• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@adui no a mas mensie odomna ako mam teraz???
4. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui dobra otazka,uz som ju chcela dat davnejsie, ja mam asi 101 a stale veselo priberam :grinning:
4. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 asi ani nie.Možno mám iný tvar. :wink: Koľko si už pribrala? Ja 8 kg
4. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Tak to medzi nami ani nie je veľký rozdiel. Ja neviem na aké brušká je ten môj doki zvyknutý :confounded:
4. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui myslim ze to zavisi od ulozenia dietatka,mnozstva plodovej vody atd. mozno aj od pohlavia, pri synovi som mala fakt take mensie spicatejsie, teraz pri dievcatku ho mam vacsie gulatejsie, a tym ze som uz dlhy cas doma,mozno aj viac priberam, su dievcata ktore za cele tehu priberu dokopy 5 kil a brucho jak v piatom mesiaci :grinning: skratka si nic z toho nerob,hlavne ze je vsetko OK :wink:
4. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - ja mám tiež presne tak ako Ty. Obvod bruška mám 103 cm a keď poviem, že mi skončil 7-my mesiac, tak mi ani neveria. :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca budeme mat menej zhadzovania :grinning:
4. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sme tiez nedavno vyberali sedacku do auta a najskor sme chceli taku co vydrzi co najdlhsie od 0 az do 4 ci koko rokov, nakoniec sme ale pozerali testy bezpecnosti a tie nedopadli dobre tak sme sa rozhodli pre vajicko a vybrali sme toto http://www.purebaby.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=5584&flypage=flypage.tpl&product_id=115609543&option=com_virtuemart&Itemid=1 aj cena bola super vyzera velmi dobre a zda sa ze sa bude celkom lahko dat do auta
4. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja ma obvod az 105. mam ho totiz dost spicate a dopredu :slight_smile: ale pribrala som len 8kg tak snad je to normalne :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja som pribrala 6kg a obvod mam 92 :confounded: , takze mozes byt kludna....
4. pro 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidím, že riešite brušká, ja mám hore 11 kíl a nikto mi ich nechce veriť, pritom keď sa pozriem do zrkadla ja, viem presne kde ich mám :grinning: ale to sa snáď zhodí. Pri výške 173 cm mám obvod bruška 107, takže sa tiež často stretávam s otázkou, že kde ho mám :wink: na väčšej postave zaniká a ak si dám mužovu mikinu, tak nevidno vôbec nič.
Pripájam fotočku zo včerajšieho sona :dizzy_face:
4. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, ja som pribrala 10 kg a obvod pása 100.
4. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko krasna fotka, vidno pekne tvaričku. Naša malá ju mala zaborenú v placente tak sme videli len ucho a pusu
4. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam obvod bruska 102 a nepribrala som vobec nic :frowning2:

v utorok idem do poradne a aj na sono. uvidime, co povie doktor. ci je maly v poriadku. dufam, ze ano.
4. pro 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies od piatku som doma. Maly sa drzi. Schudol,ale to je normalne. A samozrejme ma aj zltacku. Mliecko mam nosim mu ho kazdy den.Tak asi tak. Paaaa
5. pro 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte budúce maminky :wink: , nechcem vás tu rušiť, ale predávam po dcérke kolotoč nad postieľku Tiny Love a tiež krásny overal od 0 - mesiacov. Ak by ste mali záujem, pozrite si tu:
http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/th38/krasny-kolotoc-nad-postielku-tiny-love/
http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-zimne-overaly-kombinezy/5rhl/krasny-overal-pre-dievcatko-0-3-mesiace/

Veci sú ako nové, veľmi málo používané.

Želám veľa zdravia a radosti s malinkými! :wink:
5. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neviete, ci uz je ten novy zakon o materskej schvaleny? bude od noveho roka 34 tyzdnov?
5. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhule :wink:

Já mám navíc 16 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: obvod břicha 113cm :sweat_smile:

Tak jsme s malou včera byly na čertech v jedný herně. Moc jsme si to užili :slight_smile: Malá se mě držela jako klíště, bála se a slibovala jak bude hodná, čistit si zuby, poslouchat, nechá se oblíknout atd. :grinning:
Dnes to vyprávěla jako hrdinka prarodičům. Za hodinu jdeme znova. U nás budou spouštět anděla z věže na náměstí.A bude tam plno čertů :wink: tak nám aspon věří, že existují. trochu jsem se bála, že se bude v noci budit a spala celou noc a klidně.
Škoda , že jsou jen 1x do roka. To bych měla pořád hodné dítě :grinning:
5. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě se vrátím k tématu- velikost bříška. Velké břicho - neznamená velké dítě :wink: a naopak.
Pamatuju si, že v porodnici, když mě vyděl doktor a na ultrazvuku mi udělal váhový odhad Elišky, tak mi řekl, na to že mám velké břicho a malé dítě. Měla 3150g. Já byla asi plná vody. protože jsem v porodnici nechala 10kg :wink:

Taky jsem se setkala s maminkou, co přibrala za celé těhu 3 kg.
5. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vsetkym prajem krasny predmikulassky vecer :dizzy_face:
5. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my prajeme krasneho Mikulaska :grinning:

@el267 Jooj, ja by som malého tiež tak rada zobrala na námestie, alevonku krutá zima a my ešte aj kasleme, soplime, chrcime... Zatiaľ bez teploty klop klop klop
5. pro 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett my podobne, ale v noci aj s teplotou. nastastie dnes uz nie.
5. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja som pribrala asi 11kg. obvod bruska neviem,kedze si ho nemam cim odmerat :wink: aspon ho neriesim :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja si ho taky nemam cim zmerit.. dneska jsem hledala krejcovskej metr a nenasla.. :unamused:
5. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ja rozmyslam,ze si ho zmeriam opaskom od zupana a porovnam s takym tym murarskym metrom,ktory ma manzel v kufriku s naradim :slight_smile: ale dnes sa mi uz do toho moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja som si merala tym metrom :wink: takym vytahovacim, len som ho zalomila okolo brucha :sweat_smile:
5. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta manzel ma taky ten dreveny, co sa sklada z 5 casti,tak tym by to asi velmi neslo :slight_smile:
5. pro 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek