• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 to ja si odrodím vo februári a už chcem mať pokoj - o treťom nechcem ani počuť :grinning:
3. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Ale no:grinning: vďaka
@pepies v tehu knizke hladaj napísané rukou CS
3. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12
@pepies ja mam concord fusion a nelutujem, sice posudit budem moct, az ked budem pouzivat. Neo priatel zamietol, lebo na neho vraj posobi martansky. tak som rada, ze sme sa na nejako zhodli :slight_smile:

ja som uz otvorena na jedn prst. tak mi povedala lekarka na pohotovosti, ale vraj to este nic nemusi znamenat, ze je to len infomrativna hodnota, ale co je to CS, tak to neviem.

juj, ale je krasne vonku. velmi ma to laka. minimalne ist k rodicom na dedinu a nie tu v meste byt zatvorena. tento rok aj bez lyzovacky budem, ale uz sa tesim ako malej budem kupovat lyze a ucit ju lyzovat :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak už se nám to docela blíží že? jak se těšíte? a utíká vám to teď? :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no idem to hned kuknut ......
@kwetinka1 fusion je dobra volba ...... tiez som zvazovala, no nakoniec mame Neo .... :wink: mne sa zasa pacil jeho design, hoci som citala nan kedajake recenzie ...... len my sme uz sportovu časť otestovali s Jakubkom a pozdávala sa nám ..... :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett našla som len vysvetlivky ku CS, ale v tehu knizke nic nemam - teda mozno mam, ale pri tom škrabopise to asi tak skoro nevylúštim.... ale minule, keď ma doktor zospodu vyšetroval mi povedal, že krčok mám uzavretý, tak to bude asi ok :wink:
3. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - všetko je v poriadku - akurát nám Dr. nepotvrdil dievčatko - bude do chlapec - riadne bolo vidno vajíčka aj guľky. :grinning:

@natalca - takže mi môžeš zmeniť údaje v tabuľke - bude to chlapec a meno bude Adam.
3. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Gratulujem ku Adamkovi. Krásne meno:slight_smile:

@pepies Tak to je potom všetko v poriadku:grinning: Vacsinou to je úplne na konci riadka v danom týždni. Kde sú v stlpci čísla.
3. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jaj. Sumon mi vyjeda hlinu z kvetinacov. Ešte že som ju nedávno doplnila. Aspoň bude mat nejaké ziviny:grinning:
3. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veľká ulava nastala. Sestra bola na biopsii s prsnikom, mala tam hrcku a dopadlo to výborne:slight_smile: sa teším
3. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ďakujem. Budeme oslavovať meniny spolu, keďže ja som Eva. :slight_smile: A meno sa pekne hodí aj k priezvisku. :wink:
3. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca blahoželáme ku Adamkovi - krásne meno :wink:
@arrett jaj tak to preto je taký macko - keď ho kŕmiš hlinou z kvetináčov :wink: :wink: :wink: Super, že sestre dopadla biopsia na jednotku :slight_smile: teším sa s vami :wink:
3. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies To máš ako s kvetinkami. Trosku hliny, trosku vody a rastie to samo:slight_smile: Snad raz z neho aj nejaký kvietok bude:grinning:
3. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nič žienky, bežím teda z práce a ideme s manželom kuknuť nejaké tie kočíky, on vraj cez obed bol niekde mrknúť a odporučali mu ten concord fusion, tak uvidím, dam potom vedieť či sme niečo poriešili. Pekný zasnežený dník zatial prajem.... :grinning:
3. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratulka k synčekovi :wink:
3. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratulka k synčekovi :wink:
3. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tebe povedali, ze to bude dievcatko a nakoniec je to chlapec??? dufam, ze ja sa takeho neprijemne prekvapenia nedockam.....lebo dvaja lekari povedali dievca, ale vsetci naokolo typuju chlapca a este aj vsetica mi povedala chlapec.....:slight_smile:
3. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tie som natom podobne ako ty.Lekári mi vraveli,ze to bude dievčatko,ale okolie mi podla bruška tipuju chlapca.Aj to že nemám žiadne vyrážky alebo flaky na tvári.Aj mne veštkyni vyveštila dvoch synov.No u nás by sa manžel vééélmi tešil synovi,ale odkedy vieme pohlavie,tak si zvyka aj na dievčatko :dizzy_face:
3. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 juuuj to keby sa malo riadit podla bruska a podla vyrazok :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: to sa nedá podľa toho :grinning:
ale zo 4D sona sa dá zistiť na 100%, ak je dobre otočené...
kočky my sme ani pohlavie vedieť nechceli, a nakoniec to máme na 1000% z amniocentézy :astonished:
3. pro 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@denisa287
@kwetinka1 u nas v rodine vsetci chcu dievcatko. a ja uz aj nakupene vecicky pre dievcatko, tak dufam, ze sa lekari nesekli a bude to baba....ak nie tak zazijem infarktovu situacia a priamo hned na ultrazvuku porodim :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies už jsem si myslela, že tě ta nemoc skolila, když jsi se tady dnes neobjevila :wink:
na zadní straně knížky, pod grafem píše doktor hodnocení CS :wink:
3. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 xixi no aj ja dufam ze pohlavie sa pri porode nezmeni =D uz 3 krat mi povedali dievčatko....veci nakupene .....ale tak co uz ked bude aj chlapec hlavne nech su deticky zdravucke a bude nosit ruzove vevičky =D
3. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Tiez si myslim,ze na 100percent dobre vieme pohlavie zo 4D.Bude babáááá. Ja len ,ze tie staršie generácie si nenechali poznámky pre seba,ked sme boli doma v oktobri.
@kwetinka1 U nás v rodine je to jedno,máme taky mix,ale máme troch krstnych synov,tak mna to tak tahalo k dievčatku.Ale stále tvrdím,ze sa budem tešit aj pokial by to bol chlapec,predsa to bude babatko z lásky,50%zo mna a 50%z manžela.Už nech drobčeka držim v naručí.
3. pro 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratuluju k Adámkovi :slight_smile:

já mám 3x potvrzenou holčičku, ze sona. Tak snad se doktoři taky nespletli :slight_smile: Elišku jsem měla potvrzenou i z plodovky.
3. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ahoj, no je mi fakt nanic, ale hadam si cez vikend oddychnem.... kuknem este raz na knizku, lebo som tam nic take nevidela .......
@denisa287 mne tiež svokra hovorí, že nemám brucho na babu, ale podla coho to tie starsie generacie vedia?
@alexis13 ak Ti to potvrdili 3 doktori, a bola si aj na 4D, tak to je fakt mala pravdepodobnost, ze by sa zmylili .... Alebo bude maly Emil? :wink:
3. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies já bych to nepodceńovala a ležela bych, i když máš taky malé dítě, tak by to moc nešlo, co?
3. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vobec netuším.Ale už to neriešim,už sme nazad v Uk,tu ich nemusím počuvat :dizzy_face:
3. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jééé, kdyby tam nebyla ta šipka, asi bych to nepoznala, že je to holčička :wink:
3. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 diky za infosky. moja tehu knizka je totalne necitatelna, jedine vysvetlivky ku cervikalne skore som nasla .... ale som si nakoniec spomenula, ze mi doktor predminule povedal, ze krcok je uzavrety, tak je to hadam ok :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek