• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 no ja akurat teplaky, tricko,mikina,,a este pod perinou,,,,,nie nie,,nie je mi horuco :grinning:
23. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka áno áno, snažím sa, my všetky budeme o pár mesiacov maminy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a niektoré niekoľkonásobné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka presne tak som teraz pri pc aj ja, len perinka mi chýba :grinning:
23. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca nie v pohode, ale hovorila mi kamoska, ze jej dobra znama chodila sem na konika a stale prezivala s ostatnymi zle veci a nakoniec aj ona potratila. kamoska mi sem zakazala chodit :grinning: ale tak som jej slubila, ze ja budem taketo :frowning2: ignorovat

no mne je tiez stale zima, ale ked sa kdekolvek chytim, som horuca.
23. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
lucim sa,,prisla polovicka,,,dobru noc
23. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: @natalca takyto pristup sa mi paci
23. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
idem aj ja, skoncil futbal, mozem kukat TV :grinning: dobru noc vsetkym a krasne sny :wink:
23. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrú noc dievčatá :slight_smile:
23. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca - no nevydala som sa do Spanielska, moj manzel je z Nigerie, ale tu pracuje uz 3. rok a kedze minuly rok mal dost vazne zdravotne problemy, tak som sem prisla za nim nastalo. Ale som tu len od decembra. No zije sa mi tu dost tazko zatial, hlavne preto, ze este neviem dobre po spanielsky, teda skoro nic, lebo doteraz som pracovala pre svoju slovensku firmu cez internet a teda som nepotrebovala nejak vychadzat von medzi ludi a hladat si pracu atd. Inak je tu krasne, len ja si to akosi neviem az tak uzit, lebo ked neviem rec, tak sa mi ani nechce velmi chodit von a hlavne so Spanielmi je problem sa dohovorit, lebo oni len po spanielsky, ine jazyky ignoruju. Doteraz som tu narazila na jedinu babu, ktora hovori aj po anglicky, ta ma aj mala sprevadzat po lekaroch, len akosi je totalne nespolahliva, tak jej mam trochu plne zuby momentalne. No a ci sa vratim, tak to zatial neviem, ale nejak nemam pocit, zeby som tu mala byt navzdy, doma je proste doma :slight_smile:

A inak tabulka je krasna a hlavne prehladna, ma udivilo, ze ako nas je strasne vela :fearful:
24. čer 2010 ve 04:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - som trubka, ved to mas aj v pase, ze si zo Senca, sorry :unamused: No inak ja momentalne dost rozmyslam, ze by som rodila radsej na Slovensku, lebo kedze neviem dobre rec, neviem si predstavit ako by som tu absolvovala takto porod. Navyse doma mam maminku, ktora pomoze, predsa je to ine, ked Ti ma kto pomoct a poradit a maminka sa uz hrozne tesi :slight_smile: A za manzelom by som s malym prisla asi az neskor. K tomuto nazoru sa zacinam priklanat coraz viac, nakolko som posledne dni dost sklamana z manzela. 5 rokov mi pilil usi s babatkom, ja som sa stale citila, ze nie su na to vhodne podmienky a ked som sa konecne na to vybodla a otehotnela, tak on sa tvari uplne, ze sa ho to netyka, je to len moje dieta a vlastne on tu len tak chodi okolo a polieva kvety... Tak takyto pristup mam ozaj rada a nikdy by som to od neho necakala. Ja proste tym chlapom nikdy nebudem rozumiet, to je iste :angry:
24. čer 2010 ve 04:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mayush - no vidis ako to nakoniec so svokrovcami dobre dopadlo, tesim sa s Tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 ve 04:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 - neboj tie fajciarske tiky ta zachvilu prejdu. Aspon mna to preslo za tyzden a pol, az sa uplne sama tomu divim, ze ma to vobec nelaka. A to ja som fajcila 15 rokov :frowning2:
24. čer 2010 ve 04:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nove tehulky srdecne vitam do partie, tesi ma to, ze nas je stale viac a viac, aspon si mozeme vymenit co najviac infosiek :slight_smile:
24. čer 2010 ve 04:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@amadu možno nie si nadšená zo života v Španielsku, ale je to zaujímavá skúsenosť v živote :slight_smile: a mm nechaj čas, keď uvidí prvú foto zo sona, alebo bude počuť srdiečko, snáď zmení postoj :dizzy_face:
a ďakujem za tabuľku :wink: je nás tam síce veľa, žiaľ mám málo údajov
24. čer 2010 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
@natalca - tabuľka je úplne skvelá - si šikovná.

Dievčatá - tehotenstvo je nádherné obdobie života - aj keď niektoré máte nevoľnosti - predstava, že sa vo vnútri vyvíja nový človiečik je úžasná. Ja sa už teším na pohyby - je to pre ženu úplne skvelý pocit. Ja sa už veľmi teším aj na kojenie :slight_smile:
24. čer 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca dakujeme sa tabulku :slight_smile:
som dlho ci tala co ste tu vecer popisali :slight_smile:
ja mam priatela o 9 rokov starseho a vobec necitim medzi nami ten vekovy rozdiel :slight_smile: brat sme sa chceli skoro na jar, ale kedze budem mat tesne po porode, dame si o asi na november.... dali by sme skor ale mame v rodine jednu septembrovu a jednu oktobrovu tehulku, takze by sa to krylo. ale je to jedno tych par mesiacov hore dolu, brali by se sa aj keby som nebola tehotna :slight_smile:
24. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujme za tabulku, nie sa tabulku :grinning:
24. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
vcera som nedala ani jednu cigaretu, velmi sa tesim, dufam, ze to zvladnem aj dnes, aj zajtra aj furt :sweat_smile:

24. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko baby. Taak strašne sa mi nechce vstavat. Obdivujem všetky čo chodia do práce. Chvala bohu môj syn spinka do deviatej, takze paradicka.
@lubinka26 Ak si zmeras teplotu, budeš ju mat zvýšenú. Je to úplne normálne. Ja som mala predosle tehu 37,5 v kuse. Je to tým, že telo sa prispôsobuje niečomu novému. Cez srdiecko sa prelieva čoraz viac krvi a telo na to reaguje.
24. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ja tiez stale citim taku horucavu, este skor som citila ako som zistila, ze som tehotna.... ale to bolo asi preto ze ta bazalna teplota sa drzala stale hore.... neviem, lebo tie mesiace predtym som horucavu necitila ani ked som mala bazalnu teplotu po ovulacii vyssiu. mne zomrel priblizne vtedy ked som ovulovala moj stary otec, dost ma to zasiahlo..... tu zvysenu teplotu som pripisovala stresu z toho.... ale asi to tym nebolo
24. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, všem těhulkám
:slight_smile:
@natalca: krásná tabulka, už abych mohla doplnit podrobnosti :wink:
24. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 blahozelam, ze si si vcera nedala cigaretu :slight_smile: a dnes myslim na teba, ked budes u doktora :slight_smile:
24. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem pekne :slight_smile: uz nech je to za mnou a mozem povedat radostnu spravu aj rodine :slight_smile:
24. čer 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
my sme to nevraveli vobec este, cakam na srdiecko, myslis, ze koncom buduceho tyzdna by ho uz mohlo pocut bit?
24. čer 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406: já to zatím taky neříkala, čekám na srdíčko a hrozně se těším až to budeme povídat budoucím tchánovcům :wink:
24. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě srdíčko už uslyšíš :dizzy_face:
24. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano dievcata, ako sa mate, ja som sa tesila, ze posledne dva dni som nezvracala a male si asi povedalo, ze mama mala dost kludu, tak dnes dom uz stihla aj 2x :grinning:
24. čer 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
myslite, ze by som mala aj ja pockat na srdiecko? trosku tomu nerozumiem, ved ked bude vsetko na prvom vysetreni ako ma, preco by nemalo bit srdiecko?
24. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lubinka26 nevravim, ze by nemalo byt vsetko ako ma byt, len chcem pockat trochu do vyssieho stadia :slight_smile: ked uz budem mat aspon fotku :slight_smile: vies ako to je, povies to par ludom a velmi rychlo sa to siri :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lubinko, neboj, všechno bude v pořádku. Já jen, že od začátku to bylo takové zvláštní, tak nechci nic zakřiknout a počkat, až mi doktor řekne TP a uslyším srdíčko :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek