• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leginca super, tesim sa, ze je vsetko v poriadku :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja viem, ze by som to mala vylezat, uvazujem, ze v nedelu zavolam sefke, ze koncim. uz je toho na mna dost - hlavne, ked sa musim starat o Jakubka a nakladat ho a vykladat z auta a jazdit denne v takejto chumelici .... mala by som sa zacat setrit .... ale je mi lepsie ako vcera, vcera to bolo asi najhorsie ....
3. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :slight_smile: ešteže máme tie ultrazvuky :slight_smile:
3. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies já ho mám taky zavřenej, což je dobrý. Ale asi ty ostatní hodnoty se změnily. A proto mě asi bolela ta kost a měla jsem občasné bolesti. Tak se to tam asi chystá.
Já jsem u prvního těhu taky měla do porodu CS 0. A nepomohly mi ani tablety protaglinu a oxitocin, když jsem rodila :wink:
3. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies já bych to udělala, stejně by jsi šla za chvíly na mateřskou, ne? A budou vánoce atd. :wink:
3. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja to nevidim ani na zaklade tej sipky. musela by byt aj fotka chlapca, aby som to vedela porovnat
3. pro 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no ja som sa pri prvom porode skoro vobec neotvarala ...... akurat som pisala, ze som mala praveze opacny problem ....... nie a nie sa ovorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja v robote vobec nemusim, byt, ja to mam len na dohodu, takze hocikedy mozem skoncit, lebo normalne som na materskej. lenze ja som taka blba, ze ked raz nieco slubim, tak to chcem aj dodrzat a slubila som do 15.12. No asi budem musiet zacat mysliet na seba a hlavne na babatko v brusku ...
3. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, právě já jsem se taky vůbec neotevřela. Tak mě kuchli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3. pro 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 mne aj plodovu vodu prepichovali a ked to urobili, kazala som muzovi, nech sa pozrie podomna, ze ci nieco zo mna vytieklo, lebo ja som pri epiduralke nic necitila a on ze nic tam nie je ........ tak sme sa smiali, lebo kazdy doktor sa ma pytal - plodova voda Vam odtiekla? a ja som nevedela, ci ano alebo nie ....
3. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mě jí taky píchli, byla zelená. Ale já jsem to cítila. Ještě jsem se dívala pod sebe, když jsem slejzala z kozy :grinning: Epi jsem dostala až později.
3. pro 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no taku žial nemám :grinning: ,tak dala som sem tu foto,ze nám doktor dal takyto dokaz,este to tam aj napísal.To bol 4D ultrazvuk v 25tyzdni.Tak uvidíme :dizzy_face:
3. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ahoj, ja som presla dost kocikov na nete cez recenzie a fakt neexistuje kocik super vo vsetkych smeroch. spisala som si ake parametre su dolezite podla skusenosti. ja som si vybrala Bexa B3, dokonca patri k tym lacnejsim kocikom, ale z hladiska funkcnosti a priestoru pre dieta je podla tychto informacii naj, vsetky casti su otocne v kazdom smere, ma nafukovacie kolesa, perovanie, predne koleso otocne, vanicka aj sportova cast je dostatocne velka a opierky sa daju dat na lezato aj do roznych poloh a dalsie..a je vyssi kocik, takze sa nemusis k nemusis k nemu sklanat a vraj ani nie su nejake reklamacie nanho..este ho nemam kupeny ale chceme kupu zrealizovat teraz v decembri ked pride domov mm.;)
3. pro 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Tiez by som na tvojom mieste zavolala šéfke.Máš už aj vacšie bruško,asi sa ti tam aj tažšie sedí,je aj zima vonku,aj Jakubka máš,teraz si aj ochorela,takze by si si mala oddychnut a nabrat síl na dve detičky.
3. pro 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra já jsem dlouho uvažovala o Bexe 4. Ale nakonec jsem jí nekoupila. A to z toho důvodu, že tady v čr není moc obchodů, kde jí mají.V kamenném obchodě vůbec, jen pár internet. A bála jsem se reklamace. I když jsem pročítala diskuzi tady na MK, a moc negativ jsem tam nenašla. Líbily se mi ty nové barvy :slight_smile:
3. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeju pěkný víkend :slight_smile:
3. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nebola som na 4 ani 3 D na normalnom sone mi ti povedali a to dva krat doktor ten isty a raz sestricka co mi robila sono :wink: xixi no ked bude chlapček bude Marko.....len dievčenske meno nám pribudlo k Emily, Nina teraz len rozhodnut :wink:
3. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Mne sa velmi páci to čo ste mali doteraz vybraté Emily,ale zase Nina má pekné zdrobneniny Ninka,Ninuška
3. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja mam v papieroch napisane, pohlavie zenske. tak dufam, ze to tak aj zostane a nic babatku nenarastie medzi nohami
3. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 ahoj, my sme kupili X-lander. povodne sme uvazovali medzi nim a Concordom. Ale kedze sa mi podarilo zohnat novy X Lander (sice kolekcia 2009) cela trojkombinacia za 350 eur,tak sme sa rozhodli pren. tu v NR je totiz obchod,kde obcas vypredavaju starsie kolekcie za slusne ceny. Vyskusany ho zatial nemam,kedze tam este nemam koho dat :slight_smile: , ale velmi sa mi paci a vyzera, ze vcelku zvladne aj taketo snehove fujavice :slight_smile:
3. pro 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - na sone v 20 týždni to vyzeralo na dievčatko - ale predsa dieťatko bolo ešte dosť maličké. Teraz v 30 tt to bol úplne jasný chlapec. Riadne mu tam plávali guľky a pindík. :slight_smile:
3. pro 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby!!! Uz som zu dlho nebola tak sa hlasim,ale asi uz ani do tejto skupiny nepatrim. Uz mame nasho maleho na svete. Porodila som 30,11,2010 o 10,20 sekciou. Maly ma 1630g a 39 cm je samozrejme v inkubatore. Nastastie nieje zaintubovany len ma ventikaciu plucok so vzduchom. Potravu prima zatial dobre a aj ked schudol,tak dufam ze bude bojovat. Pozdravujem vas a drzte si vase bruska!!!
3. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka Gratulujem k bábätku a prajem veľa, veľa, veľa zdravicka a Tebe mliecka. Držte sa:grinning:
3. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem!!! Mliecko sa mi nastastie spustilo hned na druhy den ,tak poctivo odsavam kazde tri hodinky.
3. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka To je super:slight_smile: Pre malého je to teraz to najdôležitejšie spolu s Vasou láskou:slight_smile: Urcite začne rýchlo priberat a prospievat a za pár dni bude doma:grinning: robiť iba radosť:grinning:
prečo ti začal pôrod?
3. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka jejda, ty mas uz porod za sebou??? co sa udialo?
3. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcence, to su teda novinky :astonished:
@alienocka tak uz si tu druha,blahozelam k syncekovi a velmi drzim palceky, nech je malinky zdravy a rychlo rastie,samozrejme aj tebe vela zdravicka a trpezlivosti :wink:
@leginca gratulujem k chlapcekovi :sweat_smile:
3. pro 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka - tiež gratulujem k bábätku a prajem hlavne veľa veľa zdravia a mliečka
3. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
&alienocka tak to ja sa tiež pripájam ku gratulácii, držkajte sa a nech rastiete ako z vody.... :wink:
3. pro 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka Gratulujem a vela zdravíčka prajem :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka gratulujem a nech ste rychlo zdravi doma :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek