• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobre ranko......tak uz aj mi mame zasnezene krajinku vonku, od vcera vecera dost husto snezi....ked sa pozrem cez okno no kráááása....len ked si predstavim tu zimu brrrr.....
3. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
@medunka1 tak to já taky ne, ale čípek se hodnotí i podle tuhosti, velikosti atd. ne?
@fialka12 jo a to houpání u toho x-landera je taky nepromyšlené. Ale je fakt, že je lepší do terénu :wink:
Uděláš dobře, když se na ně dojedeš podívat. Já jsem si koupila něco na způsob X-landera. Mám Espiro GTX a jde právě přehazovat ta sportovní část.
3. pro 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neodolala som a kupila tieto topanocky... =D
3. pro 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett já měla u malé CS 0 až do porodu :wink: Včera jsem oznámila doma, že se budu až do porodu flákat :grinning: a budu dělat to nejnutnější :wink:
Jinak v tom grafu co je v knížce se nevyznám :unamused:
3. pro 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no ty jsou úžasný :wink:
3. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, baby! Aj u vas je tafa chumelica? U nas poriadne ani nevidno, kde je cesta. A predpokladam, ze cestarov sneh ako vzdy zaskoci....hlavne v decembri a januari :grinning: :grinning: :grinning: . Jedine stastie, ze do roboty to mam 5 minut peso a to cestou este odprevadit starsie dieta do skoly. Inak by ma asi porazilo.
3. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás chumelilo včera a předevčírem. Dnes je mráz. S těma cestáři, to je každý ro stejná muzika :grinning:
Nejvíc mě vytáčí zprávy, hlásí kalamity a pod. Přitom je zima, tak proč to tak dramatizujou :grinning:
3. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 presne toto hovoril vcera mm pri spravach, ze kazdu zimu toto iste, aka je kalamita a v lete, ze su horucavy...Fakt velmi sokujuce, ze v lete je horuco a v zime zima. :sweat_smile:
3. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 kraaaaasne topanocky! :dizzy_face:

My mame ist o 1h a pol do Nitry a cely cas zvazujem, ci vobec niekam ist. :unamused:
3. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jo tohle rozčiluje i mě :unamused: nechápu čemu se pořád divý :wink:
3. pro 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už se těším na zítřek, koupila jsem lístky na čerta a mikuláše do jedný herny. A jelikož naše malá je zlobilka, tak si ty čerty zopakujeme v neděli :grinning:
Básničky umí dvě, ale stejně myslím, že se bude bát a nic neřekne. Ale aspoň bude o víkendu hodná :wink:
3. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kedy ma prist mm??? TO pocasie je strasne..nemame sane :cry: :cry: :cry: vcera som bola so simonkom vonku v kociariku, ale bola to fuska..teda riadna:slight_smile: vyvalala som ho potom v snehu pred panelakom a dnes ma sopliky:slight_smile: No si myslim, ze to ma skor z toho bazenu, ako zo snehu. NAordinoval sommu caj na prechladnutie vela medu a citronu :grinning: :grinning: :grinning: tvari sa neurcito ked to pije, ale nema na vyber:slight_smile:
3. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 topanockam by som ani ja neodolala. krasne su. Tesco???? Ze skocim aj ja na nakup:slight_smile: hehehe
@el267 pozri sa, nam ako druhorodickam by aj vyhovovalo porodit tyzden - dva skor:slight_smile: A vyhodu mas v tom, ze sa skoro otvoris a ta prva doba porodna bude skratena:slight_smile:)
3. pro 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčata ak chcem použiť aj monitor dychu taj je to pravda že nemôže byť matrac 10cm?? ale má byť len 8cm?? U nás V PO maju len 10cm. :frowning2:
3. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super, já bych to brala o 2 týdny dřív :wink: ale jestli půjdu na císaře, tak stejně jdu o týden dřív než je TP
jinak jsem se koukla do tý knížky. kritická hodnota CS je 4. tak jsem ještě v pohodě :wink:
3. pro 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 moze byt aky chce, ale senzor nebude tym padom taky citlivy na dych dietatka. Preto sa radsej odporuca tensi.
3. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 :grinning: :grinning: :grinning: takze este mas 1 cm k dobru:slight_smile: hehehe. Pocuj, tebe to pekne vyslo. Eliska akurat do skolky a s druhym babom doma. To ste tak planovali?
3. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett máme saně i boby. Ale letos bude s malou muset jít sáňkovat někdo jiný z rodiny. Chudák, aby si vůbec sasáňkovala :wink:
3. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no vyšlo mi to super! Plánovala jsem to takhle hlavně já :grinning: Kdyby mělo být po mm, tak už žádný mimčo není :wink:
Do školky Eliška jde, ale byl to problém. Nechtěli mi jí vzít, když budu doma s dalším dítětem. tak jsme jí zaplatili soukromou školku. Bude tam chodit jen dopoledne. Nástup má 1.2. Tak uvidíme, jak to všechno vyjde. A hlavně jsem slyšela takový názory, že bych jí tam neměla dávat, když budeme mít doma mimčo. Kvůli nemocem atak. Jenže ona se doma strašně nudí. Neustále jí musím vymýšlet nějakou zábavu. Dnes kňourá od rána :frowning2:
3. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha tak dakovam :wink:
3. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ja by som ju dala. Co doma, ja to vidim na simonkovi a to ma iba jeden rok, ze sa nudi a vymyslam mu rozne voloviny, len aby sme sa zabavili. Ma 3 roky, je uz velka a s detickami sa skor zabavi ako doma s maminkou, ktora bude mat starosti s babatkom. Dobre si urobila. Ja niekedy tiez zvazujem, ci nedam simonko do jasliciek, tiez iba do obeda, no on je este velmi malicky. A potom sa uz zahraju aj sami, ked Dasa trosku vyrastie. No akonahle bude mat 3,a ni vahat nebudem.
3. pro 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ona si dokáže hrát sama, ale někdy má stavy , kdy je na zabití :unamused: Tak jsem jí ted pustila dvd a vařím oběd.
A vy jste druhý plánovali, nebo to bylo překvapení? Já si to nedokážu představit kdybych měla mít takhle malý dítě, jako ty.Je fakt, že budu ráda, že bude ve školce, abych se mohla aspoń trochu věnovat i tý malý :wink:
ty jesličky bych zkusila, jestli máš možnost. Aspoń na pár dní v týdnu.
3. pro 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem...jj Tecso =D
3. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 No planovali sme mat deticky za sebou, len sme necakali, ze to pride tak skoro. Doktor vravel, ze patrimmedzi 2% zien, ktore otehotneju 5 mesiacov poo porode, pri plnom dojceni dietata a prvej menstruacii:slight_smile: Na jednej strane som velmi rada, ze to budemmat "pod jednym", no na druhej strane ma chyta naozaj niekedy riaden strach, ako to vsetko zvladnem. Ten prvy rok, bude asi najhorsi, ale snad to nejako ustojime:slight_smile: Simonko je velmi dobrucky chlapcek, to je na tom to napozitivnejsie:slight_smile: No, uvidime. V kazdom pripade to bude zabava:slight_smile:
Inac, mne je uz teraz luto za tehotenstvom a brusko a tym krasnym pocitom. Ja by som kludne mala deti kazdy rok - ako nahradna matka samozrejme, lebo financne by sme sa asi zrujnovali:slight_smile: Minule som navrhla manzelovi aj tretie dieta, no to razne zamietol. No povedala som mu, ze tak neskor, okolo 35, tak vravel, ze potom uvidime. takze to este nie je stratene:slight_smile:
Uvidime co na to aj moj krcok. Kedze mam HPV virus, nevyzera to s nim niekedy ruzovo. uz dva krat mi robili konizaciu. No ked sa tie bunky nebudu rozsirovat, tak preco nie:slight_smile: hehe
3. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, idem sa naobedovat, lebo za chvilku vstane ten moj drobecek a pri nom sa jest neda:slight_smile: Pootm iba zobre a zobre a uz ma 11 kg, tlustosik. Preventivne tu sem nakuknem a sem-tam napisem. Majte sa zatial tehule:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano brušká,tak aj u nás krásne znova nasnežilo.Je poriadna zima.Ja musím ist do mesta tolko veci povybavovat,aj manželovi chcem kupit niečo na Mikuláša a Vianoce.Už ledva čakám Vianoce o rok,ked bude aj Tamarka s nami.Vinaoce maju iné čaro,ked je aj malé dietatko v rodine.
@alexis13 prenádherné topánočky,aj tu u nás maju vela veci s Minnie
@sharlotta Davajte si potom pozor na ceste. MOj brat s priatelkou dnes dorazili na Slovensko po 48 hodinách cesty autom.Planovali si uz dlho ist domov a neboli 2 roky doma,tak to riskli.Len dvaja na aute.Zvladol to bravurne,len chudák 24h zostali trčat v Nemecku,im vyvrela voda a potom nejaké velké zapchy boli.Rakusko a Bratislava potom boli ok.
3. pro 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 dakujem =D........teraz nejak letia Micky a jeh priatelia Pluto , macko Pu =D......

no zistila som ohladom tej epiduralky ze v NR je malo anesteziologou a ked ho nemas vybaveneho epidural nepichaju...takze budem rodit bez epiduralky....ufff dufam ze zvladnem........vybavila som si dokiho k porodu a este jednu sestricku vrchnu tam pozname tak ozvem sa aj jej daju dufam na mna pozor...ked som taka vyplasena z toho porodu.....mm nakoniec pojde somnou pri porod...lebo fakt by som to bez jeho podpory nezvládla =D
3. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett holka, tak to máš můj obdiv :wink:
Na 3. máš čas :wink: Mě je 36, tak proto jsem přitvrdila na mm :wink: Já bych chtěla taky mít jedno dítě za druhým od tý doby co jsem těhu :grinning:
@denisa287 tak to máš pravdu, že s dítětem jsou vánoce jiný :slight_smile: To už vše děláš pro ty dětský oči, úsměvy a radost :wink:
3. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ja by som šla rozhodne do Concord Fusion, aj my sme ho zvažovali, nakoniec mame Concord Neo. :wink:
3. pro 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojte kočky, hlásim sneženie z MT, je totálna chumelica ...... už sa neviem dočkať víkendu, potrebujem sa vyliečiť, len muž má pohotovosť, furt je na nejakom výjazde ... tak si ani moc neoddýchnem...... ak sa mi do nedele nepolepší, tak v pondelok už nepôjdem do práce, nestojím mi to zato ....
@el267 vidím, že ste riešili krčky - to ako viete, či máte CS0 alebo inak? mne doktor nikdy nič nepovie. síce už mám jedno tehu za sebou, ale so mnou nikto otváranie ani takéto čísla neriešil, tak som v rozpakoch, že čo keď sa aj ja začnem otvárať? ja som mala pri prvom tehu zasa opačný problém - dlho som bola málo otvorená, preto som mala náročný pôrod ..... hoci sme utekali do pôrodnice, keď som mala kontrakcie každé 4 minúty, no 4 hodiny som musela trpieť, kým sa aspoň trochu otvorím, aby mi mohli pichnúť epidural .....
@alexis13 krásne topky :slight_smile:
@arrett obdivujem, ako si vždy pozitívne naladená .... proste je ťa radosť čítať.... ani my sme druhé dieťatko tak skoro neplánovali ... budem mať síce o čosi väčší vekový rozdiel ako ty, ale tiež mám trošku obavy, ako to zvládneme - ale však budeme musieť :wink:
3. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek