• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 asi tak nejak...inak ma prekvapuje, ze mavam niekedy taku chut na alkohol :stuck_out_tongue_closed_eyes: pred tehu ma to ani nenapadlo, teraz bych bola schopna hadam aj flasu stiahnut :astonished:
1. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to já jsem si dřív dala skleničku ráda :wink: s mírou :wink:
při prvním těhu jsem chutě neměla, ale ted :wink: mívám. Hlavně večer u telky, když to tam vidím :slight_smile:
1. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ved to, zima vonku, schulim sa na gauc pred telku a k tomu varene vino, no mozem snivat, snad buducu zimu :grinning:
1. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
..farmar hlada zenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
podmienka: max. 1 rok, vlasy, zuby aspon 4, stabilna chodza a bez plienok... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte brušká,tak ja som tiez velmi nevyspatá,celu noc som sa prehadzovala a chrbát ten bolel poriadne.Teraz idem na poradnu,dufam,že bude všetko ok.
@arrett uuuuužasná fotka a perfektny inzerát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja splnam vsetky podmienky okrem veku :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 drzim placeky, nech prinesies same pozitivne spravy :wink:
1. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
@kkiki tak ten kočík je perfektný, fakt neni o čom ....... koľko Ťa prosím vyšla celá zostava? neviem, ci nepredám Neo a kúpila by som tento Baby Jogger /a muž ma načisto zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:/
@el267 ja ani tento rok vianočný grog nevynechám - pohár vínka alebo slabý punč neškodí ani v tehotenstve ..... :wink: kludne si daj poharik vinka, ked mas chut, aj doktora som sa nato pytala a je to ok :slight_smile:
@arrett chodíte plávať? to je super .... my máme momentálne také obdobie, že nám Jakub nechce vôbec večer spať, včera tak vymýšľal, že už som kričala na neho ..... zaspával 2 hodiny tjs. o 21,30 zaspal a ráno o 7 hod. uz na mňa kričal "Maminka - hrať" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeej, krásna fotka - malý zubánik :slight_smile: zlatý je :wink:
@denisa287 držíme palce, nech všetko dobre dopadne :wink:
1. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies @kkiki no ta komplet zostava kocika by zaujimala aj mna. Kedze tam treba dokupit vanicku a vajicko. Minimalne:slight_smile:

@pepies Cez leto chodieval simonko plavat ku svokrovcom, maju bazen a cez zimu bol teraz prvy krat. Termalne kupalisko v Sladkovicove. 3€ na 3 hodky. Uplne super, voda maximalne tepla, este teplejsia ako v detskom bazene:slight_smile: Tak zhanam mu teraz nejaky zupan, lebo ziaden nema chudatko:slight_smile:
1. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj nás Kubko má strašne rád vodu, len teraz sa radšej vyhýbame, keďže je choručký ... Dúfam, že do Mikuláša bude zdravý, lebo chceme ísť do mesta pozrieť, bude u nás nejaká akcia, tak nech vidí aj čerta ......
Tam na stranke prenasedeti.sk sú ceny, ale nechce sa mi to nejako ratať - tak okolo 600 EUR by mohol vyjsť so všetkým :wink: ja teraz predávam všetky kočíky, aj golfáč, lebo som si vyhliadla nedávno namiesto golfáča iný kočík, zhodou okolností je to tiež Baby Jogger :wink:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9203778&tab=2
1. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale 40€ za zupan nedam... im uz celkom prasi :angry:
1. pro 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak ten je teda fakt krasny :astonished: :astonished:
1. pro 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett skús kuknúť na MMB, tam nájdeš aj z druhej ruky župany
1. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies heh, nasla som nejaky http://deti.bazos.sk/inzerat/5730081/Super-koliska-lacno-vsetko-za-48-euro.php
musim pozerat unisex, aby bolo aj pre dievcatko:slight_smile: Sice 92, ale vsak don vyrastie, nie?
1. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ale link si poslala na nejaku postielku :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@arrett 874 dokupovala som, sportovu cast este jednu, vanicku, maxi + adaptery, 2x madlo, plastenku a taku malu zavinovacku do autosedacky za 20 ... no je to jediny dovozca tak si to moze dovolit ... ked som kupovala neo v 2009 cena bola vyssia a to len za neo a proton a ion ... pepies, ale ked nepotrebujes pre surodenca uz tak je to zbytocne, ten podvozok je nato vyrobeny, je tazsi aj masivnejsi ...
1. pro 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jej tak ten biely je fakt krasny, asi najkrajsi :wink: a super cena .... tak nevahaj.......... len si ho pre istotu premeraj, lebo zupany byvaju vacsie, aby nebol zasa moc velky ... :wink:
1. pro 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ja potrebujem pre surodenca, vsak Jakubko bude mat 2,5roka, ked sa Jasminka narodi ...... Ked pojdeme na prechadzku, tak mi bude utekat ..... Mame Phil a Teds, ale ten nie je od narodenia ....... :unamused:
1. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jaj som nejak prehliadla... co sa terenu tyka tak ma super kolesa, zadne nafukovacie ...
1. pro 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki to je v poho :wink: ved to, že splna vsetky moje poziadavky ......... do prdele - nechcete niekto kupit Concord Neo v plnej vybave s dvomi autosedackami? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kociar je fakt super... uvidime,ake budu vianocene premie:slight_smile: hehehe.. :grinning: :grinning: :grinning:
No nic, synator sa mi zobudil. Idem mu dat obedik a hor sa hrat. Dnes nejdem von, ani keby co bolo. Snezi, fuka, zima ako v ruskom filme... Idem mu vymysliet nejaku zaujimavu cinnost:slight_smile:
1. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam dneska krasny den.. mam za sebou UTZ, malicky se nam nechtel moc ukazat, ale aspon se roplakal a to byl teda zazitek, videt jak place na 4D.. :grinning: kraaasnyyyy.. :slight_smile:
jinak je to cely tatinek, takze zase jsem utrela nos a ani druhe dite mi nebude podobne.. :angry:
1. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ja budem mať vianočné prémie ak tak od muža, aj to sa budem musieť veľmi veľmi snažiť- he he he :grinning:
@medunka1 krásne fotky, maličkého krásne vidno :slight_smile: to ste videli, ako place?
1. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies prave ze jsme to videli! :confused: nechtel se ukazat, zakryval si oblicej rucuckama.. tak do nej doktor stouchal a stouchal a najednou se maly zakrenil a zacal plakat!!!! :confused: ja nikdy nic takovyho nevidela.. bylo to jak primy prenos z bricha na svet.. placici dite.. nadhera!!! :grinning: strasne jsme se dojali.. :wink:
1. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett genialne :grinning: ta foto myslim
1. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek