedá sa to dopredu predvídať .....
30. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nestras s nadorom :angry: ale hlavne, zevraj to je velmi rychlo hotove :slight_smile:
30. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ty si mi to z jazyka ukradla - lebo moja mama ma tiez taky vkus ako ja a chcela som ti akurat napisat, ze keby mi kupovala nieco moja svokra, tak by sme to urcite ani raz nemali na sebe :sunglasses: ale ani moja svokra sa do nakupovania tiež nehrnie, pretoze povie - že však my už všetko máme ..... ale zišla by sa nám nová odsávačka mlieka, prebaľovák, kôš na spanie, vankúš na kojenie, zavinovačky, cumle, baby-šatka, kolotoč nad postieľku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 veď nestraším, len človeka napadne hocičo, veľmi ma to trápi. Veď ja revem, keď mu berú krv, takže si neviem prestaviť niečo horšie .......... no musíme len dúfať, že to dobre dopadne a hovoriť si, že prinajlepšom mu budú "IBA" sťahovať predkožku :frowning2:
30. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to sme na tom podobne :grinning: Martinkovi sa vyhodila taka mala pigmentova skvrna a som sa doktorky hned pytala, ci to nema rakovinu koze, nastastie ma vysmiala :grinning:
30. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 veď to, že človeka napadne hocičo, pretože svoje dieťa ľúbiš a bojiš sa oň, je to prirodzené ..... my máme odmalička taký fliačik na brade, malo sa to Kubkovi do jedneho roka vstrebať a sice to bledne, stale to tam ma, tak sa chystam este zobrat vymenny listok a ist s nim na kozne. samozrejme, ze nasa doktorka to ma na haku ..... ani o predkozke nam nic nehovorila ..... vsade sa musime pytat samy .... ale na platene ockovania - to si vzdy najde cas nas na nejake nahovorat :angry:
30. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies neboj sa, vsetko bude ok, urcite to je len nejaky tukovy vankusik. :wink: Inak pamatam si tak matne, ze aj moj brat mal s tymto problemy a cosi mu rezali, ci operovali, neviem, bola som mala...ale nema na to nejake velmi traumaticke spomienky. :wink:

Svokra ked uvidi, co vsetko moja mama nakupila, tak zas bude vykladat, ze ona nema teraz peniaze, takze nam nemoze nic kupit...Ale sak v pohode, ja som v podstate aj rada...
30. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujeme. hadam to nebude nic vazne. tiez doktorka povedala, ze sa to moze vstrebat....
30. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies inac tie ockovania uz aj mne lezu na nervy. Naposledy nam bolo ponuknute ockovanie proti ovcim kiachnam, som pozerala ako puk, ze co je zle ked ich bude mat. Ved vsetci sme ich mali a podla mna to nebolo nic strasne...
Inac necitali ste niekto tu knizku Neziaduci ucinok smrt? Ci je to dobre? Lebo rozmyslam, ze si ju pridam do vianocneho zoznamu... :slight_smile:
30. lis 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 to nie je ta kniha, co napisal ten tipek, co pracoval pre farmaceuticku spolocnost? citala som recenzie.
30. lis 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies hej to je ona... Pisali, ze je dobra alebo ani ne?
30. lis 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko je hore, tak pekny zvysok dna vsetkym :slight_smile:
30. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ano, myslim, ze je to dobra. len ta realita cloveka zarazí, že čo všetko je možné. pekný dník :grinning:
30. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že jste řešili pipíky :wink:

kdo čeká holčičku nemyslete, že se nás takové téma netýká. I holčičkám se může stát, že můžou srůstat pysky. Když jsem o tom četla poprví, tak jsem byla z toho v šoku a běžela to malé hned zkontrolovat :wink: Myslím , že jí bylo nějak do 3.měsíců.
Já jsem z generace, co by pipíka asi zkoušela přetahovat :sweat_smile: Moje sousedka to vůbec neřešila a nakonec její syn to vůbec nepřetáhl, měl tam jen pididírečku na čůrání a musela s ním k doktorovi, kde mu to nařízli, či co.
30. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ahoj, no veď to, že pomaly každý chlapček má s pipíkom problémy, len keď to nejde stiahnuť, tak nasilu sa to nemá :unamused: však uvidíme, čo povie urolog
tehulky želám VÁM pekný večer a utekám za Kubkom :wink:
30. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies juuuuuj,dakujem pekne,som stastna ako blcha, navsteva urologa dopadla supeeeer :sweat_smile: co mi s me s pediatrickou nevedeli, urolog v pohode stiahol, ziaden zakrok sa nekonal, spadol mi velky kamen zo srdca, takze uz len stahovat pravidelne kazdy den, ale vidim ze som tu rozburila riadnu pipikovu diskusiu :grinning:
30. lis 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 hehehe, gratulujem.. to je ulava, co????
No nam ked sa to uz da stahovat tak stahujem a umyvam, inac by tam mal teda riaden sajrajs.. Nikdy som mu to nasilu nerobila, jednoducho som to skusila a zrazu na mna vyskocil pipulak velky:slight_smile: Sa ako dnes pamatam, ako som sa vtedy zlakla:slight_smile: Ako keby som pipika nikdy nevidela :sunglasses: :grinning: :sunglasses: xixixixi.. Manzel sa isiel popukat od smiechu.
@el267 No pekne, takze zasa nieco nove.. U dievcatok viem, ze sa nemaju utierat opacne.. samozrejme tak ako u zien..normalne..len musim aj manezla na to upozornit, Ale to o tom zrasteni som nevedela. Hmm..
30. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek