• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte baby ako vidim preberte varenie :slight_smile: ja rada varim ale teraz mi nerobi dobre dlhe stanie tak varim na etapy :slight_smile: dnes sa moc vytesujem lebo nam dosiel kocik pre naseho drobca. hned som ho musela aj zlozit :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak potom napis....s tym chlebom to som pocula :wink: a co sa tyka varenie neboj aj ja sa len zacinam poriadne varit :slight_smile:
2. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žienky, nemáte niektorá skúsenosti prípadne nejaké info o kočíku značky x-lander? Ten 4 kolesový....Ď :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 x-lander sú dobré kočíky, trošku ťažšie, ale super do terénu. Ktorý máš konkrétne na mysli?
2. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ahoj, aj ja o nom uvazujem, maju ho 2 kamosky, jedna ma ten 3-kolesovy, druha 4-kolesovy a velmi si ich obe chvalia ja by som chcela ten X-lander XA
2. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak ja som bola dnes u Dr. a predpisala mi antibiotika :frowning2: Mala som bakterie v moci, takze zrejme zapal mocovych ciest... :unamused: No nic, preliecime, uvidime...Dufam, ze bude vsetko ok.
2. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este som si dnes kupia EPI-NO, takze budeme cvicit. :sweat_smile: Ale az 3 tyzdne pred porodom tusim sa to ma...
2. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak nech sa skoro vyliečiš - držím palce .....
mne je tiež naprd, som na Paralene a neviem, či vydržím ešte jeden týždeň v práci.... :frowning2:
2. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dufam, ze sa coskoro z toho dostanes :wink: ozaj, ten bok ta este bli?? ja uz mam pocit, ze mi ho odtrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak diky za tu sosovicovu polievku, uz bastim stvrty tanier, mnaaaaam
2. pro 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak dobru chut .....
ešte polhodinka a končím ........ ledva žijem, mám plný nos, hlava ma bolí - no proste, choroba jak vyšitá. ešte aj roboty sa nakopilo, ale aspoň mi to rýchlo dnes ubehlo.
prajem VÁM všetkým pekný večer :wink:
2. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Aj tebe pekný večer:grinning:
@marhulka13 Dobru chuť :slight_smile:

my sme boli von, prišli sme o tretej a simonko odvtedy spachtosi. Mna brutal začalo boliet brucho, keď som Simona vynasalq po schodoch:frowning2:
2. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak jsem dnes byla na kontrole.Mám z toho smíšený pocity. Jsem 31+5tt. Malá váží 1580g. Poloha příčně podélná, spíš KP. Pak byl doktor v šoku, jak se rychle přetočila hlavou zase nahoru. Na to jsem mu řekla, že se mi tam mele pořád nahoru a dolů.
Čípek je zavřený, ale CS mi napsal už 3. A 3x mi musel měřit tlak, měla jsem ho vysoký. Napsal mi magnezium a klidový režim, jinak si půjdu okamžitě lehnout do nemocnice. Prý tam mám jet hned jak bych se necítila dobře. To je asi kvůli tomu tlaku, ne? Taky mám otoky :unamused:
2. pro 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies taky přeju pěkný večer :wink:

jinak jsem zběžně dočetla, řešili jste kojení. Já taky moc toužím kojit, aspoň rok :wink: Lahvičku žádnou nekupuju, když bude třeba doběhnu koupit. Už má předběžně vybranou. Jmenuje se Canapol Lovi. Prý simuluje přirozený sání. A dítě si dá při pití práci, jako při kojení. A je to jedinná láhev, která se sterilizuje do 2 min v mikrovlnce. Aspon to píšou v letáku :wink:
2. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Tak pekne lez. Bielkovinu si v moci nemala? Lezanie je podľa mna aj pre krcok, aj pre tlak. Odpocivaj a šetrí sa
2. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ahoj.Na ten tlak si davaj pozor. So mnou ležala v nemocnici kočka čo porodila v 38tt a babo malo 1300g kvoli jej vysokemu tlaku. Hlavne sa šetri.
2. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui
@arrett díky. Bílkovinu jsem naštěstí neměla. Já myslím, že ten tlak mi vylítl, protože jsem tam přišla a šla hned nařadu a neseděla chvíly v klidu. Další měření mi dělala sestra po sonu, taky byl vyšší. Nakonec mi ho udělala z pravé ruky a tam to bylo ok. 140/80.
Normálně mívám 120/80, nebo 120/70. Škoda, že jsem se nezeptala kolik mi naměřila, ale rozhodilo mě to.
@arrett a kolik máš ty už CS ?
2. pro 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 já měla kolekci X-Lander Xa 2008, moje kamarádka má taky XA , ale 2010.
Koupila bych si ho znovu, ale vadí mi, že se sporťák nedá dát po a proti směru jízdy :unamused:
2. pro 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - fíha tak sa riadne prelieč.

Ja sa zajtra už veľmi teším na utz - objednaná som ráno o 10-tej tak celkom fajn.
2. pro 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 nechapu.. proc ti napsali CS3, kdyz mas cipek zavreny???? :unamused:
2. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Naposledy som mala Cs0, no to bolo pred 3 týždňami. O týždeň vo štvrtok mám kontrolu. Dúfam, že to vydrží na 0. Ja sa aj cudujem, kedže Simona dviham a krcok mám 2x operovany. V prvom tehu som mala cs do 36 na nule. Potom na 1 a o týždeň na to som rodila. Do porodnice som prišla na 3 cm otvorená.
V tehu knizke ti Pise koľko je dovolené v danom týždni. Ty ako druhorodicka pozeraj druhý stlpec. Ono to tak môže ostať do pôrodu, keď sa budeš šetriť. Poznám maminy, ktrore mali 5 a v pohode. Len viac odpocivaj:slight_smile:
2. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies @el267@natalca no je pravda že je tažší, ale neviem sa rozhodnut bud ten x-lander xa2010 alebo concord fusion....hmm do dilema, ašte to pojdeme preskušat do obchodu a budeme sa musiet rozhodnut......Ale dakujem za postrehy, no myslím ze každý ten kočím na nejake neduhy, možno tie ešte vyššie cenové kategorie, sú uplne premakané :confused:
2. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267
@fialka12 ja som tiez chcela xlandera ale tiez mi vadilo ze nema sedenie v sportovej casti v oboch smeroch a este ze nie je odpruzeny..kolesa tusim tiez ma tvrde, ale to nie som si ista. znama mala concord fusion a vravela ze je tak do obchodneho centra a nie na prechadzky, lebo je hrozne tvrdy, hned namiesto neho kupovala iny, s dietatom velmi natriasalo...
2. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bratislavcanky

idete niektorá riskovať do Ruzinova?či všetko Antolska a Kramare:slight_smile:
Ja len či sa mi ujde nadstandard :grinning: :grinning: :grinning: hahahaha dobrý vtip :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte neviete niekto co je s Mafynkou?
2. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no mafynka sa tu dlho neukazala, snad su v poriadku, posielam jej vela sil a pozitivnej energie
@arrett tu je tabulka, ta ti napovie kto kde rodi :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5749152/
2. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca zase niesme v tabulke :confused: asi robis moc updatov :wink:

@kkiki dakujeme za info to je super, ze su este v kope :wink: Som sa bala ci uz neporodila, ked sa neoziva...
2. pro 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja som ju tak zbadala nahodou ked som si dala ze fora a teraz ked ste spominali tak som do tej temy nakukla :wink:
2. pro 2010 ve 23:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra uff, tak teda som v koncoch, už ked som pre nejaký rozhodnutá tak príde niečo čo ma odradí. No uvidíme skusime zajst niekde do obchodu. A ty si nakoniec nejaký vybrala?
3. pro 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca super, podaj spravy z uzv :slight_smile:
@arrett - hehe, budes si sama uzivat nadstandard :wink:

ja sa uz tesim, ked dorazi mm, lebo rano to skrabanie auta v tomto pocasi .. no nic moc .. pravidelne meskam do roboty .. ale samozrejme sa nanho tesim aj bez toho :slight_smile:
tiez rano dost citim brucho ... uff
3. pro 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek