• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahoj
babule potrebujem poradit, hlavne @arrett alebo tie co uz majujedno tehu za sebou. mam dost silne bolesti brucha. a ked sa postavim, tak ma to doslova reze a boli okolo pupka a mam to cele take stvrtdnute. nie je to uplne tvrdnutie to poznam, ale neviem, ci len mala niekde netlaci. len to velmi boli. som schulena v praci a nevladzem sa kvoli bolesti ani postavit, priatel neberie telefon...je to normalne takato bolest?
30. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: to teda je, preto som nechcela chlapca,netusila som ako sa starat o maleho pipika :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teraz by som svoje zlaticko nevymenila za ziadnu babu na svete :sweat_smile: mne sa tiez moj muz smial, nech sa nevyhovaram ze to s pipikom neviem :grinning: :grinning: takze baby co cakate chlapceka, radim radsej pravidelne stahovat a vyhnete sa tak zbytocnym stresom s urologom, inac sam urolog mi dnes vravel ze vtedy za urologom chlapcov neposielali tak casto ako dnes,,ze to predtym asi robili baby ktore chodili za maminami domov a ucili ako sa starat o babetko, ved starsi chlapi si to veru nepamataju :slight_smile:
@el267 ani ja som to netusila,cely zivot sa ucime :wink:
30. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies knizka kupena, tak dnes mam o program postarane :slight_smile: Jakubko dnes aj videl medveda? :wink:
30. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ahoj ked ta to velmi boli chod radcej na pohotovost. Nikdy nemozes vediet co sa deje. Vysetria ta a budes kludnejsia ked budes vediet co sa deje... Drzim palce
30. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj no mame ho doma :slight_smile: je super, kvalita tiez ... pridavam foto :grinning:

no poradna za nami, alan ma 1500g vsetko v poriadku :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki je super :slight_smile: prosim ta ta sportova cast pre starsieho je dost velka?
30. lis 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ano je urcite :slight_smile: strieska je ta taka co sa da uplne dole aby nesvietilo ...
30. lis 2010 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ste ho kupovali v Pre deti? Asi ho pojdeme okuknut :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 maju ho iba v pre nase deti ... niekde v mocenku, sa mi tam nechcelo ist tak som to riskla ... inak ho vozia z usa ... kvalitne vypracovane , velke nafukovacie kolesa, velmi pevna konstrukcia, neni o com ...
30. lis 2010 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ak mas este tie bolesti,urcite by som tiez sla k lekarovi, ja som take bolesti nemala :frowning2:
@kikiki ten kociar je fakt skvely :wink:
30. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja odporucam lekara..
30. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki krasny kociar... ja este stale nie som rozhodnuta aky chcem. Priklanam sa k phil a teds, alebo k jeho lacnejsiej verzii O Baby.. Fakt neviem. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki jaj ja som myslela, ze ho maju v Pre deti v Ba :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som mu velmi rada :slight_smile: nemusim riesit uz vytah ani kam ho odlozit a tak ... tesim sa uz na jar ked pojdeme len o par ulic dalej pozerat ako nam rastie domcek :slight_smile: je fakt super, ale v tvojom pripade to chce asi nieco lahsie ... inak by si ho musela v aute nechat a zobrat iba autosedacku ... simon uz chodi ?
30. lis 2010 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 iba tu v prenasedeti ... ved si spravte vylet z blavy je to kusok do mocenku ... v pre deti by stal aj cez 1000 takto komplet im tam hrabe uz z cien mam pocit ...
30. lis 2010 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
riesite tu vahu, tak som fakt zvedava, kolko bude mat moj krpec, pred tyzdnom, ked som bola prvy den 30tt mal 1300g, no ale predpokladam, ze bude mat do tych 4 kil :slight_smile:)) fakt sami velkaci tu budu :slight_smile:
@kwetinka1 skoc pre istotu na pohotovost, za to nic nedas a radsej raz zbytocne :slight_smile:
@kkiki naaadherny kocik :slight_smile: hned by som taky brala :slight_smile: ozaj som sa Ta chcela opytat, ako volate Olivera? lebo mame toto meno v uzsom vybere, momentalne vybrava :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Ano, Simonko uz chodi. Ja kociar aj tak nechavam v kocikarni, lebo nemame vytah a slapem na 5 poschodie :frowning2:
30. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 oli, olinko, olino a potom gulas :slight_smile:))) ja som tiez prekvapena, nevidela som ho nikdy nazivo a dost ma kvalitou prekvapil ....
@arrett tak potom to neni taky problem .... inak nezavidim ti ja som byvala 6 rokov na 6 bez vytahu .... vynosila som si stelku a olinka v brusku do 7m ... potom sme sa prestahovali chvalabohu bol vytah a teraz sme v dome ... a buduci rok do vlastneho :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja by som uz porodila, ist po schodoch teraz...mne staci dvojo schodisk v dome, ktore musim prejst :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale dá sa to, len teraz neviem kde nosiť Simonka. Tak si ho stále hodím cez plece ako mech zemiakov:slight_smile:
30. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki pěkný kočárek, ještě jsem takový neviděla :wink:
@kwetinka1 pokud by to byla opravdu bolest, která trvá déle určitě bych šla na pohotovost. Pro tvůj klid i pro tvýho mimíska :wink:
30. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jo, jo holčičky se utírají jako my. Navíc to chce zvýšenou hygienu u miminek. Hodněkrát se stalo, že malá měla hovínko všude.
Co se týká toho srůstání, tak jsem to neslyšela prvně. Při každým čištění se vlastně ta pipka otevře a vytírá se a tím by se mělo zabránit tomu srůstu.
Dokonce jsem ted zjistila, že se prodávají i intimní mýdla pro holčičky :wink: Já ho používám normálně, ale Elišku myju jen vodou a večer před spaním ještě kontroluji a když je třeba, tak vytřu vlhčeným ubrouskem.
Ona začíná mít tendence se utírat sama, když jde na redukci.To mi nevadí. Ve školce nevím jestli jí tam bude někdo chodit utírat. Tak mám právě obavy až půjde na velkou :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies doki to len tak supol do plena ze taaaak do 1,800 neni to presne...ale som pripravena ze babatko bude tažke ...ja aj mm sme mali vyse 4 kg tak sa pripravujem....ale to ma upokojuje ze sme boli len tažký ale drobučky, len vaha bola velka :wink:
1. pro 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no spytala som sa bab co je tu tema NR porodnica a povedala mi jedna ze doslova ju musis mat vybavenu tak urcite aj zaplatenu aby ti ju pichli, inak nepichaju epidural...este sa skusim opytat dokiho ked pojdem na poradnu ale tak co uz odrodime aj bez...ked to zvladli predomnou zvladnem aj ja :grinning:
1. pro 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies o tom stahovani predkozky som aj aj citala sa to nema urcite do roka....a ani dievčatkam umyvat velmi, ze otvarat a tak...maju tam svoj obranny mechanizmus... :slight_smile:
1. pro 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som bola v tescu :grinning: :grinning: :grinning: no a maju na detske vecičky 30% ak by niekto isiel okolo :grinning: kupila som malej ružove tenisky, pančušky a podbradniky ..neskor chodim foto :grinning:

utekam do skoly prajem pekny dnik :wink:
1. pro 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre tankov Tehule:grinning:
Straaaasna noc. Bola som asi 10x cikat. Na porazenie:slight_smile: hehe:slight_smile: Este aspoň 4-5 týždňov vydržať:grinning: :grinning:
mno, vstavam z postele, synator už výprava:slight_smile: Som myslela, že dnesbude dlhšie spať, kedže sa včera vrátili s mm večer o siedmej z 3 hodinového plávania. Chudacik, bol totálne umordovany a za 2 sekundy zaspinkal:grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

@arrett u nás byla taky neklidná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá se ke mě přestěhovala a asi 3x mě vzbudila :confounded: A ráno budíček kolem 7hod. Hned scháněla manžela a fňukala, že chce tatínka.
Na dnešek jsem se těšila. Poklidím a odvezu malou k našim a večer budu sama :wink: To bude klíííídek :grinning:
1. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano baby, no ja som sa dnes prekvapujuco dobre vyspala, mozno preto, ze som vcera uplne porusila svoj kludovy rezim a brazdila s mm po novych zamkoch :slight_smile: bolo super, len som sa trochu precenila a teraz sa citim ako po prehyrenej noci :confounded: najradsej by som ale letela na vianocne trhy a dala si punč :grinning:
1. pro 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jo letos si necháme chuť na vánoční punč zajít. Leda si dát nealko, ale to není ono. Já jsem tuhle manželovi říkala, jakou mám chut si dát víno, nebo panáka. Mám smůlu :grinning:
1. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek