• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies myslis ze bude stacit nieco taketo?
http://deti.bazos.sk/inzerat/5736922/predam-autosedacku-zn-dumbo-0-13-kg.php

aj tato je pekna 40 euro
http://deti.bazos.sk/inzerat/5702223/autosedacka.php
musim sadnut s mm a vybrat nejaku
4. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 sa mi zda, ze kolega kupil taku, co je od 0-6 rokov. Je tam kojenecka vlozka a potom ju este dlho viuzijes. Takato by sa asi najviac oplatila. A stoji asi max. do 100 EURO. Mozno aj menej.
4. pro 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka no rozmyslala som aj nad takou, ale ked pojdem k doktorke, alebo s malou do obchodu tak viac vyuzijem vajicko, tie autosedacky co myslis ty su take co sa nedaju zobrat so sebou ale uz take vascie :slight_smile:
4. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som sa nato pýtala v detskom obchode a povedali mi, že musíme mať také auto ... len Ti to neviem nejako vysvetliť, že prečo, lebo sa do toho nevyznám ........
to vajíčko moc dobre nevidno zvnútra, pýtaj si viac detailnych fotiek, lebo sa mi zdá ten vnútorný poťah dosť opotrebovaný a cena je podozrivo nízka .......... nie je to dobre nafotene ............ Ale ten nánožník je super vec.....
záleží aj, ako často chodíte na aute.......
My keďže dosť cestujeme, sme sa rozhodovali aj na základe bezpečnosti a taktiež - niektoré vajíčka sú strašne maličké, hlavne tie poľské, tak bacha nato. Podľa mňa najlepšie sú Maxi Cosi a Concord ...... My sme boli s Maxi Cosi velmi spokojní a malý sa nám tam zmestil ešte ako ročný ...... Potom sme kúpili pre neho väčšiu Concord, bola dosť drahá, ale dala sa dať v smere aj v protismere jazdy ............ A poťah je veľmi kvalitný ...... Tak ju potom zdedí aj Jasmine....
Pre Jasminku máme Concord Ion ku kočíku
4. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj easy fix a famiky fix su upevnnenia ine ako na pasy, cize pokial nemate auto prisposobene na isofix upevnenie, kde je nutne mat k sedacke aj specialny diel na jej upevnenie, tak potom musis sedacku upevnit pasom.
4. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka
@alexis13 myslím,že vajíčko je pre novorodenca lepšie - presne tak, ako píšeš, pôjdete ku doktorke, malinká bude spinkať, nemusíš ju vyberať, ale len ju zoberieš vo vajíčku a ideš. je to super vec......... aj doma sa dá využiť vajíčko namiesto detského lehátka - keď meníš polohy a miesta bábätku, aby mu nebolo dlho :slight_smile:
@pepies dakujem za rady :wink:
@petrazav aha...uz viem teda o co ide :grinning:
4. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 rado sa stalo............ idem sa vypnúť a ľahnúť si, lebo som tu už hodinu............... a zasa tu strávim celý deň. zatiaľ papa
4. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies papa oddychuj aj ja som si na chvilu oddychla od ucenia idem napapat a pokracovat :slight_smile:
4. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ešte som tu :grinning:
4. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tá ružovo čierna je pekná, len nepoznám tú značku ..........
4. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: to som len hodila prvu peknejsiu foto ze aký styl chceme kupit
4. pro 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jaaaj :grinning: ten nanoznik je super vec.......... :wink:
4. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ak si este tu oplati sa kupit to polohovatelne lehatko ? vies ked bude mala hore aby som ju mala pri sebe??? lebo pocula som ze vo vajicku by babo nemalo byt dlho tusim viac nez 3 hodiny vkuse.....
4. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nam sa lehatko velmi osvedcilo, mali sme Chicco, malicky tam bol strasne rad, ako prve sa naucil chytit do rucicky hracky v lehatku na tej hrazdicke.............. mala som ho tam aj ked som zacala davat prve prikrmy, tak tam som ho krmila .......... aj ked som isla do sprchy, dala som ho do lehatka a zobrala som ho k sebe do kupelne ......... proste, nam sa osvedcilo.
zalezi vsak od dietatka, ci tam bude chciet byt, alebo nie ........ ale podla mna je to super vec.
4. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :slight_smile: ok takze kupime :wink:
4. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Kubko v lehátku :wink:
4. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :stuck_out_tongue_closed_eyes: juuuj aky je zlatučky.....

nehovorila si ze uz ides :grinning: :grinning: :grinning: ...ja uz odchádzam papa
4. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame taky polohovaci lehatko .. s vibracemi.. (100% uspesnost usnuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ..maly v nem byl takrka neustale.. velice pohodlne.. mohla jsem si ho s sebou nosit uplne vsude po baraku, kde jsem potrebovala.. :grinning:
4. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja pokracuju ve vanocni vyzdobe.. :grinning:
holky, musim se vam pochlubit.. kdyby vam chybela inspirace na vanocni vyzdobu.. jaka jsem sikovna.. http://www.facebook.com/album.php?aid=249325&id=734528767&l=bacebd99a9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeste to neni vsechno, mam v planu vic veci.. :sunglasses:
4. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 jeeeej,to je krasne, to si vsetko sama nazdobila? si sikulka :wink: ja som dnes malemu umyla okno v detskej izbe a nelepili sme na neho vianocny stromcek s ozdobkami, dnes este dopratame, samozrejme v ramci mojich moznosti,pretoze stale oddychujem a zajtra spolu zdobime bytik, teism sa velmi na tohtorocne vianoce :sweat_smile:
4. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 No ja to prave delam uz od konce listopadu.. kousek po kousku.. abych pak s velkym briskem nemusela lozit po oknech a pridelavat blikaci svetylka.. a maleho to desne bavi, ze mame kazdy tyden nejakou novou zabavu..
do detskeho pokojicku jsem dala LED svetla.. jsou modro-zelena, aby ladila s pokojickem.. :wink: vypada to super.. a malemu se i lip vecer usina, kdyz ma zapnuta svetylka (na spani neblikaji)..
a ty stromy jsme delali vcera s manzelem, protoze na stafle uz jsem si netroufla :slight_smile:
4. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Chcem sa vas spytat kolko cm mate obvod bruška? Ja mam 95cm a doktor ma stale plaší, že ho mám malé :frowning2: .Na 3D ultrazvuku mi povedali,že malá je o 2 týždne väčšia, ale to už bolo dávno a na další UTZ idem až o týždeň tak sa aj trochu bojím.
4. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui a ceho se bojis? miminko bude mit kolem 50cm, kolik bys chtela mit obvod briska? :wink: bud rada, ze ho mas male, aspon ti tolik neprekazi.. :grinning:
4. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 No to ano, ale ja som riziková a keď vidím na poradni tie veľké brušká, tak si pripadám dosť malá. Ja si tiež myslím,že je také akurát, ale ten primár to stále komentuje a tvrdí, že dieťa bude mať 2 kg. môj syn mal 3900 g keď sa narodil, ale to som mala trochu väčšie brucho. Tak uvidíme na UTZ
4. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 fuu tak ty si sikula...mi budeme stromcek stavat den pred Vianocami....a vyzdobu tak o tyzden, dva ak stihneme =D krásne pochvalujem
4. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui myslim ze je normalny ten obvod, ja mam 103=D....a to mi tiež každí hovori kde mam bruško kedze ho ani ja nemam velmi velke pozri do mojho albumu a porovnaj si =D
4. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No veď ty si mala 95cm v 25 tyždni a to vyzerá fakt maličké.Mne rastú asi iba prsia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek